به ما بپيونديد

حمایت جان بولتون از همه پرسی کردستان عراق/ آمریکا باید آن را به رسمیت شناسد 


جان بولتون امروز ( چهارشنبه) در مصاحبه اختصاصی با شبکه کردستان 24 ضمن حمایت از همه پرسی استقلال کردستان عراق، تاکید کرد: آمریکا باید آن را به رسمیت شناسد.

به گزارش انتخاب، بولتون با بیان این مطلب، افزود: به نظر من، مدت های طولانی است که مردم کرد بدون توانایی ابراز عقاید مانده اند. و اگر تصمیم آنها بر تحقق استقلال برای کردستان عراق است، آمریکا باید آن را به رسمیت شناسد و این همان چیزی است که به صراحت برای آن مطالبه وجود دارد.

وی افزود: قویا بر این اعتقادم که همه پرسی استقلال امر مطلوبی برای کردها است.

وی در ادامه با بیان اینکه کردها در مبارزه با داعش همگام آمریکا بوده اند، افزود: زمان طولانی است که آنان شایسته داشتن کشور خود هستند و من فکر می کنم که اگر این تصمیم آنان است، اکنون زمان ( تحقق) این امر فرا رسیده است.

بولتون همچنین ایران را تهدیدی علیه همه در منطقه خواند و مدعی شد: این تهدید حتی شامل آنان که فکر می کنند دوستان ایران هستند، می شود و تهدید ایران رو به استحکام و نه تضعیف است. 

[کد مطلب: 137079] [تاريخ انتشار: بيست و دوم شهريور ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم سپتامبر ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم شهريور ۱۳۹۶ برابر با چهاردهم سپتامبر ۲۰۱۷ ، 09:49:58 توسط ایرانی و لر
سئوال اینه که کثیف تر و ضد ایرانی تر از جان بولتون کسی نبود که تلویزیون کرد نشونش بده همه پرسی و استقلال کردها را حمایت کرده؟ چرا کردها همیشه فرصت طلبی میکنند. من به عنوان یک ایرانی اینو که هموطن من با جان بولتون متحد بشه خیانت میدونم و ساکت نخواهم نشست. جان بولتون اوایل شلوغی های سوریه با ابوبکر بغدای بود و فیلمش هم موجود هست. همانطور که در سوریه شکست خورد در توطئه های دیگر ضد ایرانی نیز شکستش خواهیم داد و کردستان تا ابد استان ایران باقی خواهد ماند.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم شهريور ۱۳۹۶ برابر با چهاردهم سپتامبر ۲۰۱۷ ، 07:22:58 توسط خسته
.... اهریمنی آخوند تمام اقوام و تمدن و ثروت ایران را نابود کرد شما به پای خود ننویسید!! آیا زنان حق دارند در وسط تهران وارد ورزشگاه شوند؟ آیا ما ملی گرایان میتوانیم آسوده مراسم 7آبان را برگزار کنیم که شما پیشرفت میخواهید؟؟ از حرفهایت مرغ پخته میخندد... در فیلم ماتریکس وقتی مورفیوس دستگیر شد مامور حرف فلسفی بی نظیری به اون گفت""شما انسانها مثل ویروس هستید به جایی برید مثل ویروس تکثیر میشید و منابع خودتون و از بین میبرید""یک نگاه به آفریقا بنداز این آینده ما و بلایی که استعمارگران به سر ما خواهند آورد یکروز پنبه و ذرت وتجارت سیاه پوست منبع درآمد است یکروز نفت! و وقتی شیره ما را هم کشیدند به جای دیگر خواهند رفت آنروز از منطقه چه مانده؟؟ کشورهای کوچک خشک بی آب و علف عقب افتاده درگیر جنگ قومیتی و فرقه ای با میلیونها مهاجر و آواره و گرسنه(این را گفتم برای ثبت در تاریخ)حال شما پند گیر یا...
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم شهريور ۱۳۹۶ برابر با چهاردهم سپتامبر ۲۰۱۷ ، 07:07:52 توسط خسته
حق طلب 1- هیچکس از افتخارات نگفت از توطئه گفتیم و نقشه شوم کوچک کردن کشورها! چطور است که اسرائیل با شهرک سازی هر روز وجب به وجب به خاک خود می افزاید اما نسخه کوچک شدن برای ما می پیچد؟ قدرت در بزرگی است یا در کوچکی؟!2- وقتی اسم ملت کرد را به زبان می آوری پای ناسیونالیسم کردی را وسط کشیده ای پس حق بده به داعشیان امت اسلامی که همین حرفها را بزنند منتها با تفنگ و بمب البته دور نیست کار شما به آنجا هم برسد ! در ضمن پای ایران را وسط سه کشور دیگر دیگر نیاور این حرفها را باید وقت تجزیه عثمانی میزدید که کلاه سرتان رفت و در ابنمک خوابانده شدید تا الان برای نابودی منطقه 3_ در مورد تاخت و تاز هم هیچگاه هدف اصلی نبوده اید آنزمان جزعی از امپراطوری ایران بوده اید پس ایران هم کمتر از شما آسیب ندیده اگر مسلمانان را میگویی که خاک ایران بزرگ را هم به توبره کشیدند مغولان فقط در برابر فرهنگ و تمدن ما شکست خوردند والا چیزی از ایران بجای نماند آنموقع شما کجا بودید؟4_مگر در تهران کارتن خواب نیست؟ مگر کودکان کار در اجر پزخانه نداریم مگر کلیه فروشی و فاحشگی از سر گرسنگی نداریم؟ مگر اعتیاد نداریم؟ حکومت اهریمنی
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم شهريور ۱۳۹۶ برابر با چهاردهم سپتامبر ۲۰۱۷ ، 02:57:47 توسط حق طلب
فرهنگ«خسته» نشان ازتفکرپوسیده وفاشسیستی دارد که غرق در توهم و خرافات‌اند وهمه افتخارات را تنها از آن «ایران»میداند!در حالیه همه‌ی انسانها راخداوندبرابر وبا حقوق مساوی خلق کرده و همه را دارای برخورداری از زبان و ... می‌داند.اگر حق است برای همه و اگر ناحق این همه ادعای ظلم ونابرابری توسط بنی امیه نسبت به شما هم ...ناحق بوده است. 2- ملت کرد در سرزمین خود ازتمامی حقوق انسانی اش از طرف 4کشور فاشیست(ایران -ترکیه- سوریه و عراق) آنهم متآسفانه به نام اسلام بزرگترین ضربه ها را خورده است. 3- در طول تاریخ ملت کرد به هیچ ملتی حمله نکرده است.اما همواره خاک وشرف وسرزمینش موردتاخت وتاز دشمنان قسی القلبی قرار گرفته که ازآتاتورک جنایتکارتا ...حتی قائل به حقوق اولیه انسانی (زبان و...)نبوده‌اند. 4- اکنون هم در قرن 21 مناطق کردنشین این 4 کشور جزء محرومترین مناطق و بیکاری و فساد و اعتیاد (علیرغم وجود ارزشهای انسانی) بیداد می کند. 5- غارتگران کردستان (4پارچه) سرزمین این ملت مظلوم را همانند سگان شکاری در بین خود تقسیم و بعضاً بر سر میراث آن با هم در جنگ و گریزند. 6- اگرحقی هست برای همه وگرنه نشاید نامت آدمی.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم شهريور ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم سپتامبر ۲۰۱۷ ، 22:03:25 توسط ایرانی و لر
محسن اسم منو هر چی دوست داری بگذار فاشیست یا اراذل و اوباش یا ایرانی فرقی نمیکنه. این من نیستم که طرفدار آخوند و ج ا هستم بلکه این تهدید تجزیه طلبی کردهاست که من رو مجبور میکنه که به نفع رژیم کامنت بدم و جبهه بگیرم. این نشون میده که هر دولتی که سردمکار کشور باشه وقتی صحبت از تهدید تمامیت ارضی ایران باشه اولویت آن اول خواهد بود و اختلاف نظرها کنار خواهد رفت. امیدوارم کردها متوجه این نکته شده باشند و به سرنوشتی نامعلوم رای ندهند. خسته دوست عزیز من هم درست میگه ما کلا با نفاق افکنی باید مخالفت کنیم ولو اینکه در آمریکا. تفرقه بنداز و حکومت کن مرام ما نیست.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم شهريور ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم سپتامبر ۲۰۱۷ ، 16:52:56 توسط خسته
دوست عزیز لرم اولا فرق است بین دوغ و دوشاب استقلال برای کشور! تحت سلطه و استعمار هست مثل فلسطین یا ایرلند و... نباید تجزیه طلبی را با استقلال یکی دانست دوما ایران و ایرانی هرگز به تجزیه طلبان خائن کمک نخواهد کرد حتی اگر در آمریکا باشند سوما هیچوقت دشمنی مان با آخوند را به دشمنی با موجودیت ایران گره نخواهیم زد بولتون میتواند از موشک رژیم بترسد ولی حق افاضات در مورد خاک ما را ندارد کردستان خاک ماست تا مدیترانه!
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم شهريور ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم سپتامبر ۲۰۱۷ ، 16:20:01 توسط محسن
جالب است تمام مزدوران رژیم فاشیستی اسلامی به تکاپو افتده اند و خوب متوجه شده اند که این استقلال چه تاثیر قراینده ای بر مبارزات مردم ایران و منظقه بر علیه چ ا و سوریه و ترکیه وووو دارد و تسریع سرنکونی رژیم چ ا را به خوبی درک کرده اند ..افزایش "کامنت های " این اراذل و اوباش در سایت پیک ایران و در رابطه با استقلال کردستان به خوبی موید این امر است ....
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم شهريور ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم سپتامبر ۲۰۱۷ ، 15:15:12 توسط ایرانی و لر
جان بولتون با این حرف ها قصد داره عقده دیرینه اش رو نسبت به ایران و ایرانی نشون بده. مسائل منطقه فقط با دخالت مردم منطقه بجز اسراییل حل و فصل خواهد شد. ایران قدرت بزرگ منطقه ست و با کسی هم تعارف نداره. ایران از استقلال کالیفرنیا متقابلا حمایت میکند.
ساير مطالب اين بخش
'ضرب و شتم محمد حبیبی، معلم زندانی'، در زندان فشافویه
مشاجره لفظی قاسم سلیمانی با حسن روحانی در مصلای تهران  
دادستان تهران طلب کار شد:  خیلی‌ها انتظار داشتندحکم اعدام محمد ثلاث خیلی زودتر اجرا شود، ولی چه میشود کرد، اگر خلخالی هم زنده بود،امروز نمی توانست یک روزه مجرمی را اعدام کند
دفاع روزنامه اطلاعات از عصویت در FATF / خامنه ای امروز با حکم حکومتی غیر رسمی مجلس را از تصویب این لایحه منع کرد
فيلم/ ضایع شدن یک بسیجی در برخورد با بانوی شجاع ایرانی 
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ حمایت قاطع مردم از دختری که روسری از سر برداشت و پلیس نیز در مقابل این اتحاد تنها نظاره‌گر بود
فيلم/ ماموران منفوری که مخالف  شادی مردم بعد بازی با مراکش بودند با شعار عقده ای بدرقه شدند 
فيلم/ تظاهرات نه به حجاب اجباری در قزوین 
عکس/ تردد طالبان با موتورهای پلاک تهران در خیابان‌های کابل 
فيلم/ زن غرق در ولايت: من دنبال جامعه ايی هستم با نگاه بد حجاب را سرزنش کنند و پليس او را بگيرد
فیلم/ دستگیری زنی که در کرج فریاد مرگ بر خامنه ای سر داد
فيلم/ لحظه‌ی بازداشت وحشیانه زنی که 23 خرداد در کرج حجاب از سر برداشته بود و مرگ بر خامنه‌ای می‌گفت
فیلم/ درگیری مأموران سرکوبگر با تجمع کنندگان در مقابل زندان اوین برای آزادی نسرین ستوده
تحویل "دفتر فوق سری" سرلشکر فیروزآبادی به دستور خامنه ای
عکس/ رضا خندان، همسر نسرین ستوده و داوود فرهادپور دو تن از کسانی‌که امروز در تجمع حمایتی از نسرین ستوده مقابل زندان اوین مورد ضرب‌وشتم قرار گرفتند
* کمپین علی کریمی علیه «حباب» ها
* احتمال پخش نشدن مسابقه ایران و اسپانیا از صداسیما
کنار گذاشتن مجری زن به بهانه استفاده ابزاری از زنان! 
آگهی های تجارتی