وقتی فدراسیون فوتبال توانایی برگزاری یک بازی دوستانه را هم ندارد 


دیدار تیم ملی ایران و مراکش به صورت رسمی کنسل شد. تیم ملی ایران که قرار بود در اردوی امارات خود با تیم ملی مراکش رو به رو شود به دلیل کارشکنی کشور میزبان از حضور در این مسابقه محروم شد.

به گزارش عصرایران ، برگزاری دیدار ایران و مراکش تا همین امروز در هاله ای از ابهام بود. پیش از این بازی ایران و ساحل عاج به خاطر کارشکنی اماراتی ها کنسل شده بود و پیش می شد که این بازی هم مشکلاتی داشته باشد.

حتی سرمربی تیم ملی ایران سفری به دوبی داشت برای اینکه مشکل را حل کند اما این طور که عکس کار شده در این خبر می گوید باید برگزاری این مسابقه را به فراموشی سپرد.

در خبر کوتاهی که در سایت فدراسیون فوتبال مراکشبه بهانه دیدار با ایران منتشر شده آمده این دیدار بنا به دلایل لجستیکی لغو شده است. دیداری که قرار بود 6 ژانویه برابر با 17 دی در استادیوم اختصاصی العین برگزار شود.

در انتهای خبر آمده تیم ملی مراکش که خود را برای جام ملت ها در گابن آماده می کند به زودی جانشین ایران را در این بازی دوستانه مشخص خواهد کرد.

به نظر می رسد مخالفت اماراتی ها با برگزاری این بازی دوستانه در حضور تماشاگران ایرانی باعث لغو آن شده است. علی الظاهر فدراسیون فوتبال نپذیرفته این بازی در غیاب تماشاگران ایرانی برگزار شود.

لغو دیدارهای تدارکاتی تیم ملی چیز تازه ای نیست و بیشتر این دیدارها از سوی ایران لغو می شود. پیش تر مخالفت فدراسیون فوتبال با تاریخ پیشنهادی از سوی فدراسیون فوتبال کرواسی باعث لغو دیدار ایران – کرواسی شده بود.

تیم ملی ایران در دوماه اخیر چندین بازی تدارکاتی را از دست داده و در شرایطی که تیم های باشگاهی به سختی بازیکنانشان را در اختیار تیم ملی می گذارند عدم توانایی فدراسیون ماجرا را ناراحت کننده تر می کند.

با لغو بازی مراکش یک بار دیگر عدم توانایی فدراسیون فوتبال به شکل عجیبی خود نمایی می کند.

تیم ملی ایران قرار است به جام جهانی صعود کند اما فدراسیون فوتبال به غیر از اینکه توانایی پرداخت حق و حقوق کادر فنی را بدون کمک دولت ندارد از برگزاری اردوی تدارکاتی و بازی تدارکاتی هم عاجز است. 

[کد مطلب: 122485] [تاريخ انتشار: سيزدهم دی ۱۳۹۵ برابر با دوم ژانويه ۲۰۱۷]
تقسيم با ديگران:


نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

نظرات خوانندگان
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
کی روش: در تيم ملی مي مانم/این باورم که برنامه غیرمسئولانه موقعیت تیم ملی ایران در انتخابی جام جهانی را به خطر می اندازد 
ایران نامزد بهترین تیم ملی فوتسال جهان شد 
کفاشیان: به سرمربی تیم ملی تذکر می‌دهیم/ باید ناز کی‌روش را بخریم! 
شومن کلاب بلغارستان، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران را هم جذب کرد
هاشمیان: به جای بازیکن خارجی مدیر خارجی بگیریم
سه ایراد یک استعفای جنجالی؛ آیا «کی‌روش» واقعا استعفا داده است؟
حسین فرکی پشت برانکو درآمد/ در ماجرای دعوا با کی‌روش، حق را به ایوانکوویچ می‌دهم 
لیگ برتر فوتبال/استقلال تهران بازی خانگی را باخت 
لیگ برتر فوتبال/ فیروز کریمی ترمز تراکتور را کشید
لیگ برتر فوتبال/اولین پیروزی صبا پس از هفت شکست پیاپی 
آگهی های تجارتی