به ما بپيونديد

عکس/ خبرگزاری فارس سال 1392: اشک تمساح گاردین برای یک خواننده مبتذل. و حالا همان خواننده...[کد مطلب: 129167] [تاريخ انتشار: بيست و هفتم ارديبهشت ۱۳۹۶ برابر با هفدهم مه ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha

حروفی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد! Captcha:
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم ارديبهشت ۱۳۹۶ برابر با هجدهم مه ۲۰۱۷ ، 05:55:00 توسط آیدین
جناب نکته سنج ۳۸ سال پیش مردم یه غلطی کردن الان از توی سر مردم زدن چه نتیجه ای به دست میاد؟ عزیز من اگر می خواهیم چیزی عوض شه به جای اینکه فقط انگشت اتهام به این طرف و اون طرف بگیریم الان وقتشه که با دلیل و سند ذهنیت مردم عوض کنیم ... همه میتونن کنار گود بشینن و بگن اینا ابله هستن اونا قوم و دروغ تزویر... هنر اینه که بتونی بدون عصابانی شدن سعی کنیم اطلاعات و درک دیگران رو بالا ببری
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم ارديبهشت ۱۳۹۶ برابر با هفدهم مه ۲۰۱۷ ، 19:17:16 توسط نکته سنج
جناب azadi عزیز. مردم ایران زير عباي اين قوم دروغ و تزوير را این قوم دروغ و تزوير در حسرت تغذیه قرار داده اند و با خواندن مزخرفات پوچ و نسبت آن مزخرفات به خدا و دین از شد باز داشته اند. اگر این مردم را سوده گذاشته بودند تا رشد کنند هرگز در این مسخره های هفتگی بنام نماز جمعه شرکت نمیکردند و مرگ بر کشورهای از خود بالا تر نمیگفتند. رشد ملت را از کودکستانها و مدارس ابتدائی متوقف کرده اند. اگر این ملت رشد کرده بود ابلهی بنام علم الهدی تریبون نداشت که مدم را از راه راست منحرف کند و داماد جنایتکارش ثروت عظیم ملی را در اختیار بگیرد و بدو حساب و کتاب ما حصل آنرا بچاپند. باز هم همین مردم پول نانی که با مشقت تحصیل کرده اند روی قبر ک عرب دشمن ایران بریزند و از آن مرده تقاضای حل مشکلات و شفای مری طلب کنند. آنها به موجودی که هرگز بدنیا نیامده اعتقاد نداشتند و در انتظار ظهور آن موجود خیالی نبودند تا بیاید و جهان را با خون ریزی تا زیر شکم اسبش پراز عدلو داد کند. عد و دادی که خمینی ملعون پیش قراول آن بود و همه دیدند چطور آب و برق مجانی شد و بلیط 2 ریالی اتوبوس 7000 ریال گردید.
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم ارديبهشت ۱۳۹۶ برابر با هفدهم مه ۲۰۱۷ ، 18:02:21 توسط azadi
نسان هاي دروغگو و مزور تنها زير عباي اين قوم دروغ و تزوير رشد ميكنند و تغذيه ميشوند
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 اعلام نتیجه نهایی و قطعی انتخابات توسط وزارت کشور
صوت / علم  الهدی: خطری که ما را تهدید میکند توده مردم است/  بزرگترین خطر برای انقلاب و ولایت فقیه، همین مردم و دموکراسی و انتخابات است!
 مغز متفکر اقتصادی سپاه پاسداران بازداشت شده است
استعفای زنجیره ای و زودهنگام معاونان قالیباف و سکوت شهردار/ اکثرا در راه کشورهای غربی هستند
عکس/ تبلیغات فقیرانه رئیسی
درخواست احمد جنتی از خامنه ای برای ابطال نتیجه انتخابات
عکس/ صفحه اول امروز روزنامه ها، پنجشنبه 4 خرداد، 25 می
فيلم - درگيری شديد در شورای شهر اهواز 
کشتی گیر سرشناس ایران اعدام شد
سند / نامه رئیس دادگاه تجدید نظر استان تهران به رئیس کل دادگستری تهران:
پرونده سعید طوسی را گرفتید چرا تاکنون آنرا عودت نداده اید؟
"چگونه عربستان ترامپ را بازی داد"
واکنشها به تشکیل "دولت سایه" توسط جلیلی
آگهی های تجارتی