هفتم آذر ۱۳۹۳ برابر با بيست و هشتم نوامبر ۲۰۱۴
Skip Navigation Links
ابوالفضل عابدینی مورد ضرب و شتم وحشیانه قرار گرفت


خبرگزاری هرانا - شب گذشته، مورخ بیست و ششم شهریور ماه، ابوالفضل عابدینی نصر خبرنگار و فعال حقوق بشر، در زندان کارون اهواز به بدترین شکل مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، در این حادثه شخصی به نام "قلندری" از پرسنل این زندان به ابوالفضل عابدینی حمله ور شد و وی را به شدت مورد آزار و اذیت جسمی قرار داد.

ابوالفضل عابدینی در حیاط بند شش برای استفاده از سرویس بهداشتی به حالت انتظار بود که این فرد بدون هیچ دلیلی به وی حمله کرد و دست و پای این خبرنگار را به وسیله دست بند و پا بند به میله ای در حیاط بند شش بسته و ساعت ها به وسیله لوله سبز وی را کتک می زد.

شدت ضربات وارده به حدی است که دست و پای عابدینی کاملا سیاه و کبود شده این در حالیست که هیچ یک از مسولین زندان کارون پاسخ گوی وی نمی باشد.

شایان ذکر است که ابوالفضل عابدینی به یازده سال زندان محکوم و به شدت از ناراحتی قلبی رنج می برد.

عابدینی از بدو ورود به زندان کارون به طرق مختلف از جمله ممنوعیت ملاقات با خانواده، ممنوعیت تماس تلفنی، ممنوعیت تردد مورد فشار قرار گرفته است.

[تاريخ مطلب: بيست و هفتم شهريور ۱۳۸۹ برابر با هجدهم سپتامبر ۲۰۱۰]
[کد مطلب: 21924] نسخه مناسب چاپ
 ساير مطالب اين بخش
معاون دادستان کل کشور : برخورد قاطع شورای عالی فضای مجازی با مظاهر جنگ نرم در فضای سایبری/  حضور موثر نیروی قدس سپاه در عراق
دیوان داوری میان تهران-آنکارا به نفع ایران رای داد
دعوا بر سر اینکه در بهشت به چه زبانی سخن میگویند؛
انتقاد از ادعای عربی سخن گفتن اهل بهشت
مهدی کوچک زاده:  خاطراتی که علی مطهری از خمینی و پدرشان نقل می‌کنند صحت ندارد/  وی می‌خواسته بحران‌های روحی خودش را تخلیه کند
خشم رسانه‌های امنیتی از یک اظهارنظر درباره خمینی
RSS Iran & world news