به ما بپيونديد

انتقاد همسر نظامی آمریکایی کشته شده در جنگ از تسلیت تلفنی ترامپ گفته می شود دونالد ترامپ به خانم جانسون گفته شوهرش هنگامی که به ارتش پیوسته می دانسته ممکن است چه چیزی در انتظارش باشد

همسر یک نظامی آمریکایی کشته شده در جنگ می گوید دونالد ترامپ وقتی برای تسلیت گفتن به او زنگ زده، نام شوهرش را به خاطر نیاورده است.

به گزارش بی بی سی، مایشا جانسون، بیوه گروهبان دیوید جانسون، به شبکه ای بی سی گفت که به یاد نیاوردن نام آقای جانسون از سوی رئیس جمهور و همچنین لحن صحبتش، باعث شده تا او به گریه بیفتد.

این در حالی است که در پی خبرسازشدن مکالمه تلفنی رئیس جمهور و خانم جانسون، دونالد ترامپ گفته بود که در جریان مکالمه، نام دیوید جانسون را بدون مکث بر زبان رانده و گفتگوی آنها "بسیار احترام آمیز" بوده است.

گروهبان جانسون چندی پیش در نیجر و به دست اسلامگرایان مسلح کشته شده بود.

تسلیت تلفنی دونالد ترامپ به خانم جانسون پس از آن خبرساز شد که فدریکا ویلسون، از نمایندگان دموکرات کنگره، ترامپ را به "بی احساس بودن" در حین مکالمه متهم کرد.

این نماینده کنگره، در هنگام مکالمه تلفنی در کنار اعضای خانواده جانسون حضور داشته و صحبت های تلفنی رئیس جمهور را شنیده بود.

مایشا جانسون در صحبت های امروز خود، این گفته فدریکا ویلسون را تایید کرده که دونالد ترامپ به خانم جانسون گفته شوهرش هنگامی که به ارتش پیوسته مطلع بوده که ممکن است چه چیزی در انتظارش باشد.

خانم جانسون تاکید کرد: "رئیس جمهور گفت او می دانسته برای چه چیزی ثبت نام می کند، اما به هر حال [کشته شدنش] ناراحت کننده است... این من را به گریه انداخت چون از لحن و صدایش موقع حرف زدن به شدت عصبانی شدم."

او با ذکر اینکه ترامپ در به یاد آوردن نام گروهبان جانسون مشکل داشته افزود: "اگر شوهرم جانش را به خاطر کشورمان به خطر انداخته، چرا او نتوانست نامش را به یاد بیاورد؟" 

[کد مطلب: 139815] [تاريخ انتشار: دوم آبان ۱۳۹۶ برابر با بيست و چهارم اکتبر ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
آگهی های تجارتی