به ما بپيونديد

منصوریان در ارمنستان: کاش یکی از زمین‌های اینجا را در تهران داشتیم
 


روزنامه خبرورزشی نوشت: او خودش در تمرینات هست. هم کار با توپ هم سالن وزنه. تازه در زمان غیر از تمرینات هم می‌نشیند و فیلم می‌بیند. بازیکنان می‌گویند کمتر می‌توانند او را در هتل ببینند. از همین حالا آنالیز حریفان را شروع کرده است. یک‌شنبه قرعه‌کشی لیگ انجام شد و همین اتفاق بهانه‌ای بود برای گفت‌وگو با سرمربی استقلال در ارمنستان. منصوریان هم توضیحاتی درباره قرعه‌کشی داد و البته گفت زمان برگزاری شهرآورد بزرگ پایتخت خیلی خوب است.

آقای منصوریان خبرهای خوبی از اردوی استقلال به گوش می‌رسد. ظاهراً همه چیز خوب پیش می‌رود؟

بله، خدا را صد هزار مرتبه شکر خوب تمرین می‌کنیم و وضعیت تیم هم خیلی خوب است. روی زمینی تمرین می‌کنیم که بسیار ایده‌آل است و کاش یکی از زمین‌های تمرینی اینجا را در تهران داشتیم. زمین خوب به پیشرفت تیم‌ها کمک می‌کند.

قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ برتر هم برگزار شد و نمی‌دانیم از قرعه راضی هستید یا نه. البته با شناختی که از شما داریم احتمالاً برای‌تان فرقی نمی‌کرد قرعه چه شکلی باشد.

دقیقاً همین‌طور است که شما می‌گویید. واقعاً برای ما فرقی نمی‌کرد قرعه‌مان چه شکلی باشد. این را همیشه می‌گویم و حالا هم تأکید دارم، زمان بازی و نام حریفان برای ما فرقی ندارد. اصلاً چیز مهمی نیست. فرق نمی‌کند هفته اول با چه تیمی باشیم و هفته آخر با چه تیمی لیگ را تمام کنیم. تمرکزمان اینجا روی تمرینات بوده و هست و ان‌شا‌ءالله بتوانیم توقع هواداران بامعرفت استقلال را برآورده کنیم.

مهم نبود مثلاً هفته‌های اول با تیم‌هایی بازی داشته باشید که قدرت‌شان کمتر از تیم‌های بزرگ است؟

نه، ما در لیگ باید با همه تیم‌ها بازی کنیم. فرقی نمی‌کند شما کجا شروع کنید و کجا تمام کنید. بالاخره با هر تیمی باید رفت و برگشت بازی کنیم. ما هم تمرکزمان روی این مسئله نبود. هدف ما از قبل معلوم شده است و امیدواریم بتوانیم لیگ را با قدرت شروع کنیم.

شهرآورد هم هفته دهم برگزار می‌شود. فکر می‌کنید زمانش مناسب است؟

به نظر من خوب است. شهرآورد زمانی برگزار می‌شود که ۲ تیم ۱۰ هفته با هم بازی کرده‌اند و شکل گرفته‌اند. این مسئله می‌تواند به جذابیت‌های شهرآورد اضافه کند. ان‌شا‌ءالله یک شهرآورد جذاب خواهیم داشتیم. به نظر من امسال می‌توانیم شهرآوردهای قشنگی را ببینیم. 

[کد مطلب: 132764] [تاريخ انتشار: بيستم تير ۱۳۹۶ برابر با يازدهم ژوئيه ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha

حروفی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد! Captcha:
نظرات خوانندگان
آگهی های تجارتی