به ما بپيونديد

اوباما در حال تمرين رقص ايراني + عكس


اوباما در کاخ سفید رقص ایرانی تمرین می‌کند... او در کنار فریال گواشیری دستیارمخصوص ایرانی‌الاصل خود دیده می‌شود.

کاخ سفید این عکس را بین مجموعه ای از عکس های آقای اوباما در هشت سال ریاست جمهوری اش منتشر کرده و گفته او در حال تمرین رقص برای شرکت در مرامس عروسی دستیاراش است.


[کد مطلب: 122375] [تاريخ انتشار: يازدهم دی ۱۳۹۵ برابر با سی و يکم دسامبر ۲۰۱۶] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ شانزدهم دی ۱۳۹۵ برابر با پنجم ژانويه ۲۰۱۷ ، 18:17:14 توسط ممد
دمت گرم از این پیام آخرت خیلی خوشم اومد. بخاطر اینکه حزب توده در تاریخ معاصر ما سرمنشا بدبختی های ما بود. اینها که شاید گفت؛ تنها حزب سازمان یافته کشور بودند جاده صاف کن برای خیلی ها شدند و سپس ملت بدبخت را تحویل داده و خودشان باز به تملق گویی مشغول شدند. کاری که حزب توده کرد کمتر از کاری نبود که مجاهدین در دوره جنگ کردند. هر دو بر علیه ایران و ملت ایران عمل کردند. این را به کنایه می گویم شمس جان پس می بینی که هر کتابخوانی شعور و سواد ندارد. امثال رجوی و طبری و کیانوری صدها کتاب خواندند و نوشتند ولی شعور و یا غیرت یک بچه را هم ندارند. موفق باشی آقا شمس هر دیدگاه عقیدتی که داریم دوست دارم که پیشرفت ایران و وطن پرستی را بالاتر از هر چیزی بدانیم . پیک ایران ممنون از تریبون آزادت
نوشته شده در تاريخ شانزدهم دی ۱۳۹۵ برابر با پنجم ژانويه ۲۰۱۷ ، 06:28:37 توسط شمس
ببین مملی ، من کسی را که اهل منطق و خوش برخورد باشد احترام میزارم. تو در کامنتت نوشته ای پیک؟ نگفته ای سایت متعلق به توده ایها که عاشق رفسنجانی و میرحسین موسوی و روحانی ... است. این حزب توده و فدایی اکثریت هیچ ربطی به کمونیستها ندارند و همیشه بعنوان مزدور و جاسوس روسها عمل کرده اند. در اوایل انقلاب به رژیم کمک میکردند و بقیه کمونیستها و مبارزین را امریکایی خطاب میکردند. حرف امام امام از دهنشون نمی افتاد و به خلخالی و خامنه ای و رفسنجانی رأی میدادند و در سالهای سیاه ۶۰ ، کمونیستها و مبارزین را لو میدادند. هیچوقت هم آدم نشدند و هنوز هم با کمک اصلاح طلبان میخوان جمهوری اسلامی را نجات بدن. کمونیستها مخالف مذهب هستند ولی توده ایها بکمک اسلام آمدند. بعد وقتی هم میگم با کمونیستها و مبارزینی که با جمهوری اسلامی مبارزه کردند و ۱۰۰ هزار اعدامی دادند چه مشکلی داری؟ ولی تو بجای بحث ، توهین میکنی. خوب آدم چی بهت بگه؟
نوشته شده در تاريخ پانزدهم دی ۱۳۹۵ برابر با چهارم ژانويه ۲۰۱۷ ، 08:59:48 توسط ممد
سلام بر شمسی عزیز من اصلا خطاب به پیک ایران نبود و پیک ... بود . اتفاقا سایت پیک ایران از معدود سایت هایی است که در انتشار کامنت ها گزینشی عمل نمی کند. در ثانی انگار شما در کتابخانه بدنیا آمدی که این همه کتاب هایت را به رخ می کشی مگر فهم و درک به تعداد کتاب خواندن است عزیز دل. بعد هم بددهنی ها را شما می کنی و ما را شعبون خطاب می کنی. بعد هم اینجور که تو نام بردی با زمین و زمان تو دشمنی !!!
نوشته شده در تاريخ چهاردهم دی ۱۳۹۵ برابر با سوم ژانويه ۲۰۱۷ ، 09:14:40 توسط شمس
وقتی شعور را تقسیم میکردند بعضی ها توی ... بودند و اصلا نمی توانند ببینند که از کجا ضربه میخورند بعد مثل کسی که لوطی اش یاد داده باشه باید از پرسید جای دوست کجاست؟ جای دشمن کجاست؟ تا مردم بکارهایش بخندند. این یارو که همه اش اوف اوف میکنه هم یک نمونه از آنهاست که اگر بپرسی چند تا کتاب خوندی؟ جواب میده کتاب سوزون بوده نه کتابخون. بعد راجع سیاست دنیا هم نظر میده. اگر هم بره توی دنیای سیاست ، میشه یا احمدی نژاد دلقک یا دونالد ترامپ دلقک!
نوشته شده در تاريخ چهاردهم دی ۱۳۹۵ برابر با سوم ژانويه ۲۰۱۷ ، 09:05:27 توسط شمس
بفرما اینم از فرمایشات شعبون ... اینترنتی! این حاج ممد اول به سایت پیک ایران حمله میکنه که چپی است! بعد به سرمایه دارهای مافیای روسی حمله میکنه که استالینیست هستند و حالا هم که یک ذره فهم و سواد نداره بمن که دشمن پوتین و اوباما و چین و انگلیس هستم گیر داده. حاجی شما فعلا چماق و قمه را بزار کنار که نه روح اعلی کمکت میکنه نه روح امام بزرگوارت. تو را چه به اظهار نظر.
نوشته شده در تاريخ سيزدهم دی ۱۳۹۵ برابر با دوم ژانويه ۲۰۱۷ ، 18:11:32 توسط ممد
آقای شمس پوتین اوف آرام..........پوتین همان استالین است و استالین همان لنین و همه عوام فریب و دروغگو هستند. فقط ناراحت نشو و فحش هم نده!!! راستی مگه با پوتین نسبتی داری انقد به شماها برمی خوره...
نوشته شده در تاريخ دوازدهم دی ۱۳۹۵ برابر با يکم ژانويه ۲۰۱۷ ، 21:27:49 توسط شمس
آقای ممد  دست از پرت و پلاگویی ضد و نقیض و بی محتوا دست بردار و بچسب به دعای کمیل. اصلا این لینک چه ربطی به پوتین و کمونیستها داره؟ بی شعور هنوز نفهمیده که حکومت سوسیالیستی در روسیه با کودتای یلتیسین و گورباچف در ۱۹۹۱ یعنی منحل شد. حالا کجا بوده این بیشعور، لابد در غار اصحاب کهف! اما خطاب بدوستان باید گفت دوستان این اوباما فقط یک مهره است و سیاست های امریکا در جای دیگری تعیین میشه و به رئیس جمهور دیکته میشه. باید فراموش نکنید که جمهوری اسلامی ولدالزنای امریکاست که با برداشتن شاه ، خمینی را انتخاب کردند و حالا هم مواظبش هستند. تمام شعارهای مرگ بر امریکا و مرگ بر ایران دروغ بزرگی است و حتی ترامپ هم به ساختار نظام جمهوری اسلامی دست نخواهد زد. هم در حزب جمهوریخواه و هم در حزب دمکرات مشتی ایرانی خودفروش وجود دارد و مشغول رتق و فتق امورات بنفع امریکا هستند. همانطور که در اسراییل و حکومتش ایرانی وجود دارد. اینها فقط بازی سیاسی است و جدی نباید گرفت.
نوشته شده در تاريخ دوازدهم دی ۱۳۹۵ برابر با يکم ژانويه ۲۰۱۷ ، 14:06:40 توسط محمد
من که فگ نمی کنم مهره های روسیه یا کمونیست ها اینقدر زیاد باشند چونکه در دیار خودشان نیز بجز انتقاد از آقای پوتین چیزی نمی بینیم ولی انگار یک نفر هست که به نام همه می نویسد. در هر صورت اخراج این 35 نفر مثل اینکه خیلی بهشون برخورده که حالا حالا ها سرشان را بلند نمی کنند و مجبور هستند با آتش بس بازی در سوریه خودشان را سرگرم کنند. خودنان قضاوت کنید. ترکیه در هرج و مرج هواپیمای روسیه سقوط کرد و حال دو کشور ادعا دارند که سوریه را می گردانند. شما کشور خودتان را نمی توانید اداره کنید و هر روز با یک مشکل سروکار دارید. سایت پیک ....چیی تان که خجالت نمی کشته از یک طرف از عملکردهای جمهوری اسلامی ایراد می گیرد و از طرف دیگر همان رفتار از سوی آقای پوتین یعنی هم پیمان جمهوری اسلامی را نشانه خردمندی می داند. بس کنید دیگر چه لباسی برای مردم بدبخت دوخنید تاریخ صدساله ایران ماهیت شما و اربابان شما را نشان داد
نوشته شده در تاريخ دوازدهم دی ۱۳۹۵ برابر با يکم ژانويه ۲۰۱۷ ، 04:16:25 توسط علی
این رقص فارسی است نه ایرانی اگر غیر از این است ثابت کن. اگر خواستی من اینجا رقص عربی. تورکی. رشتی. بندری. تورکمنی، کردی . می گذارم و شما هم فرقها را ببینید. اما اوباما در مقام ریاست جمهوری عروسکی بیش نبود. فکر کردین گرگهایی که امریکا را می چرخانند کلید امریکا را داده بودن به دست یک سیاه پوست؟؟
نوشته شده در تاريخ يازدهم دی ۱۳۹۵ برابر با سی و يکم دسامبر ۲۰۱۶ ، 20:31:13 توسط سیاوش ـ ا
این مردک کثیف اسلام پرورمیرحسین اوباما پس از ۸ سال خوش خدمتی به آخوندهای جنایتکار خود را برای رقصیدن و قر دادن در بیت خامنه ای افیونی آماده میکند .
نوشته شده در تاريخ يازدهم دی ۱۳۹۵ برابر با سی و يکم دسامبر ۲۰۱۶ ، 17:40:34 توسط افراسیاب
اوباما سال ۸۸ مردم ایران رو ول کرد رفت طرف آخوندها رو گرفت بعد گفت بخاطر قراردادهای اتمی اینکار رو کردم الان جهان امنتر است بعد با اون پیرزنه کلینتون داعش رو بوجود آورد چون عربستان بزرگترین سفارش دهنده اسلحه از آمریکاست این مرد تمام عمرش یک آدم معمولی و فقیر بوده و بعد که بقدرت میرسه دمار از روزگار میلیون ها آدم درمیاره این موجود کثیف و حامی جمهوری اسلامی حالا دو هفته مانده به اتمام ریاست جمهوریش شروع کرده به جفتک انداختن و دیپلمات اخراج میکنه که خیلی کشورها گفتن قبلا سابقه نداشه خوب شد یک آدمی مثلا ترامپ کوکلوس کلان و راسیست قدرت رو میگیره و پوز این پست فطرتها رو بخاک می ماله این دلقک با آن کلینتون فاسد آمدن تا وضعیت کارگران رو بهتر کنن ولی رفتن طرف سرمایه دارها و جهودهای بانکدار
نوشته شده در تاريخ يازدهم دی ۱۳۹۵ برابر با سی و يکم دسامبر ۲۰۱۶ ، 16:42:56 توسط شهرام
مردک الدنگ ۸ سال کارش شده رقاص بازی و گلف و لاس زدن با مقام عضما... بی عرضه ترین رئیس جمهوری آمریکا.
نوشته شده در تاريخ يازدهم دی ۱۳۹۵ برابر با سی و يکم دسامبر ۲۰۱۶ ، 14:50:58 توسط سمکو
مبارک باشە أنشاأللە.. خانم أیرانی ألاصل درس رقص بە رئیس جمهور آمریکا میدهد، رهبر معظم ألشأن ما، گرسنگی و بدبختی یاد ملت "شریف" أیران میدهد!
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
با 10 تا از خطرناک‌ترین موجودات روی کره زمین آشنا شوید + عکس
تصاویر لو رفته از خودروی آینده کاخ سفید/ خودرویی که ترامپ سوار آن خواهد شد + عکس
عکس/  واکنش‌های دیدنی رئیس دفتر ترامپ به سخنرانی طولانی او در مجمع عمومی سازمان ملل سوژه رسانه‌ها شد
عکس/ عکسهای بدون شرح
عکس/ سخنان مشاهیر
عکس/ در انتظار تماشای اعدام قاتل آتنا اصلانی 
عکس/ گربه کمیاب «کاراکال» در پارک ملی بموی شیراز
عکس/ کتاب دینی / یاران مهدی اهل کجا هستند!؟
کشف جام کهن برنزی با اشعار حافظ در مسکو +عکس
عکس/ از رنج محرومیت تا فراموشی مازه‌لیر
 عکس ملک فیصل به همراه یک آدم فضایی در کتاب درسی کودکان عربستانی چاپ شد + عکس
کشف هیولای دریایی جدید از دوره ژوراسیک
آگهی های تجارتی