به ما بپيونديد

علم الهدی : آقای عمله فتنه 88 می‌گوید «آشتی ملی»!/شما عددی نیستید که مردم با شما آشتی کنند/ صنایع و فناوری‌های کشور را به بیگانگان داده ایم


علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه دوم نماز جمعه این هفته مشهد با انتقاد از واگذاری صنایع و فناوری‌های کشور به بیگانگان، گفت: ما قبلاً بسیاری از مسائل فناوری‌هایمان مخصوصاً در صنعت نفت به‌وسیله خودمان اداره می‌شد و الآن دیگران آمده‌اند و تصرف می‌کنند، این معنای اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی است؟ و باز سه بار فرمودند «مردم گله‌مندند» و عجیب این است، به فرمایش رهبری با این‌که سه بار فرمودند مردم گله‌مندند، شرکت مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال به تشخیص کارشناسان و گزارشگران داخلی و خارجی(؟!)، 70 درصد بیشتر از سال گذشته بود! چطور مردم آمدند به صحنه و مردم چه می‌خواهند؟
 
علم‌الهدی با تأکید بر این‌که مردم از مسؤولان گله‌مندند، خاطرنشان کرد: مردمی که در معیشتشان در مضیقه‌اند، مردمی که در بحران‌های زندگی‌شان متأسفانه نگاه می‌کنند که مسؤولین توجه ندارند، مقصود تنها مسؤولین اجرایی نیست، حتی مسؤولین مجلس و دستگاه‌های دیگر، این‌ها بی‌توجه‌اند به مشکلات مردم، حتی مسؤولان بومی، مقام رهبری به‌طورکلی فرمودند مسؤولین.

مردم دین می‌خواهند و دین خود را در نظام اسلامی می‌بینند

وی با تأکید بر این‌که مردم برای دفاع از دین خود، پای این انقلاب ایستاده‌اند، گفت: جوانان چشم باز کردند، همین انقلاب را دیدند، در بستر همین نظام نیز با کمبودها و کاستی‌ها روبرو شدند، مردم از این انقلاب چه می‌خواهند که دست برنمی‌دارند و روزبه‌روز وابستگی و دلدادگی‌شان به این انقلاب شدیدتر می‌شود؟ این مردم دین می‌خواهند، دینشان را در این انقلاب دیدند، اسلام را در این انقلاب دیدند، این مردم به دینشان علاقه‌مندند، این مردم دلداده بچه‌های پیغمبر هستند؛ هزار و چهارصد سال گذشته، برای جنین سقط شده بین درودیوار مردم به سر و سینه می‌زنند، مردم این مردم هستند؛ در انقلاب دینشان را دیدند و دینشان در این انقلاب است و می‌خواهند از دینشان دفاع کنند که پای این انقلاب ایستاده‌اند. «تکبیر»

آقای عمله فتنه 88 می‌گوید «آشتی ملی»!

وی با اشاره به طرح موضوع «آشتی ملی» از سوی یکی از سران فتنه، عنوان کرد: یک آقایی که عمله فتنه 88 بوده، می‌آید می‌گوید «آشتی ملی»، یعنی چه آشتی ملی؟ مگر ملت باهم قهرند؟ این راهپیمایی عظیم 22 بهمن را دیدید و می‌گویید آشتی ملی؟ مردم با کی قهرند؟ یک جریان سیاسی در سال 88 رأی مردم را قبول نکرد، برنده انتخابات را از صندوق‌های مالامال از رأی مردم نپذیرفت، گفت ما با صندوق‌ها و رأی مردم برنده نداریم، برنده ما با اردوکشی‌های خیابانی و آن‌هم با ساپورت ارتش رسانه غرب، خبرپراکنی جنگی بی‌بی‌سی، با سفارش اوباما و انگلیس، با این سفارش، با این خبررسانی‌ها و فعالیت‌های رسانه‌ای غرب، مردم را بیاوریم به خیابان، اردوکشی خیابانی که پشتش اوباما، انگلیس و غرب و اسرائیل‌اند، آنان بیایند تعیین برنده کنند، مردم با این‌ها قهر کردند.

شما از مردم جدا شدید، عددی نیستید که مردم با شما آشتی کنند

وی تصریح کرد: مردم با این‌ها قهر کردند، مردم از این‌ها متنفر شدند، مردم در نهم دی با حرکت‌های میلیونی در سراسر کشور، نفرت و انزجار خودشان را از این‌ها اعلام کردند؛ مقام معظم رهبری و مردم هشت ماه صبوری کردند، با هشت ماه صبوری دیدند این‌ها روزبه‌روز جنگشان با نظام و انقلاب و اسلام شدیدتر می‌شود و لذا مردم نفرتشان را از این‌ها نشان دادند، این‌ها عددی نیستند که مردم با این‌ها آشتی کنند، به گفته مقام معظم رهبری، این‌ها یک قطره در اقیانوس مردم هم نیستند، با چه کسی مردم بیایند آشتی کنند؟ آشتی ملی کجا؟

علم‌الهدی با تأکید بر این‌که ملت، مردم 22 بهمن هستند، گفت: ملت، مردم 22 بهمن هستند و این‌ها از مردم 22 بهمن جدا هستند، دلیل آن این است که آنان سال 88 راهپیمایی 22 بهمن را تحریم کردند و 25 بهمن اعلام راهپیمایی کردند، این‌ها مردم در راهپیمایی 22 بهمن را قبول ندارند، این‌ها جدا شده از مردم و بریده از مردم هستند، کجای این‌ها ملت است؟ مشکل ما این است که این جریان‌های سیاسی خیال می‌کنند اگر چهار کف و هورا زن داشتند دور و بر خودشان، این‌ها مردم‌اند و مردم با این‌ها هستند، مردم با دین هستند، مردم با دین هستند، مردم با انقلاب هستند و این انقلاب یک محور بیشتر ندارد و آن، دین و خداست. «تکبیر»

دین در این انقلاب و دین در این نظام یک مظهر بیشتر ندارد و مظهر آن، ولایت‌فقیه و مقام معظم رهبری است. «تکبیر»

هر جریانی بخواهد با زاویه با رهبری به قدرت برسد، مردم مشت به دهانشان می‌زنند

علم‌الهدی، عامل شکل‌گیری عظمت 22 بهمن را عشق به خدا و دین دانست و خاطرنشان کرد: عشق به خدا و عشق به دین مردم را در 22 بهمن به خیابان می‌آورد و مظهر دین هم یک نفر بیشتر نیست و آن‌هم ولایت‌فقیه و رهبری است، جریان‌های سیاسی حسابشان را در این نظام مشخص کنند، این جریان‌های قدرت یاب فرصت‌طلبی که هر انتخاباتی نزدیک می‌شود، شاخ‌وشانه می‌کشند، گارد می‌گیرند تا با همه توان بیایند و عرصه قدرت‌یابی و فرصت‌طلبی، این را بفهمند که اگر با زاویه داشتن به رهبری بخواهند در این عرصه وارد شوند، مردم مشت به دهانشان می‌زنند. «تکبیر»

ایشان اضافه کرد: این‌که یک ژست مصنوعی مقوایی آکادمیک به خودشان بگیرند، بعد هم بیایند در مقابل نظر رهبری، در مقابل رأی رهبری اعلام زاویه کنند با فرمایشات مقام معظم رهبری، این را بدانند، 38 سال تجربه نشان داده هرکس با این ژست آمده، جز ذلت، جز فلاکت، جز بدبختی و جز طرد و نفرت از این مردم چیزی ندیده، بنی‌صدر ملعون الآن کجاست؟ همه‌جا عربده می‌کشید 11 میلیون نفر به من رأی دادند، ممکن است مردم برای حفظ مصالح نظام برحسب برداشتی که از یک نفر دارند به او رأی دهند اما در اولین مرحله‌ای که حس کنند او با رهبری زاویه دارد، همانانی که به او رأی داده‌اند می‌شوند دشمن شماره یک او.

بخش عظیمی از 13 میلیون رأی‌دهنده به سران فتنه، 9 دی اعلام برائت کردند

آیت‌الله علم‌الهدی با اعلام برائت بخش عظیمی از مردم در جریان نهم دی از سران فتنه اشاره و عنوان کرد: نهم دی سال 88 نشان داد بخش عظیمی از آن 13 میلیونی که به بعضی سران فتنه قبل از فتنه رأی داده بودند، در نهم دی آمدند اظهار نفرت و برائت کردند، مردم دین‌دارند، مردم دین می‌خواهند، مردم بچه‌های پیغمبر را می‌خواهند، شماهایی که از این مسیر دور هستید، بروید برای قدرت‌یابی و فرصت‌طلبی خودتان یک فکر دیگر بکنید و یک راه دیگر را پیش بگیرید حتی اگر با ماسک نفاق هم بیایید، با چهره منافقانه هم بیایید و اظهار ندامت از گذشته‌تان بکنید، این مردم منافق را خوب می‌شناسند. «مرگ بر منافق»

این‌که چند لائیک حلقه‌های قدرت درست کنند و قدرت را به دست بگیرند، خیال باطل است

ایشان افزود: این‌که چهارتا و نصفی آدم در جریان‌های سکولار لائیک بنشینند دور هم حلقه‌ها درست کنند که اگر این حلقه‌مان شکست خورد، حلقه دیگرمان بیاید، بعد بنشینند باهم سر چند اصل باهم بیعت کنند، رابطه با آمریکا درست شود، مسائل حلقه مقاومت شکست بخورد، مسائل تجهیزات نظامی و دفاعی ما رو به کاهش برود، بنشینند روی این اصول بیعت کنند، برویم این قدرت را به دست بگیریم، این فکرها را کردن، خیالات افسانه‌ای است، خیالات باطل است.

38 سال عمر انقلاب نشان داد سفره دین از زیر پای جوانان جمع شدنی نیست

آیت‌الله علم‌الهدی یادآور شد: 38 سال عمر انقلابی این مردم نشان داده این مردم فساد را می‌شناسند، زاویه با رهبری را می‌شناسند، ماسک‌ها و ژست‌های دروغی را خوب می‌شناسند و این مردم گول دروغ نمی‌خورند، این یک واقعیت است؛ این مردمی که با همه مشکلاتشان راه افتادند به دنیا نشان دادند، به دشمن فهماندند این مردم از این انقلاب با هیچ مسئله‌ای دست‌بردار نیستند و سفره دین از زیر پای جوانان این مردم که نسل سه و چهار این انقلاب است، با ترویج فحشا، مفاسد و خرابی‌های فرهنگی قابل‌جمع شدن نیست، این‌ها همه پیام‌های 22 بهمن امسال ما به دشمنان خدا بود.
 

[کد مطلب: 125002] [تاريخ انتشار: بيست و نهم بهمن ۱۳۹۵ برابر با هفدهم فوريه ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۵ برابر با هجدهم فوريه ۲۰۱۷ ، 08:26:05 توسط اصفهانی
علم ال تو حلق‌ای گردن کلفت مفت خور تو خودت عامل بی‌بی‌سی و استعمار هستی‌ دست شیخ خزعل را از پشت بستی اون فقط تجزیه طلب بود تو هم تجزیه طلبی هم آدم خوار دزد.اینقدر جفنگ نگو از مردم مایه نگذار اگر راست میگی‌ یک قدم بدون محافظ بردار تا همین مردم اون هیکل حروم لقمه بشگه تو را به فاضلاب بیندازند.در ضمن اون بسیجی‌ را استاد قرآن سعید طوسی در بیت عظما لخت کرده بوده تا تعلیم حوزوی بهش بده و الا انسانهای با شرفی که به خیابان آمدند بدست اراذل و اوباش شماها کشته و یا زخمی و علیل شدند و حاضر به آشتی‌ هم نیستند.آشتی‌ را همون آخوند هفت رنگ آبدارچی و اطرافیانش برای چند صباحی گرفتن پست قهوه چی‌ و و رقص عربی‌ در دربار و رانت خواری میخواهند.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم بهمن ۱۳۹۵ برابر با هفدهم فوريه ۲۰۱۷ ، 22:13:56 توسط azadi
خاك تو سر خاتمى كنند كه كاسه گدايى رو دستش گرفته دراز كرد سمت ضحاك ماردوش حالا اين گوسفندان با بِع بِع كردن خوب جوابشو دادن.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم بهمن ۱۳۹۵ برابر با هفدهم فوريه ۲۰۱۷ ، 20:46:00 توسط واقعیت
عزراییل خواهد امد...سالهای ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ سالی بس پر خطر است برای اخوندها...اولی هاشمی بود بعدی به خواست خدا خود علم الهدی است...
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم بهمن ۱۳۹۵ برابر با هفدهم فوريه ۲۰۱۷ ، 20:23:35 توسط مرد
مرتیکه مفت خور دوزاری شکم گنده که اسمت رو به اشتباه گذاشتی علم الهدی. تو علم شیطانی واین رو بدون که با این جنگهای زرگری که با ممد فریبا راه انداختی نمیتونی دیگه وقت بخری. بدون که جای امثال شما و بخصوص اون رهبر پفیوزت در کنار قذافی و صدامه و پایان کارتون نیز بهتر از اونها نخواهد بود. حرامزاده های دزد نامرد خائن وطنفروش جانی.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم بهمن ۱۳۹۵ برابر با هفدهم فوريه ۲۰۱۷ ، 18:44:05 توسط پرویز
آقای جَهل الهدی! آری، "مردم از مسؤولان گله‌مندند" ولی از ملایان مفت خوری مثل شما بیزارند. تصمیم ندارید زحمت کم کرده و بازنشسته شوید؟ به خود آیید، تا دیر نشده! اگر زمانی ان "گِلِه" مردم ایران به "گُلوله" تبدیل شود، آن تَنِ فَربِه شما خواهد بود، که پذیرای ان گلوله ها خواهد بود ، نه تن مسؤولان. کمی تاریخِ ایران زمین را بخوانید.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم بهمن ۱۳۹۵ برابر با هفدهم فوريه ۲۰۱۷ ، 15:06:50 توسط عباس
من ميگم بهترين اخوند.اخوند مرده است
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم بهمن ۱۳۹۵ برابر با هفدهم فوريه ۲۰۱۷ ، 14:23:23 توسط عبدا...
بسم الله الرحمن الرحیم، يَوْمَ تُبْلَى السَّرَائِرُ (9) ؛ سوره طارق آیه 9 - آن روز كه رازها [همه] فاش شود. جناب ایشان و امثال ایشان کجا خواهند گریخت! این چند روز دنیا خدای متعال پرده ستر بر اعمال ما پوشانده است ولی در آن روز چه کار خواهید کرد؟ آیا در پیشگاه عدل الهی هم خواهید توانست قلب واقعیت بکنید؟ در آن روز همه رازها از جمله راز مسائل سال 88 برملا خواهد شد و همگان خواهند فهمید که چه کسی چه کاری کرده است! آیا از آن روز نمی ترسیم؟ آیا از آن روز نمی ترسیم که همه بفهمند دروغ گفته ایم! جواب خدا که بماند ، جواب این همه خلق که اسرار را خواهند دانست چه خواهیم داد؟ آیا تقوا نمی کنیم؟ مگر شعار هر هفته نماز جمعه تقوا نیست! تا کی می خواهیم راه کج برویم؟ تا کی می خواهیم قلب واقعیت بکنیم؟ آیا نمی دانید که خدا می بیند؟ اختلاس های نجومی مال دولت محبوب شما بود یا مال دولت میرحسین؟ و .... و ... و ... ! یک ذره معرفت! یک ذره غیرت! یک ذره عبرت! آخر تا کی عناد؟ آخر تا کی پوشاندن حق؟ یک نصیحت به تو و امثال تو دارم و آن این است که توبه کنید و از درگاه خدای متعال طلب مغفرت کرده و از ملت ایران پوزش بخواهید.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم بهمن ۱۳۹۵ برابر با هفدهم فوريه ۲۰۱۷ ، 11:55:37 توسط خسرو
این بابانوئل اسلامی ، مرتیکه میگه بیشتر از ۲ میلیون حقوق ندارم!!! ولی اندازه ۲ میلیارد گ... میخوره، آخه دی.. حرو... ازطرف مردم زر بیخودی نزن. والسلام علی من اتبع الهدی.!!!!
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم بهمن ۱۳۹۵ برابر با هفدهم فوريه ۲۰۱۷ ، 11:52:18 توسط حاج ولی اله وشرکا
این یکی را راست میگه مگه 2 ونیم میلیون فتنه گر را میشه شمرد نه ولی محمودک واو میشن 2 نفر .خوب این دو نفر گند زدن با حمایت اقاشون به فرهنگ واقتصاد وسیاست .حالا هم خرمست باید نعره بکشد که شما عددی نیستید به انسانیت قسم اگر دگرگونی پیش بیاد این علم اهوی اولین کسی هست که خامنه ای را خروار خروار فحش بده
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
واکنشها به سخنرانی ترامپ در سازمان ملل:
نتانیاهو: این جسورانه‌ترین و شجاعانع‌ترین سخنرانی 30 اخیر است
سوئد: سخنرانی اشتباه در زمانی اشتباه
درگیری مرگبار میان کردها و ترکمن‌ها در کرکوک + عکس
عکس/ اجرای حکم شلاق پناهجویی که از نروژ به ایران دیپورت شد
 تبلیغات روی بدنه اتوبوس‌ها در تهران، صدای مردم را درآورد: اذیت به مستضعف تا کی؟ 
پاسخ وزیر دفاع آمریکا به یک سوال کلیدی/ چرا آمریکا هیچ یک از موشک‌های کره شمالی را سرنگون نکرده؟  
تبلیغ طارمی برای سخنرانی متهم آمریت حمله به سفارت عربستان + عکس 
 عکس/ صفحه اول امروز روزنامه ها، چهارشنبه 29 شهریور، 20 سپتامبر
فیلم/ جاده میناب و پخش شدن محموله تریاک در جاده
6 نکته درباره حذف و تغییر متن سخنرانی ترامپ توسط صداوسیما
+ فیلم / دفاع مترجم صدا و سیما از سانسوری که کرد
 عکس/ زخمی های روز گذشته حمله نیروهای ناجا و بسیج به کارگران آذرآب اراک
وظیفه مجلس خبرگان رهبری چیست؟
عکس/ محموله ١٠٠٠ تني كمك هاي ايران به «مردم مظلوم» شهر ديرالزور 
آگهی های تجارتی