فساد مالی دست‌ کم هزار میلیارد تومانی رییس قوه قضاییه + سود ۲۵۰ میلیارد تومانی سالانه
سحام نیوز:  روز دوم آبان‌ماه، «تلوزیون دُر» از ۶۳ حساب شخصی در بانک ملی به نام صادق لاریجانی، رییس قوه‌ی قضاییه خبر داد. این تلوزیون از «هزار میلیارد تومان» موجود این حساب‌ها پرده برداشته است.

اما یک مقام ارشد در قوه‌ی قضاییه در گفت‌وگویی با خبرنگار «آمدنیوز»، اخبار «تلوزیون دُر» مبنی بر وجود ۶۳ حساب شخصی به نام آیت‌الله «صادق آملی لاریجانی» را تأیید و جزییات بیشتری را در این خصوص، در اختیار «آمدنیوز» قرار داده است.

این مقام قوه‌ی قضاییه گفته است: «پس از اطلاع مدیران بانک ملی از وجود ۶۳ حساب شخصی به نام آیت‌الله صادق آملی لاریجانی، و واریز وجوه قوه قضاییه و دعاوی حقوقی و کیفری به این حساب‌ها توسط مردم، دو تن از مدیران بانک ملی از این موضوع مطلع و اطلاعات مربوط به این حساب‌ها را در اختیار علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد گذاشته‌اند.

بر اساس این گزارش، مجموع سود بانکی دریافتی آیت‌الله «صادق لاریجانی» از ۶۳ حساب بانکی متعلق به خود، ۲۵۰ میلیارد تومان در سال بوده که رقمی در حدود ۲۰ میلیارد تومان ماهانه، به وی پرداخت شده است.

پس از اطلاع این دو مدیر بانک ملی از جزییات این اقدام غیر قانونی (که از مصادیق اختلاس است)، مدیران سازمان بازرسی کل کشور در جریان قرار گرفتند و موضوع توسط علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد در هیئت دولت مطرح و به حسن روحانی رییس‌جمهور گزارش گردید.

با اطلاع رئیس‌جمهور از این اختلاس، وی نزد رهبری رفت تا وی را از اقدامات خلاف قانون و «فساد مالی صادق آملی لاریجانی» مطلع کند که پس از ارائه مستندات، خشم آیت‌الله علی خامنه‌ای از این اقدام برانگیخته شده است.

در این میان «صادق آملی لاریجانی» نیز علی طیب‌نیا را احضار و از وی گلایه کرد که چرا این موضوع را در هیئت دولت طرح و گزارش آن را برای حسن روحانی ارسال کرده است؟ و پس از این ملاقات نیز دو تن از مدیران بانک ملی و دو تن از کارشناسان سازمان بازرسی کل کشور بازداشت و اکنون به خاطر افشای فساد مالی رییس قوه‌ی قضاییه، در زندان به سر می‌برند.

منابع خبری «سحام» ضمن تأیید گزارش کانال تلگرامی وب‌سایت «آمدنیوز»، جزییات بیشتری را نیز در اختیار خبرنگار ما قرار دادند که در آینده منتشر خواهد شد.


[کد مطلب: 119371] [تاريخ انتشار: پانزدهم آبان ۱۳۹۵ برابر با پنجم نوامبر ۲۰۱۶] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ دوم آذر ۱۳۹۵ برابر با بيست و دوم نوامبر ۲۰۱۶ ، 08:45:59 توسط خسرو
تا زمانی که مثل سیب زمینی بی بخار باشیم وضع همین که هست عزیزم
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم آبان ۱۳۹۵ برابر با هجدهم نوامبر ۲۰۱۶ ، 18:01:32 توسط همون
دیگه خسته شدیم از بس شنیدیم و فحش دادیم و... هیچکس هم جرات نداره حرفی بزنه چه برسه به ریختن تو خیابون و ....
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم آبان ۱۳۹۵ برابر با هجدهم نوامبر ۲۰۱۶ ، 12:56:21 توسط صهيونيست اخوندي
هركس مردم رو از وجود اين ... هاي افراطي باخبر نكنه بخدا مديونه،اين وظيفه شرعي ماست همديگه رو ازدست اين نمك به حروم هاي ولدزنا باخبر كنيم ببينيد چيكار دارن با مردم ايران ميكنن ،تابتونن به اسم خدا پيغمبر ملت بدبخت مارو درست ميكنن،همشون فاسدن از راس شون كه سيد علي خامنه اي باشه تا تهشون همشون دزدن بي پدر مادر ها خارجي دوشناسنامه اي...
نوشته شده در تاريخ نوزدهم آبان ۱۳۹۵ برابر با نهم نوامبر ۲۰۱۶ ، 09:28:19 توسط بابک
اغا باید لاریجانی هارو بفرستو کلاس قران طوسی تا به راه راست هدایت شوند
نوشته شده در تاريخ هفدهم آبان ۱۳۹۵ برابر با هفتم نوامبر ۲۰۱۶ ، 16:38:18 توسط حقیقتگو
تاسیس حکومت آخوندی که توسط صیهونیست ها امریکائی و اسرائیلی و اروپائی و کارتل های نفتی و بانک های بین المللی شان در ایران پیدار شد بدون جهت و هدف نبوده است...هم نفت ها را بردند و می برند و همه پولهای آن زا ...قفسی که فلسفه پردازان و اقتصاد دادن صیهونیست ها در ایران تحت عنوان اسلام قرار دادند و مردم ایران به درون آن فرستادند نباید هرگز بعنوان انقلاب شناخته شود ...قوه ظالمیه فاسدیه مافیائی صیهونیستی اسلام نما که مانند زالو بر پیکر کشور ایران چسبیده شده در کنار خفقان و استبداد همه گونه و سی چند سال در کشتار و قتل عام و شکنجه و زندانی کردن مردم و به چپاول کردن اسکناس ها و بسته بندی و روان کردن آنها به گاوصندوق های بانک های خارجی مشغول است...اساس ادامه حیات این جکومت تمام مافیایئی صیهونیستی اسلام نما با موجودیت اقشار میلیونی خرافات زده و بیسواد و بی تفاوت میسر شده است..بطور دقیق شباهت عجیبی حکومت آخوندی در ایران به قشون استثمارگران چپاولگران اروپائی در قاره افریقا دارد که مردم افریقائی را با زجر و فقز و خفقان و شلاق و اعدام وادارشان میکردند که در معادن و مزاراع برایشان مفت کار کنند
نوشته شده در تاريخ شانزدهم آبان ۱۳۹۵ برابر با ششم نوامبر ۲۰۱۶ ، 18:21:19 توسط حسن ثابتی
خامنه ای خودش فاسد است منصوبینش از خودش فاسد تر شده اند شاهد نابودیشان خواهیم بود به زودی
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۹۵ برابر با پنجم نوامبر ۲۰۱۶ ، 12:43:38 توسط az Norway
ﺍﯾﻨﺠﺎ : ﻣﻨﻄﻖ ، ﺗﻘﻠﯿﺪ ﺍﺳﺖ ﮐﺘﺎﺏ ، ﺩﮐﻮﺭ ﺍﺳﺖ ﺭﻭﺯﻧﺎﻣﻪ ، ﺗﺒﻠﯿﻎ ﺍﺳﺖ ﺁﺯﺍﺩﯼ ، ﻣﯿﺪﺍﻥ ﺍﺳﺖ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ، ﺧﯿﺎﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ، ﺗﯿﻢ ﺍﺳﺖ ﺷﻌﺎﺭ ﺁﺳﺎﻥ ﺍﺳﺖ ﺷﻌﻮﺭ ، ﻧﺎﯾﺎﺏ ﺍﺳﺖ ﭘﯿﻨﻪ ﻫﺎﯼ ﺩﺳﺖ ، " ﻋﺎﺭ " ﺍﺳﺖ ﭘﯿﻨﻪ ﺑﺮ ﭘﯿﺸﺎﻧﯽ ، ﺍﻓﺘﺨﺎﺭ ﺍﺳﺖ ﺩﺭﻭﻍ ، ﺣﻼﻝ ﺍﺳﺖ ﺷﺎﺩﯼ ، ﺣﺮﺍﻡ ﺍﺳﺖ ﺍﻋﺪﺍﻡ ، ﺍﺻﻼﺡ ﺍﺳﺖ ﺍﺻﻼﺡ ، ﻓﺴﺎﺩ ﺍﺳﺖ ﺩﺍﻧﺎ ، ﺍﻓﺴﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﻧﺎﺩﺍﻥ ، ﮐﺎﻣﯿﺎﺏ ﺍﺳﺖ ﺩﺭﺩ ﻣﺮﺩﻡ ، ﺑﯽ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺍﺳﺖ ﺭﯾــــــــﺎ ، ﺍﯾﻤﺎﻥ ﺍﺳﺖ ﺍﯾﻤﺎﻥ ، ﺑﺮﺍﯼ ﻧﺎﻥ ﺍﺳﺖ . ﺍﯾﻧﺠـــــﺎ ﺍﯾـــــﺮﺍﻥ ﺍﺳﺖ ....
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۹۵ برابر با پنجم نوامبر ۲۰۱۶ ، 12:40:17 توسط az Norway
from a mail اختلاسها به تومان: پدیده شاندیز ۹۶٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ بابک زنجانی ۸۵٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ فساد بانکی ۳٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ منصور آریا ۱٫۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ دانشگاه ایرانیان ۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تامین اجتماعی ۳۷۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ صادق محصولی ۳۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ معاون بانک مرکزی ۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ رحیمی معاون اول ۱۷۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ بنیاد شهید ۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ البته اونایی که تاالان ثابت شده ودادگستری اعلام کرده مجموع: ۱۹۹٫۳۹۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ جمعیت ایران: ۸۰٫۰۰۰٫۰۰۰ سهم هر ایرانی: ﷼ ۲٫۴۹۲٫۳۷۵٫۰۰۰ یعنی سهم هر ایرانی می‌شه ۲۴۹ ملیون تومان!!!
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۹۵ برابر با پنجم نوامبر ۲۰۱۶ ، 09:05:14 توسط کاکا
و این است حکومت عدل علی که به شما نوید دادیم باشد که ما همانند گوسفند برای خود بچریم
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۹۵ برابر با پنجم نوامبر ۲۰۱۶ ، 07:50:12 توسط خسته
تو خبر نگفته خشم حضرت عاقا از چی بوده؟؟ ایا از افشای دزدی خشمگین شده یا از پدر سوختگی و تک خوری منصوبش در قوه غذا!!!
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۹۵ برابر با پنجم نوامبر ۲۰۱۶ ، 03:14:52 توسط مرگ بر اخوند
اين ملاهاي مفت خور يك مشت ادم هاي رزل وبي سر پايي هستن كه فعلا بر كل ايران دارن حكومت ميكنن و ايران عزيز را دارن چپاول ميكنن وبه اصطلاح خودشان را ايمان دار و ادم با تقوا نشان ميدن ولي به تمامي اين مفتخور ها ميگم هيچ چيزتان براي ما ارزشي ندارد و به اميد روزي كه شما با اين دين كثيفتان به زباله دان تاريخ برويد.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم آبان ۱۳۹۵ برابر با پنجم نوامبر ۲۰۱۶ ، 00:17:00 توسط رضا
بقول صمد هرجا که بزن بزنه بخور بخور هم هست وهرجا که بخور بخوره بزن بزن هم هست
نوشته شده در تاريخ چهاردهم آبان ۱۳۹۵ برابر با چهارم نوامبر ۲۰۱۶ ، 22:45:04 توسط rhetbutler58
آقا چه بخور بخوریه... .... سفره مرتضی علی پهنه و جماعت افتادن روش د بخور
نوشته شده در تاريخ چهاردهم آبان ۱۳۹۵ برابر با چهارم نوامبر ۲۰۱۶ ، 20:54:07 توسط مستعار
ای بابا اینها خودشان هم برای همه چرندیاتی که برای مردم بلغور می کنند کمترین اعتقاد را ندارند.نه به خدا و نه به اسلام اعتقاد دارند.از یک طرف مرتیکه قرآن خوان را که رفیقان است و به بچه های مردم تجاوز می کرد تبرئه کردند والان هم که هر روز دزدیهای میلیاردی یکی پر از دیگری گندش در می‌آید و بیچاره کسانی که شجاعت و مردانگی و شرف نشان میدهند وافشا می کنند را بازداشت و تحدید می کنند.اینها باید بروند گورشان را گم کنند.
نوشته شده در تاريخ چهاردهم آبان ۱۳۹۵ برابر با چهارم نوامبر ۲۰۱۶ ، 20:50:29 توسط آذر
امروزه همه میدانند که فساد فراگیر و مزمن به سه قوه مجریه، مقننه و قضاییه و مؤسسات دولتی و وابسته به دولت محدود نیست. در سال‌های گذشته هزاران مطلب و سند در رسانه‌های گوناگون پیرامون فساد حاکم بر تمامی دستگاه‌های رژیم منتشر شده است. اما به جز این دستگاه‌ها، نهادهایی نیز وجود دارند که مستقیماً تحت نظر خامنه‌ای قرار دارند. نهادهای نظامی و مذهبی که بر بخش بزرگی از اقتصاد کشور چنگ انداخته‌اند، اما نظارت و حسابرسی در مورد فعالیت‌های آنان طبق مصوبه سال ۸۷ مجلس تنها با اجازه و موافقت ولی فقیه میسر است. امری که محال است.افرادی هم که از فعالیت‌های اقتصادی و دامنه فساد در آن‌ها اطلاعاتی دارند، تاکنون به اشاره‌ای کوتاه بسنده کرده‌اند و پا را از این حد فراتر نگذاشته‌اند.مردم ایران اگر می‌خواهند این لکه ننگ و شرم را از تاریخ کشورخود بزدایند و به رفاه و آسایش دست یابند، نه تنها بایستی ج ـ ا را با تمامی جناح‌هایش براندازند،بلکه اجازه ندهند، بورژوازی بار دیگر آنان را بفریبد و قدرت را بدست گیرد. این تنها راه حل قطعی برانداختن فساد و دزدی و تمامی ناهنجاری‌های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی کنونی‌ست.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
عکس/  مزایای عضویت در بسیج چیست؟
زن دیگری هم ادعای همسری خاشقجی را دارد + عکس 
عکسی از سربازان آمریکایی که خشم وزیر دفاع ترکیه را برانگیخت
عکس/ "مرقد مطهر مادر، عمه و خواهر حضرت امام خمینی"
سامان قدوس به قطر رفت تا در ایران ممنوع‌الخروج نشود! 
پدر و پسر 6 ساله اش از شدت گرسنگی در بندرانزلی جان دادند!
دستگیری یک "استاد هسته ای" جمهوری اسلامی در فرودگاه دانمارک
فیلم/ تجمع در اعتراض به اعدام 7 تن در زنجان
فیلم/ کنایه های مجری تلویزیون به اعدام سلطان سکه/ سکه ها چی شد ؟/ اصلا جرمشون چی بود؟
سقیر اسبق جمهوری اسلامی در مقر اروپایی سازمان ملل: شاید ظریف به سیم آخر زده است! 
فیلم/ احمدی نژاد: آقای مهندس مشایی را چرا دستگیر کردید؟! / می‌خواهید بزن‌بزن کنید؟ بسم‌الله، ما هستیم!
فيلم/ مدیر مدرسه روستای چاهه از توابع شهرستان جم توسط «موسی وطن‌خواه» رئیس شورای اسلامی روستا به بهانه نداشتن پروانه ساخت به قتل رسید 
آگهی های تجارتی