محکومیت پلیس سابق روسیه به قتل 47 زن 


محاکمه یک مامور سابق پلیس روسیه به اتهام قتل 47 زن امروز (سه شنبه) آغاز شد، در حالیکه وی به کشتن 59 نفر اعتراف کرده است.

به گزارش ایرنا، میخاییل پوپکوف مامور سابق پلیس روسیه از اهالی شهر «آنگارسک» در خاور این کشور در مراحل اولیه بازجویی به قتل 25 زن اعتراف کرده بود.

شبکه دوم تلویزیون دولتی روسیه با اعلام این مطلب افزود: اکنون شواهد تازه نشان می دهد، وی 22 زن دیگر را نیز به قتل رسانده است.

بنا به این گزارش، پوپکوف که از دو سال پیش در زندان ایرکوتسک حبس شده با اعتراف به 59 فقره قتل، اسناد اتهام خود را نیز امضا کرده است.

حداکثر مجازات در روسیه به دلیل تعهد به کنوانسیون منع مجازات مرگ، حبس ابد است و مامور سابق پلیس متهم به قتل های سریالی در صورت محکومیت نیز به چنین مجازاتی محکوم خواهد شد. 

[کد مطلب: 122884] [تاريخ انتشار: بيست و يکم دی ۱۳۹۵ برابر با دهم ژانويه ۲۰۱۷]
تقسيم با ديگران:


نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم دی ۱۳۹۵ برابر با دهم ژانويه ۲۰۱۷ ، 18:54:15 توسط شمس
داستان زندگی این پلیس جنایتکار را خوانده ام.جنایات این فرد بعد از فروپاشی شوروی بدست باند گورباچف-یلتسین آغاز شد. در مجموع ۵۹ فقره قتل از سال ۹۱ تا ۲۰۰۰ انجام داد و زنان مست و نیمه مست را از جلوی بارهای مشروب فروشی و جشن ها سوار ماشین پلیس میکرد و بعد از قتل تجاوز میکرد. ولی بعد از آنکه به زنی که دچار بیماری سفلیس بوده تجاوز میکند دچار بیماری میشود و میل جنسی اش را بطور کامل از دست میدهد و شغلش را عوض و به نگبهانی شرکت ها می پردازد. با وجود مدارک علیه او، همسر او هم پلیس بوده بنفع همسرش شهادت میدهد که موقع قتل همسرش در خانه بوده است. بالاخره بعد از گرفتن آزمایش DNA از ۳۵۰۰ پلیس هویت او ثابت میشود. او شخص بیرحمی بود که قربانیانش را با تبر، یخ شکن، چاقو یا پیچ گوشتی میکشت و بعد از قتل تجاوزشان میکرد. فقط یکی از قربانیان دختر ۱۵ ساله ای زنده میماند که هویت او را شناسایی کرده بود. این دختر در ۱۹۹۸ در جنگلی بیهوش و برهنه و صدمه دیده و تجاوز شده رها شده بود که بطور اتفاقی پیدا میشود. پلیس هرگز حرف او را جدی نگرفت و دنبال قاتل بصورت جدی نگشت. قاتل در ۲۰۱۲ بازداشت و به اعمال خود اعتراف کرد.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
عکسی تاریخی از پروین و حجازی سر کلاس فنی 
عکس/ عکسهای بدون شرح
ده‌ها متر زیر زمین؛ چگونه شهر پنهان در ایران کشف شد؟  + فیلم
هالک غول پیکر صبحانه 36 تخم مرغ می خورد + تصاوير
این ۱۵کشور، بهترین نظام سلامت دنیا را دارند 
نوزاد ربوده شده پس از ۱۸ سال پیدا شد + عکس
علامت پیروزی 'اثر انگشت را لو می‌دهد' 
عکس/ طبیعت زمستانی ارومیه
استان هرمزگان؛ از طولانی‌­ترین پل تاریخی ایران تا بادگیرهای بلند + عکس
از راز حالات چهره ترامپ بیشتر بدانید + تصاویر 
اظهارات پدر «ستایش» و پدر قاتل «ستایش» 
سقوط از طبقه ۸۳ فرجام عکس سلفی در مسکو 
آگهی های تجارتی