به ما بپيونديد

مسکو: دفاع هوایی سوریه تقویت می شود/ کارآمدی کم موشکباران آمریکا


وزارت دفاع روسیه با اعلام اینکه حمله موشکی تجاوزگرانه آمریکا به خاک سوریه با 23 اصابت موشک کار آمدی کمی داشته است، برنامه کمک به تقویت توان دفاع هوایی این کشور را مطرح کرده است.

به گزارش ایرنا، آمریکا بامداد امروز (جمعه) با دستور دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور، حمله موشکی به پایگاه هوایی الشعیرات سوریه را انجام داد، در حالیکه این مقر نظامی یکی از اصلی ترین مراکز فرماندهی عملیات ضدتروریستی در منطقه به ویژه استان حمص است.

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: کارآیی موشکباران آمریکا به سوریه پایین بود. این اقدام پیش از واقعه شیمیایی خان شیخون برنامه ریزی شده بود، اما معلوم نیست بقیه 36 موشک از 59 فروند کجا خورده است.

خبرگزاری روسیا سگودنیا در ادامه به نقل از ژنرال ایگور کوناشنکوف سخنگوی وزارت دفاع روسیه نوشت: حکومت ها در آمریکا تغییر می کنند، اما شیوه آغاز جنگ ها از سوی واشنگتن تغییر نمی کند.

ژنرال کوناشنکوف گفت: فراهم آوردن مقدمات این حمله های موشکی زمان طولانی نیاز دارد و باید برای این منظور اقدام های تجسسی، طراحی، حل مسائل مربوط به پرواز موشک ها و آمادگی پرتاب انجام گیرد.

وی در پایان افزود که که دولت آمریکا باید شواهد انکارناپذیری برای اثبات استفاده از سلاح شیمیایی در خان شیخون ارائه کند.

کوناشنکوف همچنین از برنامه روسیه برای تقویت دفاع هوایی سوریه به ویژه مراکز حیاتی و نظامی این کشور خبر داد.

[کد مطلب: 126752] [تاريخ انتشار: هجدهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha

حروفی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد! Captcha:
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ نوزدهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هشتم آوريل ۲۰۱۷ ، 10:10:20 توسط حقیقت پناه
منم میخوام بگم بکوری چشم صدام و بشار و سیدعلی امریکا اگر لازم باشه ۶۰ تا توی سوریه میزنه ۶۰۰۰۰ تا هم توی ایران که تقصیر ما بود گفتیم مرگ بر شاه و این مردم ایران که گول کمونیست شوروی خوردند حالا باید تقاز پس بدن و این مردم بچه های آنها هستند. ما از نژاد پاک آریایی هستیم و نباید با تازی صفتان رفاقت کنیم. بله آقای پوتین و راسپوتین. مردم ما از کمونیس بدش میاد و همه طرفدار امریکا هستن. اون اوبامای زنگی تبار هم نوکر اسلام و پاچه خوار خامنه ای گستجک بود و ایران را به عقب برد.به یاری امام زمان همه موشکهای روسی به زمین گرم بخوره و موشکهای امریکا به تخم چشای آخوندها که تحمل میرحسین و کروبی و شجریان و کنسرت را ندارند و پولهای ما را میدن بشیر اسد و سربازاش مست کنن و با بمب شیمیایی بمردم خودشون تجاوز کنن. انشالله که ناتیانیاهو بکمک امریکا بیاد و اونم مردم سوریه را بمباران کنه تا مردم بیشتر فرار کنند و انشاالله شعار مرگ بر امریکا بی اثر بشه.
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۷ ، 20:53:42 توسط مرشد
شغال بیشه ی مازندران را نگیرد جز سگ مازندرانی. اوباما فکر می کرد با این جنایتکاران می شه صحبت و گفتگو کرد ولی اینبار گیر یک دیوانه تر از خودشون افتادند و اولین ضرب شصت این دیوانه ظاهرا بدجایی فرود اومده که اینطور ایران و روسیه بالا و پایین می پرند و تهدید می کنند ولی به قول مموتی اون ممه رو لولو برد..
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۷ ، 18:54:44 توسط جمال
ایران و روسیه دنیا رو به مسخره گرفتند ، اول دستور بمباران شیمیایی رو میدند و بعد جارو جنجال که ما نبودیم و ما هم محکوم میکنیم ، بعد که نتیجه عملشون رو میبینند ، اول محکوم میکنند مثل همیشه بعد بی ازرش نشون دادن عملیات و بعد هم تهدید به تلافی ،،، تنها تلافی ایران و روسیه فرمانهای جدید و کشتار و آوارگی و ویرانی های جدید به همراه داره که اون هم به نوبه خود مورد تلافی قرار خواهد گرفت.در این بین کشور و مردم سوریه لت و پار میشند ، رهبر مسلمین جهان هم طبق معمول در حال تریاک کشی و نعشه بازی نقشه های تازه ای به مغز په هن گرفتش میرسه .این سرنوشتی هست که دیر یا زود کشور ایران و مردمش رو طلب میکنه و پاداشیست به مردم ایران در قبال سکوت در برابر نظام اسلامی. روزی که موشکهای کروز به سمت اهدافشون در ایران به پرواز در میاند ما مردم ایران تنها میزبانشون خواهیم بود ،،،تا قبل اون روز باید این حکومت بی ناموس رو از قدرت ساقط کنیم .روز انتخابات رو میشه به تظاهرات سراسری تبدیل کرد .
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۷ ، 17:46:17 توسط سیم آخر
مردک لات الدنگ. واقعا که شهر هرت یعنی همین. کارشون شده بازیه"کی بود کی بود من نبودم". می زنند و می کشند بعدش می گویند، ثابت کنید، دلیل بیاورید. دلیلش را نمی بینند که چگونه طفلان معصوم بر روی زمین غلط میخورند، ای ددمنشان.؟
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۷ ، 17:33:42 توسط پیر موذن
۳۶ تا مابقی موشکهای کروز که آمریکا شلیک کرد نصفشون یعنی ۱۸ تاشون رفته به فلان جای رهبر انقلاب و نایب بر حق امام زمان و ۱۸ تاش هم به همون جای آقای ولادیمیر پوتین ،،، اگر رهبر لطف کنند و از روی صندلی بلند بشند و ۲ رکعت نماز بجای بیاورند ،، ممکنه ته آخرین موشک هنگام سجده بیرون بزنه ،،،
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۷ ، 17:16:38 توسط ارسلان
این روسها هم خیلی احمق هستند ،، اخه کودن نفهم اون ۳۶ مابقی موشکها رو سوریه با زد هوایی های S300 و S400 که ایران پولشون رو پرداخت کرده در هوا منفجر کردید دیگه ،،، یادتون رفت ،،، ولی خوب بازهم ۲۳ تا از موشکها به اصابت کردند ولی خیلی ضعیف بودند و در واقع انگار نه انگار که آمریکا ۵۹ تا موشک کروز رو ضرف چند دقیقه به فرودگاه شلیک کرده ،،،۲۲ تا از موشکها فقط به توالت و آشپرخونه اصابت کرده که هیچکس در اونجا نبوده ،،، پس برای اینجور خسارت ضعیفی چرا روسها و ایران اینقدر جارو جنجال راه انداختند ،،، اون توالتها رو هم قرارگاه خاتم النبیا برای بشار اسد مجانی باز سازی میکنند و آفتابه های طلا درشون میزارند تا عربها عشق کنند .
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۷ ، 16:29:12 توسط خسرو پرویز
دفاع هوایی سوریه تقویت میشه. پولشم حتماً باید ایران بده
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۷ ، 15:35:43 توسط ابن خلدون
بیچاره کشور و مردم سوریه که شده میدان رقابت ابرقدرتها و تروریستهای منطقه.
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۷ ، 15:22:44 توسط اس-اس
فعلن که اون موشکهای اس-300 و 400 روسی ریــــــــــــــــــــــــــده, معلوم شد که خالی بندیه..........قبلن هم اسرائیلها مواضع سوریه را بمباران کردند و موشکهای اس-چی چی شون را در هوا زدند..........
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
عکس/ بخش نامه ای برای "پهلوان اول ایران"  علی خامنه ای!!
عکس/  سرکوبگر اعظم به همراه دو همپالگی خود در حال غبارروبی یکی از منابع بززگ پول در آوردن
تومان رسما واحد پول ایران شد
گزارش نیویورک تایمز از امپراتوری بزرگ یک سرمایه گذار چینی در ایران (+عکس)
سفری تلخ به قلعه لهک/  مخروبه‌هایی که خانه نامیده می‌شوند + عکس
عکس/ دیدار فرماندهان ارشد سپاه با روحانی / آیا آنها هم میخواهند لیست خود را برای کابینه بدهند؟
عکس/ پوستر عجیب صدا و سیما ؛ سلفی روحانی و اوباما
فيلم / ممانعت از ورود احمدي نژاد به بيمارستان بقيه الله
ترامپ، "نیویورک تایمز" را مقصر فرار البغدادی دانست! 
 چهره سرشناس اصولگرایان جایگاه علمی میرزاخانی نابغه ریاضی ایران را انکار کرد/ چرا رئیس جمهور و رئیس مجلس پیام تسلیت فرستاد
فیلم/ شلیک اخطار ناو آمریکایی به سمت قایق سپاه (امروز سه شنبه)
عکس/ صفحه اول امروز روزنامه ها، سه شنبه 3 امرداد، 25جولای
آگهی های تجارتی