به ما بپيونديد

عکس/ حاشیه نشینی در کرمان و چابهار

کرمان


چابهار
[کد مطلب: 124952] [تاريخ انتشار: بيست و هشتم بهمن ۱۳۹۵ برابر با شانزدهم فوريه ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha

حروفی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد! Captcha:
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم بهمن ۱۳۹۵ برابر با شانزدهم فوريه ۲۰۱۷ ، 19:28:12 توسط بهرام
اینها نتیجه انقلاب روشنفکران ماست که در سال ۵۷ دست در دست دشمنان ایران کشور را به این روز سیاه نشاندن .
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم بهمن ۱۳۹۵ برابر با شانزدهم فوريه ۲۰۱۷ ، 19:11:50 توسط حقیقتگو
این گونه فجایع را در حقیقت چند ده میلیون مردمی ببار آوردند که فهم و شعورشان را برای مفت خواهی و همه چیز مجانی برای شستشو شدن به اخوندها و عوامل امپریالیست ها سپردند و افسار آخوندها را برگردن نهادند و همانند گوسفندان در ذباله ها می چرند و همانند حیوانات در طویله هائی بسر می برند...بله مرگ بر امریکا گفتن و مرگ بر فهم و شعور گفتن و دنبال عبا بردوشان دویدن و خفت و خواری پرستی و ارتجاع و استبداد پرستی اسلامی راتقبل کردن چنین نتیجه ای هم دارد...آخوند و آخوندسانان منافع و ادامه حیاتشان در ایجاد فقر اقتصادی و تباه کردن انسان های منطقه خاورمیانه است آنچه که کارتل های نفتی و گاوصندوق های بانک های خارجی می پسندند...اگر مصدق هم زنده بود یا صدها بار اعذام شده بود و یا یکی از همین بیچاره گان اسلام زده بود...
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم بهمن ۱۳۹۵ برابر با شانزدهم فوريه ۲۰۱۷ ، 18:31:23 توسط RahGozar
این مردم بیچاره تنها بخش کوچکی از قربانیان شیادی خمینی هستند فردی که با شعار بهبودی وضع به قول او مستضعفین مردم را فریب داد و پا برهنه های از همه جا بی خبر هم به سیاه لشگریان این به اصطلاح انقلاب او مبدل شدند , بی تردید نقش " روشنفکران " آن دوران را در پدیدار شدن این " انقلاب " و بدبختی های آن را نباید فراموش کرد , انقلابی که ملایان را به پول و قدرت رساند و فقرا را از آنچه را هم که داشتند محروم ساخت , ننگ و شرم بر همه معماران دسیسه خمینی باد .
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم بهمن ۱۳۹۵ برابر با شانزدهم فوريه ۲۰۱۷ ، 16:45:12 توسط آذر
اگر تا پیش از این، همواره سازمان های سیاسی، کنشگران اجتماعی، فعالین کارگری و گروه های فعال در منع کار کودکان بودند که گزارش و اخبار اینگونه آسیب های اجتماعی را بازتاب می دادند، هم اینک کار به جایی رسیده است که هر روزه در میان صفحات خبرگزاری های رسمی ج - ا٬ و از زبان مقامات دولتی این نظام، شاهد درج اینگونه گزارش ها و خبرهای تکان دهنده هستیم. خبرها و گزارش هایی که همه بازگو کننده یک نکته اند. گسترش روزافزون فقر، گرسنگی و بی خانمانی در جامعه. فقری که خود ریشه در بیکاری بیش از ۱۰ میلیون نیروی کار در جامعه است. فقری که روز بروز با بیکاری تعداد بیشتری از جوانان و نیروهای تحصیلکرده دامنه آن وسیع تر می شود، بیکاری و فقری که در پیامد خود، رواج زباله گردی، تن فروشی، اعتیاد، دزدی، کارتن خوابی، فروش نوزادان و افزایش انبوه کودکان کار و خیابانی را در جامعه رقم زده است. بیکاری و فقر روزافزونی که در سایه حکومت اسلامی و نظام مستبد حاکم بر ایران، زندگی اکثریت مردم را به ویرانی و تباهی کشانده است.
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم بهمن ۱۳۹۵ برابر با شانزدهم فوريه ۲۰۱۷ ، 14:22:59 توسط تهمینه
این کرمان شهر قاسم سلیمانی هس همون که میلیارد ها دلار پول مملکت رو خرج نابودی سرزمین سوریه و عراق کرده، پول های که باید برای زندگی بهتر همین همشهریاش هزینه می کرد بابت پروژه هلال شیعی و صدور انقلاب ولایت فقیه نابود کرد
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم بهمن ۱۳۹۵ برابر با شانزدهم فوريه ۲۰۱۷ ، 14:20:23 توسط جم
در ارتباط با این عکسهای دولتی: ....ملت ایران، ملتی نیست که بخواهد سرنوشت خود را تغییر دهد (به عبارتی بی‌ بخار) به همین خاطر خود رژیم دست به انتقاد خود میزند (نوعی‌ گستاخی در برابر ملت) چون میداند که این ملت به مانند یک کبریت بی‌خطر است و به راحتی‌ میتوان سوارشان شد!!!!
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم بهمن ۱۳۹۵ برابر با شانزدهم فوريه ۲۰۱۷ ، 14:19:15 توسط ایرانی
در قرن بیست و یکم مردم ما همچون قرون اولیه شهر نشینی در زمین های اطراف شهر بدون طرح و برنامه و نقشه شهری خانه می سازند. این نوع ساخت و ساز که نا زیبا و با محدودیت های مکانی و سکونتی و بهداشتی همراه خواهد بود شایسته این مردم نیست. اما در جمع انان کسی مطرح نمی کند که باید اینده نگر بود. این برادران جهادی کجایند که برای این شهرکها طرح های ساده اما همراه با اینده نگری ارایه دهند. یک خیابان صاف و زیبا در این تصویر ها دیده نمی شود.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 مغز متفکر اقتصادی سپاه پاسداران بازداشت شده است
 اعلام نتیجه نهایی و قطعی انتخابات توسط وزارت کشور
درخواست احمد جنتی از خامنه ای برای ابطال نتیجه انتخابات
"چگونه عربستان ترامپ را بازی داد"
کشتی گیر سرشناس ایران اعدام شد
عکس/ بنياد مستضعفان خانه بهروز وثوقي در خيابان ويلا را به مزايده گذاشت / قیمت نجومی است
فيلم - درگيری شديد در شورای شهر اهواز 
سند / نامه رئیس دادگاه تجدید نظر استان تهران به رئیس کل دادگستری تهران:
پرونده سعید طوسی را گرفتید چرا تاکنون آنرا عودت نداده اید؟
«گمانه‌ها از تغییرات در کابینه روحانی» 
پشت پرده انصراف قالیباف از زبان مشاور او
عکس/ صفحه اول امروز روزنامه ها، شنبه 6 خرداد، 27 می
نامه شاگرد حسن عباسی به تتلو: به حالت غبطه می خورم معیار تشخیص حق از باطل گشته ای 
آگهی های تجارتی