به ما بپيونديد

حمام خون با شلیک های مرگبار زندانی اعدامی دراراک/5 عضو دوخانواده کشته شدند 


قاتل سابقه دار با ورود به خانه دو خانواده در دو منطقه اراک آن ها را به رگبار بست.

به گزارش سایت پلیس، در تیراندازی صبح امروز اراک، مهاجم با ورود به دو خانه در دو منطقه مختلف شهر اراک اعضای دو خانواده را به رگبار بست.

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اعلام کرد: قاتل از متهمان سابقه دار بوده و با انگیزه انتقام جویی شخصی در ساعت های پنج و چهل و پنج و شش و چهل و شش دقیقه در خیابان انقلاب و خیابان سی متری کوی علی ابن ابیطالب دو خانواده را هدف قرار داده است.

تیراندازی خیابان انقلاب سه کشته و دو زخمی و تیراندازی خیابان سی متری دو کشته و دو زخمی برجای گذاشته است. حال یکی از مجروحان هم وخیم گزارش شده است.قاتل فراری از آنجاییکه می دانست با حکم اعدام مواجه خواهد شد مرخصی گرفت و به انتقامجویی وحشتناکی دست زد.
 

[کد مطلب: 122914] [تاريخ انتشار: بيست و دوم دی ۱۳۹۵ برابر با يازدهم ژانويه ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۵ برابر با دوازدهم ژانويه ۲۰۱۷ ، 17:01:35 توسط ایرانی
بله مملکت گ...ه و عنتر به این میگن که یک جانی میتونه مرخصی بگیره و بره زهرشو بریزه و خدا میدونه که چه پارتی کلفتی هم پشتش وایساده که کمتر از خودش نیستن و چه بسا چهل متر کرباس هم رو کله پوکشونه.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۵ برابر با دوازدهم ژانويه ۲۰۱۷ ، 13:36:00 توسط Arman
اره عزیزم، برای اینکه وزارت اطلاعات(رژیم جمهوری اسلامی) کار خودش رو کمتر کنه این مرخصی رو به اعدامی با وعده خوب میدن تا مخالفین خودشون رو بکشند(این یک طرفند روسی است)
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۵ برابر با دوازدهم ژانويه ۲۰۱۷ ، 09:26:42 توسط یک ایرانی
تنها در جمهوری اسلامی!!!! به یک فردی که جرم کوچکی دارد مرخصی که هیچ دیدار خانواده هم کم و بزور میدهند انوقت به قاتل اعدامی مرخصی میدهند و مطمین هستند برمیگردد برای اعدام!!! یاد مهران غفوری افتادم که به بازجو میگفت سند میگذارم با همسرم بریم سواحل انتالیا همچین شوخی هم نبود
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم دی ۱۳۹۵ برابر با يازدهم ژانويه ۲۰۱۷ ، 19:36:32 توسط حمیدرضا
مگه به اعدامی ها هم مرخصی میدن؟؟؟
آگهی های تجارتی