به ما بپيونديد

رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس: ایران مقابل حمله نابخردانه دولت ترامپ به سوریه آرام نمی‌نشیند


به گزارش  میزان، علاءالدین بروجردی  با اشاره به حمله نظامی آمریکا به سوریه و بهانه تراشی در خصوص حمله شیمیایی اخبر صورت گرفته در سوریه گفت: همه دنیا می دانند که سوری ها در یک توافق با سازمان ملل کلیه سلاح های شیمیایی خود را تحویل داده اند، بنابراین سلاح شیمیایی در اختیار دولت سوریه نیست.

نماینده بروجرد در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: از طرف دیگر معمولا کاربرد سلاح های شیمیایی مربوط به زمانی است که ارتش ها در جنگ احساس شکست می کنند در حالی که ارتش سوریه در بهترین موقعیت را دارد، حلب آزاد شده بود و دیگر مناطق نیز در حال آزادسازی است.

وی همچنین ادامه داد: کشوری که برنده جنگ است دست به چنین اقدامی نمی زند ضمن اینکه از اساس دولت سوریه فاقد سلاح شیمیایی است.

بروجردی در این خصوص تاکید کرد :تروریست ها در گذشته نیز نشان داده اند که ابایی در استفاده از سلاح شیمیایی ندارند و این ادعا مبنی بر استفاده دولت اسد از سلاح شیمیایی  در عمل واهی است و بهانه ای برای آمریکا و هم‌پیمانان اروپایی و منطقه ای است که در 6 سال گذشته در سوریه شکست خورده اند و به دنبال فضاسازی تبلیغاتی برای سرپوش گذاشتن بر افکار عمومی و کشاندن مساله به شورای امنیت هستند.

وی در خصوص این حمله نیز گفت: شعار ترامپ در زمان انتخابات ریاست جمهوری مغایر اقدام صورت گرفته است و نشان از افول ترامپ نیز می باشد.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره حمله نظامی آمریکا به سوریه تاکید کرد: این اقدام نابخردانه آمریکا بدون تردید تبعات جدی به دنبال خواهد داشت چرا که کشورهایی مثل روسیه و ایران در برابر این اقدامات خلاف مصالح منطقه آرام نمی نشینند.

[کد مطلب: 126740] [تاريخ انتشار: هجدهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۷ ، 18:22:14 توسط خرمدین
بله دیگه یک دیوانه ای گیر میارند که با اتومبیل بره وسط جمعیت و یا با چاقو و تبر بیفته بجونشون............نمونه آن چیزی که در استکهلم اتفاق افتاد
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۷ ، 12:02:53 توسط -بیداری ایرانی - از آلمان
رژیم ملاها که با کمک دروغها و فریبهای خمینی دجال به قدرت رسید تا به امروز دروغ و فریب مردم ابزار اصلی اش بوده و مانده. طبق اسناد کمیته بررسی خروج بمبهای شیمیائی رژیم اسد همه مواد شیمیائی جنگی را تحویل نداده و این دروغ ج.ا. ملاها و روسیه است که میگویند اسد مواد شیمیائی جنگی ندارد. رژیم جنایتکاری که با راهنمائی سرداران سپاه ملاها حاضر است روی سر ملت خودش بمب بریزد برای حفظ نظام خودش حاضر است دست به هر جنایتی بزند مثل رژیم ملاهای ایران که تا ایران را تبدیل به حمام خون نکند دست از قدرت برنخواهد داشت. دیکتاتورها هم که حرف حساب و عاقل حالیشان نمیشود و باید جواب زورگوئیشان را با زور اسلحه داد. رژیم ملاها بهمراه اربابشان پوتین روسیه سیلی خوبی از ترامپ خوردند با اینکه هزاران نیرو و سلاح در سوریه دارند و مزدور اجیر کردند نتوانستند مانع حمله موشکی آمریکا شوند.ترامپ باید موشکهای خودش را هم برای خامنه ای و پوتین کنار بگذارد چونکه تا جهان از دیکتاتوری روسی و اسلامی پاک نشود زمینه رشد تروریسم همیشه فراهم میشود.رژیم ملاها هم هیچ غلطی نمی تواند بکند بجز هارت و پورت کردن مثل بستن تنگه هرمز! توخالی!!!!!!
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۷ ، 11:22:40 توسط خسته
بفرما چه غلطی می خواهید بکنید؟؟!!
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۷ ، 10:19:58 توسط ناشناس
نظام جمهوري اسلامي در سياست هاي خود دچار @ اختلال شخصيتي" (بوردرلاين) گرديده. إز اونجا كه قدرت تحليل مسائل روز را ندارد، پس با همه و به همه شك و دعوا دارد. البته گاهي اين شك درست إز آب درمياد ولي اين دال بر صحيح بودن رفتار نيست.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
عکس/ خنده تمسخر آمیز قرمانده سپاه هنگام ادای احترام به روحانی در سالگرد آغاز جنگ ایران و عراق (جمعه)
فیلم/ جاده میناب و پخش شدن محموله تریاک در جاده
دینداران چپاولگر به زمینهای بهشت هم رحم نکردند و آنرا به فروش گذشته اند + عکس
عکس/ استقبال عجیب از مهر در قزوین در مقابل کلاس اولی ها !!
عکس/ تاریخ سازی برای خامنه ای/ عکس فتوشاپی خامنه‌ای روی جلد کتاب درسی/  تصویر مسجد جامع پس از آزادی خرمشهر که عکس خامنه ای را به آن اضافه کرده اند
خشم روس‌ها از انتشار ویدئوی جنجالی مورگان فریمن + فیلم
پاسخ ترامپ به رهبر کره‌شمالی 
عکس/  هیات دو بانوی دمشق!
نظر جانشین فرمانده اطلاعات سپاه درباره احتمال رفع حصر
فیلم/ مردم آزاری دینی مخصوص ماه محرم
عکس/ تابلو نصب شده در آبیک قزوین خطاب به دانشجویان: به صورت مختلط تردد کنید، به کمیته انضباطی و قوه قضائیه می فرستیم
توئیت نامفهوم احمدی نژاد در مورد ترامپ و مردم ایران
آگهی های تجارتی