دهم آبان ۱۳۹۳ برابر با يکم نوامبر ۲۰۱۴
Skip Navigation Links
تصاویری از بند 209 زندان اوین به همراه اطلاعاتی از بازداشتگاههای مخفی
خبرگزاری هرانا : تصاویری از درون سلول و راهروهای بند امنیتی 209 زندان اوین که هم اکنون در اختیار وزارت اطلاعات است، برگرفته شده از منتشرات هاشمی رفسنجانی را در ذیل مشاهده می نمایید.

هر چند تغییرات صورت گرفته در این بند که محل نگهداری هزاران زندانی عقیدتی در طی سه دهه پس از انقلاب بوده بسیار اندک است اما برای کسب اطلاعات و شناخت بیشتر، کتابچه "از بازداشتگاه تا بازداشتگاه" مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران که حدود یکسال پیش انتشار یافت و در آن به بررسی 14 بازداشتگاه مخفی یا ناشناخته در شهر تهران می پردازد را با کلیک بر روی تصویر، دانلود و مطالعه کنید. (کروکی بازداشتگاهها ، ترسیم فضای داخلی و نهاد مدیریتی آن به همراه سایر اطلاعات مورد نیاز)

در همین رابطه و حسب نیاز افکار عمومی برای شناخت بیشتر نسبت به بازداشتگاه کهریزک، جزوه مجموعه به نام "پشت پرده امنیت اجتماعی" منتشره سال 86 که به بررسی این بازداشتگاه غیرقانونی و به خصوص اولین قربانیان آن می پردازد را دانلود و مطالعه کنید.

[تاريخ مطلب: بيستم امرداد ۱۳۸۸ برابر با يازدهم اوت ۲۰۰۹]
[کد مطلب: 5120] نسخه مناسب چاپ
 ساير مطالب اين بخش
گزارش سی‌ان‌ان در مورد اعزام پیکارجویان افغان از سوی ایران به سوریه
* تذکر جدی به کریمی قدوسی در نشر اخبار کذب
* حضور یک هیات ایرانی در کنفرانسی در آمریکا
دعوت از 4 وزیر برای توضیح درباره پرونده زنجانی/ پرونده زنجانی محدود به یکی،دونفر نمی‌شود و یک‌شبکه مافیایی در پشت پرده نهان بوده
* کیهان: رای مردم به نمایندگان ارزش بیشتری نسبت به رای آنها به روحانی دارد
* موج سوم پوسترهای ضد امریکایی در تهران
* حبس و شلاق برای برق دزدی
* 80 درصد دکل‌های مخابراتی غیرمجاز نصب شدند
RSS Iran & world news