رایزنی میرحسین موسوی و مهدی کروبی برای “بست نشینی “در دانشگاه تهران

 شبکه جنبش راه سبز (جرس): میرحسین موسوی و مهدی کروبی، رهبران جنبش سبز در حرکتی هماهنگ و در اعتراض به اهانت صورت گرفته به تصویر بنیانگذار نظام و هجمه های بی سابقه علیه یاران امام و خصوصا فشارهای که اخیرا بر دانشجویان امده است  در دانشگاه تهران حضور خواهند یافت.

یک منبع اگاه در گفتگو با خبرنگار جرس با بیان این مطلب افزود: میرحسین موسوی و مهدی کروبی اخیرا رایزنی برای انجام حرکتی هماهنگ در دفاع از آرمانهای امام و مقابله با دروغ پردازی های صداوسیما و موج فتنه های برخواسته از آن انجام داده اند و یکی از گزینه های انها حضور همزمان در دانشگاه تهران است.

این منبع آگاه همچنین از مطرح شدن "بست نشینی" به عنوان راهکار مقابله این دو یار امام در دانشگاه تهران یا حرم امام (ره) برای شکست "سناریوی افراطیون" خبر داد و گفت : قرار است در این بست نشینی خواسته هایی چون معرفی آمران و عاملان شکنجه های بازداشت شدگان، عوامل موثر در تقلب صورت گرفته در انتخابات، بازگشت جامعه به شرایط عادی و خروج از کشور از فضای پلیسی، آزادی زندانیان سیاسی و..مطرح شود.

وی همچنین افزود: رهبران جنبش سبز در اولین اقدام درخواست راهپیمایی مسالمت آمیز برای محکومیت هتک حرمت صدا و سیما انجام خواهند داد.

[کد مطلب: 10743] [تاريخ انتشار: بيست و سوم آذر ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم دسامبر ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم آذر ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 21:21:50 توسط كريمخان
دوستان اينترنتي, ترا جان مادرتان اگر در غزه و لبنان خبري شده ما را بيخبر نگذاريد. آخر عده اي به بوي خوش سيخ حسن نصراله و خالد منقل جذب اين سايت ميشوند٠كيش كيش خرمگس!
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم آذر ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 01:41:49 توسط بهروز از سیسیل ایتالیا
صبح همگی بخیر، مباشر عزیز سخت در اشتباهی چون اینهایکه زیر آب جنبش سبز را میکشند از خیلی پیشتر ها تصمیم خودشونو در تجزیه و نابودی ایران کشیده بودنند، موسوی و کروبی را هم اینا بهانه ای اهدافشون کردن، بشما قول میدم که اگر پیامبران اولولعزم  هم میآمدنند باز اینا بهانه میگرفتن !، ولی جای شکر اش باقیست که با اینهمه فشارها از چپ و راست به آزادیخواهان ملی و میهنی با هرعقیده و ایده ای، *قطره قطره جم شدیم/وانگهی دریا شدیم* عزیزیکه دنبال و منتظر حمله ای هوایی آ.ا. و انتحاری  رستمی ذالی نشسته بودی و هنوز که هنوز دنبال افکار خبیس ات میدوی، منزوی شدی و خود نمیدانی از کدام طرف بروی!، فقط آزادیخواهانی که گرفتار حیله های شما نشدنند میدانند چرا ناراحتيذ همانطوری کودتاچیان عکس خمینی را بهانه کرده اند شماها بدتر از اونوا سوار موج شدید! ج.سبز راه سبز آزادی را در پیش گرفته و درچنین مواقع حساس بخاطر ۱۰ شاهی عکس هدافش را که ۳ اصل است فراموش نمیکند و مدبرانه عمل میکند.مدعی میخواست برکند ریشه ما! اما غافل بوداز اندیشه ای ما!،تفرقه اندازبرو حکومت کن.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم آذر ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 19:11:22 توسط كريمخان
البته اگر اين آقايان بجاي بست نشيني, راهكار بست كشي!! را مطرح كنند حتما آقايان خامنه اي, حداد عادل و پرفسور الهام را نيز دعوت كنند كه حتما به ثواب اخروي و صواب دنيوي نائل خواهند شد٠فعاليت و تظاهرات و باتون خوردنش براي دانشجويان عزيز بماند.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم آذر ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 15:50:56 توسط مباشر
جنگ حكومت كودتائى با مبارزين اساس و برنامه ريزى خاصى ندارد٠ محاسبات و تاكتيكهاى كودتاگران بسيار مواج و دائما درحال تغيير است٠ و همين نكته بسيار مهم و حياتيست كه در اين مقطع مى تو اند بنفع و يا به ضرر كودتاگران تمام شود٠ اگر ما (يكايك ملت ايران با هر ائين و مذهب و با هر نگرش سياسى و غيره) تا پايان راه با هم بوديم كه قطعا موفقيت با ماست و اگر در بين راه از يكديگر جدا شده و هر كس براه خود رود' انوقت اگر تنها يك عدد از محاسبات كودتاگران نتيجه داده و بدرستى عملى گردد' ممكن است به شكست اين قيام منتهى شود. انوقت بايستى ساليان سال حسرت ببار ننشستن اين حركت تاريخى را بخوريم! اميدوارم كه چنين نشود٠
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم آذر ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 14:27:24 توسط کامران
آقای کمال گرامی، اگر امروزه دانشگاه ها همان نقش مساجد را در سال 57 ابفا میکنند که نشان از "رشد" دانشگاه و دانشجو نیست بلکه نشان به قهقرایی رفتن و عقب گرد به تاریخ هست. مسجد جای خرافات و جهل و برده گی و پوچ شمردن عقل و خرد هست و دانشگاه جای علم و دانش و شعور و عقل . اگر دومی جای اولی بشیند که فاجعه هست. امبد هست که دانشجویان وافعی نه پا منبر نشینان باصطلاح دانشجو، در تظاهراتی که جناح های مختلف رژیم برای اعتبار خریدن رژیم جنایتکارشان تحت عنوان تظاهرات علیه "توهین به خمینی" قرار است ترتیب داده شود شرکت نکنند و باعث شرم هر چه انسان هست نشوند. پاره کردن و یا آنش زدن عکس خمینی که مهم نیست.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم آذر ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 13:07:15 توسط چه چه
  خامنه ای چکاره است که به موسوی و کروبی هاشمی و خاتمی و منتظزی و ناطق نوری و غیره و غیره دستور بدهد ؟ خب خمینی رهبر بود مرد تمام شد رفت حالا خامنه ای چه کاره است ؟ خب معلوم است که هیچ کسی از این اخوندها و کله گنده ها چشم دیدار خامنه ای را ندارند خامنه ای خودش را الکی رهبر کرده عکسایش را هم که پاره پوره کردند جمع کند برود پی کارش ول معطل است
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم آذر ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 12:40:05 توسط خواننده
اینهمه جوان و پیر دستگیر و شکنجه و زندانی و محکوم به اعدام شدند. تعداد قربانیان تجاوز و شکنجه سر به آسمان میزند.روزی نیست که چند نفر دانشچو یا خانواده زندانیان و فعالان سیاسی بازداشت نشوند. اینها قابل بست نشینی نبودند. حالا که عکس خمینی به عمد یا به سهو پاره شده به فکر بست نشینی افتاده اند که مبادا از قافله "یاران امام" اسمشان خط بخورد. نگران نباشید ملت ایران هرگز خدمات شما را به جنایات خمینی فراموش نخواهد کرد.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم آذر ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 12:23:03 توسط فرشاد
حالا که قضیه داره از دست اینها خارج می‌شه و شکل اصلی‌ خودش یعنی‌ مبارزه علیه رژیم اسلامی میگیره، اینها دوباره از خونه‌هاشون بیرون آمدند که اصل رژیم رو حفاظت کنند، مرگ بر همه مزدوران این سیستم
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم آذر ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 12:00:21 توسط iran
Dear students, don't let these two take over your goals. these two are servant of this regime. hell with Khominie and IR
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم آذر ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 11:38:27 توسط gholam
غلام مرگ بر رريم خميني و تمام ايادشي هر كس كه ميخواهد باشد
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم آذر ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 10:39:17 توسط كمال
دانشگاه ها دارند همان نقشي كه مساجد در انقلاب ۵٧ داشتند را بر عهده ميگيرند و اين يعني رشد سياسي مردم ايران! مرگ بر خامنه اي!
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم آذر ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 10:32:17 توسط امیر
من فکر میکنم بوی سازش بین دو جناح به مشام میرسد. وبا این کارها تلاش میکنند از رادیکال شدن جنبش به هر شکلی جلوگیری نمایند.زهی خیال باطل. تودهای مردم تصمیم حود را گرفته اند وتا سرنگونی این رژیم فاشیستی از پای نحواهند نشست.در واقعه موسوی بهانه ست کل رژیم نشانه است.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
  معرفی نیروهای نظامی و شبه‌نظامی سرکوبگر در ایران؛ برنامه‌ریزان کشتار
▫️‏ببینید تعدادشون چقدر کمه که سر منبر و تو سرکوب و تو جشن یکنفرند
عمامه بند، راهکار این روزهای آخوندها برای جلوگیری از عمامه پرانی
 یک عضو سپاه در اصفهان به هلاکت رسيد + فيلم
اولین ویدیوی زینب موسوی، امپراطور کوزکو، بعد از آزادی 
 حبیب ترکاشوند؛ از مدیریت در «فارس» خبرگزاری سپاه، تا ویدیو خودارضایی
 ‏حمایت مردم چین از زنان ایرانی در خلال اعتراضات سراسری علیه "حزب کمونیست" / شعار زن زندگی آزادی به زبان چینی 
مشهد - فریاد "زن زندگی آزادی" خواهر شهید آدینه‌زاده بر مزار برادرش وقتی که شخصی سعی در پوشاندن حجاب او میکند - شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱ 
 افشاگری از مرکز تبلیغاتی جمهوری اسلامی در فنلاند
* به علت بازداشت وریا عفوری؛ بازی پرسپولیس و فولاد لغو شد
* علی کریمی: خوشحالی وحوش جمهوری اسلامی برای برد تیم ملی نیست، برای برد اتاق فکر حکومت است
عباس عبدی: اعتراضات به نحوی برگزار شده که وضعیت به قبل باز نخواهد گشت/ این یک اغتشاش نیست
  حساب توییتر تیم فوتبال آمریکا، عکس پرچم ایران را بدون علامت جمهوری اسلامی منتشر کرد