به ما بپيونديد

فيلم - گلريزان برای احمدی نژاد! [کد مطلب: 127479] [تاريخ انتشار: سی و يکم فروردين ۱۳۹۶ برابر با بيستم آوريل ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha

حروفی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد! Captcha:
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ يکم ارديبهشت ۱۳۹۶ برابر با بيست و يکم آوريل ۲۰۱۷ ، 11:28:46 توسط مرگ بر. ج. اسلامی
با درود به رفیق خوبم سوال. صحبت با لمپن ها فقط ارزش ما را به سطح خودشان خواهند رساند. ازین مسئله دوری کنیم. اما سخنی با دیگر کاربران! کسی که در این بخش- اعتراض دائم خودش را مدام به بی عدالتی و نابرابری ها نشان میدهد همیشه مورد حمله طرفداران ظلم و جهل است. من بارها گفته ام هوادار مردم محروم و طبقه کارگر و زحمتکشان هستم. من خواهان برابری اقتصادی اجتماعی و سیاسی برای آحاد مردم (چه زن و چه مرد) هستم من خواستار تقسیم سرمایه بطور عادلانه هستم. همه انسانها آزاد و مثل هم بدنیا میآیند هیچکس بمیل خود سرزمین و پدر و مادر خود را انتخاب نکرده هیچکس مایل به فقر و بیسوادی و بردگی نیست حالا با تهمت و توهین و فحش و نسبت دادن من به این گروه و آن گروه و استالین و مائو و کره و کوبا هیچ مسئله ای کارساز نخواهد شد. من برای آرمان و اعتقادم جان گذاشته ام و به تمامی مردم محروم و ستمکیده و رفقای جانباخته ام مدیونم. اگر فکر میکنند با تمسخر کنار میروم که اشتباه کرده اند. اگر لازم باشد هر روز اسم عوض کنم میکنم تا حرفم را زده باشم . زنده باد سوسیالیسم، مرگ بر امپریالیسم و مزدورانش.
نوشته شده در تاريخ يکم ارديبهشت ۱۳۹۶ برابر با بيست و يکم آوريل ۲۰۱۷ ، 08:34:01 توسط سوال
میگن شعبان بی مخ یکی از هواداران پروپا قرص شاه سرنگون شده رفته بود مدرسه به معلم بچه ش گفته بود من میخوام نمره بچه م 100 باشه ... حالا این فرزاد فکر میکنه فقط لات بی سر و پا مخصوص رژیم ملا ها ست شاه از به وفور از این لات های بی سر و پا داشت ولی خب با تمام آن قدر قدرتی تاج و تخت ش توسط مردم به ستوه آمده به مستراح تاریخ پرتاب شد عمامه و منبر ملاها هم چنین میشود دیر و زود دارد سوخت و سوز ندارد. ضمنا فرزاد خان شما کامنت نمی نویسی شما فقط مزخرف میگی که آدم رو یاد رفتارهای همین لات بی سر و پا که در فیلم میبینی میندازه..
نوشته شده در تاريخ سی و يکم فروردين ۱۳۹۶ برابر با بيستم آوريل ۲۰۱۷ ، 20:43:18 توسط فرزاد, دشمن شمس و ملا و ایت دولا
لات بی سر و پا, میگه "میخوام مقشام رو بدم شما خط بزنی." ای دشمن شاه و ملا ایت الله شمس, یه جواب به این رفقای احمدی نژاد بده اگه البته بخیه رو زدی و سرحال و شنگولی. ای شیرین سخن ایت دولا شمس, اینها هم محلی های خودتن ها !
نوشته شده در تاريخ سی و يکم فروردين ۱۳۹۶ برابر با بيستم آوريل ۲۰۱۷ ، 17:57:41 توسط ایرانی
هموطنان گرامی فراموش نکنیم که تمامی این ریاکاریها و تقدیس کردن قاتلین و جانیان خون اشام از اسلام ناب ریشه میگیره و از همان راس اسلام هم هرچی قمه کش و چاقوکشه و بچه بازه بوده در مدحشون گفته شده و هنوز هم میشه و تمام کثافتکاریهاشون شده الگوی اینها و متاسفانه مردم.
نوشته شده در تاريخ سی و يکم فروردين ۱۳۹۶ برابر با بيستم آوريل ۲۰۱۷ ، 16:29:26 توسط ترک اوغلی
من موافق و هم نظر کامنت آقای " سوال" هستم.
نوشته شده در تاريخ سی و يکم فروردين ۱۳۹۶ برابر با بيستم آوريل ۲۰۱۷ ، 14:24:57 توسط سوال
آدم یاد رژیم شاه قاتل می افته که شعبان بیمخ همین کارها رو میکرد، مرتیکه ثناگوطوری حرف میزنه که انگار احمقی نژاد تیر خلاص زن تمام محرومان ایران رو سر و سامان داده بوضع کارگران و حقوق های عقب مانده آنها رسیدگی کرده، میران تورم و سطح در آمد رو بالانس کرده، آزادی های احتماعی را لگد مال نکرده، ... احمقی نژاد مثل سایر همقطاران جانی دزد و ضدکارگرش فقط پرچم رژیم اسلامی تروریست پیشه جانی را بلند کرده، جیب اربابان شاه و ملا را پر کرده. بچه هاییکه در ایران بجای تحصیل رایگان درمان رایگان مسکن رایگان در حال گدایی هستند و شپش از سر و کولشون بالا میره گواه این قضیه هستند آدم مثل این ثناگوی پفیوز خیلی باید بی شرافت باشه که اینهمه جنایت و ظلم رو ببینه و بعد اینجور دستمال ابریشمی دستش بگیره، البته صد در صد این بابا نه تنها اطلاعاتیه، نه تنها دستش بخون ستمدیدگان آغشته ست، بلکه جیبش بجیب احمقی نژاد و همقطارانش بسته ست.مردم ن تنها پای صندوق های رای نمیرن تا به این جانی یا سایر جانی های اطلاعاتی رای بدن بلکه میگن:مرگ بر این رژیم ضدکارگر و ضد زن و تمام سردمداران و ثناگویان جانی اش و جناح ها و دستههای جانی آن
نوشته شده در تاريخ سی و يکم فروردين ۱۳۹۶ برابر با بيستم آوريل ۲۰۱۷ ، 13:21:14 توسط رسول
به‌‌‌ ..به‌‌‌.. هر چی‌ لات بی‌ سرو پا اینجا جمع شده!!
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
هواپیمای جاسوسی روسیه برای ایران + عکس
عکس و فیلم/ توفان در تهران
همراهی سعید مرتضوی با ابراهیم رئیسی در سفر به یزد + عکس 
سخنرانی رئیسی به دلیل عدم استقبال برگزار نشد
کودتای خامنه ای در دانشگاه ازاد
عکس/ یک ترکیب خطرناک/ اعدام‌های 67 +کشتارهای ۸۸
واکنش ستاد انتخاباتی ابراهیم رئیسی به حضور سعید مرتضوی در مراسم سخنرانی شهر یزد 
کاریکاتور/ فقر را محو میکنیم
نماینده قوه قضاییه: اسحاق جهانگیری حق شرکت در مناظره‌های صداوسیما را ندارد!
عکس/ مال باختگان عصبانی، شعبه مؤسسه کاسپین در بهشهر را آتش زدند
آتش سوزی خودروی پلیس در تبریز + عکس
 60 حادثه در تهران بر اثر وقوع طوفان
آگهی های تجارتی