اعتراض پیروانی به حذف کی‌روش از جلسه با اینفانتینو


 مدیر تیم ملی فوتبال ایران از حذف کارلوس کی‌روش از جلسه با اینفانتینو انتقاد کرد.
 
افشین پیروانی درباره جلسات برگزار شده با جیانی اینفانتینو دبیرکل یوفا و علت عدم حضور کارلوس کی‌روش گفت: همانطور که آقای اینفانتینو نیز اعلام داشته ایشان و آقای کی‌روش ارتباط دیرینه، نزدیک و دوستی 25 ساله ای با یگدیگر دارند و صراحتا می بایست اعلام کنم سفر آقای اینفانتینو به عنوان دبیر کل یوفا و نامزد اصلی انتخابات ریاست فیفا به واسطه ارتباطاتی بوده که آقای کی روش با ایشان داشته اند اما جای تعجب دارد که بنده به عنوان مدیرفنی تیم ملی و آقای کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی به ناگاه از حضور در چنین جلسه ای حذف می شویم. واقعا جای سوال و تعجب دارد که چرا بنده و آقای کی روش نباید آنجا باشیم.
 
وی افزود: چطور می شود که ارتباطات کی روش در سفر آقای اینفانتینو به ایران موثر بوده ولی به ناگاه مدیر و سرمربی تیم از حضور در جلسه حذف می شوند و از آن سو پزشک، مهندس و بازاریاب در جلسه شرکت می کنند و آدم‌هایی که نقش چندانی در معادلات فوتبال نداشته و حضورشان در جلسه هم نمی تواند کمک چندانی به فوتبال ما کند درنشست حضور می یابند.
 
پیروانی تصریح کرد: بهتر نبود مشکلات و چالش‌های واقعی فوتبال ایران با حضور مدیر و سرمربی تیم ملی در چنین نشستی بیان شود؟مگر غیر از این است که بنده و آقای کی روش خاک خورده فوتبال و از جنس فوتبال هستیم؟ چطور می شود مدیر و سرمربی تیم ملی نباید در جلسه باشند؟ تصور نمی کنید حضور فردی همچون کی روش به عنوان یک مربی شناخته شده و بین المللی که از اعتبار بالایی در فوتبال جهان برخوردار است می توانست به نفع فوتبال ما تمام شود؟ آیا حضور آقای کی روش در این نشست بواسطه دوستی 25 ساله با آقای اینفانتینو به نفع فوتبال ما تمام نمی‌شد؟
 
او افزود: به نطر شما آقای اینفانتینو در پی عدم حضور کی روش در این جلسه چه تصور و برداشتی می کنند؟ مگر می شود جلسه ای در کمپ تیم ملی برگزار شود اما مدیرفنی و سرمربی تیم ملی بزرگسالان جصور نداشته اما افراد غیر مرتبط و غیر متخصص که حضورشان در چنین نشستی چندان مرتبط با نشست نبوده حضور داشته باشند. چنین جلسه ای در ارتباط با مسایل پزشکی و بازاریابی فوتبال ما بوده یا مسایل کلان فوتبال؟
 
پیروانی در پایان گفت:چنین اتفاقاتی در فوتبال ما که تیم ملی اش لباس،زمین تمرین و امکانات اولیه را به رغم اصرارهای مکرر ما و آقای کی روش ندارد چندان هم عجیب نیست ولی با این وجود قطعا نسبت به چرایی علت عدم حضور مدیر فنی و سرمربی تیم ملی در چنین جلسه ای از آقای کفاشیان سوال کرده و در قبال حذف ناگهانی از جلسه تصمیماتی را نسبت به بی احترامی صورت گرفته اتخاذ خواهیم کرد.
[کد مطلب: 102722] [تاريخ انتشار: بيست و يکم بهمن ۱۳۹۴ برابر با دهم فوريه ۲۰۱۶] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان