ليگ برتر فوتبال/ گذر استقلال از هم نام خوزستانی با سه گل 


شاگردان وینفرد شفر موفق شدند با سه گل از سد استقلال خوزستان هم بگذرند.

به گزارش ایسنا، دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و استقلال تهران در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با برتری سه بر صفر شاگردان وینفرد شفر به پایان رسید.

در این بازی تیم تهرانی نمایش به مراتب بهتری نسبت به حریفش داشت و در نهایت با سه گلی که وریا غفوری، علی قربانی و روزبه چشمی به ثمر رساندند به پیروزی رسید.

با این برد استقلال ۲۶ امتیازی شد و موقتا در رده چهارم جدول قرار گرفت.

نیمه نخست:

در این نیمه از بازی دو تیم، استقلال تهران کاملا بر بازی سوار بود و بازیکنن این تیم چندین و چند فرصت گلزنی را از دست دادند. از جمله این فرصت‌های می‌توان به موقعیت تک به تک محسن کریمی و سرور جپارف با وحید شیخ ویسی اشاره داشت که نتیجه‌ای در بر نداشت.

تک گل این نیمه را وریا غفوری در دقیقه هفتم به ثمر رساند. او در مصافی تک به تک با شیخ ویسی موفق شد توپ را بر خلاف جهت حرکت این دروازه‌بان به گل تبدیل کند.

تنها فرصت قابل توجه گلزنی برای تیم استقلال خوزستان را مارینی در دقیقه ۳۷ بدست آورد و شوت محکم او را حسینی به کرنر فرستاد.

نیمه دوم:

در نیمه دوم این مصاف، تیم استقلال تهران خیلی زود به گل رسید. شوت علی قربانی در دقیقه ۴۷ بعد از برخورد به مدافع استقلال خوزستان تغییر مسیر داد و آبی‌های تهران به گل دوم رسیدند. در ادامه دقایقی تیم استقلال خوزستان روی دروازه تیم استقلال تهران فشار آورد ولی اشتباهات بازیکنان خوزستانی در دادن پاس نهایی و خروج‌های به موقع حسینی دروازه‌بان استقلال تهران مانع از ایجاد موقعیت جدی برای تیم میزبان شد.

در ادامه در دقیقه ۷۴ روزبه چشمی روی پاس دقیق شجاعیان تیر خلاص را به استقلال خوزستان زد و تیم استقلال تهران با سه گل از تیم استقلال خوزستان پیش افتاد.

بعد از گل سوم استقلال تهران، بازی متعادلی از سوی دو تیم ارائه شد تا آبی‌های پایتخت با کسب هر سه امتیاز این دیدار به روند خوب خود ادامه دهند. 

[کد مطلب: 144523] [تاريخ انتشار: هفتم دی ۱۳۹۶ برابر با بيست و هشتم دسامبر ۲۰۱۷] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
آگهی های تجارتی