به ما بپيونديد

 راز تهدیدهای احمدی نژاد علیه شورای نگهبان چیست ؟


در دست احمدی نژاد چه چیز قرار دارد که میتواند با آن بقایی یا خود را تائید صلاحیت کند ؟

برخی اخبار غیررسمی از آنچه که احمدی نژاد قصد دارد در آخرین دور افشاگریهایش به آنها اشاره کند، به موضوع انتخابات ۱۳۸۸ اشاره دارد.

در این مکالمات از طرف برخی مسئولان به احمدی نژاد گزارش داده می شود که رای واقعی وی ۱۶ میلیون است، اما برای اینکه شائبه تقلب پیش نیاید و اختلاف آرا زیاد به نظر برسد، قرار است ۲۴ میلیون رای اعلام شود. اما محمود احمدی نژاد به آن مسئولان تاکید می کند همان رای واقعی وی که ۱۶ میلیون است، اعلام شود و رای غیرواقعی اعلام نشود.

ادامه نوار مربوط به تماس احمدی نژاد با مسئولان مختلف کشور است که در آن از آنها خواسته شده، از اعلام رأی غیرواقعی خودداری شده و همان رای ۱۶ میلیونی اعلام شود. به گفته این منبع احمدی نژاد قصد دارد در صورتی که نیاز ببیند فایل مکالمات را منتشر کند و از جانب خود از مردم عذرخواهی کند و اقرار نماید مخالف اقدامات حاکمیت در خصوص وقایع ۸۸ بوده و در وقوع آن نقشی نداشته.

 همچنین گفته میشود در جریان مشاجره احمدی نژاد با علی خامنه ای بر سر وزارت اطلاعات و زمانی که احمدی نژاد با برکناری مصلحی موقتا سرپرستی وزارت اطلاعات را بر عهده گرفت توانست با دسترسی و خروج برخی اسناد سری، دست خود را برای فشار بر شورای نگهبان پر کند.

 آنچه مشخص است ایران در آینده نزدیک آبستن حوادث بسیار بزرگ خواهد بود و ماههای آینده باید تحولات بزرگی را ناظر باشیم به گونه ای که شاید چهره ایران عوض شود.

منبع: #پايگاه_خبرى_جانبازان_اصلاح_طلب

[کد مطلب: 127343] [تاريخ انتشار: بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha

حروفی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد! Captcha:
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ سی و يکم فروردين ۱۳۹۶ برابر با بيستم آوريل ۲۰۱۷ ، 19:30:33 توسط حقیقتگو
تمام ابزاری که برای باجگیری حکومتی و ریاست گری ازهم دارند حربه افشاگری هاست که درحقیقت محض هرگز این موردها افشا نخواهد شد...اینها تماما" دربسته بندی کردن و چمدون کردن میلیاردها دلار نفتی کنار هم چنباتمه زده بودند...حالا احمدی نژاد که از رفع تحریم ها و رونق گرفتن دوباره بساط نفت فروشی آخوندی و سرازیر شدن پولهای نفتی به درون گنجینه علی خامنه ای دچار ولع ذاتی شده درصدد است که با این تهدیدات دوباره به ریاست نشینی همانند سابق برگردد...یا منو و رفیق هام رو تائید می کنی وگرنه چارمیزنم و به مردم میگم چه کاره هستید؟ این تمام جانوران و حیوانات در پیکر انسان نماورانه فقط در صدد طعمه گیری خودشان هستند و مردم همانند گذشته و حال و آینده فقط ابزار تبلیغاتی و قلدری کردنشان هستند...آخوتد و آخوندسانان فقط و فقط قوم و خویش خودشان را می شناسند و مردم ایران برایشان ماهیت فیزیکی انسانی محسوب نشده و نمی شوند
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 18:06:31 توسط مهم ترین سند
مهم ترین ستدی که داره قضیه حمام منصوری خامته ایه
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 16:14:06 توسط مردم
این ها همه اش سر تقسیم غنایمی است که از دزدی و خیانت به ملت ایران شده است. حق گرفتنی است و هیچ ابی از این سراب نصیب ملت نمیشود. سرنگونی این حکومت تنها راه آزاد شدن مردم از دست عده ای عرب بی وطن است که به ثروت و ملت ایران دست اندازی کرده اند.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 11:27:59 توسط عزيز
افرين احمدي نژاد نقش رهبري در انتصابات ٨٨ را هم بگو اصلا بگو انتخاباتي در كار نيست و شوراي نگهبان و علي چلاق تصميم مي گيرند بگو از طرف علي گدا در سال ٨٨ به من مأموريت داده شده كه رئيس جمهور مطيع رهبر شؤم بگو در جمهوري اسلامي يك نفر تصميم مي گيرد و خامنه قصد دارد حكومت پادشاهي اسلامي برقرار كند و خود قبله عالم شود
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 11:13:48 توسط کماندار
اگر احمدی نژاد جرات افشا گری داشته باشد باید به او لقب شیردل داد و من بر او یک مدال طلائی رنگ که عکس روی آن شیر است نصب خواهم کرد.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 10:10:55 توسط عجب
هر دم از این باغ بری میرسد.... سوال: این احمدی نژاد اگر اهل عذر خواهی بود چرا همان موقع که کرسی ریاست جمهوری به او داده شد علنا عذر خواهی نکرد و با سکوت خود مملکت را به فنا داد و حالا میخواهد افشا گری کند؟
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
هواپیمای جاسوسی روسیه برای ایران + عکس
عکس و فیلم/ توفان در تهران
همراهی سعید مرتضوی با ابراهیم رئیسی در سفر به یزد + عکس 
سخنرانی رئیسی به دلیل عدم استقبال برگزار نشد
کودتای خامنه ای در دانشگاه ازاد
عکس/ یک ترکیب خطرناک/ اعدام‌های 67 +کشتارهای ۸۸
واکنش ستاد انتخاباتی ابراهیم رئیسی به حضور سعید مرتضوی در مراسم سخنرانی شهر یزد 
کاریکاتور/ فقر را محو میکنیم
نماینده قوه قضاییه: اسحاق جهانگیری حق شرکت در مناظره‌های صداوسیما را ندارد!
عکس/ مال باختگان عصبانی، شعبه مؤسسه کاسپین در بهشهر را آتش زدند
آتش سوزی خودروی پلیس در تبریز + عکس
 60 حادثه در تهران بر اثر وقوع طوفان
آگهی های تجارتی