فدراسیون فوتبال به خاطر شکست مقابل عربستان از مردم عذرخواهی نمی‌کند؟ 


عصرایران ؛ مهدی شادمانی - حکم نهایی کنفدراسیون فوتبال آسیا را اگر در کنار لابی استقلال با ترکمنستان برای تعیین شهرمیزبانی از الهلال بگذاریم تکلیف‌مان روشن می شود. فدراسیون فوتبال کمترین موفقیتی در پرونده عربستان نداشته و تیم های ایرانی همچنان باید برای بازی با تیم های عربستان در شهر سوم بازی کنند.

تا اینجای کار شاید خیلی به فدراسیون فوتبال ربطی نداشته باشد. یعنی یک اتفاق سیاسی از کنترل خارج رخ داده سفارت عربستان در ایران تعطیل شده و روابط تا حدی تیره است که شاید زور فدراسیون فوتبال ایران به ماجرا نمی رسد.

اما سوال اصلی اینجاست اگر زورشان نمی‌رسید این همه موج سواری توسط اهالی فدراسیون برای چه بود؟ فدراسیون فوتبالی ها از حدود دو ماه پیش در اخبار درگوشی به گوش همه رساندند که مقابل عربستان پیروز شده اند. آنها شوی پیروزی مقابل عربستان را در حالی راه انداختند که لابد با خبر شده بودند قطر پی گیر ماجراست و خودشان می توانند از این درگیری قطر و عربستان به نفع ایران استفاده کنند.

شاید تا اینجای کار هم باز مقصر نباشند. اما اجرای نمایش برای مردم و صحبت از حل مشکل میزبانی عربستان در رسانه ها در دوحالت بیشتر اتفاق نمی افتد.یا مسوولان فدراسیون فوتبال اطلاع درستی نداشته اند و این اخبار را منتقل می کرده اند یا مطلع از اینکه خبری نمی شود موج سواری کرده اند که هر دویش مورد نکوهش است.

مهدی تاج و علی کفاشیان در این مورد مصاحبه های زیادی کرده اند حتی محمد رضا آصفی مشاور بین الملل فدراسیون در این مورد مصاحبه کرد وحتی از پی‌گیری‌های فدراسیون فوتبال شخص مهدی تاج و علی رضا اسدی برای رسیدن به عدم محرومیت تشکر کرد.

حالا سوال این است که حضرات نمی‌خواهند بابت بی اطلاعی و اظهارنظر اشتباهی‌شان از مردم عذرخواهی کنند؟ حالا که قرار است تیم‌های ایرانی مقابل تیم های عربستانی دوباره به زمین سوم بروند کمترین کار عذرخواهی صادقانه است.

البته که اگر کمی دقت کنیم می‌بینیم وقتی قطر بدون داشتن سفارت عربستان و امارات در داخل کشورش پرونده را برنده می‌شود حتما راه‌حل هایی وجود دارد که فدراسیون فوتبال از آن عاجز بوده.

یک روزی عده ای سفارت عربستان را تعطیل کرده اند و همه آن را مورد تقبیح قرارداده اند اما حالا مسوولیت فدراسیون فوتبال برای بازپس گرفتن قسمتی از این حق چیست؟ ما که تا امروز عذرخواهی از مردم را ندیدیم ، مسوولان فدراسیون خودشان نمی خواهند صادقانه به خاطر عدم توانایی شان عذرخواهی کنند.

خدایی نکرده زبا‌نمان لال مسوولان فدراسیون نمی‌خواهند بابت این عدم توانایی استعفا بدهند و کار را به کسی بسپارند که توانایی اش را دارد؟ به هرحال شکست عربستان و امارات توسط قطر انجام شد و ایران نتوانست . این هیچ گفت و گویی ندارد؟ همه چیز خوب و خوش است؟ 

[کد مطلب: 145814] [تاريخ انتشار: بيست و يکم دی ۱۳۹۶ برابر با يازدهم ژانويه ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
آگهی های تجارتی