يازدهم فروردين ۱۳۹۴ برابر با سی و يکم مارس ۲۰۱۵
Skip Navigation Links
 سردار نقدی: فروپاشی رژیم سوسیالیستی شرق ثمره دفاع شهدا بود/ شبکه مجازی بسیج ایجاد می شود

رئیس بسیج مستضعفین از راه اندازی شبکه بزرگ مجازی در حوزه سایبری در رده های مختلف مقاومت بسیج طی سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر در ارومیه، سردار محمدرضا نقدی عصر چهارشنبه در همایش فرماندهای رده های مقاومت بسیج شهرستان ارومیه افزود: دوره های آموزشی سرمربیان و سرشبکه ها در این راستا طی هفته آینده آغاز شده و بزودی در تمامی استانها این شبکه فعال خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه ایجاد این شبکه امسال تا سطح پایگاههای مقاومت بسیج ایجاد و راه اندازی خواهد شد بیان داشت: اعتبار لازم جهت اجرای این طرح اختصاص یافته است.

این مقام مسئول از تقویت بسیج کارگری در جهت فعال شدن این حوزه در سطح کارخانجات و واحدهای تولیدی و صنعتی خبر داد و افزود: کارگران قشر عظیمی از بسیجیان کشور را شامل می شوند.

وی همچنین با اشاره به اینکه فروپاشی رژیم سوسیالیستی شرق ثمره دفاع شهدا بود بیان داشت: امروز اگر رژیم صهیونیستی در محاصره حزب الله و حماس گرفتار شده نتیجه بیداری و روشنگریهای شهیدان ایران اسلامی بوده است.

رئیس بسیج مستضعفین به دست گرفتن کاسه گدایی آمریکا جهت جلب حمایتهای مادی و معنوی کشورها به خصوص  کشورهای خاورمیانه را ناشی از شکست اهداف غیر انسانی و استکباری دانست و اظهار داشت: تشکیل گروههایی مختلفی از جمله ۱+۵، گروه هشت و گروه ۲۰ از سوی این کشور برای عزاداری بر مرده استکبار جهانی است.

وی با اشاره به بیداری و ارتقای سطح آگاهی و بصیرت سیاسی ملتها در تمامی کشورهای جهان ادامه داد: هم اکنون کشورهای مقتدر جهانی در مقابل این بیداری اسلامی جهان کاری جز صدور بیانیه های تو خالی نمی توانند انجام دهند.

سردار نقدی با اشاره به اینکه عقب انداختن  دو ماه مذاکره با ایران از سوی رئیس جمهور ایران خاطرنشان کرد: تشدید تحریمها نمی تواند روند توسعه همه جانبه ایران را کند کند.

سردار نقدی مردم ایران را مردمی بصیر و آگاه از مسائل سیاسی، اقتصادی و اجتماعی دانست و بیان داشت: سربلندی ملت ایران از اتفاقات انتخابات سال گذشته لزوم آمادگی مردم از سایر غبارهای غلیظ فتنه گران دو چندان می شود.

سردار نقدی در ادامه سخنان خود پایگاههای بسیج را سلول حیاتی سازمان بسیج مستضعفان دانست و خاطرنشان کرد: این پایگاه باید مرکز برگزاری برنامه های فرهنگی، تعالی روحی جوانان، ارائه خدمات اجتماعی و ارتقای سطح علمی جوانان باشد.

وی از آسیب شناسی فعالیتهای امر به معروف و نهی از منکر خبر داد و بیان داشت: بر اساس برنامه ریزیها و هماهنگیهای انجام شده پایگاههای بسیج بر اساس اصل مخاطب شناسی و ریشه یابی مسائل محور اصلی امر به معروف و نهی از منکر در کشور می شوند.

[تاريخ مطلب: دهم تير ۱۳۸۹ برابر با يکم ژوئيه ۲۰۱۰]
[کد مطلب: 18658] نسخه مناسب چاپ
RSS Iran & world news