تصاویر - استفاده از ربات‌ شترسوار در امارات 


مسابقات شترسواری امارات در حالی امسال نیز با حضور سریع‌ترین شترهای عرب برگزار شد که مانند سال‌های اخیر از ربات برای کنترل و هدایت شترها استفاده می‌شد.

به گزارش فرادید، پس از آنکه در گذشته نشستن افراد بر پشت شتر در هنگام مسابقه برای سلامت آنها مشکلاتی ایجاد می‌کرد در سال‌های اخیر ربات‌ها جای انسان را گرفتند. ربات‌های شترسوار که کمپانی روبات SA سوئيس برای مسابقات ساخته است بين سه تا پنجج کيلوگرم وزن دارند و مي توان با ارسال سيگنال از راه دور آنها را کنترل کرد. اين روبات ها مي توانند با حرکت پا يا با چوبي که در دست دارند شتر را به سريع تر دويدن تحريک کنند و حتي برخي از آنها به گونه‌ای طراحي شده‌اند که مي توانند با صدا شترها را تحريک کنند.











[کد مطلب: 122563] [تاريخ انتشار: پانزدهم دی ۱۳۹۵ برابر با چهارم ژانويه ۲۰۱۷]
تقسيم با ديگران:


نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ پانزدهم دی ۱۳۹۵ برابر با چهارم ژانويه ۲۰۱۷ ، 13:08:49 توسط نکته سنج
بالاخره پول نفت باید بنوعی به غرب برگردد. حال اگر کشوری تانک و هواپیمای جنگی نمی سازد، ربات شتر سوار با کنترل از راه دور که میتواند بسازد، پس بشتابید برای خرید. البته سوئیس از محل نگهداری پولهای این شیوخ نیز متنفع میشود. حال سؤال اینجاست که چرا از هند این شتر سواران را نخریده اند؟ الله اعلم. اعراب هم مانند ما برای هر کاری از متخصصین کافر غربی کمک میخواهند همانطور که ما برای مدرنیزه کردن فرودگاه هایمان و راه آهن مان دنبال ایتالیائی ها و فرانسوی ها میرویم و فکر نمیکنیم با این ارغام نجومی میتوانیم با تقویت دانشگاهها و نیروهای جوان و باهوش خودمان میتوانیم بدست خودمان هرکاری انجام دهیم. یاد آن افتادم که خمینی جانی گفت ما هرچه مصیبت داریم از این دانشگاه رفته ها داریم. و حالا هم این ربات هائی که تحت کنترل جانشین او حرکت میکنند با هرچه باعث پیشرفت است مخالفت میکنند و میخواهند جامعه را با فرهنگ رضای عرب بار بیاورند. راهنمایان فرهنگی جامعه ایران علم الگدای مشهدی است که یک ربات با کنترل از بیت رهبری است. بیائید از خواب بیدار شویم و سکان کشتی خود را بدست شایستگان بسپاریم وازامواج مخالف بگذریم.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
عکسی تاریخی از پروین و حجازی سر کلاس فنی 
عکس/ عکسهای بدون شرح
ده‌ها متر زیر زمین؛ چگونه شهر پنهان در ایران کشف شد؟  + فیلم
هالک غول پیکر صبحانه 36 تخم مرغ می خورد + تصاوير
این ۱۵کشور، بهترین نظام سلامت دنیا را دارند 
نوزاد ربوده شده پس از ۱۸ سال پیدا شد + عکس
علامت پیروزی 'اثر انگشت را لو می‌دهد' 
عکس/ طبیعت زمستانی ارومیه
استان هرمزگان؛ از طولانی‌­ترین پل تاریخی ایران تا بادگیرهای بلند + عکس
از راز حالات چهره ترامپ بیشتر بدانید + تصاویر 
اظهارات پدر «ستایش» و پدر قاتل «ستایش» 
سقوط از طبقه ۸۳ فرجام عکس سلفی در مسکو 
آگهی های تجارتی