کودتاچیان مسئولیت ارتش سایبری را پذیرفتند
صفار هرندی: با ارتش سایبری به فتوحات بزرگتری می‌رسیم

خبرگزاری فارس - وزیر سابق وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی گفت: با ارتش سایبری که در اختیار داریم فتوحات بزرگتری را در پیش رو داریم.

به گزارش خبرگزاری فارس، در راستای پاسداشت هشت ماه نبرد اینترنتی و اتحاد و همگرایی در بین نیرو‌های مردمی مدافع انقلاب اسلامی در فضای سایبر، همایش پاسداشت 8 ماه جنگ اینترنتی برگزار شد.

محمدحسین صفار هرندی وزیر ارشاد و فرهنگ اسلامی دولت نهم از دیگر مدعوین این همایش بود.

وی در سخنان خود گفت: هر مرحله که پشت دشمن به خاک مالیده می‌شود تمناهایش به باد می‌رود و برای ما فتح به حساب می‌آید که فتح‌الفتوح ما 22 بهمن بود.

صفار هرندی افزود: با ارتش سایبری که در اختیار داریم فتوحات بزرگتری را هم در پیش خواهیم داشت.

وزیر سابق وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی خاطر نشان کرد: اگر خیز جدی در فضای سایبر برداریم می‌توانیم این فضا را در اختیار بگیریم؛ فضای مجازی هم خود پیام است و آن کسی می‌تواند دست برتر باشد که پیام پرمحتوا داشته باشد و علت اینکه جنبش سبز افول کرد این بود که پیامی برای مردم نداشت. آنها حرفی برای گفتند و مصرعی سرودند اما در قافیه بعدی ماندند چون محتوا نداشتند.

صفارهرندی افزود: عرصه سایبری عرصه‌ای است که ما در آن محتوا و حرف‌های بسیاری برای گفتن داریم. اگر بتوانیم در کار تولیدی محتوای خوبی داشته باشیم و همت جدی نماییم آنوقت خواهیم دید مشتری‌های اینترنتی از آن ما خواهد بود.

وی در پایان سخنان خود ضمن تشکر از وبلاگ‌نویسانی که در این نبرد مقدس وارد شده‌اند و اجازه ندادند کسانی به حریم حق تجاوز کنند و پنجه به خورشید زده شود، تشکر و قدردانی کرد.

[کد مطلب: 14241] [تاريخ انتشار: پانزدهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با ششم مارس ۲۰۱۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ هفدهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با هشتم مارس ۲۰۱۰ ، 05:52:16 توسط رزمجو از طایفه ( محترم ) کفار
کیا Kiap78 عزيز! از شما اجازه ميخواهم كه بگويم توضيح تان در رابطه با دين, حقيقتا لطيف ترين تشبيه ايست كه من تاكنون در اين رابطه خوانده ام. و اين در حاليست كه شخصا سيگاري هستم. ولي همواره نهايت سعي ام را بكار ميبرم كه با اين دود لعنتي كسي را نيازارم. چقدر خوب مي بود كه اگر انهايي هم كه مرتب سنگ ايمانداري به سينه ميزنند گليم خود و محدوده انرا ميشناختند. و امربه معرف و نهي از منكر رياكارانه شان را, مخصوصا حالا كه دنيا ديگر زمان پيشين نيست, اينقدر عينهو صفحه اي كه گير كرده باشد, تكرار نكنند.----- روشن باشيد! -----
نوشته شده در تاريخ شانزدهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با هفتم مارس ۲۰۱۰ ، 05:33:22 توسط کیا Kiap78 بخش دوم
دین یک طوری به سیگار کشیدن ماند، شما میخواهید سیگار بکشید خوب بفرمائید، علم میگوید ولی براش ما ضرر دارد حالا مختاری به انتخاب برای زندگی شخصیت، ولی حد آن کجاست؟ در جامعه سایرین نمیخواهند در معرض دود مضر سیگار قرار بگیرند پس شما در مکانهای عمومی حق سیگار کشیدن نداری مثل قطار، مکانهای سر بسته و .. ولی مکانی برای سیگاریها هم در نظر گرفته میشود یبینید اینجاست که محل برخورد عقاید و باورها که اجتماع باشد یک ملاکی میخواهد این ملاک باید قابل اثبات و تکرار و ملموس و قابل درک برای همه باشد تا حق هر کسی را در آن بتوان تعیین و ثابت کرد به همین دلیل معیار اجتماع علم است نه باور شخصی، در اجتماع به باور شخصی کسی نمیتوان اعتماد کرد، مثلا احمدی نژاد میخوهد اینقدر که مسلمان است باشد و چون باورمند میپندارد که هرچه میداند حقیقت مطلق است میخواهد آنرا اجرا هم بکند نتیجه اش میشود ایران! خوب راه حل چیست> شما میفرمائید ما نگوییم سیگار ضرر دارد چون سیگاریها بدشان میآید؟ موضوع این است که دین یک امر شخصی غیر قابل اثبات است، به این قبیل مسائل میگویند موهومات که ملاک چیزی نیستند اصلا! انسانیت انسانهاست که محترم است
نوشته شده در تاريخ شانزدهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با هفتم مارس ۲۰۱۰ ، 04:38:52 توسط کیا Kiap78
بابک گرامی باور مذهبی از جنس دوست داشتن مثلا توت فرنگی است! دلیل علمی ندارد مثلا برهان علیت که با آن خدا اثبات میکنند برای شما آنرا به ریاضی مینویسم : به ازای هر e عضو مجموعه U (هستی) مفروض این است E_n-1 --> E_n یعنی 0 -> 1 -> 2 -> 3 ->4 -> .... -> n بینهایت، همه اینها توضیح همین مطلب ساده است که هرچیزی هست یک ما قبلی داشته و هر سببی علتی دارد مبدا را میگویند خدا یا همان 0 موضوع این ست که آن صفر با مفروض در تضاد است و آنرا نقض میکند چون مفروض میگوید یک منفی یکی هم هست و ... میبینید نمیتوان از روی مثلا برهان علیت به خدا رسید البته که این به معنی آن نیست که حالا آفریدگاری هست یا نیست مابقی دلایل و برهان ها هم همگی اگر به ریاضی نوشته شوند به راحتی رد میشوند! این معنی را میدهد که از دیدگاه علم خداوندی که مورد ادعای ادیان است قابل اثبات نیست، "علم یعنی تجربه فراگیر حاصل از روابط عناصر هستی که قابل تکرار است و یک نتیجه را میدهد" انسانهای مذهبی نادانیهایشان را (از نظر علم)ملاک زندگی قرار میدهند! مساله راضی کردن خود استوالا ملاک برخورد اجتماع مشترکات انسانها (یعنی علم) است نه علاقه شخصی
نوشته شده در تاريخ شانزدهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با هفتم مارس ۲۰۱۰ ، 01:36:27 توسط بابک
دوست عزیز، همیشه ندانستن و یا ندیدن دلیل بر نبودن نیست. در مورد دین من عقاید خودم را دارم، و این عقاید بخاطر اطرافیانم به من القا نشده؛ من از راهی که در زندگی برایم پیش آمد به این باور رسیدم. ولی هیچ وقت در راههایی که قدم گذاشتم به عقیده های کسی بی احترامی نکردم. شما مختارید که راه خودتان را بروید بی آنکه به حریم شخصی افراد تجاوز کنید. کاری که در این رژیم هر روز زیر پا گذاشته می شود. پایدار باشید.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با ششم مارس ۲۰۱۰ ، 20:52:00 توسط کیا Kiap78
جناب رزمجو از طایفه (محترم) کفار، خیلی از نوشته جنابعالی خوشم آمد! گل گفتی ! برای آنها که شاید نگرفته باشند ایشان نوشته اند نظر بنده "یاسین" است که البته ضرب المثل یاسین به گوش خر خواندن را همه میدانیم!خر ماجرا دارو دسته "غیر" کفارند البته همچون این مردک هرندی! آقای علی به اعتقادات شخصی چه کسی توهین شده! از آن سو خوب بنده کافر حربی هم به اعتقاداتم توهین میشود حرف از اسلام بزنید! بگذار یک مطلب را روشن کنم اگر شما شخصی را میشناسید و او را بخاطر اینکه مثلا به اسلام یا هردینی یا هر نظری اعتقاد دارد مسخره کنید و از حقوقش بخاطر این اعتقاد و نظر محروم سازید آنوقت آن کلام شما معنی دارد "احترام به عقاید" منظور از این کلام این نیست که عقیده را مورد انتقاد قرار ندهیم ، البته که میشود گفت الله موهوم است توهین است به آفریدگار جهان که نمیدانیم کیست! اسلام دین خشک مغزی است عقب افتاده است جاهلانه است اینها را شما توهین به اشخاص نگیر خوب واقعیت دارد نقد یک نظریه است اینکه مثلا شخصی را به باد تمسخر بگیرند یا حقوقش را سلب کنند چون فلان اعتقاد را دارد خطاست والا میشود همه عقیده ها را نقد کرد!
نوشته شده در تاريخ پانزدهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با ششم مارس ۲۰۱۰ ، 15:45:34 توسط علی
دوستان یک تقاضا دارم و اونم اینکه به اعتقادات شخصی کسی توهین نکنید. دوم اینکه این افراد مثل صفار هرندی از وسایل استکبار برای ارتش خودشون استفاده می کنند و بطور مثال از ضدویروس سایمنتک برای حفاظت، بهره می گیرن. بقول معروف قمار باز اگه نگه به ......
نوشته شده در تاريخ پانزدهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با ششم مارس ۲۰۱۰ ، 14:35:43 توسط وطن دوست
بهتره سبزها در دام لجن پراکنی های این رژیم درمانده نیفتند.ما قرار نیست سایتی رو هک کنیم ما از هر گونه اطلاع رسانی استقبال میکنیم.و قضاوت ثواب یا ناثواب بودن آن را بر عهده افکار عمومی میگذاریم.ما باید سعی کنیم این فضا را گسترش دهیم به هر صورت ممکن.اینترنت فضای بسیاری برای فعالیت داره ولی تنها یک بخش از فضای اطلاع رسانی هستش.هنوز این رژیم درمانده از جمع آوری پول های شعار نویسی شده است.با ابتکارهای خود میتونیم این فضا رو گسترش بدیم.صبح آزادی ایران نزدیکه.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با ششم مارس ۲۰۱۰ ، 13:36:04 توسط آيدين-دانمارك
اين سفاك چرندي كه مدتي كوتاه در دولت قبلي احمدي نژاد بود هيچكس تحويلش نميگيره. نه دوست, نه دشمن. نه آقدر محبوب بود كه اين نوچه شريعتمداري به نان و نوايي در سپاه برسه, نه در دولت بعدي نقشي هرچند بي اهميت به او بدهند و نه روزنامه اي راهش داد. حالا با وجود چاپلوسي هاي مدام و دم جنبوندن براي دولت و رهبر الاغش باز كسي پهن هم بارش نميكنه٠حالا شما داريد مديريت جهاني را بدست ميگيريد و اينهمه بمب و موشك و هواپيماي پيشرفته وماهواره و سرباز گمنام و معروف و يد بيضا داريد اين پارازيت انداختن روي كانالها و فيلتر كردن كاف نيست حالا لشكر سايبري(فرهنگستان شما براي پليس و هليكوپتر و فكس و ..اسم مزخرف پيدا كرد, اسم با مسمايي هم براي اين پيدا كند) براي وبلاگهاي مخالفين درست ميكنيد؟ ترستان از چيه, اگه از آگاهي مردم نيست؟
نوشته شده در تاريخ پانزدهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با ششم مارس ۲۰۱۰ ، 12:03:06 توسط رزمجو از طایفه ( محترم ) کفار
کیا Kiap78, هموطن گرامی! نظر جنابعالی گرچه کاملا '' درست '' است ولی عجیب به سوره نامبارکه ''یاسین'' شبیه است.
نوشته شده در تاريخ پانزدهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با ششم مارس ۲۰۱۰ ، 11:44:45 توسط شهیدان شهر
بدبختی ومصیبت این نظام آن است که آدمهایی نظیر هرندی از مدیرانش هستند همه یک چیز را دراشتراک دارند واین انکار ناپذیر است وآن حماقت است حماقتی که چشمان آنانرا برروی حقیقت وواقعیت جامعه ایران وجهانی میبندد وناچار به تحلیل واظهار نظرهایی میپردازند که همه جهانیان را روده بر میکند حرفهای احمدی نزاد لاریجانی مشایی الهام وو هرکدام هر از گاهی باعت خنده جهانیان شده اند ملت ایران که جای خود را دارد آقای صفار با پرداختن دلارهای نفتی به عده ای که موذی وشیطان اند وآنان را از جاهای مختلف اتیر کردن وارتش سایبری را ساختن دردی از شما درمان نمیکند به دو دلیل اول آنکه جناح مقابل شما اگر ایرانیان تغییر طلب اند بیش از ارتش سایبری به فوت وفن های دنیای ارتباطات آشنایند اینان از ده کوره های ایران تا سراسر دنیا پخش و از تخصص های خالط ارتباطات تا هک وهکری برخوردارند وهمه برای هدف پرتاب کردن شما از صحنه سیاست ایران آماده هر گونه هزینه دوم اجیر شده های شما باوری به شما ونظام شما ندارند حتا اگر ایرانی باشند وبا تهدیدات سربازان گمنام ولایت فقیه نه امام زمان به اینکار گماشته شده باشند اینان فوت وفن های شما را لو میده
نوشته شده در تاريخ پانزدهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با ششم مارس ۲۰۱۰ ، 11:43:46 توسط انسان پارسی
امثال هرندی دیگه چیزی برای گفتن ندارند .با کلمات و ساختارهای تبلیغاتی بازی کردن حرفۀ انقلابی ها است ،مانند فتح الفتوحات و دشمن کمرش به خاک مالیده شد، پیام پرمحتوا و دیگران بی محتوا ،تجاوز به حریم حق و خورشید که داستانش چیست ؟ ولی این کلمات زمانی اثرگذار بودند که مردم نمی دانستند تهاجم فرهنگی یک توطئه بوده و یا نمی دانستند که دشمنان را ساخته اند و این سرزمین بوده که با دشمنان فتح کرده اند .سی سال شعار و مخ خوردن مردمی که رسانه و اطلاعات دنیا ازشان مخفی بوده است و قلمشان شکسته اند و جانشان را با مالشان را نیز گرفته اند ، مردمی که با جنگ و درد و گرفتاری هر دروغی را باور میکردند را خام کردند ، بنظر میرسد که دیگر بی فایده است و باید طوری دیگر با انسانهای فهمیده و هوشیار صحبت کرد که مردم ایران خداوند را سپاس مثل گذشته خاموش نیستند
نوشته شده در تاريخ پانزدهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با ششم مارس ۲۰۱۰ ، 11:27:49 توسط کیا Kiap78 بخش دوم
موضوع اینه که اگر بدانید دولت تروریست یعنی چه به اینها بنگرید! همه اش در فکر نابود کردن و برباد دادن و صدمه زدن و به زور حرف مهمل خودشان را به خورد دیگران دادن است، زنده گذارند اینها کلا خطاست! اینها رسما تروریستند و همچون صدر اسلام عمل میکنند! اینها را نباید به هیچ وجه زنده گذاشت مثل اینکه به بن لادن رحم کنید!!
نوشته شده در تاريخ پانزدهم اسفند ۱۳۸۸ برابر با ششم مارس ۲۰۱۰ ، 11:23:03 توسط کیا Kiap78
خوب دیوانه ! ارتش سایری نمیخواست هر بچه ای در IRC یا اینترنت بگردد میتواند نرم افزارها و Script هایی برای هک کردن سایتهای Joomla پیدا کند از بد روزگار ایرانیها همگی از نرم افزار Joomla (PHp Content Management System) استفاده میکنند از دولت بگیر تا ملت و از آنجا که این نرم افزار امن نیست و صد البته مدیران سایتها آنرا به روز نمیکنند هک کردن آن توسط بچه های 14 ساله هم ممکن است بقیه نرم افزارهای رایگان PHP و ASP یا برخی نرم افزارها که توسط متخصصین امنیت سیتمهای اطلاعاتی Information Systems Seurity وارسی نشده همگی به سادگی قابل هک کردن هستند خوب مردک اگر راست میگی برو وزارت دفاع آمریکا رو هم کن یا بانکها رو ! مهمل بافیهایشان مثل داستانهایی است که بچه های 14 ساله یا فیلمهای احمقانه سینمایی هالیوودی که یک نفر همه چیز را هک میکند در شهر میماند!! حضرت آقا میلیونها دلار خرج تامین امنیت شبکه ها میشود به خودی خود که امن نیستند مثلا شرکتی که من در آن مشغولم از 9000 کامپیوتر مراقبت میکند که همگی در دیتا سنترها هستند!!! زورشان به وبلاگهای مردم بیدفاع بدون بودجه رسیده !
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
آخوند:  «ایدز» ظرف دو هفته بوسیله طب اسلامی درمان می‌شود!
سپاه با پرونده روح‌الله زم چه می‌کند؟‌
کاریکاتور / مقابله با کشف حجاب در مجتمع‌های آپارتمانی
فاسدترین نهادها در ایران همانا ولایت فقیه و روحانیت شیعه هستند
احمدی نژاد نگران منطقه ۹ شیکاگو! 
دستگیری یکی از عوامل جمهوری اسلامی در سوئد
فیلم/ رقص در مترو تهران
عکس / چرا تصاویر اعتراض‌ها در لبنان عجیب و غریب هستند؟! 
ترکیه ۵۰ بمب اتمی آمریکا را گروگان گرفت 
روح‌الله زم را 'دستگاه اطلاعاتی عراق بازداشت کرد و تحویل ایران داد'
نخستین اعترافات تلویزیونی زم علیه یک «مدافع حرم» زندانی و متهم به جاسوسی
فیلم/ رژه اعتراضی جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران علیه حضور حسن روحانی در این دانشگاه
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: