به ما بپيونديد

فیلم/ فرق ایران و ژاپن/ شعری از هالو

[کد مطلب: 127486] [تاريخ انتشار: سی و يکم فروردين ۱۳۹۶ برابر با بيستم آوريل ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha

حروفی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد! Captcha:
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ يکم ارديبهشت ۱۳۹۶ برابر با بيست و يکم آوريل ۲۰۱۷ ، 10:24:37 توسط مرگ بر. ج. اسلامی
علی جان، این آقای ( هالو ) هالو نیست مردم را هالو حساب کرده. ایشان همکار سابق سپاه و وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی است که بعد از سال ۸۸ مثل بقیه شکنجه گران و جانیان جمهوری اسلامی (میرحسین موسوی نخست وزیر، موسوی تبریزی دادستان سالهای ۶۰، آیت الله خلخالی حاکم شرع سالهای ۶۰، موسوی اردبیلی رئیس دیوان عالی کشور دهه ۶۰، هادی غفاری چماقدار دهه ۶۰، یوسف صانعی دادستان کل کشور در دهه ۶۰، حجاریان از بنیانگزاران ساواما و اطلاعات کشور، بهزاد نبوی از بنیانگزاران سپاه و معاون رجایی و وزیر و ... ) اینها فکر نجات جمهوری اسلامی و طولانی کردن عمر این حکومت پلید هستند. وعده سرکوبی کمونیستها و آزادیخواهان را در طی نامه ای بدست خط خمینی، برای کارتر و دولتش فرستاده بودند. وقتی سرکوبی تمام شد جنگ را هم تمام کردند تا دوباره بحالت عادی برگردد که سپاه و خامنه ای که تازه مزه پول و قدرت زیر دندانشان مانده بود به جناح مثلا اصلاح طلب میدان ندادند. حالا یک مشت ساده لوح افتاده اند دنبال این جناح شاید ازین امامزاده شفا بگیرند. ولی گاهی مردم تاریخ را فراموش میکنند.
نوشته شده در تاريخ يکم ارديبهشت ۱۳۹۶ برابر با بيست و يکم آوريل ۲۰۱۷ ، 02:47:47 توسط علی
اغا زمان شعر و شاعری گذشته است این کارها مال زمان شاهان قاجار بود شعر گفتن امروز مساوی است زمین را با گاو شخم زدن . زمانهای قدیم سعی می شد مردم نا اگاه را از این طریق اکاه کنند و گذاشتن عکس دو تا امام در جلو میز یک حالت نوحه سرایی به مجلس می دهد. شنیده ام اقای هالو یک خصلت شونیستی فارسی هم دارد.
نوشته شده در تاريخ سی و يکم فروردين ۱۳۹۶ برابر با بيستم آوريل ۲۰۱۷ ، 15:49:52 توسط سامان
از پرفسور اقتصاد پرسیدنند: دولت مشکل کسری بودجه داره ما چطور میتونیم مشکل رو حل کنیم؟ پاسخ داد باید "خانه عفت" رو دوباره باز کنید و مانند آلمان از آنها که آنجا کار میکنند مالیات بگیریم پس بودجه دولت تامین خواهد شد. از رئیس راهنمایی رانندگی پرسیدنند: مشکل آلودگی هوا و ترافیک داریم چطور میتونیم مشکل رو حل کنیم؟ پاسخ داد خانه عفت رو دوباره باز کنید. جوانان سرگرمی خواهند داشت و دیگه مثل امروز تو خیابونها دور دور نمیکنند پس ترافیک و آلودگی هوا نخواهیم داشت. از پرفسور علوم سیاسی پرسیدنند: مشکل ضعف مدیریت و فساد سیاسی_اقتصادی داریم چطور میتونیم مشکل رو حل کنیم؟ پاسخ داد خانه عفت رو دوباره باز کنید. مدیران کنونی مملکت به کارهای سابق خود باز می گردنند و سیاستمدران و مدیران شایسته جای آنها را خواهند گرفت.
آگهی های تجارتی