هم اکنون بيش از 500  دستگیر شده روز عاشورا در وضعيت نامناسبی در پادگان عشرت آباد قرار دارند

ای ميل دريافتی :   تو را به خدا کوتاهی نکنید هم اکنون در پادگان عشرت آباد بیش از پانصد دستگیر شده در روز عاشورا در وضعیت بسیار نامناسب و دردآوری که تن هر انسانی را میلرزاند در بازداشتگاه این پادگان به سر میبرند . وضعیت نگهداری این دستگیر شدگان به حدی وحشتناک است که دو تن از اجساد این دستگیرشدگان که در این بازداشتگاه جان باختند که یکی از آنها دختر جوانی بود نیمه های شب گذشته از این پادگان به مکانی نامعلوم برده شد . توضیحات بیشتری  نمیتوانم بدهم و فقط به خاطر حفظ جان این بازداشت شدگان و نه چیز دیگری این خبر را به آنهایی که کاری از دستشان برای حفظ جان این بازداشت شدگان بر می آید میدهم . و خواهش میکنم که هر کاری که از دستشان بر می آید برای پایان بخشیدن به این وضعیت وحشتناک دربازداشتگاه متروکه پادگان عشرت آباد که اکنون صدها نفر در آنجا بازداشت هستند انجام دهند . لطفا کوتاهی نکنید . خواهش میکنم . التماس میکنم . اوضاع در این پادگان برای دستگیر شدگان بسیار نامناسب است . متاسفانه نمیتوانم بیش از این توضیح دهم . تو را به خدا و تو را به امام حسین به داد آنها برسید سه شنبه ساعت 11 شب

[کد مطلب: 11476] [تاريخ انتشار: هشتم دی ۱۳۸۸ برابر با بيست و نهم دسامبر ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ دهم دی ۱۳۸۸ برابر با سی و يکم دسامبر ۲۰۰۹ ، 10:20:41 توسط حسین فلاّح
به کجا و به کدام مرجع جهانی می توان این خبر دردناک را فرستاد،که دلشان برای ملت ما و دستگیر شدگانمان بِتَپَد و قدمی بر دارند، بدون این که منافع خویش را در نظر نگیرند؟یکی از دکترین های آقای هنری کیسینجر این بود، و شاید هم هنوز معتبرباشد،که هر کجای جهان،جنبشی صورت گیردبایدسرکوب گردد!حالاچه گروهی موفق خواهدشداین جنبش راسرکوب کند،پرسشیست مهم،همین گروه حجتیه خواهد بود یا نیروهای دیگر،نمی دانم. من فکرمیکنم اگر هممیهنان مقیم خارج طبق نوشته دکتر شفا عقایدشخصی و ایدئولوژی های گروهیراکنارگذارده و همه دست در دست هم برنامه ریزی کنندو تمام تظاهرات را پس از مشورت سران گروه ها،برگزارنمایند، پشتیبانی گرمی میشودبرای جنبش درون ایران و موجب پیروزی زودتربر این بت های شکسته.از روز اول جنبش روشن بودکه ایران مانند دوران مشروطیت آبستن حوادث زیادیست.اگر این نوشته آن هم میهن عزیزرا ترجمه کرده و به سازمان ملل یا پارلمان اروپابفرستیم حتماً برایشان تازه نیست و خودشان بیشتر از چنین جنایاتی خبر دارند، که خودشان هم در گوانتانامو جز این نکردند. در پشت پرده ها زد و بند هازیادند.ما همآهنگی لازم داریم، به امید آن روز.
نوشته شده در تاريخ نهم دی ۱۳۸۸ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۰۹ ، 14:50:05 توسط raji
آنچه که میتوان گفت این استکه این رژیم تا به آخرین نفر وابسه خود خواهد ایستاد. برای براندازی او سالیان دراز مبارزه خونبار و درد آور در پیش داریم . متاسفانه جهان هم نقش مهمی نمیتواند و یا بخاطر منافعش نمیخواهد داشته باشد. نتها میماند مبارزه. مبارزه و مبارزه مداوم و بدون وقفه.
نوشته شده در تاريخ نهم دی ۱۳۸۸ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۰۹ ، 03:29:58 توسط تن آسا
ا سلام به محضر دوستان به نظر بنده اطلاع رساني در مورد زمان و مكان گردهماييها و تظاهرات مردمي خيلي كم است. من خودم با اينكه در تبريز هستم و بصورت مداوم آنلاينم ولي چون از دانشجوهاي دانشگاه دورم دقيقا نميدونم كي و كجا اتفاقي قراره بيافته. هر چند اين طرفا تظاهرات خيلي كمه. ولي مطمئن هستم كه بسياري از مردم مثل بنده بي اطلاع از حضور مردم هستند كه اين باعث ميشه اونايي ميخوان بيان بيرون تنها ميمونند. بنظرم بايد يه فكر اساسي تري واسه برنامه ريزي و هماهنگي در مورد تظاهرات مردمي بشه. چون فايدش چيه الان عزيزانمون در بند اين رژيم كفدار صفت و ظالم گرفتارن اونوقت افرادي مثل من هي متاثر بشيم كه...كه چي؟؟؟؟!!!مورد ديگه اي كه هست خود تبريزه.مردم تبريز وقتي يك صدا بلند بشن واقعا كسي جلودارشون نيست و اين رو هم خودم به عينه ديدم و هم تاريخ نشون داده. علت ساكت موندنش متاسفانه توهين هايي هست كه يا با برنامه يا بي برنامه به ترك زبانان شده. هر چند سكوت بخاطر اين قانع كننده تاحدي نمي تونه باشه ولي خب عامه مردم ناراحتن. اي كاش موقع توهين تو شهراي ديگه راهپيمايي هايي واسه حمايت از ترك زبان ها شكل مي گرفت.
نوشته شده در تاريخ هشتم دی ۱۳۸۸ برابر با بيست و نهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 19:58:23 توسط سینا
بعد از عاشورا قیام وارد مرحله جدید شده «نبرد رو در رو با اهریمن» بنظر من الان حرکت بعدی «اعتصاب سرتاسری» اعتصاب هم ضربه خوبی به این شیاطین میزند هم همبستگی را بالا میبره هم همه میتوانند شرکت کنند راننده ها کارخانه ها باید به همه خبر رساند اینترنت پشت بام رو اسکناس تاکسی اتوبوس مترو
نوشته شده در تاريخ هشتم دی ۱۳۸۸ برابر با بيست و نهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 19:06:24 توسط Bita Bahari
دوستان عزیز ، آیا حفظ آرامش به معنای دست برداشتن از مبارزه است ؟ آیا دست پاچه شدن دردی را دوا میکند ؟ و دیگر اینکه من جک تعریف نمیکنم اصلا، به ویژه برای شما آقای تهمتن که هنوز نفهمیدید من واقعن سرلشکرم. خدا نگه دار همگی. از طرف سرلشگر بیتا خانوم بهاری .
نوشته شده در تاريخ هشتم دی ۱۳۸۸ برابر با بيست و نهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 17:11:40 توسط تهمتن
بيتا بهاري; ازشما تقاصا ميشود كه دراين لحظات ماتم زده ودرحاليكه دراين خبر كه بيش از۵٠٠ نفر ازمبارزان دراسارت كهريزكي ديگري هستند; از اين جوك هاي بيمزه و چندش آور و سرلشكر گويي خوددست بر داريد..بس است..
نوشته شده در تاريخ هشتم دی ۱۳۸۸ برابر با بيست و نهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 17:03:59 توسط amin
خانوم خانوما، جناب تیمسار سرلشگر، میفرمائید:" از سپا هیانم در ایران میخواهم آرامش خود را حفظ کنند " شوخی می‌کنید و مزاح یا جدی میباشید؟ وحشیان ادمخوار دارند مردم را با ماشین زیر میگیرند و شما پیشنهاد می‌کنید که" آرامش خود را حفظ کنند ". بنازم به این منطق، تیزهوشی و درایت شما تیمسار !!!
نوشته شده در تاريخ هشتم دی ۱۳۸۸ برابر با بيست و نهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 16:39:52 توسط ازاده
مردم چرا ساکت هستید چرا فشار به موسوی نمیاورید بابا یک حرفی بزنید هر کسی جای اون بود حداقل چندتا اطلا عیه میداد حیف این همه انسانهای پاک واز جان گذشته که بلاتکلیف مانده اند مردم فریاد می زنند که بگوئید چکارکنیم
نوشته شده در تاريخ هشتم دی ۱۳۸۸ برابر با بيست و نهم دسامبر ۲۰۰۹ ، 16:30:30 توسط Bita Bahari
پیامی از سرلشگر بیتا خانوم بهاری به آقای اوباما : اکنون زمان ان فرا رسیده است که از متحدین اروپا ییتان در ناتو و نیز از چین و روسیه بخواهید سفیرهایشان را از تهران فرا بخوانند.توصیه های مهم مرا در آینده نزدیک ، فقط در پیک ایران خوا هید خواند. از سپا هیانم در ایران میخواهم آرامش خود را حفظ کنند و بدانند که رژیم در پایان کار است .
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 محسن لرستانی از اتهام افساد فی‌الارض تبرئه و با وثیقه 3 میلیارد تومانی آزاد شد
تصاویری ماهواره‌ای از خرابی‌ها در غزه و جنوب اسرائیل
 سیرک انتخابات ریاست جمهوری / آخوند داوطلب شرکت در انتخابات که ۶همسر دارد! 
 رگبار راکتی علیه اسرائیل و میزان «کارایی» آن
کاندیداتوری ابراهیم رئیسی؛ قمار روی رهبری 
 3 راکت از جنوب لبنان به سمت اسرائیل شلیک شد
 حماس با موشکی به برد ۲۵۰ کیلومتر دومین فرودگاه اسرائیل را هدف قرار داد
 بیش از ۱۲۰ ژنرال‌ بازنشسته آمریکایی جو بایدن را به تقلب در انتخابات ۲۰۲۰ متهم کردند
در مدارس دخترانه‌ی ایران 
 جنگ نابرابر اسرائیل و فلسطین؛ چرا دولت یهود حماس و جهاد اسلامی را نابود نمی‌کند؟ 
ارتش اسراییل در حال انتقال تجهیزات نظامی به سمت مرز با غزه،
 پهپادهای انتحاری حماس، ساخت غزه اما با دانش فراهم‌شده از ایرانآگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی