کلهر:  ترجمه اسم ندا آقا سلطان به انگليسی يعنی "فریاد آقای شاه"؛ یعنی شاه باید برگردد و کشور را نجات دهد /  ندا در جریان بود، فقط نمی دانست می میرد

به گزارش ندای سبز آزادی، مشاور رسانه ای  احمدی نژاد شهادت نداآقاسلطان را یک اتفاق برنامه ریزی شده دانست که خود ندا هم در جریان آن بود، فقط نمی دانست در انتها قرار است بمیرد.
مهدی کلهر به اسم ندا آقاسلطان هم اشاره کرد و مدعی شد دلیل آنکه برای ندا آقاسلطان بورسیه در نظر گرفته می شود اینست که ترجمه اسم او به انگلیسی می شود "فریاد آقای شاه"؛ یعنی شاه باید برگردد و کشور را نجات دهد.
کلهر در عین حال این هدف را بی نتیجه دانست چون به تعبیر او "آنها نمی‌دانستند که سلطان در فارسی دیگر این بار را ندارد. تا قاجاریه این بار را داشت اما از قاجاریه به بعد کلمه سلطان دیگر این بار را از دست داد و بیشتر این لفظ به زنان اتلاق می‌شود".
مشاور رسانه ای احمدی نژاد به انتخابات و حوادث پس از آن اشاره کرد و ضمن آنکه گفت جشن پیروزی احمدی نژاد در میدان ولی عصر اشتباه بوده است و او به عنوان مشاور احمدی نژاد در جریان قرار نداشت از نامه خود به عنوان یک پدر به احمدی نژاد در مورد بیکاری جوانان خبر داد که البته هنوز هم پاسخی دریافت نکرده است.

[کد مطلب: 14038] [تاريخ انتشار: نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ دهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با يکم مارس ۲۰۱۰ ، 15:40:00 توسط Peyvand
( از نامه خود به عنوان پدر به احمدی نژاد در مورد بیکاری جوانان خبر داد ) بابای احمدینژاد هم پیدا شد. بهبه چه پدر و پسری راستی حال .م .... احمدی را باید از پدرش پرسید ؟
نوشته شده در تاريخ دهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با يکم مارس ۲۰۱۰ ، 13:49:49 توسط zoha
همه يك صدا فرياد مي زنيم " ندا جان تو ‍‍ژندارك ايران هستي " روحت شاد باد آقاي كلهر تو حتي نتوانستي يك پدر براي دختر و يك همسر خوب براي زنت باشي ننگ و شرم بر تو باد كه تو نيز جاني هستي
نوشته شده در تاريخ دهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با يکم مارس ۲۰۱۰ ، 07:24:33 توسط baba karl
اين بابا هم دنبال جا در چاه جمكران است´´هزاربار اين حاج ´´كردان´´گفته در صورت بي قراري و به خاطر كمبود جا از پاسخ دادن به درخواست كنندگاني كه ادعاي دوب شدن را مي كنند ´´امتناع خواهد شد´´حاج كردان ´´ هزاران بار در اين بياني ها ياداور شده ´´تنها راه رسيدن به دوب شدن و همچنين فرار از دست مردم*حتما از حرمسراي مصباح وحمام عمومي سيد علي كه تازگي در جبهه لبنان و فلسطين باز شده (از ترس ملت و فشارهاي داخلي و خارجي) بازديد و از نوازشهاي مصباح و از رهنمود هاي سر دفتر (جنتي ) اين ´´حمام عمومي´´ فيص كامل را ببرند*** براي ياداوري به انهاي كه در جستجوي ابليس پليد هنوز در كار عمل كرده در حال در جا زدن مي باشند و به خيال انكه مي توانند ابليس را دريابند ´´*قافل از ان كه او سر هوادارانش هم دروغ و كلاه گداشته تابيشتر در منجلاب فرو روند٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠
نوشته شده در تاريخ دهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با يکم مارس ۲۰۱۰ ، 07:24:19 توسط بیمار
یکی میمرد ز درد بینوایی ،یکی میگفت اقا زردک میخواهی!! کسی که باترجمه عربی ،همسرش را مورد ضرب و جرح قرار میدهد. طبیعیست که با ترجمه زبان انگلیسی،چه اشی میپزد!! بیخود نیست که فرهیختگان در بند و بیماران روانی علاج ناپذیر بر سر قدرتند.. یک عمر مسلمان بودن ما!!عقل و شعور کجاست؟ از ماست که بر ماست.
نوشته شده در تاريخ دهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با يکم مارس ۲۰۱۰ ، 04:37:19 توسط مسعود
این مردک دیوانست
نوشته شده در تاريخ دهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با يکم مارس ۲۰۱۰ ، 02:56:05 توسط reza
آهان پس بگو قاتلش تا حالا برای چی دستگیر نشده. خودش قاتل بوده... نه خودش فقط نقشه کش بوده.... نه خودش اصلان نمیدونسته که میمیره، فقط میخواسته اسمش در غرب سر زبونها بیافته، بدون اینکه بلایی سرش بیاد.... هان؟؟؟؟ حالا آقای عقل کل (هر) قاتل کی بود بالاخره؟
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 23:44:03 توسط raha
آقای کلهر امیدوارم که این مطالب را بخوانید ، تنها جمله ای که می توانم برای شما به کار برم این است که شرم کنید . هیتلر می کشت و مردانه هم می گفت :"می کشم" شما حتی مرد هم نیستید .
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 22:11:11 توسط ستاره
درود بر ندا آقا سلطان, مظهر انقلاب, بپاخاستن و ايستادن دوباره نسل جوان ايرانزمين مقابل جنايتكاران, متجاوزان, اشغالگران, و بنيادگرايان اسلامي حاكم بر ايران٠٠٠ با شعارنويسي روي ديوارهاي خيابانها, مدرسه ها, دانشگاهها, و محل هاي كار و پاره كردن, ضربدر كشيدن و به آتش كشاندن عكسهاي رهبر مسلمانان و مستضعفان جهان "ولي فقيه" و تروريست دزد و مفت خور اش "نصر الله", به پيشواز چهارشنبه سوري آتشين ميرويم! در سراسر ايران عكسهاي پاره شده, سوخته و "ضربدر قرمز" خورده ولي فقيه را در كف خيابانها بريزيد تا مردم ايران آنها را كه آثار و علائم شيطان هستند لگدمال كنند و به لجن بكشند! يادتان نرود كه محكم بر دهان و سر و صورت سران اصلاحات, خائنان و يا همان "سران سكوت" بكوبيد! سربازان و رزمندگان ارتش آزادي ايران, فعاليتهاي ستاد هاي عملياتي و مبارزاتي خود (در داخل و خارج از كشور) عليه "رژيم فاسد ولي فقيه" را صد برابر كنيد! به دشمن ايران و ايراني امان ندهيد! نگذاريد لحظه اي نفس بكشند! بر سر و روي كاخ ظالمان و ستمگران حاكم بر ايران آتش بباريد! پيش بسوي نبرد بزرگ نهائي! پيش بسوي سرنگوني حكومت و سلطنت گنديده ولي فقيه
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 21:41:58 توسط ci_morgh@yahoo.com
این هم احمقی این آقا یک مزخرف گویی دیگر از ایادی این رژیم فکر میکنند همه مثل خودشون احمق هستند. دختر جوان را کشتند و حالا اینطور ی هجویات تحویل مردم میدهند
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 20:34:46 توسط ضد مفت خور
جب احمقهایی هستن این نظریه پردازهای مواجب بگیر
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 20:03:06 توسط maryam
این مردک مغزه خر خورده؟ یا اصلان انسان بدنیا نيامده ! 
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 19:43:45 توسط ندا
خاک بر سر بدبختت که تو هم در لجن زاری اسیری که راه پس و پیش نداری. بیچاره پست فترت که از مرده عزیزان ما هم وحشت دارین
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 19:27:44 توسط دکتر جان
روان‌گسیختگی، یا اسکیزوفرنی (شیزوفرنی Schizophrenia)، نام نوعی بیماری روانی میباشد که دارای عوارضی همچون عدم ارتباط منطقی در رفتار و گفتار، و هذیان و توهم است. اسکیزوفرنی همراه با پارانویا و مانیا سه نوع مهم روان‌پریشی (پسیکوز) را تشکیل میدهند. متاسفانه تمامي عمله و اكره جمبوري اسلامي: داروغه ها, گزمه ها و خدمه و حشمه ولي فقيه بدليل شرايط خانوادگي/ محيط اجتماعي رشد دوران كودكي و نوجواني به این گونه پاتالوژی ها مبتلا می‌‌باشند. به علاوه بسياري از اينها دوباره بدلايل شرايط "فرهنگي"/ "اجتماعي" دچار عارصه لمپنيسم نيز ميباشند.
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 19:09:53 توسط سیا
درود به بیداران-این عقب افتاده عقلی و جنون زده که برای خودش داستان ترجمه میکند.مانند رهبرش،دیگر نمیدانند که چه غلطی باید بکنند،بگذریم.که ارزش جواب دادن هم ندارد..اما چیزی که خیلی مهمتر و با ارزش ،است،عکس العمل و اتحاد نظر و آگاهی شما عزیزان کامنت گذار است.که با خواندن انها،احساس شعف و عشق و زیبایی رادر یک انسان آزاده بوجود میاورد.همانطوریکه اغلب شما مبارزان به ان اشاره داشتید،جنگ ما فقط با ان معطوف نیست که این یا ان فرد،یا شخصیت دولتی و یا نظام ،چه میگوید و چه نتیجه ای میخواهد بگیرد! برخورد ما با انها کاملا معلوم و افشاگرانه است.اعلام جنگ را خود انها صادرکرده و ما هم جنگ جو هستیم با آگاهی کامل(سزنگونی انها)ما بایدبه ریشه انهاهم ضربه اساسی زده تا فلسفه و منطق خرافه گری و نادان پروری و برده صفتی جانوری مقلدونا آگاه.. انهارا افشا وبی عمل کنیم و ان همان مقدسات من در اوردی خدا گونه ایست که مروج و مبلغ دروغ،تزویر،نیرنگ،دسیسه،مردم عام فریبی،جهل و جنایت،تعصب و بیخردیست.اینجور دون صفتان،میایند ومیروند،اما فرهنگشان و طرز تفکر و فلسفه شان میماند!عزیزان آزادیخواه،ایرانی دور ازخرافه بایدساخت.
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 18:30:42 توسط farideh
کلهر هم به زبان فارسی یعنی کله‌ای که به جای مغز ....توشه. آقای کلهر تو و احمدی نژاد واقعا حیف هستید برای ایران باید با این نظریات فیلسوفانه تان‌ بر جهان حکومت کنید!!!!!!!!!!!!!!!
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 18:09:29 توسط وطن دوست
با اون دهن لجنت اسم گل پرپر شده رو نیار کثافت.به زودی ایران تحریم میشه می بینید که قدرت واقعی دست کیه.وقتی پول باد آورده نداشته باشید اون موقع است که دنبال سوراخ موش بگردید.مطمئن هستم تا یک به یک شما ها را رو پای میز عدالت نکشونیم ساکت نخواهیم بود.شما اگه تا صدها کیلومتر زیر زمین با پول های مردم ایران برای تاج و تخت باد آوردتون پول خرج بکنید و بمب بسازید بدونید که دنیا بدون حساب و کتاب نیست و این جور چیزها نمی تونه شما ها رو نجات بده.امروز از سر زور با مردم صحبت میکنید.ولی در چند ماه آینده مشخص میشه که کی مرد میدونه.فقط نمی دونم کجا میخواین فرار کنید.چون اگه می تونست صدام این کار رو میکرد.چون لااقل تو چند تا کشور عربی هواخواه بدون چشمداشت به پول داشت شما چی کی شما ها رو قبول میکنه کی میتونه جلوی این مردم تا درون دل خنجر خورده تاب بیاره.چین ، ویتنام، روسیه، کشورهای بی درو پیکر آمریکای جنوبی، فکر میکنید با این باج هایی که به این کشورهای درپی تی میتونین فرار کنین از الان خودتون رو آماده بکنید چون سایز طناب دار رو براتون اندازه کردیم!
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 17:55:45 توسط دگتر الفی
متاسفانه ما زبان انگلیسی نمیدانیم ! اما کسانی که انگلیسی را تا حد بچه 5ساله میدانند لطف کنند بگویند ..(ندا )به انگلیسی از کی تا حالا ترجمه اش میشود (فریاد) و( اقا )به انگلیسی میشود،مستر .و سلطان به انگلیسی میشود (کینگ) . ای بابا !تواین دور و زمونه که همه جهان عقل دارند وشعور وآگاهی وبا هم گفتگوی علمی و فرهنگی مکنند،ایشان گویا تو فیضیه ،رفته بالای منبر،برای یک مشت هچل هفت بیسواد و خرافه پرست،از نکیر و منکر با ترجمه انگلیسی ،خیلی دیگه بیتربیتی میشه! خود را مسلمان کند..حالا که ترجمه کردن به همین راحتیست ..پس عنوان، ایت الله و اسلام ناب محمدی .که بورسیه در نظر گرفته شده، اینست که ترجمه 1400 ساله او به انگلیسی می شود تخلیه چاه در قرن 21.. حالا برو رو سر زنت دست بلند کن که حریف شعور او نشدی!!
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 17:48:34 توسط mammali
مورچه چیه که کله و پاچش باشه. احمدی نژاد چیه که مشاور رسانه ای اش باشه.
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 16:56:02 توسط مش قاسم سبز
کلهر برو اين اراجيف را براى عمه ات و بعد اون خامنه اى نادان بگو . ملت ايران تمام مزدوران و رهبر الدنک را باهم به زباله دان تاريخ خواهد ريخت . مرگ بر هرچى مزدور و فاشيست
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 16:19:23 توسط شهیدان شهر
آقای کلهر اگر قدر یک کودک منطق داشته باشی تنها با شمردن همین یک صفجه در پیک تن آنهم در چند ساعت تنها در یکی از رسانه ها که میشود پیام گذاشت آنهم تنها در صدی از مردم که به اینجا مراجعه میکنند وآنهم تنها در صدی که حوصله گذاشتن پیام را دارند آنهم در صدی که کامپیوتر دارند آنهم در صدی که کامپیوترشان تایپ فارسی دارد یا بلدند فارسی را با برد این سایت تایپ کنند میروی ودیگر گاهی نمایان نمیشوی حساب بدستت میاید که کابینه محمودک همه چون تو بیسواد واله بختکی مملکتداری میکنند باور بفرما اگر جای تو یک چوپان را هم مشاور رسانه ای بگذارد در عمل فرقی نخواهد کرد اگر باور نداری راضی کن وبرای یکماه یک چوپانی را از دورترین جای ایران بیاور وبه جای خودت بنشان وبگذار مشاوره هم بدهد اگر دیدی فرقی کرد آن چوپان هم میتواند بگوید ندا یعنی صدا متلا میگوید من صاحب گله را ندا کردم که گرگ حمله کرده وسلطان را هم میداند که در شبها که گله را در مهتاب به چرا میبرند چوپانها دور هم جمع میشوند وقصه میگویند مانند کچل ودختر سلطان میداند که سلطان نوعی شاه است بنابراین برو وپشت سرت را نگاه نکن این شیر دختر زن سابقت آبرویی دارد نبر
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 16:14:44 توسط بابک، ف
بیائید چهاشنبه سوری را به جهنمی برای این ارازل و اوباش حکومتی تبدیل کرده، متمرکز در تمام محلات تهران یک تظاهرات جانانه ضد حکومتی برپاکنیم کنیم . رزیم منحوس اسلامی به اندازه کافی نیرو ندارد که تمام محلات تهران را کنترل کند.اگر می شود کمیته های برگزاری مراسم چهارشنبه سوری ایجاد کنیم و بدین وسیله به همدیگر نزدیک تر شویم. ای هم وطن به پیش.اینان هراسشان ز یگانگی ماست.باید یکی شویم.
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 16:07:28 توسط ملت سبز ايران
اين لجن ارزش جواب داد هم ندارد٠ دورود به روان پاك ندا و تمام شير زنان و مردان ايران زمين روزگارتان سبز٠
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 16:06:32 توسط پويان
اميد عزيز/اين فقط يك خبر بود٠ درضمن مكافات ومجازات يك جنايتكار را دختر بيست و چند ساله اش نبايد بپردازد٠ بهتر است از كسانيكه در كشتار دهها هزار تن ايرانى شريف شريك بوده وازين جنايات حمايت كرده وامروز با ماسك ازاديخواهى بميدان امده اند وحشت كرد وازچاه در نيامده در ارتزين سقوط نكرد٠ موفق باشيد٠
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 15:54:44 توسط نداي انتقام
الدنگ برو زنت را بزن وجيبت را پر كن دستمال افت الله
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 15:41:21 توسط جهانگير از يزد
اين فرد بهتر بره مصاحبه هاى دخترش( نرگس) را نگاه كند! شايد كمى و قدرى از سلولهاى نداشته مغز پوكش كمكى به او بكند تا شايد اين هجوييات را نبافد! چقدر يكى بايد تهى مغز عنترى صفت باشد كه اين قدر مزخرف حرف بزند!!!
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 15:29:33 توسط ایران
سعید جان عزیز : هیج بدبجتی برای ملتی که هفت هزار سال قدمت دارد نیست سرت را بالا نگهدار همین چیزها و همین نکته ها و همین احساسات پاک است که ملت این بوم را نگه داشته است کجایند یونانیان ، رومیان ، مغولیان ........... همین تفکر و همین اندیشه ها و همین حب وطن است که بوم و ملت را از راه پر پیچ و خم تاریخ گذر میدهد %
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 15:04:53 توسط سعید
این را من بحساب بدبختی یک ملت میگذارم که وقت وانرژی و استعداد خودشان را در باره چه موجودات کثیف وپلیدی باید تلف کنند.
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 15:03:18 توسط مشه مشد کل هر
هر چند که علامه دهخدا بخش اول این واژه را از کل (به فتح کاف) آورده اند ؛ اما دقیقا مشخص نیست که این واژه ؛ از اصل فارسی مشتق شده است یا اینکه ریشه عربی دارد چون در عربی هم واژه کل بکار رفته است ( مثلا : کلت افهامی یعنی فهم من دیگر کار نمی کند ) و اگر چنین قیاسی را با واژه کل هر داشته باشیم کل معنی عوض میشود یعنی ـ من هر ( گونه ) بیشعورم ـ ؟؟ !!
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 14:50:35 توسط رنگین , محارب
مردم عزیز, این خبر را از چه کسی شنیدید؟؟ چرا جندالله در مورد جعلی بودن عبدالحمید ریگی موضع گیری نکرده است؟ چرا فقط ریگی را نشان میدهند و از دو همراه او نه در اون هواپیمایی که سه تا جلاد با لباس جلادی یک شخص تر و تمیز و شسته و رفته را دستگیر میکنند, کسی دیگر با او نیست؟؟ چرا او در اون هواپیما لاغرتر از فیلمی هست که در فیلم اعتراف دیده میشه؟ ممنونم اگر جوابم را بدهی.
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 14:48:33 توسط omid
دخترشم نمک پروردی این پدره دوزدو احمقه دیگه!!!ای خدا چقدر ما ایرانیها ساده نگار و زود باوریم یارو میگه از پدرم بادام میاد والی تا حالا یک جمله درشت و آبدار به این احمق نگفته.
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 14:31:49 توسط nima
خوب شد بالاخره ايشان هم از خود صدائي در دادند تا هم وزني خود را در گروه تيمي احمدي نژاد به نمايش بگذارند.
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 14:28:25 توسط مردم
راسته می گن ریگی موقع دستگیری خودکشی کرده این یارو هم که داره اعتراف می کنه بدل ریگی هست که پاسدار خود رژیمه ؟
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 14:10:51 توسط ای بابا ای بیچاره
در این گرماگرم معنی یابی اسم ها، علامه دهخدا می گوید کل (به فتح کاف) به معنی «شخصی که سر او زخم یا جای زخم داشته باشد و موی نداشته باشد» و هُر (به ضم های ملفوظ) «روان شدن شکم کسی، چنانکه بمیرد!» کسی که هردو را باهم داشته باشد به معالجه ای جدی نیاز دارد.
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 14:07:43 توسط فريد
در لجن زار كرم بوجود ميايد نه ماهي قزل الا
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 13:52:18 توسط hamvatan
آزاد عزیز،اولا ناسیونالیست بودن نه تنها بد نیست که خیلی هم خوب است،شما کسی را میشناسید که به خاک ابا و اجدادی خودش عشق نورزد؟ من فکر میکنم منظور شما پان ایرانیسم میباشد که البته درست نیست کسی ملیت خود را بر تر از ملت دیگران بداند. اما دوست عزیز توجه داشته باشید که در قرن ۱۸ عرب به خاطر مال و منال، دست یابی به سرزمینهای سبز، بر خورداری از تغذیه خوب،و ....... بلاخره ارضای نفس پلید و دست یابی به زنان زیبا و سپید روی به سرزمین آریایی مان حمله و به زور شمشیر ما را مسلمان کردند، از آن زمان تا ۶۵۶ که خلافت خلفا سرنگون شد ایران عزیز زیر سیطره عرب و خراج گزار آنان بود. پس اگر بعضی از دوستان به عرب توهین میکنند اثر زخمیست که از خود عرب به دلها مانده و تا بساط دین عرب از ایرانمان بر چیده نشود این زخم همچنان مسل خوره وجودمان را آزار میدهد.
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 13:39:23 توسط اثا
چرا عصبانی می شوید خب این بنده خدا راست می گه ندا اقا سلطان یعنی ای شاه برگرد ایران خب اینکه حرف دل همه ی ما ایرانی ها هست چیز بدی نگفته حرف خوبی زده دست مریزاد دارد
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 13:29:27 توسط مهران
هر کسی که زلف بلند و ادعای هنرمندی داره را نباید هنرمند محسوب کرد. هنرمند نماها و شاعران درباری زیادی در طول تاریخ داشته ایم. این بابا مثل احمدی نژاد و دیگر سران نظام دچار توهمات شده.
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 13:01:11 توسط مشه مشد کل هر
فارسی را پاس بداریم : کاری با سیاست نداریم اگر ندا معنی ـ فریاد آقای شاه ـ می دهد پس با این تناسب کلهر معنی ـ منم شیطان نارس ( کال ) ـ میدهد ؟؟!! جای مرحوم فردوسی خالی ؛ که مثنوی غرایی در باره این دو واژه ما بسراید و نیز جای مرحوم دهخدا خالی ؛ که این واژگان را در فرهنگ ثبت کند و جای مرحوم ذکریا رازی خالی که اکسیری بر درد بی درمان ما پیدا کند درخبرها هست که دیوانه علاج میشود اما آدم سفیه متاسفانه نه !!!!!
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 12:54:33 توسط Mr. Aryanian
I remember , a few years back, one of highly stupid HEZBOLLAHiha said to me: Communist is a Persian word, means: commo is khoda and nist is: nist , that is, khoda nist. Now the similar story goes to the primitive , silly , Aqay e Kalhor how he interprets : neda aqa soltan in English is.....you know the story how he's came up with!! Aryanian
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 12:43:32 توسط پويان
خطاب به بخشى از هموطنان ساده لوح يا منفعت طلبى كه هنوز باور دارند كه بااين هيولاهاى بى شاخ ودم كه ٣١ سال است بر سرنوشت ملت ايران پنجه افكنده و هستى وموجوديت انرا به مخاطره انداخته اند ميشور از طريق مسالمت اميز مبارزه كرد.اين موجودات به ادعاى خودشان"خواص و نخبگان" /٣دهه برسر يك سفره كوفت كرده وخون مردم ايران را نوشيده اند وبقول على لارى-جانى "جناح شكست خورده با تقاضاى عفو از رهبر جنايتكار ميتواندبر سر همان سفره باز گشته "وغارت چپاول از سر گيرند٠قابل توجه است كه دختر همين جانى /كلهر چند ماه پيش به غرب پناهنده شد٠
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 12:42:11 توسط mani
خيلى سخته كه آدم اين خبرها را بخونه و بعدش با رعايت ادب نظر بده٠ از كوزه همان ٠٠٠٠
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 12:27:58 توسط خوش خیال
ما از این نداها سه تا داشتیم ،یکی توی کره‌ مریخ بود،یکی هم توی کانادا بود که شیر میخورد ،یکی هم که هنوز به دنیا نیامده بود."تکبیر ساندیس به دست ها".
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 12:20:20 توسط asheghe iran
خدايا ,, اين تقاص كدام كناه است كه از ما ميكيري ؟ ميخواهي بكويي حالا كه قدر شاه فقيد را ندانستيد سزاوار تسلط اين حرامزادكان تهي مغز هستيد ؟ اين را خودمان ميدانيم و خاضعانه از تو ميخواهيم كه اين عقوبت 31 ساله را به اتمام برساني ,,,,,,, آخه خداوكيلي ميبينيد اين مردك رواني يا اين جانور ماقبل تاريخ يا اين شعبان بي مخ معاصر كه به هر جانوري شباهت دارد مكر به سياست مدار جي بلغور مي كند . اي خاك دو عالم بر سرت كنند ولايت وقيح كه اين جانوران را به رياست ايران منصوب نكني . ببين مردك غورومصاق اندازه يك يابو هم نمي فهمد اصلا مثل اينكه همه انها را يكه جين كرده اند يكي از يكي كودن تر و بي سوادتر,, اون يكي بيمار رواني مشايي هم با جرندياتش حال آدمو به هم ميزند... ولي خدا وكيلي بياييد بعد از بيروزي جنبش سبزمون اينهارو زنده و سالم دستكيرشون كنيم ,, به خدا اينا عتيقه اند ,,ميتونيم يه موزه درست كنيم و اينارو ببنديم توش و علاوه بر جزب توريست به دنيا نشونشون بديم كه يه حماقت كوجيك جه بلايي سر ملت ريشه دارمون آورد و جه جونورايي يه مدت با اعمال بدتر از مغولشون بر ايران حكمراني كردند
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 12:18:56 توسط Peyvand
این بابا فقط بلده خانم خود را کتک بزنه از نظاره سلولهای مغزی تعداده ه زیادی از کار افتادگی دارد زیاد نظرهایش جدی نیست انتظاره زیادی از و نداشته باشید.خوب از ماجرا عقب افتاده باید یک چرندیاتی بگه ببخشید مشکل عقب افتادگی داره
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 12:17:11 توسط آزاد
میخواستم در مورد این خبر چیزی بنویسم دیدم که دوستان به اندازه کافی نوشته اند ، فقط یک نکته که امیدوارم مسولین وب پیک ایران توجه بکنند ، نوشته اید که مطالب بدون توهین ، متاسفانه این روزها هر کس میخواهد به جمهوری اسلامی یا اسلام باد بگوید به اعراب هم توهین میکند . دوستانه عزیز صرف مخالفت با این حکومت و یا اسلام نباید به دیگر اقوام و ملل توهین نمود . امیدوارم که بدانیم دیگران هم در این کشور زندگی میکنند و همینطور در این جهان . چه خوب میشود اگر یاد بگیریم با چشم باز و انسانی به مسائل نگاه کنیم نه دید ناسیونالیستی، به امید آنروز . آزاد
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 12:14:01 توسط رضا
خاک بر سر من ایرانی کنن که امثال این مردک مفنگی که برای پر رویی و وقاحت حد و مرزی نمیشناسن ، با میهنم حکمرانی میکنن.
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 11:57:31 توسط نخودسیاه
آنگاه که آدمی بجای مغز با نشیمن خویش بیندیشد پایانی بهتر از این نخواهد داشت. بیچاره اون دختر و همسرش که چه کشیده اند در تمام آن سالها و خوش بحال محمود چیتوس که مشاوری اینگونه دارد !!!
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 11:51:37 توسط نازنین
با تمام دکتراهائی که دارند و جزو تیز هوشان کشورهای فقیر و با تمام شالاتان بازیها واقعا که کمر رستم را شکوندی با این ترجمه ات ..حالا منظور از این ترجمه چی هست؟؟حتما بابای ندا هم که داشت تخم ندا را میکاشت به عرض ملوکانه رسانده بود که دارم صدای سلطان را میکارم.. . بله اقای کله حر بدرانی که 30 ساله از رای به جمهوری اسلامی بشیمانند و سی ساله نتوانستند فریاد بزنند و همه مسیبتها را قورت داندن ودق کردند و سکته کردند ورفتند تخم ندا ها را کاشتند و چون اثرات روانی انها در تخم هایشان وجود داشت امروز به بار نشسته و نداها بیرون امدند ...ای عربزادهای بی وطن حالا ببینید که اگر شاخه میشکنید با ریشه ها چه خواهید کرد...
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 11:34:04 توسط پریسا
حالا چرا به انگلیسی؟ این کلمات که همه اش فارسی است ... ندا ، فریاد، آقا، شاه، سلطان ... این چه ربطی به زبان انگلیسی دارد؟
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 11:33:07 توسط علی از یه جای دنج تو اروپا
هزیان گفتن های این روانی ها تمومی نداره . کسی بهش بگه فرار دختر تو چه معنی داره آقای کلهر ؟
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 11:28:29 توسط hamvatan
۱- پس به عقیده ایشان " السلطان علی ابن موسی ، امام رضا " که در مشهد مدفون است یک زن میباشد . ۲- به قول زنده یاد غلامحسین نقشینه که از کلمات قصار ناپلئون بناپارت استفاده میکرد: چیزی که هیچ حد و مرزی نداره خریت میباشد. ۳- از قدیم گفتن: کور کور را میجوید، آب هم گودال را . این رییس جمهور که خودش منگول و عقاب افتاده است به کنار، هر چی هم که وزیر و مشاور دورش جمع شدن یکی از یکی تصادفی تر ، از جمله همین مردک و یا اون مشایی و .......
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 11:26:55 توسط تهمتن
اين حكومت جنايتكار و محكوم حتمي به فروپاشي مختوم خود;كه بخوبي به اين سرنگوني آگاه است;شيوه مقابله رااز روزآغاز قيام درآن ديده كه تا ميتوانندخاك بر چشم بپاشند وبيشرفي خودرا بطور روشن به رخ مردم كشند تابدينگونه و بانشان دادن بيشرمي خود در روز روشن بمردم;شايد مردم را به عقب نشيني وادار كنند!!!؟؟؟اماحكومت بي حياي ملايان;براي رهايي از گرداب نابودكننده قيام مردم كه جرقه ي آن ازتابستان گذشته زده شده است;دست بهركاري خواهند زد كه يكي ازاين اعمال زبون و درمانده آن;همين خاك پاشيدن بچشم مردم بوده است. براي نمونه بگفتار هر روزه اين مزدوران هراس زده دراين سايت واخبار ديگر دررسانه هاي خودحكومتي و حتابيشرمي درسخن مزدور ديگري - خبر رسايي - درخبرهاي امروزاين سايت; خود نمونه ديگر ازاين خاك پاشي بچشم مردم بوده كه اين حكومت جنايتكار چاره جويي را دراين ديده اند!!! البته از خشم ونفرت مردم برخود هم آگاه بوده;اما بمصداق چه يك وجب و چه صد وجب در زير آب بودن;ديگر فزوني خشم و انزجار مردم از سر آنها گذشته است. اما باز مانندهميشه وخضوصا بعدازشروع قيام;اين فرضيه وحسابگري هم بطورقطع به ضررشان تمام خواهدشد.
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 11:26:18 توسط akbar
كلمه ( كثافت ) هميشه تدايي بدترين چيزها در زندگيم بوده است ٠ كثافت ها ٠ پيروز باشيم ٠
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 11:01:45 توسط اشکان بشرزاده
آقای کلهر نمیدانم عمع حضرتعالی هنوز در قید حیاتند یانه اما بعنوان یکی از تیز هوشان ایرانی که فارغ التحصیل نه فارغ تحصیل زیرا کمتر به زبان اجانب میخورد دانشگاه آکسفورد ودارای چند دکترا از اروپا وآمریکا به شمای نازنین وبسیار بسیار با هوش که کسانی مانند بنده باید بیاییم و پیشتان لنگ اندازی کنیم به حضرت آلی درست تر است پیشنهاد میکنم یک کلاس بسیار مبسوطی برای عمه جانم بگذارید زیرا با این پول وپله باد آورده بلاخره یک در صدی هم به او میرسد یکوقت هوس فرنگستان در آخر عمری میکند لااقل اگر این غربیهای فضول که همه از کوچک وبزرگ ندا را میشناسند از او پرسیدمد ندا آقا سلطان بتواند به انگلیسی بگوید صدای شاه را میگویید او که خیلی وقت است به رحمت ایزدی رفته است اینگونه قتل مظلومانه ندا آقا سلطان توسط آن پاسدار بیشرف ماستمالی میشود بیشرفی را ببین حجازی میشود قاتل شما همه از قماش بیشرفها وبیوجدانهایید اگر به خدایی باور میداشتید حتما اینگونه نبوذ از رهبر گرفته تا توی طلایی همه گرفتار چنبره دروغ برای حفظ قدرتید وتهمت ناروا به پزشکی که وجدان داشته است برایتان آب خوردن است قدری از هیتلر واستالین شرف قرض کنید
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 11:01:05 توسط رنگین , محارب
فرساد 22 عزیز. دانشمندان آلمانی با پیدا کردن یک حلقه گم شده داروین تمام پازلها را سر جای خود گذاشته با کشف فسیلی بنام ایدا ثابت کردند که انسان از نسل میمون هست. اما این جانیان و دیوانگان به عربهای دوران جاهلیت بر میگردند که دختران خود را زنده بگور میکردند. هز چیزی تاریخ خودش را دارد. میمونها باهوشتر و بی آزارتر از این حیوانهای دو پا هستند. و اینکه اینها را به میمون نسبت دهیم به میمونها هم توهین کردیم.
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 10:56:13 توسط ناشناس
خاک تو سرت به درد بع بع کردن هم نمیخوری تبر زمان در انتظار گردن گاوی تو است
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 10:53:37 توسط رنگین , محارب
هر چقدر کثافت را به بهم بزنید بوی بیشتری از آن برمیخزد. این شده حکایت جمهوری خرافاتی ایران. یکی دیوانه تر از دیگری. فقط نوع روانپریشانی شان با هم فرف میکند. مثلا اگر یکی سیمش قاطی شده دیگری اختلال شخصیتی یا هر دو را با هم دارد. این آقای کلهر که با قاتل شدن(آنموقع که خواست همسر اولش را بکشه اما همسایه او را نجات دادند) یک موی سر فاصله داشت, الان میشد یکی مثل اون قاتلی که با پرتاب کردن یک شیء تیز, خواست اسالو را در زندان از بین ببره.ای مردم تا میتوانید با این دیوانه ها فاصله بگیرید. با این آدمها نان و نمک خوردن هم خطرناکه. از همین الان باید درمانشان کرد, وگرنه فردا دیر هست. این حرفهای کلهر شده مثل قدیمها که میگفتند کمون یعنی خدا نیست یعنی نیست, پس کمونیسم یعنی خدا نیست.
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 10:27:47 توسط azadi
با درود به مبارزان هموطن, امیدوارم این حکومت نادان و تو خالی‌ ، دست از سر این ملت مبارز و آزادی خواه بردارد ، و بیش از این فکر نکند که میتواند با سخنان بیهوده ، این حضرات عقب مانده ، ما را فریب دهد .به امید روزی که این اخوان ابله آواره شوند و حکومت را دست افراد لایق بدهند . آزادی
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 10:18:08 توسط حمید -س
زیاد هم نباید از چرندیات این دکتر‌ها و پروفسور‌ها دلگیر و یا عصبانی شد. پس از انقلاب دیدن تصاویر و شنیدن حرفهای این دلقکان تاریخ ۳۱ ساله ظهور و سقوط حکومت اسلامی در تلویزیون کلی‌ باعث خنده و تفریح مردم میشه.
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 10:10:29 توسط شهروند
تین آقا باید بره به کتک زدن زن اولش برسه و به زنهای صیغه ایش رسیدگی کنه.واصلا بهتره خفه بشه مرتیکه الدنگ.کی اخه از این کثافتها سوال کرده که نظرشون رو بدن.
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 10:05:34 توسط فرساد ٢٢
با با اينها يكي از يكي ديگر نابغه ترند. اينهمه مغز صفر كيلو متر توي ايران كشف نشده بوده وملت بي خبر بوده اند. من پيشنهاد مي كنم موزه لوور فرانسه اين مغزها را جمع اوري كند و دانشمندان جهان تلاش كنند روي اين مغزها كار كننده شايد بشود صد در صد ثابت كرد كه اين گونه انسان حتما از نسل ميمون بوده است٠
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 09:56:36 توسط حجت
ما چه گناهی کردیم که این سفیه به مقام مشاور رئیس حمهور میرسد و آن از این سفیه تر رئِس حمهور ما میشود و مارا نادان و نابالغ بحساب میآورند و آن جانی بالفطره هم خود را قیم ما میداند. راستی آیا نادانی اینقدر گناه بزرگی است. پس هموطنان شروع به مطالعه کنیم که دانا شویم زیرا هر چه بسر ما آمده از نادانی و دنباله روی از آخوند های نادان بوده. بیدار شویم و خانه خود را پس بگیریم.
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 09:53:21 توسط احمد
این علامه را باید بست به همان گاری که احمدی نژاد ارباب این مزدور بسته است. واقعا توی کله ی این حرامزاده ها چیست؟
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 09:51:49 توسط ali-t
با سلام ............. وقتي رييس دولت احمق باشد خوب طبيعي است كه مشاوراني احمقتر داشته باشد. اين بابا عجوبه ادبيات انگليسي است.
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 09:48:34 توسط Satarkhan
خدا به شما ۱ عقل سالم بدهد آقای کلهر. شما بد از فرار دخترتان و بزن بزن با خانم سابقتون و نشست و برخاست با محمود دیوانه به بیماری هذیان گویی و چرندیات بافی دچار شدید، حتما به یک دامپزشک مراجعه کنید.
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 09:48:32 توسط حميدن
اينها شاگردان ولي وقيح هستند ودر قباحت با ولي خود رقابت ميكنند نفرت برروحانيت شيعه كه كشوري تروتمند را اينجنين فقير و حقير كرد
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 09:37:31 توسط آزاده
بایدپرسید ایشان پرفسوری ادبیات فارسی ازکجاکسب کرده اند. ایشان نگرانی ندارندزیرادخترشان درآلمان کاخ راآماده می کندکه این پرفسوربزهافراررابرقرارترجیح دهد.
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 09:35:22 توسط Hoshang
واقعان حرفها و ا ستدلالهاي اين مردك شرم اور است.ننگ بر اينگونه افرادباد.
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 09:30:09 توسط hamid
من واقعا نميدونم چي بايد گفت٠ما با جماعتي طرف هستيم كه از نظر رواني دچار مشكلات جدي هستند و از زجر دادن جسمي و روحي ديگران لذت ميبرند٠
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 09:25:57 توسط شیهدان شهر
آقای کلهر زیاد تلاش کردم در خبر گزاری مهر برایتان پیام بگذارم وبگویم که براستی یکی از دغل بازترین وکتیف ترین آدمهایی هستی که در دوروبر این محمودک میخورند ومیبرند وفکر میکنند که ملت گاو وگوساله وبزغاله اند تو همان آدمی هستی که بر سر ودهن زن سابقت کوبیدی وباز هم پر رو هستی وآمدی داری بازهم با حیله گری صغری وکبری میکنی بابا جان این جنبش از خانواده تو یکی را لازم داشت ونرگشم نرفته بود را از تو گرفت آفرین به شعور چنین دختری که حتما ژن مادری اش را به ارت برده نه پدری خیلی آدم حقیری هستی بسیار چیپ بقول انگلیسیها همان طف قضیه را داشته باش جنبش مردم نیازی به شما ندارد شما همانجا بمان ودندانهایت را همه طلا کن تا مشاوره رسانه ای که به محمود ک میدهی براق باشد ورسانه های خارجی را خیره کند ومتوجه شوند که با این دولت ما به تروتی رسیده ایم که از ماتحتمان گرفته تا دندانهایمان را نیز طلا گرفته ایم اما اگر من جای تو بودم خودم را به نرگسم میرساندم وبه پایش میافتادم که دخترم مرا ببخش من حقیر وناتوان تر از انی بودم که فکر میکردم ونمیدانستم که هر گردی گردو نیست ورسوا خواهیم شد همه این دولت دروغ حیله وفریب
نوشته شده در تاريخ نهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با بيست و هشتم فوريه ۲۰۱۰ ، 09:11:42 توسط سارا.س
خدایا ما را گیر چه موجوداتی انداختی ادم نمی دونه به حرفهای اینا بخنده یا تاسف بخوره که چنین افرادی را که علایم بیماری روانی در انها به وضوح دیده میشه رو حاکم بر کشور عزیزمان کردی. ندا اقا سلطان=فریاد اقای شاه خیلی استعداد میخواد.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
جدیدترین تصویر از پیروز
فروشنده‌ای که در سنندج به رییسی آجیل و شکلات تعارف کرد، از مردم عذرخواهی کرد + فيلم
واکنش سعید عزت‌اللهی به کشته‌شدن هم‌بازی کودکی‌اش در شب باخت تیم فوتبال جمهوری اسلامی
 علی خامنه‌ای در آینه بولتن‌های محرمانه فارس
یک مقام ریاست‌جمهوری: درخواست‌ برای آزادی پوشش در جامعه به دست ما رسیده است 
 مهدی تاج؛ مزدور علی خامنه‌ای، در پادگان فوتبال ایران 
 مهم‌ترین ناگفته‌های خیزش سراسری در بولتن‌های محرمانه خبرگزاری فارس
 جدایی المیرا شریفی‌مقدم از بخش خبر تلویزیون جمهوری اسلامی 
 افشای نیمه‌ پنهان تیم فوتبال در قطر؛ از دخالت سپاه تا حواله واردات خودرو به بازیکنان
  بندرانزلی - تظاهرات و خروش زنان و مردان آزادیخواه بندرانزلی در مراسم سوم جانباخته راه آزادی مهران سماک با شعار: امسال سال خونه سید علی سرنگونه
 تظاهرات بزرگ مردم زاهدان
 رسول خادم: تخریب خانه‌باغ خانواده الناز رکابی تلافی داستان برداشتن حجاب بود