به ما بپيونديد

فیلم/ خودکشی دو دختر نوجوان در تهران

[کد مطلب: 121338] [تاريخ انتشار: بيست و دوم آذر ۱۳۹۵ برابر با دوازدهم دسامبر ۲۰۱۶] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha

حروفی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد! Captcha:
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم آذر ۱۳۹۵ برابر با سيزدهم دسامبر ۲۰۱۶ ، 09:32:55 توسط Arman
این سایتی که ازش به عنوانه سایت خودکشی‌ یاد می‌شه، یک سایتی‌ بود که از طرف روسیه کثیف طراحی شده بود که روی مردم و جوانان تست کنند. و اینها به نتیجهٔ آزمایش خود رسیدند. حالا می‌گویند که سایت رو مسدود کردند و کسی‌ نمیگه کی‌‌ها بودند که این سایت رو راه انداخته بودند.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم آذر ۱۳۹۵ برابر با دوازدهم دسامبر ۲۰۱۶ ، 13:11:56 توسط شمس
اینها مشکلات اجتماعی جوانان کشورمون را میخواهند ماستمالی کنند اگر مردم دست از جانشان میشورند و دست بخودکشی میزنند باید مسئله خیلی اهمیت داشته باشه. فکرش را بکنید بارها مردم جلوی مجلس در اعتراض به فقر و بیکاری و زندگی مصیبت بارشون روی خودشون نفت ریخته اند و آتش زده اند. اگر دخترهایی که بخاطر مشکلات اجتماعی که رژیم براشون بوجود آورده و فضای جامعه را با دیکتاتوری مذهبی وحشتناک کرده چرا باید تعجب کنیم؟ میخوان بگن کار اینترنت و فیسبوک و تلگرام و ... غیره است؟ خوب فضای جامعه را برای بحث آزاد باز پزارید . ولی مسئول این همه جنایت کسی جز خامنه ای و حکومت اسلامی نیست.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم آذر ۱۳۹۵ برابر با دوازدهم دسامبر ۲۰۱۶ ، 11:28:10 توسط مجتبی
البته پلیس فتا براحتی گناه را به گردن سایت خودکشی می اندازد ولی نمی گویند این چه سایتی است و کی راهش انداخته. حتی اگر سایت مستقل از رژیم باشد باز هم خون این دو نوجوان هم به عهده رژیم است که زندگی را آنقدر سخت کرده که دو نوجوان مرگ را بر می گزینند.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم آذر ۱۳۹۵ برابر با دوازدهم دسامبر ۲۰۱۶ ، 09:19:23 توسط ايرانى
كار خود رژيم هست تا جوسازى براى بستن كانالهاى اجتمايى بكنه.
آگهی های تجارتی