به ما بپيونديد

فیلم / آتش زدن مسجد جواد الائمه از پايگاه هاي بزرگ و مركزي لباس شخصي ها توسط   افراد ناشناس[کد مطلب: 138862] [تاريخ انتشار: نوزدهم مهر ۱۳۹۶ برابر با يازدهم اکتبر ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم مهر ۱۳۹۶ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 13:30:41 توسط خستگی ناپذیر
چرا این ابله نمیره اینکار رو تو سپاه انجام بده؟ یا در یکی از مراکز گشت ارشاد؟ دقیقا مشخصه که کار مزدوران ابله سپاه ست. این مساجد بعد از یک انقلاب کارگری میتواند برای مراکز آموزش هنر( هنر غاری از هر گونه قید و بند مذهبی) استفاده شود، اصلا چرا راه دور بریم، اینمه مدارس متروکه میشه با نور پردازی های درست و بهداشتی و گذاشتن میز و نمیکت بجای مدارس استفاده شود.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم مهر ۱۳۹۶ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 11:16:22 توسط .مال باخته
این کارها کار عوامل اطلاعاتی رژیمه تا به مردمی که هنوز این لانه زنبورها را مقدس می‌دانند بگه اگر ما بریم تمام اماکن مقدس شما را آتش میزنند و احتمالا بزودی آخوند‌ها و بچه آخوند‌ها و قاچاقچیان چون اموال و پول مردم را از موسسه‌ها و بانکها دزدیده شروع به آتش زدن بانکها و مؤسسات میکنند تا بگویند ضدّ انقلاب پولها و اموال شما را به آتش کشید تا اصلا جوابگو نباشند هر چند که تا بحال هم با پشتیبانی‌ برادران تفنگ بدست قاچاقچی و سر کوب مردم جوابگو نبودنده.مال باخت
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم مهر ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 13:09:52 توسط خرم دین
کار ابلهانه و کاملا در جهت میل رژیم را انجام دادند ، چرا ? ما در کشوری زندگی میکنیم که 98% مردمش مسلمان هستند و در واقع این ابلهان با آتش زدن محل مقدس مسلمانان خود را نه در کنار مردم بلکه در مقابل آنها قرار داده اند ، اگر نگویم که کار خود رژیم بوده همان ( ابله ) کافیست ، اگر شعور داشتی دختر ایرانی را از چنگ گرگ صفتان گشت ارشاد خلاص میکردی و نه اینکه صدایتان را پخش میکردی ، خوب ابله در چند ثانیه بچه محلی ، دوستی ، دشمنی ، فامیلی ، معلمی ، بقال سر کوچه صدایت را تمیز میدهد و به جرم محاربه با خدا و رسول و تمام مقدسات اسلام اعدام میشوی ، همان که خیلی خری .
نوشته شده در تاريخ بيستم مهر ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 11:41:01 توسط ایرانی در غربت
کارشان درست است. باید تمام پایگاهای اهزیمن را از بین برد. اینها اموال عمومی نیستند, فقط جایگاه اهریمن است. اگر دوتا مزدور, "مخبر" هم آبغوره گرفتند به زیششان بخندید که آنان هم از سپاه اهریمن هستند. پیش بسوی نابودی اهریمن در ایران, با هر صورتی
نوشته شده در تاريخ نوزدهم مهر ۱۳۹۶ برابر با يازدهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 14:53:43 توسط خسته
فکر کن یک ژاپنی شاهد این ماجرا باشه که یک نفر(شتر) در حال خسارت رساندن به اموال عمومی باشه اموالی که از مالیات و منابع عمومی ثروت تهیه شده ، چه حالی میشه؟؟ چرا باید به خودمان ضرر بزنیم کم دزدی و اختلاس هست؟ کم بخشش به فلسطین و لبنان هست؟ فردا پولش از جیب من و شما در میاد یا اخوند و متولی مسجد؟ فردا از قبل این خسارت فاکتور سازی نمیکنن؟ برید ببینید فردا چقدر خسارت براورد کردن تا پولش و از مالیات ما بگیرن ، اگه شونصد میلیون نبود بیا تف کن تو صورت من ، چرا متوهمید؟ مخبر چیه؟ ادم یاد حرفهای بچه مدرسه ایها میفته کی میخوایم عقل و خرد را از جلد در بیاریم خدا میداند!
نوشته شده در تاريخ نوزدهم مهر ۱۳۹۶ برابر با يازدهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 12:47:26 توسط Xx
اگر صحت داشته باشد, مقصر خودشان هستند که درباره آن به این و آن اطمینان کرده و حرف زده اند, و یکی مثل این "خسته "( مخبر ) رفته و لو داده, سیستم اطلاعاتی اینطور کار می‌کند. دهانت را ببند.
نوشته شده در تاريخ هجدهم مهر ۱۳۹۶ برابر با دهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 21:28:03 توسط ناشناس
اولا كه اين كار احمقانه و ضد ارزش است ثانيا اين مسجد محل تجمع اوباش لباس شخصي نبود سوما اين مسجد از نادر مساجد شيك با ارشيتكتور بد ولي تميز و مرتب بود كه واقعا حيف بود كه خراب بشه. چهارما ، خر خود عوامل امنيتي هستند كه ميخواهند جنبش ضد رژيم را به جنبش هاي كوچك تر تبديل كنند كه راحت بتوان سركوب كرد. پنجم اينكه نظام علي بابا و دزدان همراه وي جوابگوي مشكلات اقتصادي طبقه محروم نيست و به اين طريق و با شگرد كهنه ميخواهد تحريك احساسات مذهبي طبقه محروم را دامن بزند .
نوشته شده در تاريخ هجدهم مهر ۱۳۹۶ برابر با دهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 19:25:10 توسط خسته
ملتی که شاخه زیر پای خود را اره میکند... چقدر حالم از این واژه "ملت آگاه و فهیم ایران" بهم میخورد!؟
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
دیوارکشی دربرابر ساختمان مجلس متوقف شد + عکس
عکس/ احسانى يكى از سرداران سپاه قدس هنگام ترک جلسه با مسئولان اتحاديه ميهنى كردستان عراق
پشت پرده قرارداد میلیاردی دو شرکت نوپای ایرانی و نروژی 
کاریکاتور/ بدهی نفتی میلیاردی احمدی‌نژاد
عکس/ باز هم شکلات و حجاب (مقایسه مورد علاقه آخوندها)
توزیع اجازه‌نامه والدین در خوابگاه دختران!  +عکس
اعزام بیکاران ایرانی به ۴ کشور
کاریکاتور/  فرمانده سپاه: دفاع از مرزها وظیفه اصلی ما نیست وظیفه اصلی ما دفاع از انقلاب است
عکس/ صفحه اول امروز روزنامه ها، پنجشنبه 27 مهر، 19 اکتبر
 فیلم/ کارشناس صدا و سیما  : تحریم های آمریکا علیه سپاه  وحشتناکه
قاسم سلیمانی وزیر خارجه واقعی ایران
عکس/  اعتراض به تفکیک جنسیتی در ورودی دانشگاه علامه طباطبایی
آگهی های تجارتی