پیشنهاد عجیب لیپی: از اروپا و آمریکای‌جنوبی ۸ تیم بدون شرکت در مسابقات مقدماتی، همیشه به جام جهانی بروند 


سرمربی پیشین ایتالیا معتقد است غیبت لاجوردی‌پوشان و هلند موجب می‌شود تا جام جهانی به مانند گذشته نباشد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از گاتزتا دلو ‌اسپورت، قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در حالی برگزار شد که غیبت تیم‌هایی هم‌چون ایتالیا و هلند برای خیلی از علاقمندان به فوتبال غیرمنتظره بود.

مارچلو لیپی، سرمربی پیشین تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا که با این تیم قهرمانی در جام جهانی را به دست آورده است، درباره این اتفاق، گفت‌: برای خودم هم چنین چیزی ناراحت کننده است. ایتالیا و هلند دو قدرت جهان هستند که در حال‌ حاضر در جام جهانی حضور ندارند. خوشحال هستم که قرار است تیم‌های جام جهانی به ۴۸ تیم افزایش پیدا کند تا از بروز چنین اتفاقاتی جلوگیری کنند.

سرمربی پیشین تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا در ادامه‌ ‌اضافه کرد: من توصیه می‌کنم که هشت تیم از اروپا و هشت تیم از آمریکای جنوبی به صورت مستقیم همیشه در جام جهانی حضور داشته باشند و اصلا این تیم‌ها نباید در پلی‌آف بازی کنند. جام جهانی واقعا بدون ایتالیا و هلند کامل نیست. باید به افتخار و پیشینه این تیم‌ها احترام گذاشت. ایتالیا قهرمان چهار دوره جام جهانی است. هم‌چنین آرژانتین هم در بازی‌های آخر جواز حضور در جام جهانی روسیه را به دست آورد. تصور کنید که آرژانتین و لیونل مسی نمی‌توانستند به جام جهانی بروند، در آن صورت چه می‌شد. فیفا باید برای این کشورها سهمیه‌ای جداگانه در نظر بگیرد.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال چین در پایان صحبت‌هایش و در پاسخ به این پرسش که این تیم‌ ‌ چه زمانی می‌تواند به جام جهانی برسد، گفت‌: من فکر می‌کنم که با ۴۸ تیمی شدن جام جهانی بتواند از سال ۲۰۲۶ جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد. 

[کد مطلب: 142795] [تاريخ انتشار: دوازدهم آذر ۱۳۹۶ برابر با سوم دسامبر ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ دوازدهم آذر ۱۳۹۶ برابر با سوم دسامبر ۲۰۱۷ ، 21:51:44 توسط احمد
تلاش بکنن که بهتر بازی بکنن حتما جم جهانی هم می رون ایتالیا و هلند نتوانستن خوب بازی بکنن
آگهی های تجارتی