به ما بپيونديد

عکس/ فرود چترباز بر روی نرده ها در مراسم روز ارتش (امروز)


[کد مطلب: 127333] [تاريخ انتشار: بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ يکم ارديبهشت ۱۳۹۶ برابر با بيست و يکم آوريل ۲۰۱۷ ، 20:02:51 توسط مرگ بر. ج. اسلامی 2
ادامه ... بسرکوب مردم و حکومت مصدق پرداخت، اما مسلما تاریخ بریش شما خواهد خندید. خوشحالم که کسی به نوشته های من تره خورد نمیکند و سهم تره من نصیب شما میشود اما نگرانی شما و بقیه دوستان سلطنت طلب شما از گفته های من چیست؟ پس اگر حرفهایم اثری ندارد این همه فحش و توهین برای چیست؟ شاه که رفت و برنمیگردد. امریکا هم محلی به رضاپهلوی و سلطنت طلبان نمیگذارد. حزب توده خائن هوادار جناحی از جمهوری است و من دشمن هر دو جناح رژیم هستم ولی دلیل نمیشود که جانیان و جلادان رژیم شاه را که یا ماندند و همکاری کردند و یا فرار کردند و در امریکا نظافتچی ( مثال فیلم خانه‌ای از شن و مه) شدند و شما این مسئله را بدیگران نسبت میدهی، تأیید کنم؟! شما هم دلتان خوش باشد که تا دیکتاتوری شاه و شیخ هست جوانان ما گول ما را نمیخورند و شما و شعبان بیمخ را ترجیح میدهند.
نوشته شده در تاريخ يکم ارديبهشت ۱۳۹۶ برابر با بيست و يکم آوريل ۲۰۱۷ ، 20:01:46 توسط مرگ بر. ج. اسلامی 1
آقای از ایران. البته که برای آقایان شاهدوست همه مخالفان توده ای و هوادار همسایه شمالی بحساب میایند. اینکه میفرمایی در دهه ۴۰ مانده یعنی مخالف رژیم شاه بوده و خوب این افتخار است و اینکه مخالف رژیم فعلی هم هست افتخار بیشتری است. اما اعضای حزب توده که در شوروی و کشورهای بلوک شرق پناهنده شده بودند اکثرا به تحصیلات عالیه پرداختند و مدارک مختلفی گرفتند و من چیزی بنام زندان در سلولهای کوچک و شستن توالت نشنیده ام. در حالیکه شاهدوستان فراری به امریکا و انگلیس اگر پولی در بساط داشتند به شغل شریف چلوکبابی و جکرکی و سیراب شیردان در تهرانجلس و پشت هایدپارک مشغول شدند. شما میفرمایی دیگر جوانان ما گول نمیخورند رژیم شاه اگر آزادی سخن داده بود جمهوری اسلامی نمیامد. رژیم جمهوری اسلامی هم اگر قدری آزادی سخن داده بود کسی در خاورانهای ایران نخوابیده بود. ترس همه دیکتاتورها از آزادی سخن است. شما میتوانی پشت کامپیوترت بنشینی و اراذل و اوباش و روسپیان و باج بگیران قلعه زاهدی و خیابان جمشید را مردان و زنان باشرف بخوانی و از شعبان بیمخ و بیسواد مزدور کودتاچیان تجلیل کنی که در کودتای ۲۸ مرداد بسرکوب ... ادامه
نوشته شده در تاريخ سی و يکم فروردين ۱۳۹۶ برابر با بيستم آوريل ۲۰۱۷ ، 16:23:15 توسط از ایران
یکی‌ از کامنت گذاران که معلومه از توده‌ی -اسلامی‌های دههٔ چهل میباشه احتمالا سالمند هم هست گریپاچ کرده و یا فیوز پرانده و هنوز در چهل مونده فقط متاسفانه با رفقاش به همسایه شمالی پناهنده نشده که بیاندازنش با بیست نفر در یک اتاق ۲۵ متری و هر روز بره توالت رفقا را تمیز کنه و عاقبت با مرگ موش ازش پذیرایی کنند .فقط می‌خواستم بهش بگم آن دوران گذشت نه در خارج و نه در ایران جوانهای ما دیگه گول نمیخورند،باور کن شبان بی‌ مخ هزار بار شرفش از توده‌‌های وطن فروش بیشتره،سر زیر برف کردن و با اسامی مختلف کامنتهای یکسان گذاشتن کافیه البته کسی‌ هم براش تره خورد نمیکنه.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 22:30:03 توسط مرگ بر شیخ و شاه
از قدیم گفته اند گوشت که توی دیزی نباشه چغندر پهلونه! یا گربه که بخسبه... موشا نقاره و سرنا میزنن! بهر حال این جک و جونورهای خیلی مؤدب ساواک الهی ازقبیل قدیمی و فرزاد جرأت اعتراض به علی و خسته و چترباز را ندارند یا شاید هم میخوان حمایتشون را از ج. لجن اسلامی نشون بدن. قلدری مال شعبون بی مخهایی مثل شماست آغایان فرزاد و قدیمی. شما ماهیتتون روشنه. فکرش را بکنید که شماها مثل سگ از جمهوری اسلامی میترسید و فقط زبون بی خاصیتتون برای من درازه. تازه اینها بقول خودشون مودب هم هستند. کامنت این دو شیر شجاع را در رابطه با عکس بخونید. اسفناکه.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 20:50:29 توسط حقیقتگو
اگر اسکتبارجهانی به رهبری امریکا و دشمن اسلام و دوست اسرائیل پشت فطرت صدام حسین رو نکشته بود جناب صدام حسین با کت و شلوار و کرواتش هم در همین مراسم البته با سربازهاش حتما" شرکت میکرد...اسرائیل که دربست کلا" محو شد...امریکا هم داره با این چتربازها محو میشه فقط چند دقیقه معطلی داره که ترامپ که از توالت کاخ سفید بیاد بیرون که کلکش رو هم بگنیم ...ساندیس خنک تگری حضورتون بدم ..دستمال کاغذی و کمربند چینی اعلا و خمیردندون ترکیه ای اعلا بدم خدمتتون؟ فال حافظ...فال حافظ...بخونید بختتون باز میشه ...فال حافظ بدم خدمتتون؟...مجله و فکاهی بدم خدمتتون ..داستان خوندینی یک آدم خل و چل و کوتوله که چند صد میلیارد دلار رو قورت داد و آخ هم نگفت شگفت انگیزه ....داستان رو بدم خدمتتون بخونید؟
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 18:21:04 توسط قديمي
خخخخ، آيت الله شمس رفت تو تاريخ وب سايت پيك ايران ، نماد بي فرهنگي و بي ادبي، البته اگه روانپزشك ويزيتش كنه شايد شفا يابد!!!!
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 15:57:25 توسط فرزاد
ايت الله شمس، كجايى كه بيايى جواب اين اقايان خصطه، چطرباذ و على رو بدى؟ اى قلدر كيبورد؟!! فقط زبونت واسه مودبها درازه ايت دولا شمس؟ LOL
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 13:14:52 توسط خسته
درود بر ارتش ایران...
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 11:15:36 توسط چترباز
مهارت خودشونو دارند نشان میدهند!!؟؟
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 11:14:32 توسط علی
مرگ بر آمریکا ما اسراییل را با خاک یکی میکنیم
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
پای نزدیکان بابک زنجانی به دادسرا باز شد+ عکس
دیوارکشی دربرابر ساختمان مجلس متوقف شد + عکس
عکس/ احسانى يكى از سرداران سپاه قدس هنگام ترک جلسه با مسئولان اتحاديه ميهنى كردستان عراق
پشت پرده قرارداد میلیاردی دو شرکت نوپای ایرانی و نروژی 
کاریکاتور/ بدهی نفتی میلیاردی احمدی‌نژاد
آيا ترامپ به اتهام آزار جنسی از مقام ریاست جمهوری عزل خواهد شد؟ 
هشدار «ترامپ» به «مک کین»: مواظب باش؛ یک روزی جوابت را خواهم داد 
فیلم/ دیکتاتوری آخوندی حتی در یک برنامه زنده تلویزیونی/ قرائتی "آقای دوربینی" را بیرون کرد!
عکس/ باز هم شکلات و حجاب (مقایسه مورد علاقه آخوندها)
فیلم/ اعتراض یک هموطنان در مترو : ای مردم چرا در برابر ظلم سکوت کرده اید...
توزیع اجازه‌نامه والدین در خوابگاه دختران!  +عکس
اعزام بیکاران ایرانی به ۴ کشور
آگهی های تجارتی