به ما بپيونديد

علیرضا جهانبخش در صدر فهرست خریدهای آژاکس 


علیرضا جهانبخش ستاره ایرانی باشگاه آلکمار در صدر فهرست خریدهای آژاکس قرار گرفت.

به گزارش ورزش سه، علیرضا جهانبخش ستاره ایرانی باشگاه آلکمار که در حال حاضر با هم تیمی هایش در اردوی ماربلا اسپانیا حضور دارد تازه ترین نامی است که در صدر شایعات و اخبار نقل و انتقالاتی فوتبال هلند قرار گرفته و در این بین سایت معتبر آژاکس دیلی این بازیکن ایرانی را در نزدیکی های در ورودی باشگاه پرافتخار شهر آمستردام قرار داده است.

سایت هلندی در افشاگری جالبی از تلاش های چند ماهه سران باشگاه آژاکس برای جلب رضایت مدیران الکمار در راه فروش ستاره ایرانی خبر داد و نوشت:« جهانبخش همان بازیکنی است که سرمربی آژاکس برای بازستزی ساختار تهاجمی مد نظر دارد. وینگری جوان و سرعتی که در ترکیب آلکمار نمایش های درخشانی ارائه داده و نشان داده در آینده حرف های زیادی دارد چون جاه طلبی های او مثال زدنی است».

« مدت طولانی است مذاکرات برای این انتقال بزرگ در حال انجام است اما باشگاه آلکمار به هیچ عنوان زیر بار فروش ستاره ایرانی خود نرفته و مدعی شده جهانبخش تا سال 2020 با این باشگاه قرارداد دارد و به هیچ عنوان فروشی نیست».آژاکس دیلی همچنین مدعی شد علاوه بر آژاکسی ها دیگر تیم مدعی و مطرح آمستردام یعنی فاینورد هم عملکرد این بازیکن را زیر نظر دارد تا برای فصل آینده او را شکار کند.

فارغ از این اخبار و شایعات جهانبخش در اردوی آلکمار در ماربلای اسپانیا روزهای خوشی را سپری می کند و به عنوان یکی از ستاره های این تیم هلندی مورد توجه عام و خاص قرار دارد. بازیکنی که بعد از یک دوره کوتاه درگیری فکری و ذهنی به خاطر مشکلات شخصی دوباره به فرم مطلوب بازگشته و در اردوی زمستانی تیمش انگیزه های بالای خود را به نمایش گذاشته است.
 

[کد مطلب: 122701] [تاريخ انتشار: هجدهم دی ۱۳۹۵ برابر با هفتم ژانويه ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
آگهی های تجارتی