به ما بپيونديد

 حسین علیزاده؛ خامنه ای عزت این مملکت و مردم ایران را به تاراج داده است


 حسین علیزاده دیپلمات مستعفی ایران در کشور فنلاند در یازدهمین مصاحبه با شبکه جهانی «دُرّ تی وی»؛ به ارزیابی حاشیه های مراسم حج امسال و اهداف و انتظارات رهبر نظام حاکم بر ایران از فرستادن ۸۶۵۰۰ نفر به این مراسم و پاسخی که از سوی عربستان سعودی در پایان این مراسم دریافت کرد پرداخت.

 دیپلمات مستعفی ایران که قبل از آغاز مراسم حج کمپینی با عنوان «نرفتن به حج تهدید و تحقیر آمیز» به منظور آگاهی رسانی به مردم در ارتباط با تهدیدها و تحقیرهای حج امسال راه اندازی کرده بود گفت؛ آقای خامنه ای به امید برقراری روابط سیاسی با عربستان، ۸۶۵۰۰ نفر را به مراسم حج امسال فرستاد، وعزت این مردم و مملکت را به تاراج داد، ولی در انتهای مراسم حج پاسخ عربستان به ایشان این بود، که انتظاربرقراری روابط سیاسی با سعودی از سوی ایران مضحک است.

 دیپلمات پیشین ایران افزود که حکومت ایران به سه دلیل امسال حجاج را به مراسم حج فرستاد، اول آنکه اگر این ۸۶۵۰۰ نفر پولهای خود را که برای حج به بانکها داده بودند بیرون می کشیدند فشار زیادی به بانکهای ایران می آمد، دوم این که مبحث «سد فی سبیل الله» پیش نیاید، چون که این رفتار نظام حاکم بر ایران بود که باعث قطع روابط با عربستان شد، و سوم اینکه آقای خامنه ای گمان می کرد با فرستادن حجاج ایران به مراسم حج شاید گشایشی در روابط سیاسی ایران و عربستان پیش آید، که البته با پاسخ تحقیرآمیز بی سابقه عربستان به ایران روبرو شد.

 حسین علیزاده با اشاره به اخباری که در ارتباط با سفر هیاتی از عربستان به ایران منتشر شده گفت؛ این هیات از عربستان به ایران می آید تا خسارت وارد شده به ساختمان سفارت و کنسولگری را بررسی و قیمت گذاری کند، درست مانند سفارت انگلستان که حتی مجبور شدند هزینه شیشه های مشروب کارکنان سفارت انگلستان را نیز بپردازند، و اصلا ربطی به برقراری ارتباط سیاسی میان دو کشور ندارد.

 دیپلمات پیشین ایران در پایان با مرور پیام سال ۱۳۹۵ رهبر نظام در مورد عربستان سعودی گفت؛ پیام آقای خامنه ای در سال ۹۵ که شامل ۱۱ فراز بود در تناقض آشکار و ۱۸۰ درجه با رفتار امسال ایشان است، و پرسش این است که اگر آن پیام را ایشان در سال ۹۵ داد پس چرا امسال این گونه عزت مملکت و مردم ایران را به تاراج داد، پس یا باید پیام سال ۹۵ خامنه ای را در سطل زباله ریخت و یا آین که رفتار امسال ایشان در پایمال کردن عزت مردم و تحقیر آنها در برابر عربستان، کاری بی خردانه بوده است.

[کد مطلب: 136962] [تاريخ انتشار: بيست و يکم شهريور ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم سپتامبر ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
عکس/ بازدید امروز خامنه ای از منطقه زلزله زده کرمانشاه
اگر یک زلزله زده در این تصویر پیدا کنید جایزه میگیرید
عکس / در واکنش به سخنان سردار وحید حقانی؛
 آیا شدت زلزله برای ساختمان ها متفاوت است؟
فیلم/ حمله سازماندهی شده نیروهای لباس شخصی به «بست‌نشینان» (یاران احمدی نژاد)
واکنش کاربران توییتر به سخنان توهین آمیز وحید حقانیان(دفتر رهبری) علیه اسحاق جهانگیری
فیلم/ مهندس ناظری که برای ارزیابی کیفیت ساخت مسکن مهر آمده از کیفیت بتن و نوع ساخت این ساختمان‌ها شگفت زده شده!
واکنش جهانگیری به سخنان سردار حقانی، معاون امور اجرایی بیت رهبری :
باید پیمانکاران و سازندگان بناهای تخریب شده مورد بازخواست قرار گیرند
در شناخت بیشتر وحید حقانیان
افشاگری آخوند تیم احمدی نژاد علیه بقایی 
فیلم / اظهارات تند سردار وحید حقانی، از نزدیکترین افراد به خامنه ای در مورد اسحاق جهانگیری به خاطر انتقاد وی از مسکن مهر! :
خدا لعنت کند معاون اول رییس جمهور آقای جهانگیری، اولین تخم لق سیاسی را ایشان گذاشت
انتقاد زیباکلام به «پاسخ منفی و متکبرانه»ی ظریف 
فیلمِ کامل صحبت حقانیان و جدیدترین دروغ وی /  5 ثانیه اخر را بعضی خبرگزاری ها نگذاشتن که یه نفر میپرسه این سخنان پخش بشه و حقانیان هم میگه اشکال نداره. ولی حالا  حقانیان میگه قرار نبوده پخش بشه!
کاریکاتور: تفاهمنامه با حوزه برای کاهش بلایای طبیعی
آگهی های تجارتی