همین امروز جلوی امارات بایستیم 


مهدی  ه‍ژبری در وبلاگش نوشت: بازی مسخره‌ای که دو سال قبل سعودی‌ها به راه انداختند و با بی‌تفاوتی عجیب مدیران وقت فوتبال‌ ما تبدیل به کابوس تیم‌های ایرانی شد، حالا بار دیگر در حال تکرار است و این بار اماراتی‌ها هم مثل عربستانی‌ها از کنفدراسیون فوتبال آسیا خواسته‌اند بازی نمایندگان‌شان مقابل تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا در کشور بی‌طرف برگزار شود.

هرچند طرح این خواسته هم مسخره و خنده‌دار است و بیشتر به طنز شباهت دارد تا خواسته رسمی اما از بس سران کنفدراسیون فوتبال آسیا بی‌هیچ دلیل موجهی به نفع کشورهای عربی و به ضرر تیم‌های ایرانی حکم داده‌اند که می‌‌ترسیم این بار هم با بی‌تفاوتی احتمالی فدراسیون فوتبال، AFC تصمیم عجیب دیگری بگیرد و نمایندگان کشورمان مقابل حریفان اماراتی هم امتیاز میزبانی نداشته باشند.

دو سال قبل وقتی برای اولین بار فدراسیون فوتبال عربستان سعودی چنین طرح خنده‌داری را به کوالالامپور برد، دست روی دست گذاشتیم و البته به ادعای دبیرکل وقت فدراسیون که گفته بود چنان دفاعی کردم که عربستان را سرجایش نشاندم و عربستانی‌ها ناچارند به ایران بیایند، دل خوش کردیم که عاقبت‌مان بازی با سعودی‌ها در مسقط و ابوظبی و... شد.

این بار لطفاً نقش تماشاچی را بازی نکنیم و همین امروز جلوی خواسته غیرمنطقی اماراتی‌ها بایستیم.

تیم‌های عربی به دلیل حضور هواداران خونگرم ایرانی، از بازی در ورزشگاه‌های کشورمان وحشت دارند و نباید اجازه بدهیم حق میزبانی به همین سادگی از تیم‌های ایرانی گرفته شود. 

[کد مطلب: 141326] [تاريخ انتشار: بيست و دوم آبان ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم نوامبر ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
آگهی های تجارتی