پاسخ امیرشقاقی به معترضان: مربی تغییر نمی‌کند/
آنها با مربی خارجی چه نتیجه‌ای گرفتند؟


نایب رییس بانوان فدراسیون قایقرانی می‌گوید تغییر در کادرفنی بانوان ایجاد نخواهد شد.
 
فرحناز امیر شقاقی در پاسخ به این سوال که چرا بانوان قایقران در اعتراض به سطح فنی مربی تیم ‌ملی، در اردو شرکت نکردند گفت: تا به حال هیچ اعتراضی نه به صورت کتبی و نه به صورت شفاهی از سوی قایقرانان به ما نرسیده است و تنها دو، سه نفر در سایت‌ها مصاحبه کرده‌اند. اگر قایقرانان اعتراضی به کادرفنی داشتند می‌توانستند زودتر بیایند اطلاع دهند و صحبت کنند.
 
وی ا‌دا‌مه‌ داد: کادرفنی ما همین کادرفنی فعلی خواهد بود، چرا که فدراسیون به نیروهای جوانش اعتقاد دارد. خانم عروجی فوق لیسانس تر‌بیت ‌بدنی و از قهرمانان سابق این رشته بوده است. وقتی این مربی پتانسیلش را دارد و شاگردانش در رده جوانان نیز مدال‌های خوبی گرفته‌اند چرا نباید از او استفاده کنیم؟
 
امیر شقاقی در پاسخ به این سوال که آیا قایقرانان را تا به حال تهدید کرده‌اید؟ گفت: اصلا چنین مسائلی نبوده است. خانم هدیه کاظمی حتی یک بار هم این موضوعات را به ما نگفته است. ضمن این که تعدادی از این قایقرانان نزدیک هشت تا 9 سال است که پارو می‌زنند که هفت سال آن زیر نظر مربی خارجی بوده است. در این هفت سال که آنها ترجیح دادند با مربی خارجی تمرین کنند به چه نتیجه‌ای رسیده‌اند؟ آیا آنها سهمیه المپیک گرفتند یا در مسابقات جهانی در فینال A قرار گرفتند؟ اگر رکوردهای سال قبل آنها و قبل از این که با مربی خارجی تمرین کنند را بررسی کنید متوجه می شوید که رکوردهایی که با مربی ایرانی داشته‌اند خیلی بهتر از رکوردهایی بوده که با مربی خارجی به دست آوردند.
 
نایب رییس بانوان فدراسیون قایقرانی گفت: این بچه‌ها برای ما عزیز هستند و هر کجا که دوست دارند بروند تمرین کنند و برای مسابقات انتخابی بیایند سر خط بایستند و مسابقه دهند. اگر آنها بهترین‌های ما بودند به مسابقات بروند، اما فدراسیون با همین مربی کار خواهد کرد.
[کد مطلب: 101899] [تاريخ انتشار: هفتم بهمن ۱۳۹۴ برابر با بيست و هفتم ژانويه ۲۰۱۶] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان