احتمال وخامت حال خامنه ای: برگزاری یک جلسه مهم در مجلس خبرگان رهبری در قم


به گزارش مهر، جلسه کمیسیون های سیاسی ـ اجتماعی و پاسداری و حراست از ولایت فقیه مجلس خبرگان رهبری امروز ۲۰ مهر در قم، برگزار می‌شود.

تا کنون از دستور کار این جلسه خبری منتشر نشده است. اما با توجه به وضعیت حساس کنونی و اوج گیری دوباره اختلافات سیاسی میان جناح ها، ممکنست این جلسه مربوط به بررسی وضعیت جمهوری اسلامی پس از خامنه ای باشد.

"پاسداری و حراست از ولایت فقیه" معمولا زمانی در دستور کار مجلس خبرگان قرار می گیرد که خطراتی ولایت فقیه را تهدید کند. در هر صورت اینکه پس از خامنه ای ولایت فقیه در جمهوری اسلامی به چه شکلی در آید یکی از مباحث مهم روز است. بر سر این مسئله میان جناحهای مختلف اختلافات عمیق و جدی وجود دارد. بحثهایی که در مورد تغییر نظام ریاستی به نظام پارلمانی از سوی اصولگرایان وابسته به جناح لاریجانی ها براه افتاده بازتاب بخشی از این مشاجرات است. البته این طرح مورد مخالفت جناح اصلاح طلبان قرار گرفته است. جناح اصلاح طلب تمایل دارد ولایت فقیه تبدیل به نهاد شورایی شود. شورایی که اشخاص پر نفوذی چون روحانی در راس آن قرار گیرند.

باید منتظر بود تا اخباری بطور  رسمی یا غیر رسمی از این جلسه مرموز به بیرون درز کند.

[کد مطلب: 138968] [تاريخ انتشار: بيستم مهر ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم اکتبر ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم مهر ۱۳۹۶ برابر با شانزدهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 18:29:53 توسط خسته
این حرفهایت را بپای آگاهی و ترست از دسته گلهایی که رضا دیبا به آب داده است میگذارم و فعلا از بازگفت آنها خودداری میکنم، اما در مورد نظر دادن! شغلم که رانندگی نیست داعم حواسم به جاده باشد ونتوانم پیام بنویسم خوشبختانه یک موبایل است و اینترنت همراه!! سر سفره غذا هم میشود اخبار را دریافت کرد و نظر داد، حداقل وظیفه خودم میدانم جهت مبارزه با آشوبگران سایبری و دشمنان وجودی ایران و نهاد! پادشاهی قدمی کوچک بردارم و فقط پیک ایران هم نیست به کوری چشم دشمنان حضور فعالی هم در یوتیوب دارم، در ضمن شما زبان پیک ایران نشوید این سایت برخلاف روند دیگر سایت های خبری فارسی! حق برابری به مخاطبان جهت ارائه نظر قرار داده من هم از این حق خود استفاده میکنم شما هم حرفی داری محیط آزادی ست بحث کنید اگر منطقی دارید، هنوز حکومت دستتان نیفتاده دیکتاتوری راه انداخته اید؟؟!
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم مهر ۱۳۹۶ برابر با شانزدهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 16:40:17 توسط دانشجو
حاج خسته تو و هم پالکی‌های بسیجی‌ ات به اعتراضات و آزادی خواهی‌ مردم میگوید آشوب و بخاطر از دست دادن لفت و لیس و مفت خوری و ترس از حکومت قانون به خودتان زرد کردید ، وضع تو کیشمیشی تره بهتره تو سکوت کنی‌ و بجای شستن بقول تو رضا جان من و پهن کردن بری شلوار خودت را که از تغییر اوضاع کثیف کردی بشوری و سر کوچه تان پهن کنی‌ ،از بسیجی‌ها که ما انتظار ادب نداریم من جواب ترا دیگه نمیدم، تو برای این کارها پول میگیری و تمام روز کارت گذاشتن کامنت‌های موافق و مخالف به تمام اخبار و گمراه کردن هم وطنان ما و حتی ایراد گرفتن به پیک انت که چرا کامنت‌های ولایت مدار تو را نمی‌گذارند است.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم مهر ۱۳۹۶ برابر با شانزدهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 11:10:41 توسط خسته
حیف نام پهلوی که برای این کتوله سیاسی خرج شود، از آخوند گفتی و آخوند پرستی معلوم است تو هم فرقی با آخوند پرستان متحجر نداری که گوش و چشم می بندند و دنبال اقایشان می دوند بدون اینکه بدانند مواضع و دیدگاه بتشان چیست!؟ میخواهی سکه یه پول نشوی و رضا جانت را نشورم اینجا پهن کنم زبان به دهان بگیر و سکوت اختیار کن که اوضاع طرف بدجور کیشمیشی ست
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم مهر ۱۳۹۶ برابر با شانزدهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 09:05:19 توسط دانشجو
آقای خسته شما را هم با اسم فامیلی مامانت صدا میکنند یعنی‌ اسم فامیلی مامان شما خسته بوده که فامیلی شما هم خسته است؟.غضنفر منظورت از رضا دیبا شاهزاده رضا پهلوی پسر شاه فقید ایرانزمین است،اگر هم مخالفی خوب بنویس رضا پهلوی این دلقک و لوس بازی‌های آخوندی را هم بگذار برای میهمانی‌های سراسر فاسد آخوندی خودتان و اسم بچه رهبرت را به مجتبی خجسته تغییر بده کاش یک موی رضا دیبا بقول شما در تن‌ یکی‌ از دزدان بالانشین بود تا مملکت به این روز نمی‌افتد.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم مهر ۱۳۹۶ برابر با پانزدهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 20:51:14 توسط خسته
حرف من فقط در یک مورد با شما و دیگر دوستان متفاوت است آنهم اینکه هر طوری که نظام عوض شود یا مجبور به تغییر رفتار شود ساختار اطلاعاتی امنیتی نظامی کشور باید حفظ شود و حتی یک روز در کشور خلا قدرت نباشد چون دودش به چشم خود مردم میرود، رضا دیبا در کل زندگیش یک حرف خوب زد که سپاه را بجز سردسته های متهم به جنایت باید حفظ کرد شاید بعدا در ارتش ادغام شوند ولی هر حکومتی که سر کار بیاید بنیه دفاعی کشور باید حفظ شود ، اوضاع منطقه و روابط با همسایگان هم نباید به بدی امروز باشد من که به عنوان ایرانی شهروند ساده شرایط الان را مساعد نمی بینم، شاید من اشتباه کنم! محیط آزادی در پیک ایران هست که نظرم را گفتم در ضمن شک دارم هدف غرب آمریکا و اسرائیل فقط ج ا باشد هدف بزرگتر کل منطقه و موجودیت ایران است که تا الان خنثی شده باید خیلی ساده باشیم که فکر کنیم هدف آوردن آزادی و پیشرفت برای ماست
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم مهر ۱۳۹۶ برابر با پانزدهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 19:18:01 توسط nasr
آقای خسته ما داعش را مدت زمان زیادی است که در خانه داریم کدام داعشی می‌توانست در عرض هشت سال هشتصد میلیارد دلار را غارت کند یک سری لات و لوت که در تاریخ حتی در مورد کشورهای اشغالی هم سابقه نداشته زندگی‌ هشتاد میلیون نفر و امنیت مملکت را به مسخره گرفتند چه کسی‌ نظرش به اینها نزدیک بود؟.مردم را به گلوله بستند تا یک کسی‌ که قادر به اداره یک ماست فروشی نبود رئیس جمهور بشه.شما فکر می‌کنید اگر یک داعشی رئیس قوه قضائیه بود از این شیخ عراقی‌ بد تر بود شیخی عراقی‌ که قبلا پرونده زمین خواری داشته رئیس انتصابی شده نتیجه آن فساد بی‌ عدالتی و دزدی وحشتناک تمام مدیران آن و رئیس آن با شصت و سه‌ حساب بانکی‌ و سرقت اموال ملت و ریختن به این حسابها و جاسوسی برای استعمار،مگر آقای خمینی نگفت که این خانواده جاسوس هستند؟.شما خودتان می‌دانید از این افراد در این رژیم زیاد هستند و علاقه ایی هم به کشور عزیز ما ندارند.چرا شما فکر می‌کنید اگر این افراد بدست عدالت سپرده و پاسخگو باشند و افراد درستکار و میهن پرست و متخصص و فرهیخته مؤمن واقعی‌ جای این جنایتکاران را بگیرند کشور ما تجزیه میشه؟
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم مهر ۱۳۹۶ برابر با پانزدهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 15:47:33 توسط خسته
من هم گفتم حرفهاش همه درسته حرفهای شما هم درسته مخصوصاجمله اخربا این تغییرکه بارفتن اینها امارات نامتحد را هم ازدست می دهیم!انسان در تنگنامجبور است باداشته ها زندگی کند نه باارمانها، گم شده دربیابان مجبور شودبرای زنده ماندن ادرارخود را هم میخورد،ملت ایران الان باید ادرارخودرا بخوردتازنده بماند، یادتان رفته داعش به 20کیلومتری قصر شیرین رسید؟اگر پول و نیروی ایران نبود نقشه خاورمیانه این بود؟یادتان رفته مادر نقشه جزء خراسان بزرگ بودیم؟ الان چی؟ بارزانی مزدور را علم کرده اند ایادراین شرایط میشود به دنبال ازادی و دموکراسی بود؟ رقص و حجاب اختیاری واجب تر است یا کشور و ملت؟؟ این از فرصت طلبی غرب است که مردم منطقه را در دوراهی قرار داده اند و باعث قدرت گیری بنیادگرایان اسلامی شده اند و الادرصلح و ارامش است که پیشرفت و دموکراسی برقرار میشود من هم میدانم محیط زیست نابود شده ابهای سطحی و زیر زمینی از بین رفته جنگلها ثانیه ای در حال نابودی است بیکاری فقر فحشا دزدی درگیری و جنگ و قتل. هست ولی باید واقع بین بود ،فردا صبح حکومت عوض شود الترناتیو چیست دیبایا رجوی؟چه کسی تضمین میکندعراق یا یمن نمیشویم
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم مهر ۱۳۹۶ برابر با پانزدهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 14:44:22 توسط نصر
حاج آقا خسته منظور آقای خسته تر از خسته کلی‌ و در بر گیرنده همه جوانب از اقتصادی و اجتماعی و منطقه و جهان و هر چیزی که شما فکر می‌کنید بود به این معنی‌ که با احمد جنتی و خاتمی‌ها و مصباح یزدی مکارم و حداد عادل و قاچاقچیان و رهبرشون و بقیه‌ از این نوع که چهل ساله کشور و ملت را بجز خودیها به خاک سیاه کشاندند احتیاج به آشوب نیست خود اینها کشور را به اعماق دره در این پیچ خطرناک هدایت میکنند.حاجی بشین فکر کن اگر خودت یه بقالی داشتی میدادی این افراد برات اداره کنند؟.اینها انتخاب استعمار برای نابودی اقتصاد و فرهنگ ایران و انتقال ثروت و سرمایه مردم فرار مغزها و تمامیت عرضی (دریای مازندران) و تحقیر و توهین و سرکوب ملت ایران در داخل و خارج که حتی کشورهای یک وجبی و شیخک ملخک‌ها هم برای ما شاخ و شانه میکشند و بقیه‌ بد بختیهای است .حد اقل بیست و پنج سال بهترین موقعیت‌ها را برای رابطه و امتیاز گرفتن از آمریکا را بدستور چه کسی‌ از دست دادند؟با ماندن اینها کشور ما که در حال حاضر ملوک الطوایفی شده اگر سقوط آزاد نکنه میشه امارات غیر متحده ایران.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم مهر ۱۳۹۶ برابر با پانزدهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 10:28:40 توسط خسته
حرفهای خوبی زدی همه درسته اما چندنکته،نفس تغییر تفکر به خودی بدنیست انسان متفکر است و تفکر هم با آگاهی کاملتر میشود خوب است انسان از گذشته درس بگیرداما من هنوز هم از نظر فکری طرفدارنهاد! پادشاهی هستم ولی! به علت نبود شخص لایق در حال حاضر پرونده این مورد فعلا بسته شده است،اما اینکه شاهان پهلوی با کودتا سر کار انده اند از شانس خوب ملت ایران بود که قدر ندانستند و باز هم بازی خوردند! حرف من هم همین است نباید چشممان به بیرون ازکشورو دهن ترامپ باشد که چه میگویدحمایت من از ترامپ هم بخاطرنوع ایدئولوژی اوست که دشمن چپ و گلوبالیست های جهانخوار است شاید پایانی باشدبرتفکر70 ساله مسلط بر جهان(حمایت اروپا از برجام و ایران بخاطر به شکست کشاندن سیاست های ترامپ است چون اگر موفق شود و الگو ارائه کند کاراتحادیه اروپا تمام است) اگرحرفهای ترامپ راکلینتون میزد مطمئن باش الان باآب طلا نوشته شده بود! در مورد علت حمایت شرایط فعلی در پست قبلی توضیح دادم ولی درجایی که دلارهای نفتی خرج ناامنی ایران میشود باید از حفظ امنیت تقدیر کرد یادمان نرفته در حمله به مجلس چه شد!اما در بحث ازادی مدنی حتماباید کوتاه بیایند
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم مهر ۱۳۹۶ برابر با پانزدهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 07:12:54 توسط حاجى اسدا...
در جنگ دو نيروى ارتجاعى مثل حكومت دونالد ترامپ و حكومت خامنه اى اين مردم بيگناه هستند كه كشته خواهند شد و احتمالا سرانجام جنگ چيزى مثل عراق خواهد شد اين مردم ايرانند كه بايد بجنبند و رژيم را ساقط كنند وگرنه آينده كشور نامعلوم خواهد بود.اين آقاى خسته كه گاهى طرفدار شاه و امريكا است حالا دمب خروس آخوندى از زير عباى محترمش زده بيرون و دلسوز خامنه اى و حكومت ولى با ظاهر دلسوزى براى مردم شده. آقاى خسته امريكا شاه را ٤٠ سال پيش از ايران برد و سپره به ملاها. حالا احتمالا تصميم گرفته اند حكومت ايران را بردارند و بسپارند به مزدور و نوكر ديگرى. حكومتهاى ايران از رضاخان تا حالا هميشه توسط كودتاهاى امريكايى و انگليسى تعيين شده. مملكت روى آرامش هرگز نداشته چه در زمان شاه و چه در جمهورى اسلامى. كدام آرامش را ميفرمايي؟ سكوت گورستانى رژيم شاه يا اعدامهاى دسته جمعى رژيم خمينى؟
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم مهر ۱۳۹۶ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 20:52:51 توسط خسته
ادامه.. بعدا میتوان امتیازات اقتصادی عادلانه ای کسب کرد کاری که چین و هند انجام دادند و بعد از هسته ای شدن درهای اقتصادی خود به خود برویشان باز شد(بجز کره با انزوای خود خواسته) که متاسفانه با سادگی مردم و کم حوصلگی اقتصادی انرژی هسته ای را از دست دادیم ولی نباید بازوهای دیگر قدرت را از دست بدهیم !چون بلایی که سر عراق و لیبی آمد سر ما هم می آورند در مورد داخلی هم نظام راهی جز تسلیم شدن به خواست اجتماعی مردم و دادن آزادی های مدنی ندارد از عربستان که بدتر نیستیم، هستیم؟؟!!
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم مهر ۱۳۹۶ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 20:42:54 توسط خسته
آقای خیلی خسته بحث شما و سایر دوستان بیشتر حول محور اقتصادی و داخلی است که من با شما کاملا موافق هستم اما بحث من و دیدگاهم کاملا با نگاه به بیرون و منطقه هست، با شکست داعش در منطقه و ورود روسیه به این کارزار جهان شاهد بلوک بندی تازه ای شده که به سرعت در حال قدرتمند شدن هست جدا شدن ترکیه و پاکستان از آمریکا ، از بین رفتن اتحادیه عرب!! عضویت اینده ایران در پیمان شانگهای ، متمایل شدن عربستان به روسیه، دور شدن اتحادیه اروپا از آمریکا، ضعف اقتصادی اروپا، رفتن قریب الوقوع چین به رتبه اول اقتصاد جهان و افتتاح جاده ابریشم و...همه نشان دهنده بوجود آمدن نظم جدید در جهان هست و آمریکا ناچار به تثبیت برتری خود در کوتاهترین زمان ممکن است پس باید نتیجه گرفت که حرفها و اقدامات ترامپ نه تنها از روی کم هوشی او نیست بلکه بسیار هوشمندانه و برنامه ریزی شده صورت می گیرد ، ایجاد بحران در کره و خاورمیانه میانمار فیلیپین.. بردن نیروی بیشتر در افغانستان درگیری با روسیه و جدیدا ایران که به تفاهم رسیده بودند و...همه در جهت مهار این بلوک و مخصوصا روسیه در نقش رهبر! است، با قوی شدن و تثبیت هژمونی ایران بر منطقه...
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم مهر ۱۳۹۶ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 11:34:17 توسط خسته تر از خسته
هموطن خسته اصلا احتیاج به آشوب داخلی‌ نیست به قول شما سر این پیچ خطر ناک مردم بی‌پناه ایران.مال باخت مسافر این اتوبوس هستند آنهایی که پشت فرمان نشستند ترمز بریدن و تا بحال بخاطر مقام و ثروت(دزدی از خزانه ملت)آنهم مادام العمر تیشه به ریشه وطن عزیز ما زده‌اند تا ته دره فقط چند قدم باقیست ،مگر احمدی‌ نژاد نگفت که ما ترمز بریدیم.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم مهر ۱۳۹۶ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 08:10:28 توسط .دانشجو
یک عده پیر پاتال‌های شیره‌ ایی علیل و مریض که همیشه خواب و از نظر کلینیکی مرده هستند به علاوه عده ایی چاقو کش لات بی‌ پدر و مادر دستار به سر که همگی آنها به معنی‌ واقعی‌ کلمه دزد ،آدم کش ،شیّاد حقه باز ،بیسواد و وطن فروش مفت خور هستند که اینها را خود رژیم انتخاب کرده نه مردم به ریاست احمد جنتی که عقل درست و حسابی‌ نداره و موقع حرف زدن صد بار فیوز می‌پرونه و خودش هم نمیدونه چی‌ میگه میخواهند برای سرزمین ایران یک کشور ثروتمند و پهناور که دارند نابودش میکنند تصمیم بگیرند،همه اینها را خامنه ایی انتخاب کرده که به کارش کاری نداشته باشند و پاسخگوی اشتباهاتش نباشد چند روز پیش هم گفت بروند از دولت انتقاد کنند.یعنی‌ به کار من کار ناداشته باشید.دانشجو
نوشته شده در تاريخ بيستم مهر ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 11:30:41 توسط خسته
بدترین خبر ممکن در حال حاضر خبر کسالت خامنه ای ست کشور اکنون به آرامش و وحدت نیاز دارد، اوضاع منطقه ابدا برای شلوغ کاری و آشوب داخلی خوب نیست، این تیشه زدن به ریشه کشور هست باید این پیچ خطرناک را عقلانی رد کرد نه احساسی
نوشته شده در تاريخ بيستم مهر ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 10:42:23 توسط تهمتن - ش
اضافه بر نظرات دوستان؛ حدس دیگر این ست که برادران قاچاقچی از ترس و وحشت خطا کرده و موشکی بسوی کشتی های امریکا و یا به کشوری در منطقه شلیک کنند؛ که آنگاه جنگ را شروع کرده و در مدتی بسیار کوتاه حکومت صددرصد تار و مار شده و سقوط میکنند. اگر این جنایتکاران از هم اکنون به قم فرار کرده اند؛ که در این حالت؛ در این فکرند که در اماکن شناخته شده مقدس؛ آنان از موشکهای کروز و نابودی فیزیکی در امان خواهند بود. احتمال اینکه برادران قاچاقچی هم به این اماکن فرار کنند؛ هم احتمالش هست. اما بنظرم برادران قاچاقچی ترسوتر از آن هستند که دچار خطای حیاتی خود شوند و بیشتر به عربده کشی و هارت و پورت خواهند پرداخت و همان تحریم اقتصادی نابودشان خواهد کرد.
نوشته شده در تاريخ بيستم مهر ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 09:25:23 توسط raha
خامنه‌ای صد تا جوون داره، پدرش در 95 سالگی مرده ژن طول عمر داره. این جلسه جهت تصمیم گیری برای اقدامات آمریکا و ترامپ است تحریم سپاه و خروج احتمالی از برجام که کمر رژیم رو می شکنه. اگه این اتفاق بیفته اقتصاد ایران متلاشی میشه شورش عمومی میشه، حامیان رژیم هم مقاومت نمی کنند چون پول نیس اوضاع برای رژیم خیلی خطرناکه جلسه برای همینه
نوشته شده در تاريخ بيستم مهر ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم اکتبر ۲۰۱۷ ، 09:17:36 توسط افراسیاب
سگ بزرگ داره میمیره برادران قاچاقچی دارن تحریم میشن روز جمعه دوباره پولهای رژیم بلوکه میشه وای چی داره بر سر آخوندها میاد
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
عکس/ متهم اصلی اختلاس 13 هزار میلیاردی مدیرعامل ثامن الحجج در کنار علم‌الهدی و دادستان کل کشور
فیلم/این زن با‌حجاب توی واگن زنانه‌ی مترو انقدر به این دختر جوان تذکر داد که دختر هم عصبانی شد و گفت یا تمام کن یا لباسم را در میارم، برو جلوی تجاوز سعید طوسی‌ها را بگیر،..
عکس/ مردم بصرە بنر خامنەای و خمینی را بە آتش کشیدند‏/ شامگاه ۲۴ تیرماه
فيلم/ تیکه شدید مهران مدیری به فساد بانکی ووامهای میلیاردی!
امروزدریافت‌های میلیاردی دومجری تلویزیون (مهران مدیری و احسان علیخانی) ازموسسه ثامن الحجج تیترسایتهای خبری بود 
طرح نمایندگان مجلس برای بازگرداندن ایرانیان خارج از کشور
* بالاخره نهاد دستور دهنده ی پخش اعترافات مائده هژبری مشخص شد
* پاسخ حجتی کرمانی به جنتی که گفته بود که در شورای نگهبان فقط یک رای دارد
صوت/ فایل صوتی درز کرده از مکالمات سلمان خدادادی نماینده متجاوز مجلس آخوندی 
پدر داماد روحانی: دختر روحانی 25 سال است که ساکن اتریش است
فیلم/ احترام به اعتقادات دیگران در دین اسلام
واکنش مطهری به پخش تصویر رییس‌جمهور کرواسی در تلویزیون ایران: این آغوش، جنسی نبود بلکه مادرانه بود/ این صحنه‌ها نباید پخش می‌شد/ تیمی که قهرمان شد تیم فرانسه نبود
فایننشال تایمز. امکان انقلاب علیه ملاها در ایران
با بی‌ثباتی که در خیابانها هست یک انقلاب و تغییر رژیم میسر شده است
فيلم/ صف طولانی و ازدحام جهت دریافت ارز مسافرتی در فرودگاه خمینی 
آگهی های تجارتی