به ما بپيونديد

کارتن‌خوابی که مولتی میلیاردر شد + تصاویر


خلیل رفعتی متولد اوهایو آمریکاست که بعد از ترک اعتیاد زندگی جدید را آغاز کرده است.

خلیل رفعتی یکی از کارتن خواب هایی است که سال ها با اعتیاد دست و پنجه نرم کرد و دوران سیاهی را در زندگی خود پشت سر گذاشت.

او زمانی به خرید و فروش ماشین مشغول بود که گرفتار مصرف هروئین می شود به همین خاطر تمام دارایی خود را از دست می دهد لذا همین امر باعث می شود در خیابان های لس آنجلس به کارتن خوابی بپردازد و تا سر حد مرگ پیش برود.

به گزارش فارس، اما عزم او برای ترک اعتیاد زندگیش را متحول می کند و پس از بستری شدن در یک کمپ برای رهایی از زندگی نکبت بارش تصمیم به تهیه یک نوشیدنی از چند میوه مختلف می گیرد که همین امر باعث می شود وی به تاسیس آبمیوه فروشی های زنجیره ای در آمریکا روی آورد و هم اکنون جزو میلیونرهای این کشور نیز محسوب می شود او که هم اکنون 46 سال دارد صاحب بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای آبمیوه فروشی در آمریکا یعنی سانلایف ارگانیکس است.

[کد مطلب: 122630] [تاريخ انتشار: هفدهم دی ۱۳۹۵ برابر با ششم ژانويه ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha

حروفی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد! Captcha:
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيستم دی ۱۳۹۵ برابر با نهم ژانويه ۲۰۱۷ ، 21:00:03 توسط شمس
انگار دوستان به این نکته اصلی فکر نمیکنند که اصلا چرا باید در کشوری کارتن خواب باشد؟ چرا باید ناعدالتی و تفاوت عظیم بین طبقات جامعه باشد. شخصی به صرف اینکه میلیونر است بدون آنکه انگشتی بلند کند در هر ثانیه و دقیقه هزاران دلار، پوند ، تومن و ... به ثروتش افزوده شود و در گوشه ای دیگر از کشور یا شهر صدها کارتن خواب در سرمای زمستان گرسنه بخوابند؟ قاعده بازی سرمایه داری چنین است که زحمتکشیدن دلیل پولدار شدن نیست، چنانکه کارگران ایرانی و امریکایی کارگر میمانند و سرمایه داران دائم پروارتر میشوند.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم دی ۱۳۹۵ برابر با هشتم ژانويه ۲۰۱۷ ، 07:43:44 توسط Bi
No one said he is Iranian
نوشته شده در تاريخ هفدهم دی ۱۳۹۵ برابر با ششم ژانويه ۲۰۱۷ ، 14:20:50 توسط NADER
Multi-Millionair, not Billionair
نوشته شده در تاريخ هفدهم دی ۱۳۹۵ برابر با ششم ژانويه ۲۰۱۷ ، 04:08:05 توسط مهمان
شیطان بزرگ جامعه ای را سامان داده است که برای یک کارتن خواب هم امکان میلیونر شدن وجود دارد . یک جوان تحصیل کرده و بیکار که نه معتاد است و نه کارتن خواب بخواهد در ام القرای اسلام چنین ایده ای را عملی کند اجاره یک مغازه در تهران یا نیاز به پرداخت سرقفلی ( که ابتدا حرام بود و بعد به خاطر گل روی سرمایه داران محترم حلال شد) میلیاردی دارد یا پرداخت اجاره چند ده میلیونی ، در جنوب شهر که مردم نان ندارند بخورند چه رسد به آب میوه آنچنانی !!
نوشته شده در تاريخ هفدهم دی ۱۳۹۵ برابر با ششم ژانويه ۲۰۱۷ ، 01:28:29 توسط Amir

He's not Iranian! .he was born from a Polish mother and a Palestinian father

پیک ایران: از تذکر شما سپاسگذاریم
آگهی های تجارتی