به ما بپيونديد

عکس/ آلودگی سواحل دریای خزر

حدود 280 کیلومتر از نقاط مختلف نوار ساحلی دریای خزر در استان گیلان ، شاهد آلودگی های ناشی از پسماندهای فاضلابی و زباله های انسانی است.


[کد مطلب: 134496] [تاريخ انتشار: شانزدهم امرداد ۱۳۹۶ برابر با هفتم اوت ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha

حروفی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد! Captcha:
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ هفدهم امرداد ۱۳۹۶ برابر با هشتم اوت ۲۰۱۷ ، 15:48:21 توسط az Norway
این فقط نشانه بی لیاقتی,بیکفایتی,بی مسولییتی , بی تفاوتی دست اندر کاران و مقامات دولتی هست,همه بفکر چپاول و غارت و پر کردن حسابهای داخلی و خارجی هستند و دیگر بودجه یا پولی برای پاکسازی, ترمیم و بهسازی محیط زیست نمی ما ند.از مردم هم نمیشه بیشتر از این انتظاری داشت, از کی و از کدام قانونی یاد بگیرند؟؟
نوشته شده در تاريخ شانزدهم امرداد ۱۳۹۶ برابر با هفتم اوت ۲۰۱۷ ، 12:13:58 توسط ایرانی
باید برای هر ظرف پلاستیکی مقداری هنگام فروش کالا بگیرند تا مردم انرا پس بیاورند. اگر هم کسی انقدر احمق و پولدار بود که انرا بدور بیاندازد کسانی یافت خواهند شد که انها را جمع اوری کنند و مقداری درامد داشته باشند. در اروپا اینکار را کردند نتیجه داد. بجای توهین به مردم باید راهایی را به انها نشانداد. چینیها این ظرفهای پلاستیکی را میخرند.
نوشته شده در تاريخ شانزدهم امرداد ۱۳۹۶ برابر با هفتم اوت ۲۰۱۷ ، 07:14:47 توسط reza
وای چه بر سر خانه اجدادمان این اعراب آوردند. البته خود ما مقصریم.
نوشته شده در تاريخ شانزدهم امرداد ۱۳۹۶ برابر با هفتم اوت ۲۰۱۷ ، 04:09:30 توسط مهرداد
اینه سواحل زیبای دریای خزر! اونوقت این ملت ... میگن دولت بده آشغال ها باید در آشغال دونی زندگی کنند خلایق هر چه لایق!!!!شما ها تو خونه زندگیتون هم حتما همینطوری زندگی میکنین خاک عالم بر سرتون شما ها آدم بشو نیستین.....
آگهی های تجارتی