بيانيه  گروهی از فرماندهان و پرسنل ارتش: اگر از راه تجاوز و تعدی به مردم بازنگردند، با واکنش جان برکفان ارتش مواجه خواهند شد!

به نام يزدان پاک

"ارتش پناه ملت"

درسال های دفاع مقدس که دوشادوش برادران سپاه، از اين آب وخاک دفاع می کرديم، درواقع مشغول دفاع ازشرف وآبرو و حيثيت وجان و مال ملت ايران بوديم. ارزش کشورهم به دليل ارزش ملت ايران است. سلاح ارتشی وسپاهی بايد در راه خدمت به اين ملت به کارگرفته شده وجان آنان هم در راه مردم ايران فدا شود. در روزگاری که همدوش برادران سپاهی جان خود را فدای اين ملت می کرديم هرگزگمان نمی برديم که ممکن است روزی گروهی ازسپاهی ها، بر خلاف خواست بخش اعظم پرسنل صادق و ايثارگرسپاه، قدرت سلاح خود را در مقابل اين ملت به کارگيرند.
ارتش خود را پناه ملت می داند و هيچ گاه به خواست سياستمداران برای سرکوب مردم تن در نداده است. به عهد خود برای عدم دخالت درسياست وفادار است اما نمی تواند در مقابل ظلم و تجاوز به هم وطنان خود نيز ساکت بنشيند. به همين دليل به آن دسته از تحميل شدگان به سپاه که دست تجاوز وتعدی به جان ومال وآبرو و ناموس ملت ايران درازکرده اند و بيش ازهمه به خون شهدای نيروهای مسلح کشور اعم از سپاهی و ارتشی خيانت کرده اند، شديدا اخطارمی کنيم که اگر از راه رفته بازنگردند، خود را با واکنش جان برکفان ارتش مواجه خواهند ديد. ارتش پناه ملت است و از ملت آرام وصلح دوست ايران در مقابل هر متجاوزی تا آخرين قطره خون خود دفاع خواهد کرد.

گروهی ازخلبانان وپرسنل هواپيمايی نيروی زمينی ارتش جمهوری اسلامی ايران ( هوانيروز)
جمعی ازفرماندهان وپرسنل گروه سی وسه توپخانه اصفهان
گروهی ازخلبانان وهمافران نيروی هوايی ارتش جمهوری اسلامی ايران(نهاجا)
دانشگاه شهيد ستاری نيروی هوايی ارتش جمهوری اسلامی ايران(نهاجا)
جمعی ازپرسنل ستاد فرماندهی نيروی هوايی ارتش جمهوری اسلامی ايران(نهاجا)
جمعی ازپرسنل مرکزآموزش پشتيبانی نزاجا
جمعی ازاساتيد ومسئولين دانشگاه افسری امام علی(ع)
جمعی ازپرسنل ومسئولين ستاد فرماندهی کل ارتش

منبع : گويا

[کد مطلب: 10581] [تاريخ انتشار: نوزدهم آذر ۱۳۸۸ برابر با دهم دسامبر ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم آذر ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 14:41:45 توسط Ahmad
قابل توجه همگان: درجه همافري بيست سال پيش از نيروي هوايي حذف شده است٠ يعني هركسي اين بيانيه رانوشته اين نكته را نميدانسته٠
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 16:25:47 توسط said
فراموش نکنیم هر کس در خیابانها کتک میخورد یا بنحوی مورد تعرض قرار میگیرد . بهرحال دوست وآشنائی دارد که به حمایت از او بر میخیزد . آن یک نفر ممکن است از بسیجی ها یا پاسدارها یا لبا س شخصی ها یا ارتشی ویا هر نهاد دیگر باشد . اینرا میگویند قطره قطره جمع گردد حالیا دریاست این . به پیروزی ملت خوشبین باشیم
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 16:03:13 توسط Morad 1349
پر واضح است كه رژيم مزدور جمهورى اسلامى سپاه پاسداران را تنها براى سركوب مردم ميخواهد. سالانه بودجه كلانى براى خريد تسليحات و توپ و تانك ميشود براى سركوب مردم نه براى دفاع از يك دشمن موهوم خارجى ! ابزار سركوب اين رژيم ارتش و سپاه ضد خلقى آن است . ما از تمامى فرماندهان و افسران ارتش و سپاه ميخواهيم كه دست از حمايت اين رژيم منفور و جنايتكار بردارند و به مردم ملحق شوند . با دست خالى و تنها با شعار دادن نميتوان در مقابل اين رژيم پيروز شد. با اميد به سر نگوني رژيم دار و شكنجه و تجاوز جمهوري اسلامي . جمهوري اسلامي با هر جناح و دسته نابود بايد گردد زنداني سياسي با همت توده ها آزاد بايد گردد . واى به روزى كه مسلح شويم ! تنها ره رهايى جنگ مسلحانه!
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 15:46:15 توسط Morad 1349
چقدر با شكوه است آن لحضه اى كه يك سرباز فرمان جنايت را اطاعت نميكند !! از تمام افسران ارتش و پرسنل سپاه و ديگر نيروهاى مسلح ميخواهيم كه بيشتر از اين فرمان جنايت خامنه اى و احمدى نژاد و ديگر سران خائن جمهورى اسلامى را اطاعت نكنند و به خلق قهرمان ايران ملحق شوند . پيروز باد انقلاب ! مرگ بر رژيم وابسته به امپرياليسم جمهورى اسلامى ! مرگ بر امپرياليسم و سگهاى زنجيريش !
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 15:42:18 توسط Morad 1349
چقدر با شكوه است آن لحضه اى كه يك سرباز فرمان جنايت را اطاعت نميكند !! از تمام افسران ارتش و پرسنل سپاه و ديگر نيروهاى مسلح ميخواهيم كه بيشتر از اين فرمان جنايت خامنه اى و احمدى نژاد و ديگر سران خائن جمهورى اسلامى را اطاعت نكنند و به خلق قرمان ايران ملحق شوند . پيروز باد انقلاب ! مرگ بر رژيم وابسته به امپرياليسم جمهورى اسلامى ! مرگ بر امپرياليسم و سگهاى زنجيريش !
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 15:27:06 توسط نازنین
افرین جمهوری عزیز کاملا با هات موافقم گل گفتی...
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 13:48:44 توسط Hamid H
این بیانیه مسلماً در پیشبرد جنبش مردمی ایران تاثیر مستقیم خواهد داشت
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 12:23:06 توسط Mordad
اين آخوندا از كنه و زالو هم بدترن تا خون يارو رو تا آخر نخورن ول كن نيستن تنها راه انهدامشون هم نيروي نظاميه
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 12:20:05 توسط لیلا
به این بیانیه باید سخت مشکوک بود و باید انرا در جهت گمراه کردن جنبش رهایی ملت دانست ملت ایران باید به خود متکی باشد این ترفند برای ایجاد دودلی و شکاف بین ملت بپا خواسته است . ارتش و ارتشیان حتی در پادگانهای خود نمی توانند از دست اخوندهای عقیدتی سیاسی راحت باشند حالا چطور میخواهند به ملت کمک کنند. تمامی پادگانهای ارتش در تهران در محاصره جغرافیای پادگانهای سپاه است یعنی اینها میخواهند جنگ خیابانی راه بنیندازند یا ایران را بقول خود لبنان نیزه کنند؟؟
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 10:41:49 توسط جمهوری
دفاع مقدس?كجاش مقدس بود?ماكه نديديم 1ديوانه {صدام}حمله كرد و 1ديوانه ديگر {خميني}گفت جنگ نعمت الاهي است هر چقدر هم ديوانه اول {صدام}ميگفت بابا تمامش كن حاضرم خسارت بدم ديوانه دوم{خميني}حاضر به صلح نبود 8 بار سازمان ملل قطعنامه صادر كرد از سال1361ديوانه اول {صدام} قبول ميكرد ولي ديوانه دوم{خميني} ميگفت نه فتح قدس از طريق كربلا و فراموش نكنيد وحشيهاي سپاه وبسيج هيچ ربطي به ملت ايران ندارند شما و اونها تا امامتان در توانش بود ميفرستادتان جبهه ته ماندهاتان هم تو شهرهابه به جان ملت افتاده بودين پس بيخود افسانه سازي نكنيد سپاه وبسيج كه امروز شما ميبينيد دقيقا همان سپاه وبسيج زمان جنگ است فقط ماسك از چهره هاشان برداشته شد و حقيقتشان به همگان روشن شد
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 10:04:30 توسط فرياد
غيرت و شرف سربازان ايراني را تاريخ اين سرزمين گواه است ، سي سال حكومت ظلم و جور با سوءاستفاده از نام و اعتقاد مردم به خدا و رسول خدا بيشترين كنترل و فشار را روي يگانهاي جان بر كف وطن پرست ارتش دشمن ستيز ايران زمين برقرار داشتند تا جائي كه با نااميدي از همدستي اين فرزندان راستين مردم ، هر روز به عرض و طول ، تجهيزات و امكانات و تعدد سپاهي كه قرار بود تنها در حد گاردي باشد افزودند تا امروز كه سپاه پاسداران خود ارتشي شده به موازات ارتش ايران اما غافل بودند از اينكه عليرغم تمام آموزشهاي عقيدتي و كنترلهائي بر مبناي تفتيش عقايد همان سپاهي هم ريشه اش ايراني است با همان عرق و همان غيرت و وجود چند فرمانده بي وطن مردم ستيز نميتوانند مانعي در پيوستن فرزندان ميهن به ملت و دفاع از مردم و سرزمين خود باشند . پاينده ايران
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 09:23:30 توسط بد جنس،
وقتی‌ که خمینی جلاد فرماندهان, وطنپرستتان را اعدام میکرد، ساکت بودید و شیادان خود فروخته مثل قره باقی‌ که به کشور خیانت کردند و باعث این آشوب ۳۰ ساله شدند خاموش بودید و در کوچه‌های قم در مقابل شیادی مثل خمینی رژه میرفتید! حالا که به جوانان دختر و پسرمان حتا تجاوز (جنسی‌) کرده اند تازه صدای شما در آمده!! وقتی‌ که یک سرهنگ جمهوری اسلامی را میبینم هم خندم میگیره, هم گریه ام! چونکه مثل بقیه مردم تو صاف خوار و بار برای زن و بچه اش ایستاده! تا چقدر میخواهید در این صف‌ها بایستید!!؟! همه ما داغونیم نه فقط ارتش، آن‌ هم ارتشی که رضا شاه کبیر بنا نهاد و آمریکا و انگلیس فاتحه شو خوندند! بپا خیز‌ ای ارتشی که تو ایرانی هستی‌ نه اجنبی ، تو ایرانی‌ هستی‌ و نباید از یک آخوند پن (به قول ما تهرونی ها پنج) زاری فرمان بگیری! بیدار شو که مملکت در سراشیبی است! بیدار شو که فرزندان ایران در انتظار مردی وطن پرست از قماش مردانی با وجود هستند، که ملت و وطن‌شان را میپرستند! بیدار شو ای سرباز پاک ایرانی !؟ تو کجایی که فردا بی‌ افتخار خواهی‌ مرد...این بدون شک حمله دوم  اجانب به کمک امپریالیسم نوپا گرفته...
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 08:01:14 توسط کيانا
... ارتشیه باغيرت .. برس به داد ملت ..
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 07:24:59 توسط م
خدمت کارشناس طراز اول ساسان اول: دانشکده ای که پاسداران را تربیت می کند، دانشکده امام حسین نام دارد و در جایی دیگر (شمال بزرگراه بابایی ) است. و در ادامه بحث: علیرغم تلاش سی ساله جمهوری اسلامی برای استحاله ارتش به هیچ یا به یک نهاد ایدئولوژیک موفقیت چندانی نصیب آقایان نشده است به جز رکود و خمودگی که بیشتر حالت آتش زیر خاکستر را دارد. نسل جدید افسران ارتش همان مشکلاتی را به شکل شدیدتر تجربه می کنند که بقیه مردم جامعه در حال تحمل آن هستند. و نسل قدیم هم همچنان سرشار از میهن دوستی است. در ضمن اگر قرار باشد قیاسی از نیرو و برتری غیرقابل انکار ارتش بر سایر نیروهای نظامی ایران به دست بدهم شما را ارجاع می دهم به Military Balance که یک مرجع شناخته شده است: ارتش ایران دارای بیش از 545هزار نفر نیرو می باشد،سپاه شامل 125 هزار نیرو است. البته با احتساب سطح آموزش و مهارت ها برتری ارتش بیش از اینهاست. این نگرانی هم که ممکن است مردم به انتظار معجزه بنشینند، از اساس بیخود است، چرا که مردم نه به انتظار کمک از خارج هستند و نه حتی از داخل،لطفا موضع گیری بخشی از مردم(در این مورد ارتش) را محکوم نکنید.
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 07:04:29 توسط MajidA
ارتش همیشه وجود داشته و توی شمال کشور، اگه این بیانیه دروغ باشه باید دید که خطاب به کیه و چه کسییو می‌خواد از مخفیگاهشون بیرون بکشه. مردم ۶ ماه است که روی پای خودشونن و ارتش رو فقط وقتی قبول می‌کنن که با اونا هم آواز بشه. اگر این بیانیه حقیقت داشته باشه باید مواظب بود که نتونن رهبرارو تهدید کنن یا با پول بخرن. ممکن که از قبل سران کودتا این رو پیشبینی‌ کرده باشن ولی‌ یه جای دلم میگه که حقیقت داره.
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 07:04:29 توسط MajidA
ارتش همیشه وجود داشته و توی شمال کشور، اگه این بیانیه دروغ باشه باید دید که خطاب به کیه و چه کسییو می‌خواد از مخفیگاهشون بیرون بکشه. مردم ۶ ماه است که روی پای خودشونن و ارتش رو فقط وقتی قبول می‌کنن که با اونا هم آواز بشه. اگر این بیانیه حقیقت داشته باشه باید مواظب بود که نتونن رهبرارو تهدید کنن یا با پول بخرن. ممکن که از قبل سران کودتا این رو پیشبینی‌ کرده باشن ولی‌ یه جای دلم میگه که حقیقت داره.
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 06:18:28 توسط ساسان اول
دوستان عزیز و خوش باور من ، این حرف ها را باور نکنید و بدانید همه این ها سیاه کردن ملت ایران است تا کسی کاری نکند و به امید " ارتش " باشد . کدام ارتش ؟ ما ارتشی نداریم . همه ارتشی های گذشته بازنشسته شده اند و در سن کهولت هستند . سربازان وظیفه را هم تحویل سپاه پاسداران می دهند . ما دیگر دانشکده افسری نداریم تا افسری تربیت کند. دانشکده امام علی( امام علی خودش سرهنگ تمام بود) هم که افسر پاسدار تولید می کند . خلاصه گول این سیاه بازی ها را نخورید . این آخوندهای ولدزنا هزار مکر می کنند تا جنبش سبز ما را منحرف کنند. نتیجه : روی پاهای خود تکیه کنید و گول این کاغذ پاره ها را نخورید.
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 05:44:50 توسط م
هفته هاست که کامنت گذاشتن از ایران مختل شده استف امیدوارم این کامنت با استفاده از فیلترشکن جدید آپلود شود. آنچه که عزیزانی همچون ایرانی که معتقد به دروغ بودن این بیانیه هستند باید د نظر داشته باشند آن است که "ارتش" بر خلاف سپاه از بافت مشابهی با بافت مردم جامعه برخوردار است و 30 سال گذشته را در محنت و سختی گذرانده است. اینکه دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش همچون دانشجویان دانشگاه های دیگر بیاندیشند امری طبیعی است. اما آنچه تا بحال مانع واکنش ارتش شده است را می توان به دو دلیل ارزیابی نمود: 1- آن گروه بزرگی که خواهان پیوستن به مردم هستند، افسران جوان جزء اند که با توجه به نیرو و امکانات ارتباطی کمی که در اختیار دارند فقط در شرایط بحرانی که سیستم فرماندهی مختل شده باشد می توانند با توجه به نیروهای کمی که در اختیار دارند اقدام کنند. 2- همانطور که بقیه گروه های مردم به آرامی در حال پیوستن به جنبش می باشند، ارتشی ها هم نیاز به اطمینان از پشتیبانی مردم برای هر حرکتی دارند که این مورد با حضور پیوسته مردم در حال تامین شدن است.
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 05:17:36 توسط ایراندخت
با آخرين جمله کريمخان کاملا موافقم: "ملت به نيروي خودتان اتكا كنيد و دمكراسي را تجربه كنيد آنهم با چشمهاي باز" . اين بيانيه سه سناريوی احتمالی را مطرح ميکند: ۱) بيانيه واقعی است و از سوی برادران دلسوز نظامی (چه ارتشی، چه پاسدار) نوشته شده و حمایت موج سبز را سزاوار است. ۲) بیانیه تقلبی است و قصد به دام انداختن حامیان موج سبز در ارتش و سپاه را دارد، که دراین صورت حامیان موج سبز باید خیلی مراقب باشند . ۳) بیانیه قصد منحرف کردن موج سبز را دارد. بسیاری از دست اندرکاران نظام حاضرند که خامنه ای و دار و دسته احمدی نژاد را قربانی کرده و جمهوری اسلامی را نجات دهند، در واقع همانطور که ۳۱ سال پیش انقلاب را از مردم دزدیدند میخواهند که الان هم انقلاب سبز را از چنگ مردم در آورده و مجددا بر مسند قدرت تکیه زنند. در این صورت نیز موج سبز باید کاملا هوشیار باشد و تا لحظه آخر سفت و سخت به آرمان خود دموکراسی و حکومت سکولار وفادار بمانند. "ملت به نيروي خودتان اتكا كنيد و دمكراسي را تجربه كنيد آنهم با چشمهاي باز"
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 05:15:41 توسط keyvan
دوستان ميشه ما در درباره اين دروغ يا راست اين بيانيه ميشه ساعتها بحث با هم کنيم اما با وحشگيري کشتار سپاه بسيج از مردم ورود ارتش روبرو شدن با اين حکومت قابل پيش بيني بود يادمون نره وقتي اين جنبش اوج گرفت حکومت هر کاري کرد تا دست ارتش بسته باشه
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 04:33:25 توسط ايرانی
اين بيانيه دروغ هست.كسی كه نوشته در اصل ميخواسته به ارتشی ها بفهمونه كه جای شما بايد كنار مردم باشه.در غير اين صورت بيانيه ديگه چی هست؟ثابت كنيد با مردم هستين.در خرداد ماه هم يك بيانيه دادن،چی شد؟بدش نوشتن گروهی از جان بر كفان دستگير شدن؟هه هه هه.دو روز ديگه هم مينويسن تمام اينها شناسايی شدن بعد هم دستگير.لعنت بر اين اسلام خميني،كه اسلام واقعی رو هم از بين برد.زنده باد مردم دلير ايران زمين.به اميد آزادی ايران از دستِ اين اجنبی ها .مرگ بر تمامی اين رژيم -
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 03:59:24 توسط اشکان بشرزاده
با درود به ارتشیان آزاده دوستانیکه به هردلیلی این بیانیه را تست ویا هرچیزدیگری میدانند توجه داشته باشد که همیشه وهر زمان در میان ارتشیان هستند دلاورانی که از جان نیز مایه میگذارند اصل را بر پنهانکاری وجلوگیری از لو رفتن بگذارید وباور کنید که این اعلامیه واقعی است منکه باور دارم
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 03:39:35 توسط حميدجان
دروغ چرا؟ تا قبر آ آ آ٠خدا را چه ديدى ؟ شايد يك رضاخان از توى اين همه ارتشى بلند شه و نسل اين آخوند و آخوند پرست ها را از ريشه بزنه حالا چه دستنشانده چه مردمى٠به هر حال وقتشه زياد هم گله گذارى نكنيد كه در اين ٣٠ سال كجا بودند ؟ قاجارها هم مثل اينكه يك صدسالى رو كار بودند٠
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 03:37:40 توسط گل محمد بلوچ
اميدوارم اين خبر درست باشه تا دست ارتش از خيانتي كه در سال۵٧ به محمد رضا شاه و ملت ايران كرد و گروهى همافر فريب خورده به ديدار قاتل بزرگ قرن ٢١ يعني خميني رفتند از ننگ سال ۵٧ پاك بشه٠
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 03:36:11 توسط مردآويج
آمدى جانم به قربانت ولى حالا چرا? ٣١ سال گريه و ضجه هاى مادران ايرونى رو حالا شنيدين? خوش آمدين كه سهراب ما چشم انتظار شماست٠
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 03:34:42 توسط كريمخان
آخه مردم شما چرا ساده هستين؟ اولا كه همان اول انقلاب, ارتش را از هواداران شاه(بنام يزدان پاك) پاك كردند و بجاي ركن پنج, نهادهاي عقيدتي-سياسي براي جاسوسي گذاشتند و اگر اينها كاري ميكردند (مثل نوژه) كه همان موقع كرده بودند٠دوما سپاه و ارتش را با هم قاطي كردند كه جلوي اينجور كودتاها را بگيرند٠ سوما اينكار ارتش و نيروي هوايي يعني كودتا در كودتا و براي جلوگيري از انقلاب مردم هست كه يعني: مردم ناراضي- شما بنشينيد توي خانه هاتان. ما شيخ علي خامنه اي و احمدي نژاد را بر ميداريم و بجاي يك حكومت مردمي, يك جناب سرهنگ قذافي يا ضياالحق تر و تميز ميگذاريم سركار٠شما كه تاجدار تجربه كرديد عمامه دار تجربه كرديد حالا يك ژنرالش را هم تجربه كنيد و بگذاريد سي سال بگذره و تا نسل بعدي كه شورش كردند يك چاره جديد پيدا مي كنيم٠بايد گفت مرگ بر ديكتاتور چه شاهي, چه شيخي, چه نظامي! ملت به نيروي خودتان اتكا كنيد و دمكراسي را تجربه كنيد آنهم با چشمهاي باز, نه اينكه براي جانياني ازين دست يا آن دست هورا بكشيد٠
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 03:13:28 توسط ای بابا ای بیچاره
با طیاره که نمی شود تبغ زن و قمه کش و مداح را بمباران کرد. باز اگر می گفتند گروهی از نسق گیران فلان محله ولابت بیت (نگفموب)، شاید می توانستی گفت که کلوخ انداز را پاداش سنگ است!
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 03:12:28 توسط شهروند-اول
Mordad عزيز سى سال است جرم جنايت سركوب و كشتار مردم بوده است ولى آيا در اين سى سال اين توده ى ميليونى جان بركف به اين وسعت در ميدان بوده است كه برادران ارتشى ما نبوده اند, الآن شرايط ديگريست , مردم نميخواهند مثل گذشته زندگى كنند و حكومت كنندگان نميتوانند مثل گذشته كنترل كنند, ازيكطرف مردم به قدرت همپيوستگى خود پى برده اند و از طرف ديگر شكاف و تزلزل در بين حاكمان بالا گرفته و روز به روز اين شكاف بيشتر ميشود تا به سقوط آن منجر شود٠ پس همه به اين كارزار مشترك خوش آمدند٠
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 03:09:42 توسط بهروز از سیسیل ایتالیا
سلام MajidA ی عزیز چون بهت قول داده بودم که چراازتابلوی * دانشجوی تهران* نصب شده بوسیله ای V.Sgarbi حمایت نکردم، زیر این خبر خوش مینویسم،ایشان اعجوبه ای و یا شاید بزرگترین منتقد ونابغه ای قرن درشناخت فرهنگ وهنراست ودرآشنایی با هنر شهرتی جهانی دارد بطوریکه بارها اتفاق افتاده که مثلا به برنده گان جوایز نوبل در بخش هنری ایراد گرفته و آنها را از شهرت انداخته، مثال: بنینی هنرمند مشهور درتفسیر دانته،ادواردود فلیپپی وموروخلاصه خیلی ازصاحبان شهرت ازانتقادات بجای اومیهراسند،اودراین زمینهاصاحب بیش ۵۰ جلدکتاب مفید،درروز فقط ۳ساعت میخوابد،بیش از ۱۲ ساعت مطالعه وازاینوع فعالیتهای غیر قابل تصور، ایرادش:ایشان را برلوسکنی گول زدو در سیاست بیآبروکرد،چرا؟چون قبل از تبلیغات نخست وزیری،به او قول وزیر فرهنگ را داده بود ولی عمل نکردوخلاصه ایشانرادرپست شهردار،درمیلان گذاشت و لاشخورهای فاشیست دستراستی طرفدار جنگ در عراق و افغانستان و دزدیها و اسلحه وخلاصه دادگاه و اتهام وخود تبعیدی به Salermo بعنوان شهردار دردهات تابلو!اونجاهم افتضاح پشت افتضاحوازچشم همه افتادن!اودرهنربزرکودرسیاست کوچک!شغل اوانتقادوتشنجه.
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 03:00:24 توسط آزادی
به نظر من حتی اگر این خبر و این تجمع فقط تست زدن هم باشد و بخواهند عکس العمل مردم و عکس العمل سپاه و جانیان در راس این حکومت رو به نابودی و سر نگونی را بسنجند با توجه به استقبالی که در همین سایت شده است و ما در داخل می بینیم که بعضی از این افراد را به زور و از سر ناآگاهی و شستشوی مغزی که البته برای سی سال قتل و کشتار و ویرانگری عذر قابل پذیرشی نیست ولی ما دیده ایم که گاهی همکاری با این جنایت پیشه گان نمیکنند و بچه ها را فراری هم میدهند این جور بیانیه ها میتواند آب در لانه مورچگان بریزد و اتفاقا زمانش هم گویای اینست که با نزدیک شدن محرم رژِیم رو به زوال اسلامی آخوندی بیشتر به هراس افتاده است و شاید عده ای از این افراد از وحشت و هراس خامنه ای و سران مفنگی و از دم تریاکی این مرتیکه لاشخور خبر دارهستند چون ما که کوتاه نیامدیم و نمیائیم دیگه اینا چی توی چنته بی شرافتیشون دارند که با اون ما را بترسونند تجاوز ، شکنجه، قپونی، چادر و مقنعه خواهر پتیاره شان را سر دانشجو ایرانی کردن و کشتن و سوزاند ن و نصف شب تو بهشت زهرا دسته جمعی چال کردن ... ما شیر این کنامیم.... ما را نمی شناسید.
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 02:27:42 توسط alborz
درود به ارتشيان شريف زنده باد شما٠ننگ بر اسلام ناب محمدى٠كه دشمن ايران است و اينبار هم با طرفند نتوانست به مردم ما تحميلشود٠ اين دين تو كت ما ايرانيا نميره ه ه ه ه ه٠
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 02:27:38 توسط بهروز از سیسیل ایتالیا
صبح همگی بخیر، منهم بنوبه ای خود*اگر منبع خبرتأئید شده باشد* پشت این شعار ملی و میهنی سخت میایستم، ببین چه زیباست این بیانیه:.. دوشادوش برادران سپاه،از اين آب وخاک دفاع می کرديم ..درواقع مشغول دفاع ازشرف وآبرو و حيثيت..!!اوه،اوه!* آدم موهای تنش سیخ سیخ میشه!! حالا گوش کن،ببین چی میگن!:..هرگزگمان نمی برديم که ممکن است روزی گروهی ازسپاهی ها*بخوان کودتاچی ها برهبری خامنه ای و احمدینژاد*بر خلاف خواست بخش اعظم پرسنل صادق و ايثارگرسپاه !!، توخود بخوان این حدیث را!!، آهای خشونتگرای وابسته ببین حرکت و ج.سبز مردمی تاکجارسیده !!، این هنگ بزرگ و مردمی تازه بخش کوچکی از ستاد بزرگ ارتش داران جنبش سبزیست که هنوز که هنوز است داری تفره میروی وباستخدام این نیروی هایکه بخش عظیمی از ارتش و سپاه از همه ای یگانها، از هوایی،زمینی،دریایی و مردمی(بجز بخش کوچکی از سران سپاه که آنهاهم دیریازود به جنبش سبز بدون خشونت و به یمن شیطان خواهند پیوست و به پیام آزادیو،استقلالو عدالت برای همه جواب مثبت خواهند داد) ارتش جنبش سبز بپا خواسته، درود، درود برتود، هموطنان عزیز همه باهم با صدای بلند: سپاس سرکار.به.ج.س. بپیوند.
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 02:26:56 توسط نازنین
دوستان فعلا این القاب را باید تحمل کرد مثل ارتش حمهوری اسلامی ایران ووو ولی شروع نامه بنام یزدان باک است که کاملا ملی و ایرانی امیدوارم حقه و یا باز فریب نباشد .ارتشیان عزیر به اغوش ملت بیائید بقول دوستان امدی جانم به قربانت ولی حالا چرا ....حال که رزیم داره از با میافته جرا....ولی این را بدانید اگر باز در نیات شما فریب و دروغ باشد ملت ایران خیلی هوشیار تر و اگاه تر از ان شده که فکر کنید میتوانید با شعورش و با خواسته هایش بازی کنید دیگر نمیتوانید بدون احساس وارد شوید و حکومت کنید اینبار جاننثاری و فداکاری و عشق به میهن لازم است که خرابی ها را با کمک هم بسازیم . اگر این خبر حقیقت داشته باشد مقدم ارتش ملی ایران به بیشگاه ملت مبارک باد...دوباره میسازمت وطن ...
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 02:22:38 توسط مش قاسم
بالام جان منتظر چی هستید؟ اگر راست می گویید بفرماید و حساب این پاسدارهای آدمکش را برسید وگرنه این مزدورهای رژیم که با این حرفها از رو نمی روند!
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 02:15:58 توسط نازنین
ای ارتیشیان و نظامیان و ای فرزندان رشید ایران زمین شما ها تا به حال کجا بودید چطور توانستید تحمل کنید دم نزنید بخدا این خبر اشگ شوق در دیدگانم روان در دلم امید دوانید که ایرانم یتیم نیست ایرانم هنوز دلیرانی دارد که تحمل این همه ظلم را نکند بارها در نظراتم برایتان بیام میفرستادم به امید اینکه شاید بخوانید به امید انکه ایا به سوگندی که برای حفظ جان و مال و ناموس و اب و خاکتان خوردید را فراموش کردید بس چرا صدایتان در نمیاید. فکر کنم بعد از ماه ها امید بر دلهای این ملت که بقول خودتان ارتش بناه ملت بودید دادید .ما 16 اذر منتظر گلهای شما بودیم ولی صحنه های هولناکی را شاهد شدیم .حتما شما هم زجر با بردباری مثل ما کشیدید ولی بدانید که ملت باشماست اغوش خو د را باز کنید و ملت ستمدیده بی بناه و دست خالی را نگهبان باشید موفق و بیروز باشید بامید سرفرازی ازادیخواهان ایران..
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 01:58:35 توسط جمعي از مردم ايران
اي بابا اينها جرات نكردند اسمشان را فاش كنند٠ حالاسپاه را تهديد هم ميكنند٠ كو غيرت؟
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 01:52:14 توسط ahmad
باتوجه به كنترل اطلاعاتي شديد نظاميان وجود چنين بيانيه اي كه حاكي از سازمنيافتگي امضا كنندگان انهم با ادرس مشخص يگان دور از عقل يا حقيقت بنظر ميايد٠ گرچه منهم اميدوارم در ديوار قلعه منحوس رژيم ولايت شكاف افتد٠ بايد درنظر داشت كه دولت يكايك افراد نظامي را زير نظر دارد حتي هنگام ازدواج پرسنل بايد با واحد مربوطه هماهنگي شود٠تانظر شما چه باشد٠
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 01:26:42 توسط امیر
امیدوارم خبر صحت داشته باشه. ارتش همواره برای ملت ایران عزیز و گرامی بوده است. با درست بودن این خبر این علاقه هزار برابر خوهد شد. پاینده ارتش ملی ایران
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 01:11:31 توسط sabz
هنوز غيرتمند وفادار به ملت هست .مخلص ارتش هم هستيم...
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 00:18:00 توسط هموطن
درود بر پرسنل غیور و فداکار و وطن پرست ارتش ملی ایران که حمایت خود را از ملت ازادیخواه و ستم ستیز ایران (که در اصل همان پدران و مادران و فرزندانشان می باشند ) اعلام کرده و باعث دلگرمی جنبش سبز شده اند. هنوز در حافظه ملت ایران عملیات ازاد سازی خرمشهر که با همت و شجاعت و مهارت بی نظیر ارتش انجام شد و موفقترین عملیات کل جنگ هشت ساله بود از یاد نرفته است. گرچه این نامردمان همه این فداکاریها را به پای سپاه و بسیج نوشتند و از میان ان سپاه و بسیج نیز افراد مخلص و پاک را بتدریج کنار گذاشتند تا نهایتا رسیدیم به این جنایتکارانی که همه مردانگی و شجاعتشان خلاصه شده است در کشتن و تجاوز و ضرب وشتم زنان و جوانان بی دفاع مملکت خودشان . این مزدوران خیابانهای شهرها را میدان جنگ می بینند و زنان و جوانان را سربازان دشمن و پاداش مزدورانشان بجای وعده بهشت شده است تراول و چکهای چند صد هزار تومانی ( بدا به حالتان که وعده الهی نزدیک است)
نوشته شده در تاريخ بيستم آذر ۱۳۸۸ برابر با يازدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 00:15:39 توسط امجد
ریزش وپیوستن هر چه بیشتر نیروهای حکومتی را به جنبش مردمی ایران تبریک می گویم به هر حال ایران به فضایی باز وحق شهروندی نیاز دارد.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم آذر ۱۳۸۸ برابر با دهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 23:25:50 توسط سائنا
درود بر شما. درود بر ارتشیان. به اردوگاه سبز خوش آمدید. دیر آمدید ولی قدمتان را روی تخم چشم ما بگزارید که به کمکتان برای آزادی وطنمان احتیاج داریم
نوشته شده در تاريخ نوزدهم آذر ۱۳۸۸ برابر با دهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 23:06:42 توسط سرباز
با درود بی پایان به ایرانیان غیور که خفت و خواری ایرانزمین را تحمل نمیکنند(این بهترین خبریست که در این 6 ماه اخیر از یک ارگان ملی میخوانیم)دلاوران ایران زمین،پیوسطه جان بر کف از حقوق انسانی ملت دفاع خواهند کرد و اجازه به هیچ نظام و حکومتی نخواهند داد که به هر عنوان و نامی به مردم شریف و غیور کشور ،مرگ و نابودی و سر افکندگی ملی را آوار کند و به تمام حق و حقوق انسانی ما تجاوز روا دارند . غیرت و غرور ملی و انسانی ما این اجازه را نخواهد داد که در تاریخ پر افتخار چند هزار ساله خود ،سر افکنده در مقابل نسل اینده باشیم و در جهان بعنوان ضعیفترین ملتی شناخته شویم که ارزش ازادی و ازادگی را ندارد تا همیشه برده وار نوکر یک فرد باشد که مالک جان و مال و ناموس ،ملت باشد ! که توهین به شعور جمعی و ملی میباشد . ارتش یک کشور پناهگاه یک ملت است و حکومتها میایند و میروند. اما ملت و مردم هستند که تاریخ سازند و ماندنی. درود به شرفتان،ای فرزندان مبارز کوروش که ننگ حکومت اسلامی را از تارک ملت شریف ایران زمین پاک خواهید کرد..نابود باد استبداد.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم آذر ۱۳۸۸ برابر با دهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 23:06:15 توسط سیاوش
سلام درود بر هم وطنان ارتشی گرامی مان که وظیفه تاریخی خود را هیچ گاه فراموش نکرده اند. ای ایرانیان آزاده که در کسوت ارتشی به ایران و یرانی خدمت میکنید از هم میهنان خودتان در برابر این ابلهانی که به اسم دین دست به جنایت میزنند دفاع کنید. من اگر قدرت داشتم لحظه ای تردید نمیکردم که در برابر کسانی که دختر و زنها و جوانان بی پناه و بی گناه و دست خالی ما را کتک میزنند بایستی از آن استفاده کنم.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم آذر ۱۳۸۸ برابر با دهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 23:00:49 توسط امیر
من این بیانیه را به غیر از سایت گویا در جای دیگری ندیدم به نظر صحت خبر مشکوک می باشد. لطفا در این رابطه اطلاع رسانی کنید.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم آذر ۱۳۸۸ برابر با دهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 22:48:44 توسط Mordad
آقايون الان موقع بيانيه صادر كردن نيست الان وقت عمل كردنه ضمنا اينا 30 ساله دارن به مال و جان و ناموس مردم تجاوز ميكنن نميدونم ارتشيا خبر نداشتن? جمهوري اسلامي بايد برود و خواهد رفت
نوشته شده در تاريخ نوزدهم آذر ۱۳۸۸ برابر با دهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 22:20:32 توسط انسان ایرانی
زنده باد برادران و سلحشوران ارتشی و نابود باد رژیم دیکتاتوری – آخوندی سید علی گدا
نوشته شده در تاريخ نوزدهم آذر ۱۳۸۸ برابر با دهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 20:38:43 توسط Maziar
درود بر سربازان راستين ايرانزمين كه به دسوگند به دفاع از ايرانيان وفا كرده و راه خود را از بيوطنان ايراني ستيز جدا كردند٠ مرا هم بعنوان ستوان دوم رزرو ارتش ملي ايران همراه و همپيمانتان در اين نبرد براي ازادي بشمار بياوريد٠ زنده باد ايران٠ مازيار
نوشته شده در تاريخ نوزدهم آذر ۱۳۸۸ برابر با دهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 20:37:38 توسط maziar
درود بر سربازان راستين ايرانزمين كه به دسوگند به دفاع از ايرانيان وفا كرده و راه خود را از بيوطنان ايراني ستيز جدا كردند٠ مرا هم بعنوان ستوان دوم رزرو ارتش ملي ايران همراه و همپيمانتان در اين نبرد براي ازادي بشمار بياوريد٠ زنده باد ايران٠ مازيار
نوشته شده در تاريخ نوزدهم آذر ۱۳۸۸ برابر با دهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 19:53:57 توسط Afschin
گاهی شنیدن و خواندن خبری (هرچند كه منبعش تائید نشده باشد) مثل آتشی زیر خاکستر آرزوی قلبی انسان را در لا به لای سطور خود فریاد میزند. از صمیم قلب آرزو دارم كه این خبر حقیقت داشته باشد!
نوشته شده در تاريخ نوزدهم آذر ۱۳۸۸ برابر با دهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 19:49:34 توسط بابا
خالی بندان از کفار بدترند. امام خمینی ل ه فرمانده ارتش همان سپاهی با لباس دیگری است مثل فرماندهان پلیس، وزرا، وکلا!، تجار، نفتی ها، بسازبفروشها، قاتلها، بی وطنها، شکنجه گرها ووووووووووووووو
نوشته شده در تاريخ نوزدهم آذر ۱۳۸۸ برابر با دهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 19:18:00 توسط مملي ف
با درود . دير آمديد ولي آمديد, خوش آمديد. ميشه برادران ارتشي لطف كنن بگن, چرا ساليان دراز هيچ سر و صدايي از شماها نبود, مگر چه شده كه يك ملت و يك ارتش و يك دنيا, در از بين بردن اين اراذل بيسواد و آموزش نديده, عاجزند؟!
نوشته شده در تاريخ نوزدهم آذر ۱۳۸۸ برابر با دهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 19:08:13 توسط GM
I ONLY HOPE THAT THIS IS TRUE
نوشته شده در تاريخ نوزدهم آذر ۱۳۸۸ برابر با دهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 18:59:03 توسط MajidA
بالاخره آرزوی ما به وقوع پیوست اگه این حرف درست باشه راهای جدید رو باز می‌کنه باید بدقت پیش رفت سران ارتش نباید خودشونو لو بدن، سپاهیا ممکن بگن باشه بیاین حرف بزنیم بعدا به جرم منافق اعدامشون کنن، ولی‌ جالبه ارتش که زمان رژیم گذشته نقش سرکوب داشت الان داره بعنوان نیروی انقلابی نقش بازی میکنه.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم آذر ۱۳۸۸ برابر با دهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 18:38:22 توسط رضا توکلی زاده
اگر واقعیت داشته باشه، خبری بسیار امیدوار کننده است
نوشته شده در تاريخ نوزدهم آذر ۱۳۸۸ برابر با دهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 18:35:50 توسط Omid
گروهی ازخلبانان و?همافران? نيروی هوايی ارتش جمهوری اسلامی ايران(نهاجا)
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 حافظان امنیت وطن! 
 گوشت‌های خر از کجا سر درمی‌آورند؟
 شارلاتان کیست؟
پنج پاسخ به یک پرسش؛ چرا مذاکرات از وین به خلیج فارس منتقل شد؟
 نوری همدانی برکناری طائب را به «توطئه دشمنان» نسبت داد
رئیسی : مردم نگران نباشند، ما برخی از گرانی‌ها را گذاشتیم برای سال آینده که فشار تورمی یکدفعه به مردم وارد نشود
 مدیر حوزه مدیرعامل ایران خودرو: حضور روحانیون باعث آرامش‌خاطر کارکنان شده است + عکس
 نیروی انتظامی ۲۲ گردشگر را در منطقه تفریحی املش گیلان بازداشت کرد
 گروه سایبری گنجشک درنده مسئولیت حملات علیه صنعت فولاد را پذیرفت + عکس
سران گروه ۷ هم پوتین را مسخره کردند هم وعده ۶۰۰ میلیارد دلاری برای مهار چین دادند 
 تغییر فرمانده محافظان خامنه‌ای بعد از برکناری طائب؛ نگرانی از نفوذ گسترده اسرائیل
 ریسک سوار شدن هواپیما در ایران به شدت بالاست