فيلم : دستگيری ريگی
بیانيه جندالله در مورد دستگيری ريگی : سرویسهای اطلاعاتی غرب در دستگیری ريگی دست داشته اند


http://www.youtube.com/watch?v=w0fz2EXIJE8
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بیانيه جندالله در مورد دستگيری ريگی

junbish.blogspot.com
بسم الله الرحمن الرحیم
بدینوسیله جنبش مقاومت جندالله به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که بامداد امروز سه شنبه حادثه ای تلخ و دردناک رخ داد که قلب ملیونها انسان آزاده را در ایران و بلوچستان به درد آورد و آن اینکه رهبر بزرگوار جنبش مقاومت در یک عملیات تروریستی و با همکاری سرویسهای اطلاعاتی غرب از جمله سیا و اطلاعات افغانستان و اطلاعات پاکستان دستگیر و به رژیم جنایت پیشه ولایت فقیه تحویل داده شد.

طبق اطلاعاتی که شاخه اطلاعاتی جنبش بدان دست یافته است سرویسهای اطلاعاتی غرب در دستگیری رهبر جنبش همکاری بسیار زیادی از جمله کنترل خط های ماهواره ای و همچنین استفاده از هواپیماهای جاسوسی و ..... داشته اند که نشان می دهد امریکا و غرب نزدیک ترین ارتباط ها را با رژیم ایران دارند به صورتی که رژیم تهران نمی تواند همکاری سرویسهای اطلاعاتی کشورهای غرب را انکار نماید تا آنجائیکه وزیر اطلاعات در کنفرانس خبری به همکاری یک سرویس اطلاعاتی در این باره اذعان نمود و تمامی اطلاعاتش را به نقل از یک سرویس اطلاعاتی بیگانه ارائه داد.

رژیم ایران و وزارت اطلاعاتش حقیرتر و ناچیزتر از اینند که چنین عملیاتی را به اجرا در آورند و ما به زودی مدارکی را از همکاری امریکا و انگلیس و سرویسهای اطلاعاتی منطقه را با رژیم ولایت فقیه ارائه خواهیم داد.

طی این اطلاعیه جنبش مقاومت مردمی ایران مردم مومن اهلسنت و بلوچ را به صبر فرا می خواند و باید همه بدانند که این قضاء و فیصله الهی بوده است و ما در برابر الله تسلیم هستیم و احکامش را تعمیل می کنیم و هی مصیبتی نمی تواند ما را از راه حق و حقیقت و مبارزه و جهاد بازدارد.

مشکلاتی بس از این بزرگتر بر پیامبران و بزرگان و مجاهدان آمده است اما هرگز سبب خاموش شدن حق نشده است بلکه این مصیبت بزرگ عزم ما را برای مبارزه و جهاد راسخ تر نموده و این قربانی بزرگ راه عزت و آزادی را برای ملت بلوچ و جامعه اهلسنت فراهم خواهد کرد.

این مصیبت گرچه بزرگ است اما آنطور که رژیم ادعا می کند نیست بلکه رهبر محبوب ما صدها جوان را تربیت نموده و پرورش داده است و جنبش با اقتدار کامل و تام به راهش ادامه خواهد داد و جهان خواهد دید که فرزندان غیور بلوچستان چه پاسخی به رژیم ایران می دهند و رژیم باید منتظر حملاتی باشد که هرگز به فکر و خیالش هم نبوده است.

جنبش به رژیم هشدار می دهد و باز هم هشدار می دهد که بداند امروز بلوچستان کاملا عبدالمالک شده است وعبدالمالک یک فرد نیست بلکه یک نظریه و تفکر و اندیشه است که هرگز از بین نخواهد رفت و بزودی رژیم و مزدورانش در منطقه این حقیقت را درخواهند یافت.

جنبش مقاومت مردمی ایران (جندالله)
 

[کد مطلب: 13870] [تاريخ انتشار: چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ پنجم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و چهارم فوريه ۲۰۱۰ ، 15:53:46 توسط Rebwar kurdistani
از چهره‌اش پیداست که‌ هیچ بیمی از مزدوران رژیم ندارد. خیلی چیزها را گفته‌ اما شیادان ایران جرات پخش آنرا ندارند. رژیم آخوندی قبلا خیلی از این جنایتها را در حق مردم کرد انجام داده‌،اما همانطور که‌ می بینینم هیچ که‌ نتوانسته‌ جنبش آزادیخواهانه‌ ملت قهرمان کرد را نابود و خاموش کند،بلکه‌ روز به‌ روز وسیعتروفراگیرتر شده‌. با اطمنان خاطر می تونم بگم که‌ جنبش آزادیخواهانه‌ ملت نجیب و قهرمان بلوچ هم با همچون دسیسه‌هایی هرگز خاموش نخواهد شد و بر عکس سبب شعله‌ورتر شدن آتش خشم و انتقام این ملت شریف خواهد شد که‌ سرانجام اشغالگران را می سوزاند. زنده‌ باد جنبش مقاومت ملت قهرمان بلوچ مرگ و نفرین بر اشغالگران رژیم آخوندی ایران ریبوار کردستانی/نروژ
نوشته شده در تاريخ پنجم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و چهارم فوريه ۲۰۱۰ ، 14:47:11 توسط Rebwar Kurdistani
از چهره‌اش پیداست که‌ هیچ بیمی از مزدوران رژیم ندارد. خیلی چیزها را گفته‌ اما شیادان ایران جرات پخش آنرا ندارند. رژیم آخوندی قبلا خیلی از این جنایتها را در حق مردم کرد انجام داده‌،اما همانطور که‌ می بینینم هیچ که‌ نتوانسته‌ جنبش آزادیخواهانه‌ ملت قهرمان کرد را نابود و خاموش کند،بلکه‌ روز به‌ روز وسیعتروفراگیرتر شده‌. با اطمنان خاطر می تونم بگم که‌ جنبش آزادیخواهانه‌ ملت نجیب و قهرمان بلوچ هم با همچون دسیسه‌هایی هرگز خاموش نخواهد شد و بر عکس سبب شعله‌ورتر شدن آتش خشم و انتقام این ملت شریف خواهد شد که‌ سرانجام اشغالگران را می سوزاند. زنده‌ باد جنبش مقاومت ملت قهرمان بلوچ مرگ و نفرین بر اشغالگران رژیم آخوندی ایران ریبوار کردستانی/نروژ
نوشته شده در تاريخ پنجم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و چهارم فوريه ۲۰۱۰ ، 13:44:16 توسط رزمجو از طايفه ( محترم) كفار
زلیخا! از قدیم خیلی چیز ها است که گفته شده و یکی هم اینست که تا مرد ( و نه نامرد ) سخن نگفته باشد, عیب و هنرش نهفته باشد, حتی سواد الکی اش.
نوشته شده در تاريخ پنجم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و چهارم فوريه ۲۰۱۰ ، 11:49:17 توسط amin
به كيخا : چگونه هست که بعد از جدا شدن و مردن خمینی کثیف به مثابه سر این حکومت ننگین، رژیم خون و جنون به حیات  خودش هنوز ادامه میدهد؟!! مسلسل، مسلسل، جواب ضد خلقه.
نوشته شده در تاريخ پنجم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و چهارم فوريه ۲۰۱۰ ، 11:48:35 توسط صبا عادل
بله اقای کیخا درست میگوئید به همین دلیل است که مردم ایران نوک حمله را خامنه ای ابله قرار داده اند که چون سر مار اگر جدا شود انگه این رژیم جنایتکار رمقی نخواهد داشت .
نوشته شده در تاريخ پنجم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و چهارم فوريه ۲۰۱۰ ، 08:51:29 توسط دگتر الفی
با دستگیری ریگی که ریگی در کفش اقایان    در ریگ زاران این سرزمین ریگی ،که به رایگان حتی ریگهای ما را هم به ریگی بها نداده و مانند ریگ به پای اربابانشان میریزند و همچو ریگ دروغ میگویند وبرای خود داستانهای 2 هزارو یک ریالی میخوانند و چنان در بوق و شیپور میدمند که گویا تمام مشکلات با دستگیری،ریگی از این کوه پر عظمت ایرانزمین ،فاتح بر جهان شدند!و با همان یک ریگی که از بلوچستان عزیز ما برچشمشان خواهد خورد،خواهند فهمید که ایران همه ریگزار است و اگر طوفانی شود،بهمن های ریگی گردند که ازهمان کوه بلندایرانزمین برروی این حکومت ظلم وجنایت ونادانی بریزدوبرای همیشه تاریخ،بگور بسپاردشان.عزیزان،همه میدانیم که نظام جهانخوارجهت،منحرف کردن انسجام مردم برای حقوق انسانی خود،به داخل برخی،احزاب وسازمانها،نفوذکرده وگروهای بظاهرچپ یاراستی بوجود اورده و رهبرانی بر راس کار گمارده،که بعد از مصرف، باقربانی کردن انهابتواند،برشرایط کنترل داشته باشند! ترس اصلی انها از نیروهای مترقی و دمکرات است که بر خرد جمعی مبتنیست و برای همه حقوقی برابر.
نوشته شده در تاريخ پنجم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و چهارم فوريه ۲۰۱۰ ، 08:39:13 توسط كيخا
از قديم گفته اند اگر ماري سر از تنش جدا شد ديگر تنه اش هيچ ارزشي ندارد. هر وقت تن بي سر مار توانست به حياتش ادامه دهد گروه ملعون و جنايتكار ملعون ريگي نجس هم مي تواند به حيات خو ادامه دهد
نوشته شده در تاريخ پنجم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و چهارم فوريه ۲۰۱۰ ، 07:51:31 توسط تهمتن
مالك ريگي٢٢ سال اش بود كه ظلم وستم و زورگويي وكشتار روزانه ي مردم محروم بلوچ را باپوست وگوشت خود لمس نمود وجونامردانه درسنين جواني;اسلحه برداشت و پنچه در پنچه ضحاك نمود و ازمرگ و رنج مبارزه و زندگي درشرايط طاقت فرساي مبارزاتي نهراسيد. اين جوان ٢٢ ساله مردانه و رستم وار هچون نياي خوددر برابرضحاك ايستادگي نمود وبيش از٨٠ نفراز سران جنايتكار پاسداران منجمله سركرده دوم و ياسوم فرمانده كل سپاه جنايتكاررا همراه با ٢٠ فرمانده ديگرمعدوم و بهلاكت رساند. كه البته مجازات بسياري ازسران وزارت اطلاعات ومزدوران محلي راهم بايد دراين مدت به آن اضافه نمود..حال مزدوران وطرفداران آشكار وپنهان رژيم كه دراين خبر همان انگ وترفندهاي خامنه اي را به اين جوان برخاسته مي زنند سنخي داشته;كه نخست سخن باآشكاران ازنمونه"محسن"(اين مزدوربگفته خودش به محسن رضايي راي داده!!)و مزدورسابقه دار ديگري بنام"سياوش"ست كه البته احتياجي به افشاي اين نمونه ها نيست. اما افشاي كساني كه رذيلانه براي مردم بلوچ اشك تمساح ميريزنند ودرعين حال;نابودي سران جنايتكاررا بچند سربازتقليل ميدهندهم آشكارشدندو دراين سايت باشماهاهم مبارزه خواهدشد.
نوشته شده در تاريخ پنجم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و چهارم فوريه ۲۰۱۰ ، 05:47:30 توسط Armin
فیلم دستگیری اجالان http://www.youtube.com/watch?v=glMWYTetFuE
نوشته شده در تاريخ پنجم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و چهارم فوريه ۲۰۱۰ ، 05:19:32 توسط Armin
این فیلم منو یاد دستگیری عبدالله اجالان رهبر حزب پکک ترکیه میندازه. اونجا هم سازمان سیا بود که اجالان رو دستگیر کرد و تحویل مأمور های ترکیه داد. فیلم دستگیری اجالان رو از اینجا میتونین ببینین: http://www.youtube.com/watch?v=Zr3THgIA-e0
نوشته شده در تاريخ پنجم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و چهارم فوريه ۲۰۱۰ ، 05:16:50 توسط یک شاهد
سه‌شنبه، ۰۴ اسفند ۱۳۸۸ / ۲۳ فوریه ۲۰۱۰ تلویزیون الجزیره ۴ اسفند ۸۸ مصاحبه با سلیم شاهزاد کارشناس پاکستانی سؤال: آیا می‌توانید صحت و سقم گزارشهای مربوط به تحویل دادن ریگی به ایران توسط مقامات پاکستان را مشخص کنید؟ سلیم شاهزاد متخصص جنبشهای اسلامی مسلح: …آمریکا در صدد است که از نقش منطقه‌ای در منطقه دست بردارد و به نظرم آمریکاییان تلاش می‌کردند که پاکستان عبدالمالک ریگی را به ایران تحویل دهد. سؤال: اگر روایت پاکستان درباره دستگیری یا تحویل ریگی درست باشد، چگونه می‌توان موضع ایران درباره تعقیب ریگی از طریق هواپیماهای ایرانی و فرود آوردن آن بر روی زمین را فهم کرد؟ جواب: این یک داستان خیالی است و واقعی نیست. چه بسا ایران می‌خواهد نام پاکستان را بپوشاند. این پاکستان بود که وی را در منطقه مرزی بین آنها تحویل داده است. این اقدام ایران در تمامیت آن یک بازی برای پوشاندن اسم پاکستان است. ایران اقدام به بافتن این داستان خیالی مربوط به پرواز از دوبی نمود. به نظرم این داستان درست نیست.
نوشته شده در تاريخ پنجم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و چهارم فوريه ۲۰۱۰ ، 04:47:47 توسط ashk=mahareb
هر کشوری دنبال منابع خودشه پس بهتره مردم فقط به حرف خودشون گوش بدن،به قول شاعر کی میتونه جز من و تو درد مارو چاره کنه .
نوشته شده در تاريخ پنجم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و چهارم فوريه ۲۰۱۰ ، 03:41:36 توسط NADER
عبدالمالک ریگی 5 روز پیش توسط امریکائی ها هنگام تردد بین پاکستان و افغانستان دستگیر شده و در یکی از پادگان های ارتش امریکا نگهداری می شد. دولت پاکستان باحتمال بسیار در همآهنگی با امریکائی ها، بازداشت ریگی را به اطلاع ایران رساند و گفت که برای تحویل او بهتر است با خود امریکائی ها وارد مذاکره و معامله شوند. این معامله گویا جوش می خورد و قرار می شود سه زندانی امریکائی که در ایران زندانی اند در قبال تحویل "ریگی" آزاد شوند. بدنبال این توافق که معلوم نیست زندانیان امریکائی زودتر آزاد شده اند و یا ریگی زودتر تحویل داده شده، عبدالمالک ریگی با سناریو پرواز از پاکستان و یا افغانستان به سوی قرقیزستان تحویل ایران می شود
نوشته شده در تاريخ پنجم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و چهارم فوريه ۲۰۱۰ ، 02:54:25 توسط اميد
بايد ملاها از ريگي تشكر كنند چون پاسدارها را با آن همه جنايتهايشان راهي بهشت ميكرد !!!!
نوشته شده در تاريخ پنجم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و چهارم فوريه ۲۰۱۰ ، 02:28:36 توسط تامسون
حالا چی قرار توی اون هواپیما ها به جز سه امریکائی به امرکیائیان تحویل داده بشه خدا می دونه میلیاردها دلار و طلا
نوشته شده در تاريخ پنجم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و چهارم فوريه ۲۰۱۰ ، 02:27:11 توسط Mordad
آقاي آخوندوش شاديتون زياد طول نميكشه زيرا جنبش زنده هست و آماده يك عمليات عظيمه كه خامنه اي تو خودش برينه
نوشته شده در تاريخ پنجم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و چهارم فوريه ۲۰۱۰ ، 02:23:45 توسط تامسون
امریکائی ها یه مدت پیش لو رفتن که در جهت کشف رهبران نظامی داخلی تشکیلات سکولار نور با نظام همکاری کردند و ریگی هم اونها تحویل دادند . اصلا کودتای حمایتی امریکا از سپاه بخاطر مقابله با سیستمی کاملا ایرانی به نام تشکیلات سکولار نور بوده می توانید . ریگی رو هم تحویل دادند . امریکائی ها خودشون این مولاها را سر کار اوردند چرا که شاه هم همین بود چون مردم از اون نوع حکومت متنفر شدند فقط خورجینش رو عوض کردند وگر نه خر همون خر است . ساواک همون ساواک هست نظام همون نظام طاغوتی هست که میدان های خون ساخت . امریکائی ها فکر میکنند همه مردم منطقه بخصوص ایرانیان خر هستند که اینطوری رفتار میکنند . کافیه شعارهای مرگ بر امریکا بیاد بالا . اگر توی کشور ما دمکراسی و قانون باشه دیگه کی پول و سرمایشو نمی بره امریکا هیچکس . این هم ابزاری برای غارت مردم هست دمکراسی فقط برای امریکا باشد که به این شکل مردم جهان رو غارت کنه و هر روز بر ثروت خودش بیفزاید .
نوشته شده در تاريخ پنجم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و چهارم فوريه ۲۰۱۰ ، 00:51:23 توسط آق اویلر
ساده لوحانه است اگر تصور کنیم آمریکا با ایران معامله ای کرده است مثلاً برای آزادی 3 گروگان ریق ماسی. آمریکا با ایران معامله ای ندارد . آمریکا 30 سال است در کون رژیم را گرفته مبادا تلنگش دربره. نگاهی به تاریخ 30 سال اخیر بکنید ببینید چه اقدامی تا به حال کرده اند که به نفع رژیم و طولانی شدن حیات ننگین آن نشده؟ من به مبارزین واقعی بلوچستان که برای حقوق مردم رنجکشیده خود تلاش میکنند، احترام میگذارم ولی از آنها به عنوان یک دوست هموطن خواهشی که دارم اینست که به جای کشتن سرباز صفر بدبخت ایرانی، نوک تیز خنجر خود را به سمت آمریکا و همپیمانان جنایتکارش گرفته و حتی اگر میتوانند دنیای آنها را ناامن کنند. ضمناً آقایان و بانوان فعال!!! خارج نشین که تریبون در اختیار دارند اگر جیره خوار نیستید، این بازی کثیف پشت پرده ای که آمریکا و انگلیس راه انداخته و کشور جنایتکار و قلاده برگردنی چون اسرائیل مجری آن است را افشا کنید.
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 21:10:46 توسط آرش*
هر کس که با جمهوری اسلامی درگیری داشته باشد دلیل نمیشود که طرفدار مردم ایران است.جند الله گروهی است تروریستی در سطح القأعده با کمک مالی عربستان،و پشتیبانی‌ و تصمیم گیریهای کشورهای عضو ناتو، بطور عمده آمریکا و انگلستان..
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 20:20:07 توسط كريمخان
ادامه.... به *دبي تحويل ايران ميشود٠اين نشانه تفاهم و همكاري كشورهاي ارتجاعي منطقه است٠ايران نه نيازي به عبدالمالك ريگي دارد و نه اسراييل نياري به المبحوح فلسطيني! نياز اينان در وحدت براي سركوبي خلقهاي منطقه اند٠رژيم آدمكش ايران و رژيم قاتل اسراييل هيچ تفاوتي ندارند و تمام تبليغات و جنجالهاي بيهوده بر سر ايران اتمي پوچ است٠امپرياليستها بايد با درست كردن مترسكهايي چون ناتان ياهو و احمدي نژاد سلاحهايشان را بفروشند و خاورميانه براي تهيه سلاح بايد نفت هايش را بفروشد. اين معاملات پشت پرده پاياني ندارد٠ ريگي و اوج آلان و المبحوح و عماد مغنيه و گيلياد شاليط بهانه اي بيش نيست٠ بكوري چشم امپرياليستها مبارزات مردم ايران تا سرنگوني جمهوري اسلامي و برقراري عدالت و دموكراسي ادامه دارد٠
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 20:19:51 توسط كريمخان
ادامه.... به *دبي تحويل ايران ميشود٠اين نشانه تفاهم و همكاري كشورهاي ارتجاعي منطقه است٠ايران نه نيازي به عبدالمالك ريگي دارد و نه اسراييل نياري به المبحوح فلسطيني! نياز اينان در وحدت براي سركوبي خلقهاي منطقه اند٠رژيم آدمكش ايران و رژيم قاتل اسراييل هيچ تفاوتي ندارند و تمام تبليغات و جنجالهاي بيهوده بر سر ايران اتمي پوچ است٠امپرياليستها بايد با درست كردن مترسكهايي چون ناتان ياهو و احمدي نژاد سلاحهايشان را بفروشند و خاورميانه براي تهيه سلاح بايد نفت هايش را بفروشد. اين معاملات پشت پرده پاياني ندارد٠ ريگي و اوج آلان و المبحوح و عماد مغنيه و گيلياد شاليط بهانه اي بيش نيست٠ بكوري چشم امپرياليستها مبارزات مردم ايران تا سرنگوني جمهوري اسلامي و برقراري عدالت و دموكراسي ادامه دارد٠
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 20:14:08 توسط كريمخان
با درود٠ دستگيري عبدالمالك ريگي شايد ضربه اي به جنبش جندالله باشد, اما تاثيري در مبارزات بحق مردم ايران و خلقهاي كرد و ترك و بلوچ نخواهد گذاشت٠خلق بلوچ نه براي ريگي, كه براي احقاق حقوق از دست رفته خلقي مبارزه ميكنند كه بر آنان ظلم مضاعف ميرود ٠ماهيت امپرياليستها در همراهي و كمك جمهوري اسلامي در شرايط مناسب بر هيچكس پوشيده نيست. اگر چه جمهوري اسلامي حكومت مطلوب و محبوب امپرياليست ها نيست و توقعات بيشتري از آن دارند ولي بخاطر حراج گذاشتن سرمايه هاي ملي و نفت و گاز ارزانش و ماهيت ضد مردمي اش موردپشتيباني امپرياليستهاي روسي چيني انگليسي فرانسوي و امريكايي است٠ چيز مهمي كه هست تحويل ريگي نه براي ٣ امريكايي كوهنورد, و نه براي تحويل كلوتيده ريس دانشجوي فرانسوي, بلكه در ادامه سياستهاي بده و بستان با اسراييل و امريكا انجام شده٠ابتدا يكي از سران حماس كه در ايران بوده و قصد خريد اسلحه از چين داشته در *دبي بقتل ميرسد و چند روز بعد عبدالمالك ريگي در حين سفر از قرقيزستان به *دبي تحويل ايران ميشود....ادامه
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 19:31:37 توسط سهراب
چه كسى آدم كش واقعى براى نفرت و كينه از فرهنگ ايرانى است خامنه اي اشغالگر يا ريگى فرزند خلف و محروم ايرانزمين چه كسى ٣٠ سال بجز قتل و غارت و تچاوز و شكنجه بر مردم يك سرزمين كهن چيز ديگرى روا نداشته است حكمان خونخوار ايران اشغال شده يا دليرى به نام عبدالمالك ريگى كه اكنون زير بدترين و وحشيانه ترين شكنجه ها توسط آدمخواران اطلاعاتى براى لو دادن مبارزان و اعترافات دروغى است ولى اين قافله را سر ايستادن تيست سرنگونى رژيم اشغالگران ضدبشر با همت و خيزش همگانى كاملا نزديك است مرگ بر خامنه اى دجال
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 19:01:28 توسط خواننده
فقط جیره بگیرهای رژیم ضد انسانی ایران از این خبر خوشحال میشوند. ریگی یک انسان آزاده است که برای مردم خود مبارزه میکند. اگر رژیم ایران اینهمه قتل و جنایت نمی کرد ریگی ها به وجود نمی آمدند. با گرفتن و کشتن او هم این مسئله تمام نخواهد شد. متاسفم که او زنده به دست این جانیان افتاد و خدا میداند حالا تحت چه شکنجه هایی است. درود بر هموطنان بلوچ که چنین جوانان رشیدی را در دامن پرورانده اند.
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 18:38:09 توسط یک ایرانی
من از اقوام ایرانی نیستم ایرانی هستم و شیعه درود بر هر کس که با این ضد ایرانیان در نبرد است درود بر فرزند دلیر ایران عبدالملک ریگی از بهترین فرزندان این خلق است سپاهیان و بسیجیان نوکر صفت هرگز معنی آزادی را نمیفهمند و با اینکه همه این جانیان را میشناسیم ولی باز عده ای هم صدا با حکومت جنایت میشوند نگاهی به سرکوب کوی دانشگاه نشان میدهد که ریگی ها برادران ما هستند بلوچ و کرد و لر و عرب و فارس ما همه با هم هستیم جانیان سپاه و بسیج از ما نیستند درود بر هموطنان بلوچ قلب هر کس و نیتش در چهرهاش پیداست یک نگاه به چهره ریگی بیندازید یک نگاه به سیاهپوشان جانی اکه میخواهند ادای پلیس را در بیاورند در حالیکه پلیس برای مردم کار میکند نه برای جانیان لباس شان همرنگ قلب شان سیاه و تاریک است سرنگون باد حکومت جانیان سلام بر ریگی قهرمان
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 17:29:55 توسط sara
رژیم با انتشار خبر ریگی كه حدود يك هفته قبل توسط سرويس هاي امنيتي پاكستان تحويل ايران شد قصد تحت الشعاع قرار دادن افتضاح کوی دانشگاه را دارد !
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 16:06:19 توسط Arash hamyar
دوستان مبارز اگر امروز حکومت مسرور از بدام انداختن یکی از دلیرترین فرزندان ایران است ولی بداند که مبارزه ما امروز همچنان ادامه خواهد داشت و ما انتقام خون بیگناهان ایران زمین را این واماندگان تاریخ خواهیم گرفت . ملت بزرگ ایران هرگز فرزندان خود را تنها نخواهد گذاشت. ما پیروزیم چون حق با ماست.
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 16:05:20 توسط سياوش
من به عنوان يك ايراني  از دسگيري ريگي خيلي خوشحال شدم.تروريست،تروريست است وخوب وبد ندارد.كسي كه براي رسيدن به هدف سر از تن اسير جدا ميكند جاي هيچ ترهمي ندارد
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 15:56:26 توسط abdi
تروريسم ريگي به همان اندازه محكوم است كه تروريسم دولتي رژيم ايران اينكه خامنه اي ٧٠ ميليون ملت ايران را به گروگان بگيرد و بنام جدائي طلب كرد و عرب و بلوچ و... بهائي و سلطنت طلب و منافق و التقاطي.... و عضو موساد و عنصر سيا و... بكوبد و به بند كشد و بكشد نتيجه اش طغيانهاي اجتماعي خواهد بود كه دامنه اين طغيانها هرچند به بيراهه برود مسئولش خود رژيم خواهد بود ريگي ها با دستگيري و سركوب نظامي از بين نمي روند بلكه با احترام گذاشتن به حقوق آحاد مردم ايران و احترام به اقليت ها به آداب و سنن و فرهنگ قوم هاي مختلف ايراني و ايجاد بستر عدالت و برابري است كه زمينه ترور و تروريسم را خشك خواهد كرد. آيا تركيب ساختاري رژيمي كه خود سرآمد ترور و تروريسم است ميتواند پاسخگوي خواست هاي بحق ملت ايران و قوم هاي مختلف ايران باشد؟ آيا رژيمي كه خود براي سركوب خواست هاي بحق مردم بدنبال تشنج آفريني و ايجاد جنگ در منطقه جهت تضمين حاكميت خود است ميتواند با تروريسم و نا امني مبارزه كند؟؟
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 15:48:30 توسط سعید
اهالی سیستان وبلوچستان از آغاز فتنه خمینی تا سرتگونی آن حکومت جهنمی هرگز وهرگز زیر بار فرامین حکومتی نرفته ونمیروند . چون اصولا عقاید وآداب ورسوم شیعه با سنی منافات دارد و هیچ یک از فروع دین و یا حتی در بسیاری موارد اصول دین شیعه وسنی همخوانی ندارد . چگونه میتوان آن فاصله نجومی را که برخلاف مسیر یکدیگر حرکت میکنند پیوند زد ؟
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 15:39:54 توسط Mordad
يه جوان 28 ساله يعني تقريبا همسن من با هيكلي لاغر و نحيف و صورتي آفتاب سوخته و مملو از مظلومي سالهاست كه خواب از سر حكومت تا بن دندان مسلح آخوندي با تمام حمايتهاي خارجي اش ربوده شما امروز حتما فيلم مربوط به حمله به كوي دانشكاه رو ديديد درسته? شبيه برخورد تروريستاي القاعده با قربانياشون يا برخورد سربازا با دشمن متجاوز به حريم كشور هم نبود خدا خوب موقعي رسواشون كرد درست موقعي كه سردار بلوج اسير شد تا حقانيت رزم اين دلاور و اينكه با يه مشت كفتار عمامه به سرطرفيم كه ضدبشر و ضد ايرانين وعده ما 4 شنبه سوري روز آخوند و بسيجي زنده زنده سوزي درود بر دلاوران جنبش مقاومت از شما خواهش داريم به جنبش سراسري خلق ايران نزديك بشيد و عمليات را به سراسر كشور خصوصا تهران بكشانيد كه مطمعن هستم از اين به بعد اين كار را خواهيد كرد
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 15:19:12 توسط مش قاسم
حاج محسن دست شما هم دارد نکند که نواله ات را از رژیم دو هفته یکبار دریافت میکنی!
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 15:09:01 توسط سروش
دستگیری و تحویل پناهندگان ایرانی توسط دولت پاکستان به رژیم قاتل و آدم کش یک عمل شرم آور و غیر انسانی است.تحویل قربانی به جلان را باید محکوم کنیم و به دولت انگلیس و امریکا باید گفت: وقتی به کشتار مردم در خیابانها و اعدام گروهی و جنایتکارانه هموطنان بلوچ ما می رسد دم بر نمی آورید و سکوت پیشه می کنید و امر داخلی آخوندها می دانید.ولی وقتی به مبارزی مانند آقای ریگی که برای حقوق خود مبارزه می کنند تروریست می شوند و با شدت و حدت محکوم می کنند. این امر دخالت در امور داخلی ما ایرانیان است و غیر قابل بخشش است. اینها ید طولانی در قرار دادن مبارزین در لیست تروریستی دارند 
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 15:06:39 توسط azarakhsh
آيا في ما بين "المبحوح" فرمانده حماس كه پس از دیدار با یک ایرانی در دبي کشته شد و دستگيري و انتقال عبدالرحمان ريگي از پاكستان ميتواند رابطه اي وجود داشته باشد؟
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 14:09:45 توسط كاوه
تلويزيون الجزيره خبر داد مقامات پاكستانى روايت حكومت ايران درباره عمليات دستگيرى را تكذيب نمودند و گفتند يك هفته قبل رهبر گروه سنى جند الله ايرانى عبدالمالك ريگى را به ايران تحويل دادهاند و اين در حالى است كه تهران اعلام كرد ريگى را دستگير كرده و تصاويرى از ورود تعدادى از مأموران ويژه امنيتى به يك هواپيماى مسافربرى كوچك كه حامل ريگى بود نشان مىدهد كه او را دستگير مىكنند.
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 14:02:09 توسط سیا
با توجه به اینکه بحران اقتصادی و سیاسی در جهان سرمایه داری بعد از دهه 60 و 70 در فاز تازه ای خود را سازماندهی کرد تا بتواند تجدید قوا کنند و از تمام ابزارهای موجود استفاده کرده و برنامه ریزی جدیدی جهت تقسیم جهان در بین خود را شکل دهند.(پایان جنگ ویتنام -حمله به افغانستان -سرنگونی شاه-قدرت گرفتن مذهبیان-فروپاشی شوروی-جنگ عراق-بوجود امدن ارو در مقابل دلار-11 سپتامبر-جریانات تروریستی سازمان یافته ووو)انها مانند دولبه قیچی! یکی، با نابود کردن تشکلات مردمی و مترقی و جایگزینی تشکلات متحجر و عقب افتاده.و دومین لبه، بوجود اوردن سازمانهای تروریستی[چه،دولتی(اسرائیل..)وچه انفرادی(القاعده-پ.ک.ک.وو)]بکمک سازمانهای ضد اطلاعاتی و جاسوسی،همان کشورهای پر قدرت سرمایه داری.با چنین حمله گازانبری،تمام نیرو های آگاه چپ و ملی و مردمی را در کنترل خود قرار دادند و هرکه خواست علیه ان باشد یا تروریستش نامیدند ویا ترورش کردند.عزیزان ایرانی این سیاست نابودگر،دیگر کاربردی ندارد و بحران انها بمراتب بزرگتر از ان است که بتوانند کنترلش کنند و ما باید هوشیارتر و مبارزتر و با بکار گیری از چالشهای موجود انها را نابود کنیم
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 14:01:03 توسط Mordad
خبري بود كه قلب مرا شكست لعنت بر جمهوري صهيونيستي اسلامي حكومتي كه با لندكروز زنان را در تهران زير ميكند شما حساب كنيد در بلوجستان محروم جناياتي كه انجام ميدهد اصلا با کسی نميكنن مثل آب خوردن مردمي كه از مرز براي يه لقمه نان عبور ميكنند رو تيرباران ميكنن خودروهاي مردم محروم كه مملو از سوخت قاجاق هست همراه سرنشين آتش ميزنند من خودم سرباز بودم اونجا و به عينه اينا رو ديدم بله بابك زمان نيز مانند بابك خرمدين فروخته شد اما جنبش بزودي دست به عمليات متحورانه اي خواهد زد كه خامنه اي و مزدورا به غلط كردم غلط كردم بيفتن
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 13:51:41 توسط فرید
با ابراز همدردی با همه شیران بلوچ وجندالله این خیانت بزرگ انگلیس وامریکا را نسبت به مردم ایران ودرجلب حمایت خامنه ای جنایتکار محکوم کرده .ودنیا بداند که از کنار ریگی هزاران ریگی دیگر با قامتی افراشته در مقابل حکومت جنایتکار وفاشیست اسلامی تا سرنگونی کامل ایستادند
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 13:46:25 توسط baaba302000@yahoo.de
و دختری که در کشورهای همسایه عراق به فحشا کشیده شده اند نیز هیچکدام به این ثروتمندان و خائنین به وطن تعلق ندارند. چه کسی مخارج این افراد را میدهد؟ ان افراد خیری که پول خرید سلاح و تجهیزات به این گروهها میدهند برای ساختن یک مدرسه و یا درمانگاه نیز دست به جیب هستند و یا پول انها فقط به در خونریزی میخورد؟ شما امروز به بهانه های نژادی سعی به دیوار کشیدن بین مردم ایران عزیز هستید ولی مردم میبینند که در عراق بعد از کردها که به علت زبانی میخواهند مستقل باشند عربها را نیز به علت شیعه و سنی بودن تشویق به درگیری میکنند. و وقتی سروصداها خوابید صاحبان ادیان مختلف در میان کردها که کم هم نیستند تشویق به درگیری و اعلام استقلال البته به خرج بیگانه میشوند. البته ریگی و گروهش را با مردم بلوچ یکی دانستن و عزادار شدن میلیونها نفر برای دستگیری یک مهره خارجی بی ارزش هم از ان حرفهائیست که مرغ پخته را در قابلمه به قدقد وامیدارد. این برادران دو اتشه باید به خاطر داشته باشند که بن لادن و القاعده و طالبان و خمینی و صدام نیز ساخته و پرداخته دستان غربیها هستند و زیاد این شخص را بزرگش ندانند.
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 13:39:58 توسط اردوان
ايران زمين از اين شير هاي جوان بسيار دارد. چهره آفتاب سوخته و رنجديده او نشان از حقانيت او دارد لبخند او تمسخر تمام قد به جانيان امنيتي ايران و همكاران عوامفريب آنان در مرزهاي دور و نزديك است.
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 13:35:30 توسط فريد
ديگه چرا بهش چشم بند ميزنن نبوت دستگيري خودشون هم ميرسه
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 13:24:53 توسط مصطفی
شیشیه ایی شفاف(ساختاری و تشکیلاتی) نزد دولتهای "امن" و طرفدار "حقوق بشر" و سرویسهای امنیتی آنان نکنید که تاوان بسیاری را برای روند انقلاب خواهد داشت.چرا راه دور برویم فقط کافی است که نگاهی به خودمان و آن نیرو های که تن به این بازیهای ارتجاعی داده و از صدای کف زنان حرفه ایی پارلمانها و مجالس سنای این کشورهای امپریالیستی سر مست بودند و یا نیروهای که تمام مشخصات کادرها و رهبران خود را علنی کرده و بر بستر این کشورهای "امن متمدن و پیشرفته" ناگهان سر از لیست دستگیری اینترپول درآوردند انداخته تا دستان در پوست گردوی این خوش باوران را بهتر دیده و درس عبرت بگیریم. نیروهای انقلابی و صف مردم دشمن مشترک ارتجاع و امپریالیسم بوده و هرگونه کم بهایی و یا سهل انگاری به این مسئله دیر یا زود عواقب و پی آمدهای دردناکی را همراه خواهد داشت.ضعف رژیم به معنای مرگ او نیست و بدون دخالت نیروهای انقلابی بدون هیچ شکی ارتجاع به کمک امپریالیسم خود را ترمیم ساخته و در بهترین شکل آن مردم تبدیل به نیروی این انتقال و بازسازی ارتجاعی میشوند. این آغاز جدیدی است که این بار باید از جانب انقلابیون باید آگاهانه رقم خورد...م
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 13:18:10 توسط سیامک
روزی بر همه آشکار خواهد شد که رژیم جمهوری اسلامی با خواست غرب در ایران بر سر کار آمد و به خواست غرب به حیات خود ادامه می دهد.اختلاف جمهوری اسلامی و غرب یک جنگ زرگری است.رژیم جمهوری اسلامی بیشترین خدمات را در طول سی سال حیات ننگین خود به غرب ارائه داد.آینده در این خصوص سخن فراوانی دارد.
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 12:31:58 توسط رنگین, محارب
برادران بلوچ, من اندوه بزرگتان را پذیرایم. گرجه من با همه سیاستهای ریگی موافق نیستم, اما او را محصول یک شرایط بغایت وحشتناک میدانم. این روزها دوباره در زیرنویسها نوشته شده که در ایران حکم تجاوز, مواد مخدر, اعدام هست و هیچ صحبتی از اعدام مخالفین نیست. من هم با کسانی که از ساخت و پاحت امپریالیستها با رژیم ایران حرف میزنند موافق هستم. آقا محسن شما هم مهره سوخته رژیم هستید, ما اینرا میداینم و خواستم توجه ات را به آن جلب کنم. دستان آمریکائیها , هلندیها و اینگلیسیها ا به خون مردم بیگناه افغانستان و عراق آلوده است. و بزودی این دستان برای همیشه از جهان سوم قطع خواهد شد. سرمایه داری دوران احتضار خود را میگذراند و بزودی مرگ آنها هم فرا میرسد.
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 12:29:41 توسط مصطفی
با درود، تمام نیروها و جریانات و کسانی که واقعأ عزم سرنگونی این رزیم ارتجاعی را دارند و در این راه قدم برداشته اند باید بدانند و مطمئن باشند که امپریالیسمی که دستانش تا کتف به خون میلیونها انسان ستمدیده آلوده است و ما هر روزه شاهد جنایات و زد و بندهای آشکار و غیر آشکار آنان با ارتجاعی ترین حکومتهای دنیا هستیم حاضرند برای منافع خود حتی نزدیکترین یاران خود را هم قربانی کنند. ارتجاع و امپریالیسم دو روی یک سکه هستند که بدون هم این سیستم و ساختار نمی تواند توازن و بالانس خود را حفظ کند و بقای خود را بدین شکل ادامه دهد. ما به کرار شاهد اینگونه همکاری های سرویسهای امنیتی و دولتهای امپریالیستی با حکومتهای ارتجاعی بوده ایم و امریکا خود با استفاده از تجربیات موساد در یک دههء اخیر در رایج و عمومی کردن آن در واقع راه را به حکومتهایی مانند جمهوری اسلامی نشان داده است. پس هوشیار باشید و ساختارهای حساسی را که ثمرهء و میراث چندین دهه مبارزه علیه ستم و استثمار است عجولانه و یا با علنی سازی های بیمورد و غیر ضروری و یا نا دیده گرفتن مسائل امنیتی از تلفن و اینترنت گرفته تا ارتباطات فیزیکی تبدیل به ...م
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 12:29:20 توسط Amir
جمهوري حقه باز و انسان ستيز اسلامي ممكن است بتواند با كمك اربابان جهانخوار خود از پس اعضاي جندالله برايد, ولي در مقابل اراده قوي ايرانيان بخصوص نسل جوان افتخار افرين امروز, صد درصد بزانو در خواهد امد
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 12:21:39 توسط بردیا
اگر طالبان در افغانستان بدون کمک خارجی رفت و اگر صدام حسین با نزدیک چهل سال قتل عام و جنایت علیه مردم خود و کشورهای همسایه شر خود را از سر ملت عراق کم کرد جمهوری ننگین و سرتا پا لجن جمهوری اسلامی نیز خواهد رفت .ملت ما نمیتواند با تظاهرات سکوت و انقلاب مخملی یا قلقلی این جانوران خونخوار و هرزه را بیرون براند. اگر شاه رفت چون یک نیروی نظامی نیروی هوایی به ملت پیوست و ملت مسلح شدن ریزش شدید و سریع در نیروهای سه گانه انجام شد و نبرد خیابانی صورت گرفت امروز ایران یک ارتش با غیرت ندارد که به یاری بیاید ملتی که اماده جنگ خیابانی باشد نیز در تعداد قابل توجه نیست تنها یک راه است وان حمله هوایی به تمامی پادگانهای سپاه و مراکز نظامی و انوقت خواهید دید این حکومت به سه روز نمیرسد که سقوط میکند
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 11:12:30 توسط kamran
پشت پرده خبرهايي هست ايران امريكاييها را ازاد ميكند يا مورد هسته ايش كنار ميايد
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 10:41:46 توسط Viva Iran republic
This is another proof why the America does not want Bin Ladin captured, he is still useful to have around and when his time is up he would be captured as easy as this one. As for Rigi goes well his time was expired and now he must be trade with three American in Iran and give IR another kiss in the lips that no matter what, America loves you baby.
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 10:41:05 توسط خواننده
اگر ریگی آدم بدی است چرا برادران گمنام امام زمان از ترس سر و صورتشان را پوشانده اند؟ اینهمه ظلم . ستم که بر مردم بلوچ کرده اند فردا از آن خاک هزاران ریگی دیگر بلند خواهند شد. تف به روی امریکا و پاکستان.
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 10:20:12 توسط ارگان
آیا معامله ای آنجام شد؟ در دبی محمود المحبوب فرمانده حماس بقتل میرسد و چند هفته بعد سفر عبدالرحمن ریگی لو رفته واودستگیر میشود،فرض برآنست که این معامله بین ایران واسراییل در خلوتگاه انجام گرفته باشد، ما از همه آزادیخواهان استدعا داریم تا صدای خود را بلند کنند تا برای این ایرانی از اقلیت قومی ومذهبی دادگاهی عادلانه وباحضور مردم و وکالای کاردان وانسان دوست در نظر گرفته شود .
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 10:15:12 توسط فارس
با سلام به نظر من ريگی رهبر جنبش مقاومت بلوچستان مردی شریف بود امید وارم جانشینانش راه و رسم او را دنبال کنند .در رابطه با مزدوران بد نام وزارت اطلات هم که از خوشی داران بال بال میزنند فقط همین بس که مبارزه با دستگری و یا شهادت شخص یا اشخاص تمام شدنی نیست من به اونوان ۱ایرانی آزادی خواه از دوستان دراین جنبش مقاومت در خواست دارم قوی تر از گذشته و با ایمانی بشتر این راه را ادامه بدهند
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 10:11:47 توسط رزمجو از طايفه ( محترم) كفار
جمهوري حقه باز و انسان ستيز اسلامي ممكن است بتواند با كمك اربابان جهانخوار خود از پس اعضاي جندالله برايد, ولي در مقابل اراده قوي ايرانيان بخصوص نسل جوان افتخار افرين امروز, صد درصد بزانو در خواهد امد. منتظر باشيم كه در تاتر روحوضي نماز جماعت جمعه اينده, اول مرگ بر امريكا, اسراييل و انگليس را سر دهند و بعد در رابطه با اين جريان, امدادهاي غيبي ( غيبي, مثل دكمه غيبي ) را برخ امت هميشه در صحنه شان بكشند.
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 09:57:10 توسط تامسون
عزیزان من همش امریکا اینجا مشخص هست که سربازان گمنام امام زمان در جهت قتل مخالفین و استردادشون به نظام ووووووو همین امریکایی ها هستند . یعنی جمهوری اسلامی اینقدر نفوذ در مقر امریکائی ها داشته که عکس ریگی همون لحظه به دستشون رسید وووووو خدا از امریکایی ها نمی گذره چرا که همه طوره به ملت ما خیانت می کنند مولا رو دوست دارند چون سی ساله حضورشون و قدرتشون رو در منطقه با این ابزار پر رنگ کردند مولاها خیلی خدمت به امریکا کردند برای همین دل کندن امریکایی از مولاها خیلی سخته .
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 09:50:27 توسط کیا Kiap78
با محسن کاملا موافقم اصل مطلب معامله هیچ با 3 آمریکائی بود
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 09:38:14 توسط محسن
دست برادران گمنام سیا و اطلاعات پاکستان درد نکنه سه گروگان امریکایی را زودتر بفرستید بروند. عبدالملک مهره سوخته شده بود و تنها یک قاچاقچی بین المللی بود.
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 09:34:40 توسط مبارز
نحوه دستگیری ریگی شباهت زیادی به نحوه دستگیری اوجالان دارد.بعید نیست که بخاطر روابط تنگ اقتصادی و سیاسی ترکیه با ایران؛ افندی ها این شگرد را در اختیار رژیم گذاشته اند.حدسم اینست که آمریکائیان و پاکستانی ها و چند کشور دیگر برای نشان دادن حسن نیّت به رژیم تمام اطلاعات خود را در اختیار آخوندها قرار دادند. ار ازاء این خوش خدمتی چه عایدشان شده؛بعدها شاید معلوم شود.با دستگیری ریگی؛ شکم زنان و فرزندان و محرومان جامعه بلوچ پر نخواهد شد.این رژیم باید برود تا رژیمی سرکار آید که شکم مردم را پر کند؛ آبادی هایشان را آباد کند؛ مدرسه و دهها طرح اجتماعی بسازد تا مردم محروم نیازی به دست بردن به اسلحه نداشته باشند. ریگی را گرفتند؛ ریگی های دیگر و مبارزان دیگری سر برخواهند آورد. تا این رژیم است؛ نه ما و نه آنها آرامش نخواهیم دید. سرنگون باد رژیم اهریمنی جمهوری اسلامی.
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 09:26:33 توسط کیا Kiap78
البته من کاری ندارم ولی مهمل بافی هم عجیب است: "طبق اطلاعاتی که شاخه اطلاعاتی جنبش بدان دست یافته است ..." نقل به مضمون اینها که یک گروه هستند مدعی هستند به اطلاعات فوق محرمانه مثلا سازمان امنیت ملی NSA در آمریکا دسترسی دارند که میدانند تلفنهای ماهواره ای انها را که کنترل میکرده اند به ایران داده اند، حالا بجای مهمل به این بزرگی بهتر نبود اینظور مینوشتید: از قرائن پیداست طی معامله ای با رژیم ایران به عنوان ابراز حسن نیست در معاملات بعدی همچون توافق هسته ای سازمانهای اطلاعاتی غربی ترتیب دستگیری عبدالمالک ریگی و موقعیت آنرا برای رژیم ایران فراهم کرده باشند.
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۰ ، 09:15:04 توسط ک. گ. کامران
اگر گروه جندالله اطلاع از همکاری غرب با رژیم تجاوز و شکنجه دارد و در این مورد مدارکی هم در دست دارد آیا نمی بایستی از پرواز رهبر خود بین دو کشوری که در دو سوی ایران قرار دارد جلوگیری میکرد؟ جالب (یا تهوع آور) است که رژیم ملایان هم ادعا دارد که این گروه امریکائی است. بر طبق این منطق همه کسانی که در افغانستان و خاور میانه فلک زده با هم در حال ستیزند آمریکایی بوده و به مثابه عروسک خیمه شب بازی به کار گرفته شده اند. به امید اینکه مردم محروم استان سیستان و بلوچستان بزودی به جنبش آزادیخواهی سراسری پیوسته و بساط حکومت دینی را برای همیشه از این سرزمین برچینند.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
محسن لرستانی اعدام شد؟
کاریکاتور: اموال رهبری
امام‌جمعه تهران: تمام اسباب زندگی رهبری به اندازه بار یک وانت هم نخواهد شد!
عکس/ استقبال سرد از سعید جلیلی دردانشگاه شهید بهشتی به مناسبت روز دانشجو
عکس/  سیب زمینی به جای نمایندگان!
عکس/ خوشا به حال دختران جنگ زده سوریه، حداقل آزادی شادی دارند؛
جشن رنگِ دختران و پسران سوری در دمشق
فيلم/ شعار توپ تانک فشفشه آخوند باید گم بشه توسط هواداران استقلال!تلوزیون ناچار شد صدای مردم را قطع کند
عکس/ در حلسه امروز ارائه بودجه سال 99، نمایندگان با چه دقتی به سخنان روحانی گوش دادند؟
پوسترهای تحریم انتخابات فرمایشی/ هر رای بە بقای نظام = شلیک یک گلولە بە قلب فرزندان ایران است
افزایش عوارض خروج از کشور
سوقصد به جان وکیل پرونده‌های محیط‌زیستی + فیلم
اسرائیل: روسیه به ایران اجازه زدن هواپیماها در سوریه را داد
عقبگرد عصرانه دلار در بازار تهران؛ بانک مرکزی شتاب نرخ ارز را مهار کرد
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: