خامنه ای با فرض اینکه خودش تحفه ای است: امید چندانی به سیاستمداران جهان اسلام ندارم!


آخوند خامنه‌ای صبح روز سه‌شنبه همزمان با میلاد  محمد و امام جعفر صادق  در دیدار مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی‌ تاکید کرند: امروز تضادهای تمدن غرب خودرا نشان می‌دهد، امروز نوبت اسلام است، مسلمانان باهمت خود تمدن نوین اسلامی را برپاکنند، این خطاب به علما و روشنفکران جهان اسلام است که غرب را قبله خود نمی‌دانند. من دیگر امید چندانی به سیاستمداران جهان اسلام ندارم.

به گزارش ایسنا، وی افزود: امروز هدف دشمنان ایجاد جنگ داخلی بین مسلمانان است و متأسفانه تا حدودی موفق شدند و کشورها را یکی پس از دیگری ویران می‌کنند، سوریه، یمن و لیبی را ویران می‌کنند، در بحرین مسلمانان را زیر فشار قرار می‌دهند، در نیجریه چرا برای آن شیخِ مصلحِ تقریبیِ مؤمن این‌جور فاجعه‌آفرینی می‌کنند؟ چرا دنیای اسلام ساکت می‌ماند؟


[کد مطلب: 100466] [تاريخ انتشار: هشتم دی ۱۳۹۴ برابر با بيست و نهم دسامبر ۲۰۱۵] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ نهم دی ۱۳۹۴ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۱۵ ، 10:10:18 توسط شیخ ریا
مهدی عزیز، مجلسی هزاران روایت مسخره وزشت وبی معنی دیگری نیز دارد شما بهتر میدانی مجلسی که بود .اما دوستی نزد من بود گفت میخواهم آینده ژاپن را بگویم روزی خواهد آمد که همه پیروان مذهب شینتو بی خیال از دین اجدادی خود شوند ودر کرات دیگر دنبال خدایشان بگردند تا به محاکمه بکشند. اینگونه روایت ها که عمدتا مجلسی ودیگران آورده اند مانند بقالانی اند که برای تبلیغ شیرینی ماستشان است هرچیزی میگویند ایمان دارم شما هم باور ندارید زیرا هرکسی میتواند بقول زکریای رازی شما میگویید مثل این بیاور ما میتوانیم صد ها مثل این بیاوریم.درست است که بر حسب اتفاق تمام گفته این روایت مطابقت امروزی دارد با شیخان ریای حاکم واطرافیان چاپلوسشان اما فردا ها هم در هر دینقدرتمندی همین است مسیحیت ؟بهاییت؟هندو؟که اتفاقا الان در حال رفتن است
نوشته شده در تاريخ هشتم دی ۱۳۹۴ برابر با بيست و نهم دسامبر ۲۰۱۵ ، 21:24:18 توسط آناهیتا پارسی
وای به روز دولت فخیمه ودژمن بزرگ همون شیطون کبیر که یک پاسبان سفید پوست بیفته دنبال دزد سیاهی ودزده بخواد اسلحه پلیسه را بگیره وناچار بشه یک نو ک پا به ران طرف بزنه البته پوتنین های برادران غیور حزب اله و انتظامی ها بر گرده وتن دختران نازک تن ایران همه متبرک بودند چون اینان جایی که آقا نشسته بود بوسیده بودند یا در انگلیس به مسلمونه که معلوم نیست مرده یا زنه یا شکم بر آمده اش بمبه یا حامله است بگویند بردار این چادر کمپینگ سیاه را .دیگر آن خبر نگار افتضاحشون کاخ ملکه را از بیعدالتی ظلم حق خوری دولت فخیمه به لرزه در میاره اما نه چچن ها که از بی خیالی همین رهبران به داعش دلبسته امید بیهوده دیگری یا ایغور یا هرجای دیگر مصلحت نیست خانم زهره بکشید اما به ما یاری برسانید هست تاجیک ها که هزاران امید به ایران بسته بودند با کتابهایی پر از عکس های خودشان با نام کتاب درسی وفارسی فرستادن وآنقدر بیراهه گفتن ونوشتند وکردن که تاجیک ها گفتن عطای ملایان را به لقایشان بخشیدیم به حروف قبلی بر میگردیم اما اکنون مذهبیون مخالف را دارن سیر میکنند تا فرداها سلاح هم بدن ویمن وبحرین دیگری بسازند اما تاجیک ها
نوشته شده در تاريخ هشتم دی ۱۳۹۴ برابر با بيست و نهم دسامبر ۲۰۱۵ ، 18:55:28 توسط زهره
آقای خامنه ای شما موقعی که مسلمانان ایغور در چین و مسلمانان چچن در روسیه را این دو دولت اعدام میکردند و برایشان صدها جور محدودیت میگذاشتند و گذاشته اند کجا بودید؟ اینها مسلمان نیستند یا چون تو به مصلحت نمیدانی صداشو در نمیآری؟
نوشته شده در تاريخ هشتم دی ۱۳۹۴ برابر با بيست و نهم دسامبر ۲۰۱۵ ، 14:38:27 توسط mehdi
قال رسول الله:سيأتي على الناس زمان لا يبقى من القرآن إلا رسمه ومن الاسلام إلا اسم، يسمون به وهم أبعد الناس منه، مساجدهم عامرة وهي خراب من الهدى، فقهاء ذلك الزمان شر فقهاء تحت ظل السماء منهم خرجت الفتنة وإليهم تعود. بحار الانوار جلد ۱۸ ص ۲۹۸ «زمانی بر امتم می آید که از قرآن جز نوشته هایش باقی نمی ماند و از اسلام جز اسمش باقی نمی ماند . خود را مسلمان می خوانند در حالیکه دورترین افراد از آنند ، مساجدشان آباد است ولی خبری از هدایت در آن نیست ، فقهای آن زمان شرترین فقهایی هستند که آسمان بر آنها سایه افکنده است ، فتنه از آنها خارج میشود و به سوی خودشان نیز باز می گردد.»
نوشته شده در تاريخ هشتم دی ۱۳۹۴ برابر با بيست و نهم دسامبر ۲۰۱۵ ، 14:37:47 توسط شیخ ریا
نخست اینکه خامنه ای در خلوت خویش چنان قاه قاه به نادانی روحانیون وغیر روحانیون دورش میخندد که روده بر میشود ممکن است گاهی با فیروز الدوله ودکتر شعر خوان وغلط خوانش ویکی دوتای دیگر که در خلوت بادش میزنند نیز همین ها را جوک ومسخره کند خود میداند که در حد خود نمیدید رهبر باشد به جلسه خبرگان نگاه کنید زمانی که انتخابش میکردند وآن روایت ساختگی رفسنجانی از شیخ بزرگ ریا یا همان شیخ ریا برای دوستانی که میخواستند بدانند چرا شیخ ریا است که شیخان همه ریا هستند فرقی در سنی وشیعه ومسیحی ویهودی نیست.او هنوز دوستی اش با اخوان که حاضر به نشستن با او بعد از انقلاب نشد بیاد دارد پیپش وتارش را و او همان است که دیوانه اولی غرب ودومی ایرانی همانی تاری که امروز نقشش را هم در تلویزیون نشان نمیدهد وآنگاه جامعه با نشاط؟میخواهد تمدن اسلامی با نشاط از ایران شروع شد وامروز هم نشاطش هست ویک مقایسه ساده در هر زمینه فرهنگی واجتماعی وسیاسی اقتصادی وعلمی با قبل از 57 نشان میدهد که این تحفه خیالی بس خام دارد واین خیال را همانا رقاصان وپا لیسان دورش به او تزریق میکنند تو در هر امری دخالت نکن تمدن مردم را ببین واسلامترا
نوشته شده در تاريخ هشتم دی ۱۳۹۴ برابر با بيست و نهم دسامبر ۲۰۱۵ ، 12:28:33 توسط مستعار
دنیای اسلام ساکت می‌ماند؟!!! آقای خامنه ای دنیای اسلام آبروی هر چه خاورمیانه است برده! دنیای اسلام ساکت می‌ماند؟! هر آنچه بوده کشتید و بردید و دزدیدید و به قول رءیس جمهور ایران 85 درصد جرم و جنایات د رکشورهای اسلامی اتفاق میافتد. اگر پس دنیای اسلام یاکت نبود چه میکرد!؟؟؟
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
درگیری پلیس و مردم همین امروز در رشت. می خواستند این زن را به خاطر حجابش ببرند که مردم مانع شدند
داستان سه عملیات موفق ماهان برای دور زدن تحریم‌ها
ارمنستان چگونه به حیاط‌خلوت هواپیمایی ماهان تبدیل شد؟
«چین اللهی‌ها»؛ چهره جدید سیاست خارجی جمهوری اسلامی
ستاد مخفی بازگرداندن آبِ رفته به جوی قم، پس از کرونا
خودرو  روحانیون و طلاب جهادی خودجوش علیه کُرونا
بازگشت بخش كوچكى از أموال غارت شده
اعترافات متهم جدید روشن کرد؛ دو سال پیش فردی بی‌گناه اعدام شده است
پاسخ سازمان جهانی بهداشت به انتقاد شدید دونالد ترامپ 
کاریکاتور/ کرونا و درد نان . . .
"ضبط ویدیوی اختصاصی" برای تصحیح یک اشتباه، برای اولین بار در دوران رهبری خامنه‌ای
تذکر 17 نفر از نمایندگان به جواد ظریف در اعتراض به اظهارات سفیر چین
چرا سپاه پاسداران از دست کیانوش جهانپور ناراحت است؟
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: