به ما بپيونديد

بازداشت ۳۰ همجنسگرا در ایران ضمن تیراندازی و حمله به یک پارتی


ایران در یک حمله که برخی رسانه ها آن را «خشن» توصیف کرده اند، ضمن تیراندازی، ۳۰ همجنسگرا را بازداشت کرده است.

به گزارش صدای آمریکا، جروسلم پست در گزارشی نوشت، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی پنج شنبه گذشته در یورش به یک مهمانی خصوصی در منطقه باغ بهادران اصفهان بیش از ۳۰ مرد را به اتهام لواط، نوشیدن مشروبات الکلی و مصرف مواد روان گردان بازداشت کرده است.

«سازمان دگرباشان ایرانی» در کانادا می گوید گزارش های متعددی مبنی بر شلیک چند گلوله و ضرب و جرح شدید بازداشت شدگان دریافت کرده است. آن ها ابتدا به بسیج منطقه منتقل شده اند و پس از تعیین قاضی ویژه ای به زندان دستگرد اصفهان منتقل شده اند. همچنین خانواده ی دستگیر شدگان توسط پلیس و بسیج خبردار شده اند.

گزارش شده است که «دستگیر شدگان بین ۱۶ تا ۳۰ ساله بوده اند و تعدادی از آن ها اصلا همجنسگرا نبوده اند.»

ولکر بک، فعال حقوق بشر و نماینده همجنسگرای حزب سبز آلمان، می گوید سیاست حذف همجنسگرایان در ایران از رژیم جمهوری اسلامی یک دشمن حقوق بشر ساخته است. چنین کشوری نمی تواند شریک ما باشد.

به گزارش سازمان دگرباشان ایران «دستگیر شدگان برای انجام معاینات مقعدی و ارائه گواهی به دادگاه پزشک قانونی ارجاع داده شده اند» و دگرباشان اصفهان «مجبور شده اند که اسامی دوستان دگرباش خود را نوشته و آن ها را گزارش دهند تا شاید تخفیف جزایی برای آن ها در نظر گرفته شود».

[کد مطلب: 127522] [تاريخ انتشار: يکم ارديبهشت ۱۳۹۶ برابر با بيست و يکم آوريل ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha

حروفی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد! Captcha:
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ يکم ارديبهشت ۱۳۹۶ برابر با بيست و يکم آوريل ۲۰۱۷ ، 12:13:40 توسط - از دیر آشنا
احمدی نژاد ابله که میگفت در ایران اصلاً همجنس باز نداریم؟ در صورتیکه یکی از مراحل رسیدن از طلابی ( دانش آموز حوزه علمیه ) به شغل ناشریف آخوندی همین گذر از مرحله لواط است. میگوئید نه شلوار طلابی را که مدرک آخوندی میگیرد و مراسم عمامه گذاری را پشت سر میگذارد نگاهی بکنید تا ببینید که بیچاره ها آنجایشان زخمی هست یا نه؟ عموئی داشتم آخوند باور کنید خودش تعریف میکرد که چه بلای سکسی سر طلبه ها میآورند چونکه خود ارضائی در اسلام ممنوع است پس میماند دیگر ارضاعی! آخوند جماعت خودشان از پست ترین موجودات میباشند!
نوشته شده در تاريخ يکم ارديبهشت ۱۳۹۶ برابر با بيست و يکم آوريل ۲۰۱۷ ، 10:43:13 توسط مرگ بر. ج. اسلامی
خوب یکی از راههای سرکوب جوانان برای جشن و شادی شان و تحقیر آنان و خانواده هایشان همین انگ و تهمت و مارک چسباندن به همجنسگرایی و لواط است . اگر در این جشن دختر بود میشد فحشا و زنا ! همجنسگرایی اگر از نظر مذهب مذموم است پس وعده غلمان(پسران زیباروی بهشتی) در قرآن و اسلام چیست؟ عمل لواط در حوزه های علمیه و سوءاستفاده از طلاب جوان و یا کودکان در مساجد و هیئت های سینه زنی و قرآن خوانی(نمونه آشکار آن سعید طوسی) پس چیست؟تجاوز به زندانیان مرد (نمونه آن کهریزک) توسط مسلمانان دو آتشه و فتوای معروف آقایان( اگر بقصد لذت نباشد ...؟) پس چیست؟ در زیر لوای مذهب با جامه روحانیت چه اسلام و چه مسیحیت هر امری وابسته به توجیه رهبران مذهبی است.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
هواپیمای جاسوسی روسیه برای ایران + عکس
عکس و فیلم/ توفان در تهران
همراهی سعید مرتضوی با ابراهیم رئیسی در سفر به یزد + عکس 
سخنرانی رئیسی به دلیل عدم استقبال برگزار نشد
کودتای خامنه ای در دانشگاه ازاد
عکس/ یک ترکیب خطرناک/ اعدام‌های 67 +کشتارهای ۸۸
واکنش ستاد انتخاباتی ابراهیم رئیسی به حضور سعید مرتضوی در مراسم سخنرانی شهر یزد 
کاریکاتور/ فقر را محو میکنیم
نماینده قوه قضاییه: اسحاق جهانگیری حق شرکت در مناظره‌های صداوسیما را ندارد!
عکس/ مال باختگان عصبانی، شعبه مؤسسه کاسپین در بهشهر را آتش زدند
آتش سوزی خودروی پلیس در تبریز + عکس
 60 حادثه در تهران بر اثر وقوع طوفان
آگهی های تجارتی