احمدی‌نژاد به اوباما نامه نوشت! : پول ما را پس بدهید


مهر : محمود احمدی نژاد رئیس دولتهای نهم و دهم، با ارسال نامه ای خطاب به باراک حسین اوباما رئیس جمهور آمریکا، وی را از موضع مشفقانه نصیحت کرد تا به فوریت و به طور کامل نسبت به رفع توقیف از حدود دو میلیارد دلار از منابع مالی مصادره شده ایران اقدام نماید.

متن این نامه که امروز به سفارت سوئیس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا تحویل داده شد، بخشهایی از این نامه در زیر میاید:

گرچه انتظار این بود که در دوره ریاست جمهوری شما ، گذشته جبران شود ، یا دست کم از ظلم جدید علیه ملت ایران ممانعت شود، اما مسائل فراوانی اتفاق افتاد که از بین همه فقط به یک مورد می پردازم که اخیرا روی داده است. در ۱۸ تیرماه ۱۳۹۳ هجری شمسی ( نهم ژوئیه ۲۰۱۴) ، دادگاهی در آمریکا به بهانه های واهی و بدون ارائه هیچ سند معتبری حکم به تصرف حدود دو میلیارد دلار از ثروت ملت مظلوم ایران را به ناحق و با زورگویی آشکار صادر کرد و در اول اردیبهشت سال ۱۳۹۵ (۲۰ آوریل ۲۰۱۶) نظام قضایی آمریکا آن حکم را تایید و اموال را مصادره نمود که این امر با اعتراضات گسترده و عمومی ملت ایران مواجه شد.

نامه اینجانب مطلقا جنبه سیاسی ندارد بلکه صرفا از منظر حقوق انسانی و در دفاع از حق مسلم ملتم نگاشته شده است و چنانچه جناب عالی آن را با نگاه و ملاحظات سیاسی مطالعه کرده اید، ضروری است یک بار دیگر و صرفا از منظر نگارنده آن را مرور نمایید.


[کد مطلب: 114058] [تاريخ انتشار: هجدهم امرداد ۱۳۹۵ برابر با هشتم اوت ۲۰۱۶] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۵ برابر با هشتم اوت ۲۰۱۶ ، 18:07:07 توسط نکته سنج
اوباما وقتی برای خواندن نامه این بیسرو پا ندارد و ان نامه را حتی نخواهد دید. خامنه ای (رفیق آیت الله) به احمدی ژاد دستر این نمایش کمدی را داده و بار دیگر حماقت خود راثابت کرده است. قصد خامنه ای تخریب روحانی و جلو گیری از انتخاب مجدد اوست. اصلا مگر اوباما قدرت آرا دارد که این پول را پس بدهد. مگر آمریکا رژیمی مانند ایران دارد که یک آخوند نادان مانند خامنه ای بازیچه دست پوتین اختیار همه چیز را در دست داشته باشد و به هر جانی مانند حسن نصرالله پول بدهد و کسی نتواند از او سئوالی بکند. امریکا قانون دارد و رئیس جمهور آن نمیتواند از قانون کشور تخطی نماید. ما ایرانیها چه زمانی این نکته را خواهیم فهمید؟
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۵ برابر با هشتم اوت ۲۰۱۶ ، 17:04:17 توسط حافظ شیراز
این احمق حتی در دوران هشت ساله که بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زد معنای استقلال قوا آنهم در سیستمهای دموکراسی را نتوانست درک کند.
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۵ برابر با هشتم اوت ۲۰۱۶ ، 16:43:42 توسط حقیقتجو از دوسلدورف آلمان
با خیلی بیشتر از دو میلیارد دلار حکومت ملایان توانسته جنگی را که هرلحظه وقوعش نزدیک بود مانع شود تا آمریکا بگذارد این آخوندها چند صباحی دیگر بر سر قدرت بمانند. حالا این آشغالهای اسلامی سران حکومت ضد ایرانی رویشان نمیشود به مردم صادقانه بگویند با پول نفت باد آورده صلح را فعلاً خریدند تا خطر جنگ رفع شود. مگر امتیاز دهی سر برجام یا تسلیم شدن و کوتاه آمدن سر برنامه هسته ای ایران غیر از این بود که مانع جنگ بر علیه ایران شوند تا قدرت سیاسی و نظام اسلامی چهارتا آخوند بیناموس حفظ شود. خر خود احمدی نژاد است و جد و آبادش!
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۵ برابر با هشتم اوت ۲۰۱۶ ، 15:47:49 توسط سید محمد علی باب
این آدم پررو و وقیح بر خلاف ادعای خودش ٬ نامه اش کاملا سیاسی است و فقط و فقط مصرف داخلی دارد. چون اگر اوباما نامه این پروفسور ماموت را بخواند از خنده خواهد ترکید. مسیول تحریم های اقتصادی ایران در برهه ای و مجکومیت های پی در پی سازمان ملل و شورای حکام فقط همین عنتر وقیح بود که تحریم ها را کاغذ پاره خوانده بود. میلیاردها پول ایران را به جیب آشنایان خودی و نخودی ریخت و بابک زنجانی ها و رضا ضراب ها را آفرید تا با دور زدن تحریمات نفت بفروشند و بجیب سرمایه داران و سرداران سپاه بریزند. خاوری و جهرمی و دهها نفر در خوردن پول ملت پروار شدند و بقول خود سهمشان را از سفره انقلابشان برداشتند و حالا که انتخابات نزدیک میشود باز این ملیجک خامنه ای دوباره هوای ریاست جمهوری کرده است دریغ از اینکه ورق سوخته پوپولیستی این میمون بد ادا کاربرد ندارد. محمود خان فکر نان کن خربزه آبست. پول به باد داده را با خواهش انساندوستانه نمیتوانی برگردانی. آن وامهای داده شده به ونزویلا و بولیوی و ارمنستان و عراق و لبنان و جیبوتی و کمور و بورکیناساوا و نیجر و نیجریه را شاید بشود پس گرفت.
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۵ برابر با هشتم اوت ۲۰۱۶ ، 15:35:34 توسط ره آورد
آره بگو اوباما بهت پس بده پول ملت ایران را چون سید علی چلاق پول برای پرداخت به آدمکشهای منطقه کم آورده. کی رفته به جیب ملت ایران که دومیش باشد! هر وقت چیزی میخوان زود ملت ایران میشن همه کاره. خاک بر سر تو مرتیکه دزد وطن فروش کنند که 800 ملیلرد دلارد دزدیدی با برادران قاچاقچی کم نبود حالا ته دیگ رو هم داری با اون دهن نجیت لیس میزنی.
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۵ برابر با هشتم اوت ۲۰۱۶ ، 11:59:01 توسط آدم
آقای احمدی نژاد: نامه شما به اوباما کاملا جنبه سیاسی دارد و شما بخاطر ضررهای غیر قابل جبرانی که برای کشور و مردم ایران بباز آورده اید تصمیم به فرار رو بجلو گرفته و دست پس را میگیرید که پس نیفتید؟ هشت سال خسارت که میتوانست به آبادانی و سربلندی مردم کشور بینجامد کافی نبود؟ تعطیلی کارخانه ها و بیکاری میلیونها کارگر و جوانان فارغ التحصیل دانشگاهی کافی نبود؟ غارت اموال ایران و ارسال آن به آمریکای جنوبی و کانادا و آفریقای جنوبی (one vision investment) کافی نبود؟ به اعتیاد کشاندن جوانان و کارتن خوابی دختران و زنان کافی نبود؟ فرار هزاران نخبه از کشور بخاطر کارهای خبط شما کافی نبود؟ زندانی کردن هزاران نفر بخاطر انتقام گیری کافی نبود؟ تو و همراهان تو را باید بدار مجازات بیاویزند که به جهان و کشور و مردم ایران خیانت کردید. حالا با کمال پر روئی و مظلوم نمایی برای اوباما نامه مینویسی؟ شرم بر تو و امثال نامردانی مثل تو باد.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
عباس میلانی: احتمال سازش سپاه با آمریکا بعد از خامنه‌ای / «سپاه بدون خامنه‌ای وجود و قدرت دارد، اما خامنه‌ای بدون سپاه قدرتی ندارد»
اتومبیل بوگاتی محمد رضا شاه پهلوی مخفیانه به فروش رفت
نسیم مقصودلو،خواهر تتلو، خواننده زن ایرانی بازداشت شد
"فرمانده طالبان سوار بر خودرو سپاه پاسداران بازداشت شد"
وقوع انفجار مهیب در کاراکاس پایتخت ونزوئلا
واکنش غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان به خبر ارتباط همسرش با مدیر عامل شرکت هفت تپه و دریافت رشوه ۲۰۰ هزار دلاری از وی
افتتاح پارک بانوان!!
یک فروند هواپیمای مسافربری پاکستان در کراچی سقوط کرد + فیلم
پیری و سیاست تکراری؛ رهبری رو به افول علی خامنه‌ای
بازداشت یک ایرانی در ترکیه برای آویزان کردن حوله‌ای با طرح پرچم بریتانیا 
"ولايت فقيه "پرچمدارِ آلوده 
فاصله‌گذاری در عید فطر؛ هشت مرجع قم در نظری متفاوت با خامنه‌ای دوشنبه را عید فطر اعلام کردند
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: