به ما بپيونديد

خلبان 25 مسافر را جا گذاشت/
مسافران درپای پلکان هواپیما نماز می خواندند!


صبح امروز 25 سرنشین پرواز هواپیمای شرکت هواپیمایی تفتان ایر استان سیستان و بلوچستان از پرواز جا ماندند.

مدیر عامل شرکت هواپیمایی تفتان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران ضمن عذر خواهی از مسافرین در تشریح این خبر گفت: هواپیمای صبح امروز تفتان ایر درحالی که قراربود ساعت چهارنیم به تهران حرکت کند ساعت 4:48 پرواز کرد.

وی افزود: سه دقیقه قبل حرکت وقتی مسافران متوجه شدند که تا رسیدن به تهران نمازشان قضا خواهد شد و به همین دلیل درپای پلکان هواپیما به نماز ایستادند که با اصرار وشتاب خلبان، پلکان ازهواپیما جدا شد و هواپیما پرواز کرد که با این اقدام 25 نفر ازمسافران زاهدان - تهران از پرواز جا ماندند.

ابوالفضل حقیقی ادامه داد:با توجه به اینکه امروز روز ارتش است، همه پروازهای صبح امروز باید پیش از ساعت 7:30 صبح به فرودگاه مهرآباد می‌رسید که در غیر این صورت پرواز باید با تاخیر چند ساعته انجام می‌شد.

مدیر عامل شرکت هواپیمایی تفتان در پایان افزود:مسافران جا مانده در صورت تمایل می تواند از پرواز ویژه که برای آنها اختصاص یافته پنجشنبه شب ساعت 21:15 برای خود مجددا بلیط تهیه کنند و یا هزینه بلیط خود را به صورت کامل دریافت کنند. 

[کد مطلب: 127355] [تاريخ انتشار: بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ سی ام فروردين ۱۳۹۶ برابر با نوزدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 06:23:24 توسط ابو لوء لوء
گویا عبدالله (نوکر بت الات ) و همفکرانش که از پرواز جا مانده اند نمیدانند وسیله های دیگری هم برای حمل و نقل وجود دارد به نام شتر و الاغ ! لطف کرده و همچون اربابتان محمد سوار بر شتر و الاغ شده که ثوابش برابر با ثواب حج واجب است ! تازه حین شتر سواری هم میتونید همانند اربابتان در 1400 سال پیش مقداری راهزنی هم بکنید تا هم حوصله تان تا مقصد سر نرود و هم مقداری اشتغال ایجاد کنید !
نوشته شده در تاريخ سی ام فروردين ۱۳۹۶ برابر با نوزدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 00:18:01 توسط خسرو
خیلی‌ باحالی‌ عبدل بلا بلا بلا... ها‌هاها .... کلی‌ خندیدم جون تو... بازم بنویس که دومی‌ نداری‌... ها ها ها... ''اما خلبان از رسيدن به مقصد الهی جا مانده است و خدا می داند كه جبران می شود يا نه!''... دارم میشا...م به خودم بس که خندیدم..... دمت گرم (-;
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 21:36:22 توسط مرگ بر شیخ و شاه
برادر حزب الهی عبدولا ! زمان محمد هواپیما نبود و محمد با الاغ بالدار (براق) سفر فضایی میکرد و با شتر سفر زمینی. بنا براین مؤمنان نباید با هواپیمایی که کفار کمونیست روسی یا ملحدین ضد اسلام امریکایی درست میکنند سفر کنند. اولا این هواپیماها نجس است دوما از کشور کفر آمده و ما نباید به کفار حربی و ملحد منفعت برسانیم یا با آنها معامله کنیم.پس این مؤمنین تنبل نباید از هواپیما و قطار استفاده کنند و خود را شریک گناه کفار کنند. در ضمن شمای مؤمن هم نباید از الاینترنت استفاده کنی که ساخته مرگ بر امریکاست و امام خمینی گفته امریکا شیطان بزرگ است و ویندوز ساخته البیل والگیت کافر نصارا و خاج پرست است تمامی آقایان عظمای اعلم فرموده اند اینترنت محل فساد است. شما در این لانه فساد چه غلطی میکنی؟ در شب اول قبر از شما پرسیده میشود در سایت پیک ایران چه میکردی؟ در روز قیامت با هیزم تَر سراغت خواهند آمد و ضمن شکنجه خواهند پرسید چرای بجای قرآن ، کامپیوتر پلید را در دست میگرفتی؟ الله الله از روزگاری که در انتظار توست !
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 21:05:12 توسط رضا
دم خلبان گرم امثال داعش و طالبان و مذهبی افراطی نمیخواهیم بیاند تهران .
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 21:01:39 توسط arash
واقعا دیگه مسخره است بخاطر نماز رفتن بعد شاکی هم میشن خوب اگر نماز واجب بود پرواز تو اون ساعت نمیکردی.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 19:47:08 توسط امير
گير چه ... و بنده الا...يى افتاديم
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 17:04:35 توسط سامان
می بایست هر کسی در هر پست و مقامی خود شخصا با مسائل روزمره جامعه سکولار برخورد بکنه، همینطور که این خلبان شجاع کرد، تا از دست مذهبی های افراطی نجات پیدا کنیم. برو تو خونه ات در رو ببند تا شب صد دفعه نماز و روضه بخون. روز قیامت بهشت مال تو و امثال توست. یه پولداره با غیرت پیدا نمیشه مانند لوتر جهنم رو بخره تا دیگران مانند مسیحی ها از عاقبت ترسی نداشته باشند.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 16:44:45 توسط ایرانی
خداوند متعال پاداش همه نمازگذاران ریاکار را که به جای خواندن نماز در خانه در خلوت خود در انزار میخوانند خواهد داد که ای ریاکاران دزد پدرسوخته قرمساق با زبانتون منو حمد میگین ولی در خلوت یه کار دیگه میکنید و دزدی و چپاول پیشه شماست و من حق شما را کف دستتون میذارم که کونتون بسوزه در این دنیا و در اون دنیا هم چوب نیمسوخته جاودانی در انتظار شماست . و توی خلبان که دین و ایمان نداری ولی شعوری را که من بهت دادم از ان استفاده کردی و فرصتی را که هیچوقت باز نخواهد داشت را به بهترین نحو استفاده کردی را برکت خواهم داد با ان کفاری که هواپیما را ساختند و اجر نهادند به فهم و شعوری که نصیبشان کردم.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 16:01:00 توسط سوال
دم خلبان گرم. عجب خلبان با حالی. من حظ کردم از این شهامت کاری. درود بر تو
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 15:56:50 توسط عبدا...
بسم الله الرحمن الرحيم . خوشا به سعادت اين مسافران و بدا به حال اين خلبان. روز قيامت مشخص خواهد شد كه چه كسی برده و چه كسی باخته است! درست است كه مسافران يك مدتی از رسيدن به مقصد دنيوی عقب می مانند كه البته قابل جبران است اما خلبان از رسيدن به مقصد الهی جا مانده است و خدا می داند كه جبران می شود يا نه! ای خدای بزرگ به همه ما ديد بصير و بينا عنايت فرما تا عمق افعال را ببينيم و نه فقط ظاهر آن ها را.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 15:42:07 توسط مرگ بر شیخ و شاه
مسافرنما؟ اولین باره که میشنوم ولی نمونه اینجور مسافرهای احمق همین سیدعلی قصاب رهبر جانی ج.اسلامی است که از قهرمانی خودش تعریف میکند که چطور وقتی نمازش در مسافرت با قطار داشته قضا میشده مثل جیمز باند از پنجره قطار در حال حرکت با دو تا معلق خودش را از قطار بیرون می اندازه و مثل گربه مرتضی علی ۴ دست و پا صحیح و سالم فرود میاد. خب اینها چیزی از رهبر و مرادشون کم ندارند و جای اعتراض هم نباید باشه چون خودشون خواستند.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 14:51:51 توسط بهرام
این احمق های مرتجع باید از الاغ برای جابجائی بهره بگیرند . دم خلبان گرم که پرواز کرد.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 12:13:10 توسط فریده
یک مشت مسافر یا مسافر نما که اسیر فکر و خیال خویش است تا بدانجا که سفرش به تآخیر میافتد و مزاحم آسایش دیگران میشود.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم فروردين ۱۳۹۶ برابر با هجدهم آوريل ۲۰۱۷ ، 11:49:09 توسط شاکر النازدوست
با عرض معذرت باید بگم که این احمقهای ریا کار حقشان بود که جا بمانند . پی هواپیما نماز ؟ حتمن بعدش هم با پی بدون جوراب ,هوای داخل هواپیما را عطر باران میکردند . شاکر النازدوست
آگهی های تجارتی