وضعیت پزشکی رهبری «وخیم است»


آمد نیوز: یک منبع نزدیک به گروه پزشکی رهبر جمهوری اسلامی با وخیم گزارش کردن وضعیت عمومی خامنه‌ای به «آمدنیوز» گفته درمان‌های جدید در مداوای سرطان ایشان دیگر جواب‌گوی روند درمانی وی نیست و به نظر نمی‌رسد رهبری تا پایان سال جاری بتواند در برابر بیماری سرطان پروستات خود مقاومت کند.

به گزارش «آمدنیوز» این منبع مرتبط با تیم پزشکی بیت رهبری ضمن اعلام خبر فوق افزود: «هر چند که تیم پزشکی دست از تلاش برنداشته ولی سرطان تمام بدن را فرا گرفته و گویا خود اعضای تیم پزشکی نیز اذعان دارند که دیگر تلاش برای جلوگیری از گسترش سرطان بیهوده است.»

هفته گذشته نیز، یک پیشگوی معروف و صاحب‌نام ساکن قم با نام س.م.تنکابنی در کانال تلگرامی خویش نوشت: «به زودی، از بهار تا تابستان امسال، برخی پادشاهان خاورمیانه عصای شهریاری را به دیگران واگذار خواهند کرد!» این پیشگوی معروف پیش از این نیز در قالب چند پیشگویی در زمان‌های متعدد، به صورت کنایه وار از فوت شخص رهبری در بهار امسال خبر داده بود.

گفتنی‌ست در اسفند ماه سال ۱۳۹۳ نشریه فرانسوی فیگارو نوشت: «امید به زنده ماندن [آیت‌الله] خامنه‌ای ۲ سال است». یکی از تحلیلگران سیاسی این روزنامه مشهور در شماره شنبه ۲۸ فوریه خود در طی مطلبی عنوان داشت که «[آیت‌الله] خامنه‌ای در مرحله چهارم بیماری سرطان پروستات قرار دارد و متاستازها (سلول‌های سرطانی) به دیگر نقاط بدن پخش شده‌اند و این به معنای آن است که بیماری به دیگر بخش‌های بدن او نیز سرایت کرده است» در ادامه این گزارش آمده بود که: «با توجه به اینکه [آیت‌الله] خامنه‌ای ۷۶ ساله است، از نظر پزشکان امید زنده ماندن او حدود ۲ سال دیگر به پایان می‌رسد.»

جالب است که فیگارو در پایان این مقاله از «نبرد جانشینی در راس قدرت در ایران، قبل از آن‌ چه انتظار می‌رود» خبر داده بود. بسیاری از تحلیلگران سیاسی قتل مشکوک آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را شروع این منازعه پشت پرده برای مشخص شدن جانشینی رهبری دانسته اند.

همچنین بنا به اخباری که به دست «آمدنیوز» رسیده است در ماه‌های اخیر در چندین مرحله، توافقاتی بر روی چند مورد مختلف برای جانشینی شخص رهبری صورت گرفت اما در کمال ناباوری در هر مرحله، قبل از اتمام کار به علت جنگ شدید قدرت، توافقات صورت‌گرفته به شکست انجامید.


[کد مطلب: 127028] [تاريخ انتشار: بيست و سوم فروردين ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم آوريل ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ يازدهم فروردين ۱۳۹۸ برابر با سی و يکم مارس ۲۰۱۹ ، 22:55:14 توسط سحر
دردو بلاش بخوره تو جون دشمناش مرگ بر ضد ولایت فقیه
نوشته شده در تاريخ سيزدهم بهمن ۱۳۹۷ برابر با دوم فوريه ۲۰۱۹ ، 10:03:04 توسط زنده بادرهبرم
بع کوری شما دشمنان ایران ایران ورهبریش تاابدپابرجاست تامهدی بیاد
نوشته شده در تاريخ سی و يکم شهريور ۱۳۹۷ برابر با بيست و دوم سپتامبر ۲۰۱۸ ، 15:03:32 توسط ارسالی از طرف یه ناشناس
اول سلام وبعد به کوری چشم دشمنا و بد خواهای ایران اسلامی این مملکت پا برجاست چه با رهبری حضرت آقا و چه زبونم لال بعد از ایشون با رهبری یه نفر دیگه دهن چشا ها هم گل گرفته میشه
نوشته شده در تاريخ بيستم خرداد ۱۳۹۶ برابر با دهم ژوئن ۲۰۱۷ ، 18:35:03 توسط لبیک یا خامنه ای
جونم فدای رهبر درد و بلاش تو سر دشمناش الهی دشمنای احمقش مثل داعش تیکه تیکه بشن خونی که در.رگ ماست هدیه به رهبر ماست
نوشته شده در تاريخ چهاردهم ارديبهشت ۱۳۹۶ برابر با چهارم مه ۲۰۱۷ ، 07:24:25 توسط ناشناس
با درود. چرا#مهدی رستم پور،#همجنسگرا، با#بی بی سی وشخص#مسعود بهنود، بزرگترین#حامی خود طی#سالهای#گذشته در#رسانه#بی بی سی#زاویه ای 180#درجه ای #پیدا کرده است.پس از#افشاگری های با مدرک و مستند و البته #متعدد#مخاطبان#رسانه#بی بی سی،درمورد#سواستفاده شخصی و#تقلب ها و#تخلف های، شخص#مهدی رستم پور#در #رسانه #پر مخاطب #بی بی سی.#مدیران#بی بی سی#دستور به#پیگیری و بررسی#موضوع دادند.#پس از#بررسی#مدیران#بی بی سی،#نظر#مخاطبان در مورد#خلافهای #مهدی رستم پور در#رسانه# بی بی سی،تایید شد.#لاجرم#مدیران#رسانه#بی بی سی، #دستور به کمرنگ شدن حضور#مهدی رستم پور را در شبکه #بی بی سی،صادر کردند.تا به مرور#مهدی رستم پور، را برای#همیشه از شبکه # بی بی سی،حذف کنند.#مهدی رستم پور که،#قافیه را باخته دید،با انگ زدن به اقای #مسعود بهنود فرار رو به #جلو را اغاز کرد تا شاید بتواند، بدینگونه حذف خود از#بی بی سی را به گردن اختلاف با#مسعود بهنود،بیاندازد
نوشته شده در تاريخ يازدهم ارديبهشت ۱۳۹۶ برابر با يکم مه ۲۰۱۷ ، 07:27:19 توسط ناشناس
با درود. چرا#مهدی رستم پور،#همجنسگرا، با#بی بی سی وشخص#مسعود بهنود، بزرگترین#حامی خود طی#سالهای#گذشته در#رسانه#بی بی سی#زاویه ای 180#درجه ای #پیدا کرده است.پس از#افشاگری های با مدرک و مستند و البته #متعدد#مخاطبان#رسانه#بی بی سی،درمورد#سواستفاده شخصی و#تقلب ها و#تخلف های، شخص#مهدی رستم پور#در #رسانه #پر مخاطب #بی بی سی.#مدیران#بی بی سی#دستور به#پیگیری و بررسی#موضوع دادند.#پس از#بررسی#مدیران#بی بی سی،#نظر#مخاطبان در مورد#خلافهای #مهدی رستم پور در#رسانه# بی بی سی،تایید شد.#لاجرم#مدیران#رسانه#بی بی سی، #دستور به کمرنگ شدن حضور#مهدی رستم پور را در شبکه #بی بی سی،صادر کردند.تا به مرور#مهدی رستم پور، را برای#همیشه از شبکه # بی بی سی،حذف کنند.#مهدی رستم پور که،#قافیه را باخته دید،با انگ زدن به اقای #مسعود بهنود فرار رو به #جلو را اغاز کرد تا شاید بتواند، بدینگونه حذف خود از#بی بی سی را به گردن اختلاف با#مسعود بهنود،بیاندازد.
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم فروردين ۱۳۹۶ برابر با شانزدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 13:39:45 توسط ملت "ری استارت"
حکومت فاسد و شیطانی آخوندی با تمام دار و دسته و جناحش باید به زباله دان تاریخ برود، هرکس که مانع این کار شود خائن به مردم و ملت شریف ایران است.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم فروردين ۱۳۹۶ برابر با پانزدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 12:57:21 توسط عزرائيل
لعنت الله عليه و علي ال قواويد
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم فروردين ۱۳۹۶ برابر با چهاردهم آوريل ۲۰۱۷ ، 17:31:55 توسط سوال
ابولولو خانه فکر تو از پای بست ویران است. تو مرض ضدکمونیستی داری آنهم از نوع بیسوادی. اول که نه پوتین کمونیست است و نه روسیه! این اولین قدمی که تو با کله تو چاه میافتی. خامنه ای درست است که منافع روس ها را به پیش میبرد اما مگر روسیه یک کشور سوسیالیستی ست؟ تو وقتی هر رو از بر تشخیص نمیدی مگه مجبوری حرف بزنی؟ یا اگه نزنی فکر میکنی لالی؟ باور کن خیلی وقتا خوبه آدم لال باشه تا مثل حرف بزن و آبروی "نادان" ها رو هم ببره.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم فروردين ۱۳۹۶ برابر با چهاردهم آوريل ۲۰۱۷ ، 07:31:00 توسط قاسم
خدای محمد رضای فقید بمیره یعنی جنگ سر قدرت بالا میگیره اینها خودشون بهم رحم نمیکنند وجنگ داخلی شروع میشه اخ اخوند کشی تو حوزه علمیه اونم جلوی سر درش چه حالی میده بعدشم نوبت جمکران کزایی اونهایی که اسلحه ندارنند برن اسلحه بخرند چون وقت سگ کشی خیلی حال میده
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم فروردين ۱۳۹۶ برابر با چهاردهم آوريل ۲۰۱۷ ، 06:13:23 توسط ابو لوء لوء
خامنه ای نوکر کاسه لیس روسیه و مامور مزدور روسها و دنباله رو راه استالین که دقیقا با همان شیوه روسی خفقان و ترور مخالفان به حکومتش ادامه داده و جالب تر اینکه خودش دقیقا مشابه اربابان کمونیستش زندگس بسیار ساده ای جلوی دوربین !! تدارک دیده اما پولهاش جای دیگست ... هرکس خیال میکنه این مردک کمونیست نیست یا جمهوری کمونیستی اسلامی ایران غیر از کمونیست اسلامی است واقعا شوت میزنه ...
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم فروردين ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 22:22:57 توسط مهدی
لبیک یا خامنه ای .....جانم فدای رهبر
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم فروردين ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 20:13:52 توسط محمد
جانم فدای رهبر
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم فروردين ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 17:47:41 توسط سوال
ابو لو لو تو واقعا از مرحله نه تنها پرتی بلکه یه چیزم اونورتر هستی، خامنه ای کثافت نوکر سرمایه داری رو چه به لنین ضدسرمایه داری؟؟؟ واقعا که آگاهی و دانش درست از صدمات مغزی جلوگیری میکند. صدماتی مثل همانی که ابولولو شوت به آن دچار است...
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم فروردين ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 17:37:11 توسط نامدار
یعنی طوسی هم نتونست کاری کنه؟
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم فروردين ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 14:01:22 توسط ابو لوء لوء
بمیره لاششو مومیایی کنن بزارنش کنار تابوت اربابش لنین ! چون کنار قبر خمینی دیگه جا نیست ! تازه قراره قبر خمینی بعد از آزادی ایران تبدیل به کازینو بشه !
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم فروردين ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 10:46:36 توسط nashnas@yahoo.com
با درود #مهدی رستم پور، به اصطلاح #خبرنگار ورزشی،براساس داشتن چه #پیشینه ای و مسلکی به #برنامه پرگار#بی بی سی، دعوت شده بود؟! جهت #بررسی#همجنسگرایی،#ژنتیک است،یا#اکتسابی؟؟؟!!! به نظر می رسد# کارکنان #رسانه #بی بی سی مدتها قبل از #ثبت #ازدواج #همجنسگرایی،#مهدی رستم پور،در کشور#دانمارک، از #همنجسگرا، بودن#مهدی رستم پور، اطلاع داشتند.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم فروردين ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 03:41:40 توسط بهرام
حالا با کله پاشدن رهبری، کی میتونه این بیشمار دژمنان را عقب برونه. زنده باد پروستات سرطانی.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم فروردين ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 22:55:05 توسط نادر
بودن یا نبودنش فرقی ندارد، بدتر از او همواره گریبان بخش بسیار بزرگی از ایرانیان را گرفته که آنهم عدم آگاهی است.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم فروردين ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 22:36:11 توسط اپوزیسیون برانداز
ظاهرن که علی آقا از من و شما هم سالمتره............با سن و سالی که داره ورم پرستاتشم هم عادیه..........اگر هم بمیره یکی دیگرو از یک جائی گیر می آرند که نقش او رو بازی کنه........کار با عوض شدنه رهبر و رئیس جمهور درست نمیشه............نابودی جمهوری اسلامی بمب اتمی می طلبه........
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم فروردين ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 21:18:09 توسط خسته
اینم از حاشیه های عنتخابات آخوندیه میخوان بگن به رئیسی رای ندید که بعدا رهبر میشه به روحانی رای بدید!! آدم از دست این سبزیجات کجا بره با این سایتها و تحلیلاشون ؟؟!! این گفته من و اینجا بزارید برای ثبت در تاریخ" خامنه ای قبل از وخامت حالش در یک شوی تبلیغی بوسیله خبرگان رهبر آینده را انتخاب میکنه و خودش کنار میره تا کسی جرات نکنه در عدم حضورش مخالف رهبر آینده باشه!!رهبری که حتی اگه یه گربه هم باشه همه مجبورن در حضور خامنه ای باهاش بیعت کنن " پس اختلاف مختلاف و این حرفها یعنی کشک، گول بازی سبزیجات و بنفشه ها را نخورید!! به این میگن ولیعهدی دقیقه نود!!
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم فروردين ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 20:37:20 توسط الهام
یعنی چی؟ یعنی مالوندنهای ... هم افاقه نکرده؟!!!!
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم فروردين ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 20:14:53 توسط ضد الله
گر بمیرد آیت الله ی بر قبر او روید گلی گر بمیرند آیت الله ها دنیا گلستان میشود. امیدوارم هر زود تر این ذالو های کثافت با الله شون به درک واصل شوند.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم فروردين ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 20:11:39 توسط نکته سنج
مرگ این ابلیس اگر چه اتفاق خوشی خواهد بود، اما مسئله میهن ما را حل نخواهد کرد. شریانهای کشور در دست ابلیسک های (با عرض مملکت از کلمه ساختگی ابلیسک) این جمهوری شیطانی ساخته خمینی و خامنه ای است. و برای رهائی از تار عنکبوت شیطانی این دو مبارزات خونین بر پا خواهد شد که معلوم نیست به نفع ایران به آرامش برسد. متأسفانه مدعیان نجات ایران نیز به تنها چیزی که اعتقاد ندارند خیر و صلاح ملت ایران است.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم فروردين ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 19:59:44 توسط افراسیاب
من فکر میکنم خبر درسته چون احمدی نژاد دستور رهبر در مورد کاندید نشدن رو به اونجاش هم حساب نکرد همهشون فهمیدن سگ بزرگ داره گور به گور میشه
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم فروردين ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 18:51:17 توسط Gold Tomahawk
نمی دونم این خبر چقدر صحت داره، اما چیزی که من به شخصه در حالات جسمانی خامنه‌ای با توجه به سخنرانی های یک سال گذشته اش دقت کردم مثلاً اگر بگوییم 20 سخنرانی داشته در 18 تای آنها حالت تو دماغی صحبت می کنه، مدام سرماخورده است. اگه شما دقت نداشتید فیلم سخنرانی های اونو در یک سال گذشته از هر جایی که میشه پیدا کرد پیدا کنید به دقت مشاهده کنید مطمئنا به حرفم می رسید. به نظر سیستم ایمنی بدن وی ضعیف شده و به همین خاطر مدام دچار سرماخوردگی میشه و اون سرما خوردگی ها هم زود خوب نمیشن.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم فروردين ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 18:11:57 توسط ابن خلدن
اگر بشه چی میشه. من که نذر کردم ۱۰۰ نفر رو آبجو میدم
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم فروردين ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 18:05:48 توسط آرش کمانگیر
خامنه ای بی شرف بمیر دیگه مگه اعتقاد نداری به زندگی بعد از مرگ ،مگه ادعای امامی نمیکنی ،، مگه جانشین ان حضرت نیستی ؟ هر چه زودتر لنگهاتو هوا کن وبیشتر از این هزینه درمان مصرف نکن ،ای بی همه چیز هرزه خبر مرگت رو با کمال میل میشنویم و لعنت و نفرین به روح کثیفت نثار میکنیم ،، امیدوارم که همون انکر و منکر که ادعای اعتقاد بهشون رو داری ،منتظرت باشند و آماده باشند یکه روده شوری کلی انجام بدند ،،تا لحظه تولدت دوباره جلوی چشمات زنده بشه ،،، پیشاپیش ورودت رو به جهنم تبریک میگم ،،
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم فروردين ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 17:44:47 توسط ولی وقیح
ما هستیم. تا ابدالدهر. آورین آورین
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم فروردين ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 17:18:48 توسط بینا
افسوس بزرگ برای ملت ایران....جانی و کفتاری دیگر (بعد از خمینی و رفسنجانی‌) قصد قسر در رفتن از طناب دار را دارد......حیف و افسوس
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم فروردين ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 17:01:34 توسط سوال
وقتی یک "...نیوز" فاکت خود را از "پیش گو" میآورد باید در آن "...نیوز" را گِل گرفت. از در و دیوار مملکت خرافات و رمل و اضطرلاب میبارد...
ساير مطالب اين بخش
* اعتراض سفیر ایران در لندن به جشن تولد دختر نازنین زاغری
* کاهش بار مراجعات درمانی مردم به دلیل مسایل اقتصادی
دو فرودگاه عربستان تعطیل شد
* روزنامه سپاه: کانون وکلا پیاده نظام دشمن است
* مخالفت وطن امروز با اعطای تابعیت به فرزندان از طریق مادر ایرانی
مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران: بازار روسیه تشنه محصولات لبنی ایران است 
افشاگری مطهری: تبصره "متهمان سیاسی فقط از وکلای مورد تأیید رئیس قوه قضائیه می‌توانند استفاده کنند" بدون رای گیری ابلاغ شده است!
پربازديدهای اين بخش
عکس/ راننده بسیجی اسنپ پشت سردار سلیمانی و غیب پرور (فرمانده بسیج)
واکنش ترامپ به دیدار نخست وزیر ژاپن با خامنه ای
عکس/ فارس:  تصاویر منتشر شده از دیدار نخست وزیر ژاپن با خامنه ای، روایتگر سرنوشت پیامی است که به مقصد خود نرسید
آمریکا می گوید قایق سپاه پاسداران در حال جدا کردن مین عمل نکرده از یکی از نفتکش بوده + فیلم
عکس/ نخستین تصاویر از حمله به دو نفتکش خارجی در نزدیکی آب‌های ایران
پاسخ عجیب «ظریف» به خبرنگار همجنسگرای آلمانی که از نسخه نوشتاری کنفرانس مطبوعاتی وزرا حذف شد
فروش اسباب‌بازی با شمایل داعش در مشهد + عکس
«ایران جمهوری اسلامی را پشت سر خواهد گذاشت»
توقف پخش برنامه‌های رامبد جوان از تلویزیون
فیلم/ کلاغ سیاه های فضولی که فکر می کنند باید همه جا فضولی کنند!
 واکنش اطرافیان احمدی‌نژاد به خبر خودکشی عبدالرضا داوری 
فیلم/ اولین فیلم هوایی از از حادثه آتش‌سوزی در نفتکش خارجی عبوری در دریای عمان
آگهی های تجارتی