به ما بپيونديد

پیشنهاد غیر منتظره کی روش به تیم ملی امید 


خبر ورزشی نوشت: شنیده می‌شود کی روش در نظر دارد یک مربی پرتغالی به جای امیر حسین پیروانی به تیم ملی امید پیشنهاد دهد!

با پیشنهاد کی روش تیم ملی جوانان با بازیکنان زیر ۲۰ سال و ۴ بازیکن کمکی زیر ۲۳ سال در بازی‌های مقدماتی قهرمانی آسیا شرکت کرد و با باخت به عمان از گردونه بازی‌ها حذف شد.

البته این نتایج خیلی هم غیر طبیعی نبود چرا که تیم تنها با یک مدافع وسط و تمرینات کج و دار و مریض و تنها یک بازی دوستانه به قرقیزستان رفته بود! با این حال کی روش بعد از بازی‌ها هیچ دفاعی از امیر حسین پیروانی انجام نداد و این مربی مورد آماج حملات تند رسانه‌های گروهی قرار گرفت و با توجه به جو ایجاد شده به نظر نمی‌رسد در ادامه شانسی برای هدایت تیم ملی امید داشته باشد. هر چند تیم ملی امید تا بازی‌ها مقدماتی المپیک برنامه‌ای ندارد مگر اینکه بخواهد در بازی‌های آسیایی جاکارتا هم شرکت کند که یک سال بعد خواهد بود.

در این باره شنیده می‌شود کی روش در نظر دارد یک مربی پرتغالی به جای امیر حسین پیروانی به تیم ملی امید پیشنهاد دهد! مربی‌ای که هم اکنون مد نظر فدراسیون فوتبال برای تیم ملی جوانان است اما به صراحت اعلام کرده دیگر قصد کار کردن در تیم ملی جوانان را ندارد.

به نظر می‌رسد این پیشنهاد کی روش با موافقت فدراسیون فوتبال همراه خواهد شد. وقتی حرف کی روش این قدر خریدار دارد که دبیر کل فدراسیون فوتبال از کار برکنار می‌شود انتخاب مربی تیم ملی امید با نظر کی روش خیلی کار بزرگی به نظر نمی‌رسد. ضمن اینکه امیر حسین پیروانی هم با نظر کی روش برای هدایت تیم ملی امید انتخاب شد.

[کد مطلب: 134515] [تاريخ انتشار: شانزدهم امرداد ۱۳۹۶ برابر با هفتم اوت ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
آگهی های تجارتی