به ما بپيونديد

۲ حرکت تلخ جشن قهرمانی/ اشک هانی را در آوردید؛ به پرچم رادوشویچ چه کار داشتید؟ 


فقط کافی است جایی کمی شلوغ شود و به گروهی مسئولیتی داده شود تا اتفاقاتی عجیب را شاهد باشیم که تلاش یک گروه بزرگ از زحمتکشان برای مراسم باشکوه فوتبالی را از بین ببرد.

احسان خراسانی: مهدی تاج و تیمش از زمان سازمان لیگ خیلی عادت و حساسیت دارند که جلوی استیج برگزاری جشن قهرمانی لیگ خالی باشد. آنها برای بازی پرسپولیس و پدیده که قرار شده بود جام را دو هفته زودتر به تیم قهرمان بدهند هم از همین تکنیک استفاده کردند و ماموران برگزاری مسابقه هم اتفاقا سنگ تمام گذاشته بودند. آنها ماموریت داشتند هیچ آدم اضافه ای روی استیج نرود. اصلا هم یادشان نبود این جشن و این قهرمانی قرار است یک مهمان خردسال داشته باشد. یادگار هادی نوروزی عزیز که قرار بود این قهرمانی به او تقدیم شود. قرار بود جلال حسینی همان طور که گفته بود برای رفیقش الوعده ، وفا کند.

کلی برای این کار برنامه ریخته بودند . این بار اما هانی فراموش شد. پرسپولیسی ها در جو قهرمانی بودند و مدیر تیم هم  مهمان کوچولویش را که باید کنار او در جایگاه ویژه می نشست تا برای رفتن به جشن قهرمانی اسیر چند مامور ساده نشود ، یادش رفت. آنها فراموش کردند و مسئول در ورودی هم معلوم بود بگوید هانی کیست. این قدر ساده برای تا ابد یک حسرت به دل پسر هادی گذاشتند بی آنکه اصلا متوجه شوند چه کرده اند. اشک های هانی را در آوردند ، این اما تنها حادثه تلخ نبود.

رادوشویچ با پرچم کشورش داشت در جشن قهرمانی دور افتخار می زد. این یک رسم رایج در همه جای دنیاست. بازیکنان با هر ملیتی که باشند پرچم شان را در دست می گیرند و جشن می گیرند. علی دایی ما ، علی کریمی ، مهدوی کیا یا هر کدام شان که خارج از ایران جام بردند هم همین کار را کردند.بارها بازیکنان بزرگ دنیا در اسپانیا ، ایتالیا ، فرانسه ، یا انگلستان وقتی تیم شان قهرمان شده ، پرچم کشورشان را روی دوش شان انداختند و شادی کردند. این بار در آزادی اما معلوم نیست کدام مسئولی و با چه مجوزی ، پرچم کشوری که پوشیدن لباسش در کشورمان جرم نیست را از دست این بازیکن قرمزها گرفته است.

برخوردی که رفتاری غیرقابل قبول است و کاش مسئولان برگزاری بازی و مسئولان زحمتکش تامین امنیت مسابقه ، حتما این فرد را شناسایی و برای رفتارش از او بازخواست کنند چون این خبر از آن اخباری است که بازتابی منفی خواهد داشت. 

[کد مطلب: 127446] [تاريخ انتشار: سی ام فروردين ۱۳۹۶ برابر با نوزدهم آوريل ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha

حروفی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد! Captcha:
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ چهارم ارديبهشت ۱۳۹۶ برابر با بيست و چهارم آوريل ۲۰۱۷ ، 08:51:10 توسط بايغورخان
على جان مكه در ايران هم توووووورك داريم!? يه اذرى داريم كه ترك زبانند اما تووووورك ني اند! توووورك به اين غلظت خارج از مرزها نكهدارى ميشوند! فعلا هم همه در اون مملكت تحت ستميم جز عده قليلى كه خود دانى! براى همين من بقول شما فارس زبان هم كه اسم تووووركى دارم به هيج كدام از اين جشنها تحت سلطنت شيخ علي خامنه و خمين و طالقانى دل خوش مكنم تا ازادى همه ايران و همه ايرانى ها جز تجزيه طلبان!
نوشته شده در تاريخ چهارم ارديبهشت ۱۳۹۶ برابر با بيست و چهارم آوريل ۲۰۱۷ ، 07:00:15 توسط مهرداد
انشاالله سال دیگه ماشین سازی قهرمان دسته اول میشه وتراختور قهرمان لیگ برتر وهمه ما فارس ها همراه با علی آقا خوشحالی می کنیم.
نوشته شده در تاريخ دوم ارديبهشت ۱۳۹۶ برابر با بيست و دوم آوريل ۲۰۱۷ ، 14:56:17 توسط رضا
آقا علی محترم تنها این چرندیات را به هم بافتی ؟؟؟؟؟ توهم داری !ورزش؟ فوتبال؟ پرسپولیس؟ قومیت؟ سیستم اطلاعاتی؟؟دیگه چیز دیگه ای توی ذهن خوشگلت نیامد سرهم کنی!
نوشته شده در تاريخ يکم ارديبهشت ۱۳۹۶ برابر با بيست و يکم آوريل ۲۰۱۷ ، 03:33:55 توسط علی
اغا براینکه بازیکنان و مسئولان پرسپولیس یا همان تیم پیروزی طاغوتی برای این جام زحمت نکشیده بودند بلکه توسط تاج و فدراسیون فوتبال هدیه ای به پرس پولیس بود تا بلکه جوانهای تورک و غیر فارسها از تیم طاغوتی پیروزی ببخشید پرسپولیس هواداری بکنند و بدانند که فقط فارسها می توانند قهرمان شوند و تراختور تراختور نکنند. البته با اینکار امنیت کشور ( فارسها) هم فراهم میشود و بیخود نیست تاج با سازمان های طلاعاتی کشور همکاری می کند یا مثلا عضوی از انها است. غلاصه اغا تیمهای پرس پولیس و استقلال فوتبالی نیست بلکه پروژه ای هستند برای نگهداشتن هژمونی فارسها بر غیر فارسها. و برای همین هم باید میلیاردها پول برای انها خرج کنند و صفحه اول رسانه ها باید متعلق به این دو تیم باشد. و اصلا به همین خاطر اسم پیروزی بر امده از انقلاب و متعلق به تمام مردمان ایران بود جور نمی امد اسم این تیم باشد باید اسمی که فقط فارسها می توانند ان را مال خود بدانند روی این تیم گذاشت مثل پرس پولیس . یا همان شاهزادگان پارس :) زرت
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
انتقاد کی‌روش از«بی فرهنگی و رفتارهای رادیکالی»در ایران 
بازتاب تساوی پرسپولیس - الاهلی در رسانه‌های عربی 
پرسپولیس 2-الاهلی عربستان2/ تعویض‌های عالی برانکو؛ بازگشت قرمزها 
تیم ملی کشتی فرنگی ایران نایب قهرمان جهان شد 
لیگ برتر فوتبال/ استقلال؛ ناامید کننده و بی‌خطر 
لیگ برتر فوتبال/ یحیی اولین شکست را به دایی تحمیل کرد
والیبال قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان - مصر/ پيروزی ايران برابر ترکيه
تیم ملی فوتسال همچنان در رده ششم جهان و اول آسیا 
یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا/ العین امارات صفر - الهلال عربستان صفر 
لیگ برتر فوتبال/ فرار صنعت نفت از باخت مقابل ذوب آهن در دقیقه ۹۴ 
لیگ برتر فوتبال/ توقف سپاهان مقابل سپیدرود در نقش جهان 
ترکیب پرسپولیس برابر الاهلی مشخص شد 
آگهی های تجارتی