يازدهم تير ۱۳۹۴ برابر با دوم ژوئيه ۲۰۱۵
Skip Navigation Links
ابوالفضل عابدینی مورد ضرب و شتم وحشیانه قرار گرفت


خبرگزاری هرانا - شب گذشته، مورخ بیست و ششم شهریور ماه، ابوالفضل عابدینی نصر خبرنگار و فعال حقوق بشر، در زندان کارون اهواز به بدترین شکل مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، در این حادثه شخصی به نام "قلندری" از پرسنل این زندان به ابوالفضل عابدینی حمله ور شد و وی را به شدت مورد آزار و اذیت جسمی قرار داد.

ابوالفضل عابدینی در حیاط بند شش برای استفاده از سرویس بهداشتی به حالت انتظار بود که این فرد بدون هیچ دلیلی به وی حمله کرد و دست و پای این خبرنگار را به وسیله دست بند و پا بند به میله ای در حیاط بند شش بسته و ساعت ها به وسیله لوله سبز وی را کتک می زد.

شدت ضربات وارده به حدی است که دست و پای عابدینی کاملا سیاه و کبود شده این در حالیست که هیچ یک از مسولین زندان کارون پاسخ گوی وی نمی باشد.

شایان ذکر است که ابوالفضل عابدینی به یازده سال زندان محکوم و به شدت از ناراحتی قلبی رنج می برد.

عابدینی از بدو ورود به زندان کارون به طرق مختلف از جمله ممنوعیت ملاقات با خانواده، ممنوعیت تماس تلفنی، ممنوعیت تردد مورد فشار قرار گرفته است.

[تاريخ مطلب: بيست و هفتم شهريور ۱۳۸۹ برابر با هجدهم سپتامبر ۲۰۱۰]
[کد مطلب: 21924] نسخه مناسب چاپ
 ساير مطالب اين بخش
عکس/ عکس‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی ایرانیان دست به دست می‌شوند
بهمن کشاورز: همه شهروندان می توانند از احمدی نژاد به دلیل تخلفات دولت اش شکایت کنند
رئیس فدراسیون وا لیبال : جلوگیری از ورود خانم‌ها به سالن 12هزارنفری برای ایران محرومیت در پی دارد
(مکارم شیرازی از مخالفان حضور زنان در ورزشگاهها 91 سال دارد و صافی گلپایگانی 97 سال/ بگذزیم از آنکه تقلید از دیگران بد است با این حال آنها مرجع تقلید همه ایرانی ها نیستند/ تا کی باید مردم ایران چوب "دین داری" اجباری را بخورند؟)
آمانو با شمخانی دیدار و گفت وگو کرد
جزئیات تازه از کمک مالی رحیمی به برخی نمایندگان
RSS Iran & world news