سوم آبان ۱۳۹۵ برابر با بيست و چهارم اکتبر ۲۰۱۶
Skip Navigation Links
 سردار نقدی: فروپاشی رژیم سوسیالیستی شرق ثمره دفاع شهدا بود/ شبکه مجازی بسیج ایجاد می شود

رئیس بسیج مستضعفین از راه اندازی شبکه بزرگ مجازی در حوزه سایبری در رده های مختلف مقاومت بسیج طی سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر در ارومیه، سردار محمدرضا نقدی عصر چهارشنبه در همایش فرماندهای رده های مقاومت بسیج شهرستان ارومیه افزود: دوره های آموزشی سرمربیان و سرشبکه ها در این راستا طی هفته آینده آغاز شده و بزودی در تمامی استانها این شبکه فعال خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه ایجاد این شبکه امسال تا سطح پایگاههای مقاومت بسیج ایجاد و راه اندازی خواهد شد بیان داشت: اعتبار لازم جهت اجرای این طرح اختصاص یافته است.

این مقام مسئول از تقویت بسیج کارگری در جهت فعال شدن این حوزه در سطح کارخانجات و واحدهای تولیدی و صنعتی خبر داد و افزود: کارگران قشر عظیمی از بسیجیان کشور را شامل می شوند.

وی همچنین با اشاره به اینکه فروپاشی رژیم سوسیالیستی شرق ثمره دفاع شهدا بود بیان داشت: امروز اگر رژیم صهیونیستی در محاصره حزب الله و حماس گرفتار شده نتیجه بیداری و روشنگریهای شهیدان ایران اسلامی بوده است.

رئیس بسیج مستضعفین به دست گرفتن کاسه گدایی آمریکا جهت جلب حمایتهای مادی و معنوی کشورها به خصوص  کشورهای خاورمیانه را ناشی از شکست اهداف غیر انسانی و استکباری دانست و اظهار داشت: تشکیل گروههایی مختلفی از جمله ۱+۵، گروه هشت و گروه ۲۰ از سوی این کشور برای عزاداری بر مرده استکبار جهانی است.

وی با اشاره به بیداری و ارتقای سطح آگاهی و بصیرت سیاسی ملتها در تمامی کشورهای جهان ادامه داد: هم اکنون کشورهای مقتدر جهانی در مقابل این بیداری اسلامی جهان کاری جز صدور بیانیه های تو خالی نمی توانند انجام دهند.

سردار نقدی با اشاره به اینکه عقب انداختن  دو ماه مذاکره با ایران از سوی رئیس جمهور ایران خاطرنشان کرد: تشدید تحریمها نمی تواند روند توسعه همه جانبه ایران را کند کند.

سردار نقدی مردم ایران را مردمی بصیر و آگاه از مسائل سیاسی، اقتصادی و اجتماعی دانست و بیان داشت: سربلندی ملت ایران از اتفاقات انتخابات سال گذشته لزوم آمادگی مردم از سایر غبارهای غلیظ فتنه گران دو چندان می شود.

سردار نقدی در ادامه سخنان خود پایگاههای بسیج را سلول حیاتی سازمان بسیج مستضعفان دانست و خاطرنشان کرد: این پایگاه باید مرکز برگزاری برنامه های فرهنگی، تعالی روحی جوانان، ارائه خدمات اجتماعی و ارتقای سطح علمی جوانان باشد.

وی از آسیب شناسی فعالیتهای امر به معروف و نهی از منکر خبر داد و بیان داشت: بر اساس برنامه ریزیها و هماهنگیهای انجام شده پایگاههای بسیج بر اساس اصل مخاطب شناسی و ریشه یابی مسائل محور اصلی امر به معروف و نهی از منکر در کشور می شوند.

[تاريخ مطلب: دهم تير ۱۳۸۹ برابر با يکم ژوئيه ۲۰۱۰]
[کد مطلب: 18658] [تعداد نظرات: 7] نسخه مناسب چاپ
 نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ دهم تير ۱۳۸۹ برابر با يکم ژوئيه ۲۰۱۰ ، 18:30:29 توسط بابا
اسکندر مقدونی هم در نهایت بخاطر دفاع شهدا و حمله بسیجیهای «« برره »» پایش درون چال اسکندرون رفت و جهان از دستش رها شد. دروغ هم حناق نیست تا خفه سازد. کنتور هم نیست تا شماره بی اندازد. اینها فکر میکنند که دروغ هر چه بزرگتر باور کردنش اسانتر است. ولی انصاف هم چیز خوبیست. اخر ما را و شهدایمان را و دفاعمان را چه به کار شوروی. ترتیب عراق را نتوانستیم بدهیم و الان چند تا کشور! کوچولو که جمعیت تمامشان به اندازه شاه عبدالعظیم نیز نمیشود, هر روز برای ایران گردن کشی میکنند و برعلیه انان هیچ غلطی نمیتوانیم بکنیم. راستی از این فن که به شوروی زدیم به امریکا میزدیم و باعث سقوطش میشدیم که بهتر بود. baaba302000@yahoo.de
نوشته شده در تاريخ دهم تير ۱۳۸۹ برابر با يکم ژوئيه ۲۰۱۰ ، 09:43:23 توسط Rahgozar
و ثمره فرو پاشی این رژیم خونخوارتآن هم به شهادت رساندن فرزندان پاک و راستین وطنمان ایران خواهد بود .
نوشته شده در تاريخ دهم تير ۱۳۸۹ برابر با يکم ژوئيه ۲۰۱۰ ، 09:37:55 توسط مراغه اى
منظور اين پاسدار بيسواد عراقى از رژيم سوسياليستى شرق همان اتحاد جماهير شوروى سابق ميباشد كه اين حقير آخر نفهميدم چه كسى باعث فروپاشى آن شد؟ نامه حضرت امام دجال به گورباچف يا دفاع شهدا؟ كدام شهدا؟ مگر امت قرآن! با شوروى هم جنگيده است و ما خبر نداريم؟ شهيدان ايران اسلامى!چه ربطى به محاصره اسرائيل توسط حزب الله و حماس(كه در واقع كاملا برعكس ميباشد)دارند؟اين مجلس عزاداري استكبار جهانى كه ٣١ سال است هر روز آن را نابود ميكنيد(البته در عالم خيال!)كجا برگذار ميشود؟ مثل اينكه از آن هاله نور به مغز گچي اين وطن فروش عراقى هم اصابت كرده است٠٠با آرزوى رهايى وطن عزيزمان از چنگال اين بيماران روانى و سرداران بى مغز٠٠
نوشته شده در تاريخ دهم تير ۱۳۸۹ برابر با يکم ژوئيه ۲۰۱۰ ، 08:45:55 توسط شعله
بازم بازجو شریعتمداری کیهانی دست بکار شده و یک نانمه هم به نام نقدی نوشته تا این جنایتکار که ماموریت بسیج ادم خواران را هم بتازگی انجام میدهد را بعنوان ایرانی مطرح کند.اینها فکر میکنند که هنوز هم هرچه دروغ و مزخرفات مالیخولیایی بزرگتر باشد باور ان اسانتر خواهد بود!و ربط دادن شهید به نظام سوسیالیستی و حجاب به زلزله و رئیس جمهوری اسلامی به حکومت امام زمان ووو نکیر و منکر و امر به معروف و نهی از منکر هم مانند ایه های خدایشان هم شده علم مدرن و پیشرفته هرکه دچار بیماری روانی مذهبیست،این وحشیهاباید بسیج شوند و خود را کارگر و متخصص اعلام کنند مانند ارتش سایبری که ایجاد کردند که نشان داد از تکنیک هم صلواتی استفاده میکند و بیشتر خودشانرا هکر کرده اند و معلوم شده که این گنده گ.. باد خالی بوده و توش مانده اند ..و ما هم بیداری اسلام را فهمیده ایم که با دروغ و نیرنگ و زور شمشیر الله فروشی هم میکنند که دیگر خریدارش دیوانگان عصر حجر هم نیستند وفقط بدرد خودتان میخورد تا سر هم را شیره بمالید و فکر کنید که هنوز حرفی برای گفتن دارید.. بزودی شاهد دادگاه مردمی در خیابانها وکوچه ها هستیم تاشهادت را بفهمید
نوشته شده در تاريخ دهم تير ۱۳۸۹ برابر با يکم ژوئيه ۲۰۱۰ ، 07:40:44 توسط عماد
و تشکیل جمهوری اسلامی ایران ثمره توطئه غرب در خاورمیانه.
نوشته شده در تاريخ دهم تير ۱۳۸۹ برابر با يکم ژوئيه ۲۰۱۰ ، 05:30:41 توسط آرمان
آرزوي آن روز را كه نيمي از جمعيت كشور, از ارازل و اوباش بسيج تشكيل بشود و حضور نفرت انگيزشان در همه جا , ديد و شامه همگان را بيازارد بگور خواهيد برد بويژه تو خائن  عراقی كه به هموطنانت خم  خيانت كردي و هنوز هم ميكني مردم ايران كه جاي خود دارد ولي بدان ترا با وضعيت بسيار ناجوري روانه زندانهاي عراق ميكنيم. (البته پس از اتمام كار دادگاههاي مردمي) !!!
نوشته شده در تاريخ دهم تير ۱۳۸۹ برابر با يکم ژوئيه ۲۰۱۰ ، 04:34:40 توسط هموطن
برای اینکه کشوری را به خاک سیاه بنشانی.حکومتش را بده به دست آدمهای احمق.
 پر خواننده ترين مطالب اين بخش
واکنش‌ها به اتهام‌های جنسی علیه معلم قرآن
جزئیاتی از نامه سه شاكی تجاوز جنسی سعید طوسی، قاری بیت رهبری به رئيس ‌قوه قضائيه 
موضع یک قاری پیکسوت درباره ی پرونده سعید طوسی (متهم به لواط)
«رسیدگی را به قوه قضائیه واگذار کنیم»
خاوری در دادگاه کانادا محکوم شد / شریک رییس فراری بانک ملی ایران برنده این دادگاه شد
لاریجانی نامه روحانی را پس فرستاد!
عکس/ صفحه اول امروز روزنامه ها، شنبه  1آبان، 22 اکتبر (به روز شد)
در هفته ای که گذشت/  انتشار نامه‌ای عاشقانه که خبرساز شد!
ماجرای پخش رایگان دی وی دی فیلم جنجالی در خیابان های تهران
عکس/ صفحه اول امروز روزنامه ها، یکشنبه 2 آبان، 23 اکتبر (به روز شد)
جزییات لغو ویزای ایران و روسیه
عکس/ صفحه اول امروز روزنامه ها، دوشنبه 3 آبان، 24 اکتبر (به روز شد)
پس از ده ماه همسر شهروند زندانی ایرانی اتریشی، سکوت خود را شکست 
سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما
كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد
RSS Peykeiran news