به ما بپيونديد

اطلاعات جدیدی از سعید طوسی: آرایشگر مخصوص رهبر و معلم مجتبی خامنه‌ای + فيلم 


یکی از قربانیان سعید طوسی، قاری سرشناس قرآن اطلاعات تازه‌ای از این قاری محبوب رهبر جمهوری اسلامی و دلایل مصونیت او از پیگرد قضایی در اختیار برنامه «صفحه آخر» صدای آمریکا قرار داده است.

به گزارش صدای آمريکا، پرونده شکایت از محمد گندم‌نژاد طوسی معروف به حاج سعید طوسی بیش از پنج سال است که در قوه قضائیه بلاتکلیف باقی مانده است. پرونده قضایی او در تاریخ ۲۳ مهر ماه برای اولین بار توسط صدای آمریکا رسانه‌ای شد و بازتاب‌های بسیاری به همراه داشت. تا جایی که برخی از مقامات ایران هم عنوان کردند به این مساله رسیدگی خواهند کرد اما تا این لحظه هیچ پیشرفتی در رسیدگی به پرونده رخ نداده است.

یکی از شاکیان پرونده در گفت‌وگو با مهدی فلاحتی در برنامه «صفحه آخر» صدای آمریکا به بیان دلایل مصونیت این قاری محبوب بیت رهبری از پیگیرد قضایی پرداخته است.

به گفته این قربانی قاری سرشناس، سعید طوسی بارها در دادگاه خود را کشف شده توسط سید علی خامنه‌ای معرفی کرده و گفته است که در ماه رمضان سال ۱۳۵۴ وقتی که کودک خردسالی بوده، مورد توجه و تشویق آقای خامنه‌ای قرار گرفته است.

بنا بر این اطلاعات، ارتباط طوسی و خامنه‌ای که از مشهد شروع شده بود تا به امروز در تهران هم ادامه دارد و سعید طوسی که شغل اصلی‌اش در مشهد آرایشگری بوده، در سال‌ها آرایشگر ویژه رهبر ایران است.

او همچنین معلم قرآن مجتبی خامنه‌ای، فرزند پرنفوذ آیت‌الله خامنه‌ای نیز بوده است.

برنامه کامل این هفته «صفحه آخر» صدای آمریکا را که به این موضوع اختصاص دارد در اینجا ببینید.


 

[کد مطلب: 122685] [تاريخ انتشار: هفدهم دی ۱۳۹۵ برابر با ششم ژانويه ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ هجدهم دی ۱۳۹۵ برابر با هفتم ژانويه ۲۰۱۷ ، 20:52:33 توسط ايرج
ميخواستم مطالبى رابنويسم كه ديدم خيلى بهتر از منظور من غزيزان بابك خرمدين و ايرانى عنوان كرده اند كه بهيچ عنوان دور از واقعيت نميتوانند باشند
نوشته شده در تاريخ هجدهم دی ۱۳۹۵ برابر با هفتم ژانويه ۲۰۱۷ ، 19:20:07 توسط Arman
از آنجائی که پایه گذاران، رهبران و علمای دین اسلام از محمد گرفته تا خامنه‌ای همه و همه افکار اسلامی رو برای مردم میخواهند، مثلا داشتن ثروت بد، لواط بد. اما اگر توجه کنید با اسناد به قران و روایت، هم ثروت هم لواط برای این رهبران دینی اسلامی در دنیای اخرت آرزوی رسیدن به آن است. اما حالا چرا اینها در این دنیا هم دست به اینکار میزنند و تظاهر می‌کند که لواط کار نیستند و آدمهای فقیری هستند. بزرگترین دلیلش این است که آنهایی که در پای سخنان این علما مینشینند و به حرف اینها گوش میدن، آدمهای فقیر، ساده لوح، معتقد به موهومات و غیره هستند.
نوشته شده در تاريخ هجدهم دی ۱۳۹۵ برابر با هفتم ژانويه ۲۰۱۷ ، 14:05:01 توسط بابک خرم دین
رهبر از نظر اخلاقی خودش مورد داره که اجازه نمیده که پرونده به نتیجه برسه وگرنه ما از باطن اشخاص اطلاعی نداریم خامنه به خاطر آبروی خودش و خاندانش و نظامش باید این مسئله رو بدونه در نظر گرفتن مقام و نسبت مجرم حل میکرد ولی ظاهراً این قصه سر دراز داره یعنی مطالبی که در مورد نوجوانی رهبر انقلاب گفته شده حقیقت داره چون ایشون خودشون مورد سواستفاده جنسی قرار گرفتند امکان داره که دستی هم به سر و گوش طوسی کشیده باشند که در این صورت طوسی هم میتونه بر علیه رهبر ادعای شرف کنه که با این عمل کار به جاهای باریک و تاریک(زیرلحاف رهبر )میکشه و خامنه ای منتقدین سیاسی و فعالین حقوق بشر و حیوانات درواقع ناجیهای نظام هستند و نقاط ضعف رو نشون میدندولی در زندان هستند در مقابل امثال طوسی و سرداران سپاه خطری بزرگند که رژیمت رو دیر یا زود با چالش روبرو میکنی اینجور لاپوشیها فراموش نمیشه و مثل هیزم خشکی در گوشه ای باقی ممونند و منتظر جرقه ای هستند که عمامه عبا و ریش تو و اطرافیانت رو به آتش بکشند یه بار جستی ملخک (سال ۷۶)دوبارجستی ملخک (سال ۸۸ )بار سوم برای جستن زور بیشتری احتیاج داری مزدم خشمگینند.
نوشته شده در تاريخ هجدهم دی ۱۳۹۵ برابر با هفتم ژانويه ۲۰۱۷ ، 13:56:31 توسط ایرانی
هموطنان بی جهت مسئله را بزرگ میکنید چون عملی خلاف اسلام انجام نشده چون خود الئه هم به ایمانداران وفادارش هم حوری میده و هم غلمان پس مشکل چیه ? مشکل از اسلام هستش یا یک جامعه مسلمانی که عربی بلد نیست و نمیتونه قران را بخونه و بفهمه و بهش عمل کنه و میبینیم که انهائیکه اسلام را میفهنمد و قاری هستند رهبر هستند میفهمند و عمل هم میکنند. مشکل بیسوادی ما ملت هستش که به خوبی اسلام را درک نکردیم و ازش ایراد میگیریم والا ایراد از اسلام نیست از مسلمونی ما هستش والا اسلام انققققققققدددددددررررررر خوبببببببببببه که حد نداره.
نوشته شده در تاريخ هجدهم دی ۱۳۹۵ برابر با هفتم ژانويه ۲۰۱۷ ، 10:49:50 توسط داش عباس
اصلاحات إملائي (با پوزش از خوانندگان عزيز) طوسى عزيز با توجه به اين اظهارات نتيجه ميگيريم: كه اين طوسى لواطگر قبل از همه در بچگى اول سر دست بلندش كردن و بعدا مورد تعرض قرارش دادن. خب حالا با اين خصوصيتها و تداخلات نفسانى ،شيطانى، سلطانى، پدوفيليستى و و و و و بالاخره مقام عظما باين نتيجه رسيده اند كه اقازاده كه نه البته بلكه اقا مجتبي يشان را جهت تلمذ امور پدوفيليه در اختيار سلمانى سلطانى قرار بدهند كه فيض كافى و وافى از محضر اين پدوفيل الاعظمى ببرد بالاخره از قبل هم كه با اين جونور محرم تداخلى شده بودند، بعدآ هم ازجانب پسرى با اين حاج سعيد اقا به فاملييت رسيدند. عجب معادله اى شد. ساده، چندوجهى ولى حل ناشدنى.
نوشته شده در تاريخ هجدهم دی ۱۳۹۵ برابر با هفتم ژانويه ۲۰۱۷ ، 09:09:10 توسط افراسیاب
فکر میکنم بخاطر این باشه که این طوسی با پسر خامنه ای همکاری میکرده و دوتاشون پدوفیل هستند معمولا پدوفیلها خیلی با هم دوست صمیمی میشن و بصورت گروهی به بچه ها تجاوز میکنن اینها یک تیم بزرگ در بیت رهبری هستند
نوشته شده در تاريخ هجدهم دی ۱۳۹۵ برابر با هفتم ژانويه ۲۰۱۷ ، 08:30:47 توسط داش عباس
طوسى عزيز با توجه به اين اظهارات نتيجه ميگيريم كه اين طوسى لواطگر قبل از همه در بچگى اول سر دست بلندش كردن و بعدا مورد تعرض قرارش دادن. خب حالا اين خصوصيتها و تداخلات نفسانى ،شيطانى، سلطانى، پدوفيليستى و و و و و بالاخره مقام عظما باين نتيجه رسيده اند كه اقازاده كه نه البته بلكه اقا مجتبي يشان را جهت تلمذ امور پدوفيليه در اختيار سلمانى سلطانى قرار بدهند كه فيض كافى و وافى از محضر اين پدوفيل الاعظمى ببرند بالاخره از قبل كه با اين جونيور محرم تداخلا شده بودنا بعدا هم جانب پسرى با اين حاج سعيد اقا به فاملييت رسيدند عجب معادله اى شد. ساده، چندوجهى ولى حل ناشدنى
نوشته شده در تاريخ هجدهم دی ۱۳۹۵ برابر با هفتم ژانويه ۲۰۱۷ ، 07:45:44 توسط آرش رحمانی پور
در حوزه علمیه قم که لواط یک سنت دیرینه است، به خامنه ای لقب " سید علی پا منقلی" داده اند!
نوشته شده در تاريخ هجدهم دی ۱۳۹۵ برابر با هفتم ژانويه ۲۰۱۷ ، 03:50:53 توسط طوسی
با توجه به این اظهارات نتیجه می گیریم که این طوسی لواطگر ترتیب همه را داده و به احتمال زیاد مثل احمدی نژاد مدارک (فیلم) هم تهیه کرده و آقا و خاندانش نه از بابت لواط که از بچگی به آن عادت داشته بلکه از باب اینکه برای جامعه اسلامی بدآموزی داشته مانع رسیدگی ایجاد کرده.
نوشته شده در تاريخ هجدهم دی ۱۳۹۵ برابر با هفتم ژانويه ۲۰۱۷ ، 03:01:12 توسط بهرام
حقیقت اینست که سعید طوسی در کودکی خواندن قرآن را از سیدعلی خامنه فراگرفته و خود به بسیاری از کودکان این فن را آموزش داده است البته در اوائل انقلاب یک سلاخ مشهدی بارها ادعا کرده بود که او اینکار را به سدعلی آموخته است که البته سرش را بر سر این ادعا به باد داد و پیکر کارد آجینش را در جوی آب یکی از خیابان های مشهد یافتند.
نوشته شده در تاريخ هجدهم دی ۱۳۹۵ برابر با هفتم ژانويه ۲۰۱۷ ، 00:44:08 توسط ملت خرناس کش
این رژیم و این آخوند خامنه‌ای از بنیاد کثافت هستند. تا روزی که ملت شریف ایران از زیر این کثافت‌های تاریخ خودرو خلاص کند. بزودی...انشاالله آخوند رو گذاشتیم مصدر قدرت حالا توش موندیم....باز بگو مرگ بر شاه...
نوشته شده در تاريخ هفدهم دی ۱۳۹۵ برابر با ششم ژانويه ۲۰۱۷ ، 23:12:03 توسط سامان
اقا خامنه ای با حاج سعید طوسی در نوجوانی درس لوط به ایشون اموختن! سید علی از استادها بزرگ هسن طوسی هم لوط را به مجتبی اموخت. در اسلام اینا عادیست
ساير مطالب اين بخش
نامه احمدی نژاد خطاب به  آملی لاریجانی، رئیس قوه قضائیه
مسعود بارزاني:  این بغداد بود که ما را مجبور به همه‌پرسی استقلال کرد/  قانون اساسي از طرف دولت بغداد نقض شد
نخست وزیر عراق: از مردم کردستان می‌خواهم تا بپرسند نفتی که در این مدت فروخته‌اند به کجا رفته است؟
واکنش فرزند مهدی کروبی به اظهارات سردار کوثری:
مهدی کروبی بر مواضع قبلی خود پایبند بوده و به برگزاری دادگاه علنی تاکید دارد
درخواست آمریکا برای محرومیت روسیه از بازیهای المپیک زمستانی 2018 
پربازديدهای اين بخش
عکس/ خنده تمسخر آمیز قرمانده سپاه هنگام ادای احترام به روحانی در سالگرد آغاز جنگ ایران و عراق (جمعه)
فیلم/ جاده میناب و پخش شدن محموله تریاک در جاده
دینداران چپاولگر به زمینهای بهشت هم رحم نکردند و آنرا به فروش گذشته اند + عکس
عکس/ اجرای حکم شلاق پناهجویی که از نروژ به ایران دیپورت شد
عکس/ استقبال عجیب از مهر در قزوین در مقابل کلاس اولی ها !!
تبلیغ طارمی برای سخنرانی متهم آمریت حمله به سفارت عربستان + عکس 
خشم روس‌ها از انتشار ویدئوی جنجالی مورگان فریمن + فیلم
فیلم/ دستبند زدن مامور پلیس به فردی که بااو تصادف کرده! - قم
پاسخ ترامپ به رهبر کره‌شمالی 
نظر جانشین فرمانده اطلاعات سپاه درباره احتمال رفع حصر
فیلم/ مردم آزاری دینی مخصوص ماه محرم
ارسال محموله سلاح های آمریکایی به کردهای سوریه  +عکس
آگهی های تجارتی