فيلم/ بخشی از ثروت‌ مسئولین نظام جمهوری اسلامی در خارج از کشور که توسط شبکه خبری CNN منتشر شده است

 

[کد مطلب: 145912] [تاريخ انتشار: بيست و دوم دی ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم ژانويه ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 10:47:36 توسط کارگر
یک آقایی هست بنام عبدالله که در همین سایت در بخش نظرات هر موقع در مورد حجاب یا بلایای طبیعی خبری می آید فورا آنرا به گناه و حرام و حلال وصل میکند ولی چرا این حزبالهی های بسیار مسلمان هیچوقت در مورد اختلاس و دزدی و رشوه خواری رانت خواری و ربا و نزول سران دولتی اعتراضی ندارند؟ البته که سرمایه داری و اختلاف طبقاتی و گرسنه گذاشتن مردم محروم میهنمان در اسلام گناه نیست. برای همین بازاریان که سهم امام و خمس و زکات میدهند مسلمان و معتقد محسوب میشوند و کارگران و زحمتکشان که گرسنه میخوابند و از فقر خود ناراضی هستند بیدین محسوب میشوند. بله گریه کنید مسلمونا گریه ثوابه!
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 08:09:56 توسط با حوصله
قانون از کجا آورده ای باید در قوانین کشور ما گنجانده شود. این دزدهای جانی نه به جان مردم رحم کردند نه به مال مردم. چه در زندان ها اعدام کردند که چه در گوشه خیابان ها کارتن خوابها و بابرهنگان را کشتند. نه تنها این پولهای دزدی را باید از حلقوم شان بیرون کشید بلکه باید آن گردن های کلفت را نیز زیر تبر گیوتین برد. یک مشت رمال مثل پشگل در ایران امامزاده درست کردند و پول مردم را چاپیدند مرد این امام زاده ها را باید تخلیه کنند و به آتش کشند. اینها مراکز خرافه و سرکیسه کردن مردم است
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم دی ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 19:46:33 توسط تهمتن - ش
این آمار بخش بسیار کوچک ازعوامل و دزی هاست و بخش بسیار بزرگتری با دزیهای نجومی دراین آمار نیآمده ست. به بیانی شاید ۵ درصد از افراد غارتگر ست که تازه اینمقدار دزدیها هم بسیار بیش از این ست. اما جالب ست که دزدیها را درشیخ نشینان خلیج پارس مقدارشان بسیار کمتراز اروپا وکشورهای آسیایی ست !! قطعا این غارتگران احمق فکرکرده اند که اگرخبری بشود؛ هرچه این ثروتهای دزدی دورتر ازایران باشد امن ترند؟! اما بایدجریان آخوند شاهرودی و فرار او از اروپا؛ درزمانیکه هنوزحکومت درقدرت ست؛ زنگ خطررا دریافت کرده باشند وشاید فرار این آخوند ازعدالت؛ مخوف ترین پیامدها رابرای این دزدان جنایتکار در پی داشته است. - درود و پاینده باذخیزش رژیم افکن مردم ایران - اگر هم اکنون و یا بزودی ثروتهای دزدی فریزنشوند﴿امکان فریز ریادست﴾اما درصورت فرارجنایتکاران به کشورهای نامبرده و یا هرکجا درجهان؛ از آنجاییکه موردتنفر جهانی هسند؛ بهترین وکلای جهانی را دردستگیری این جنایتکاران استخدام کرده و همراه ثروتهای دزدی بدادگاههای مردمی تحویل داده خواهندشد. درضمن هرکشوری منافع خودرا با ایران دمکراتیک شده؛ فدای مشتی شکست خورده نخواهندکرد.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم دی ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 18:50:01 توسط پرویز حاتمی
از دید حکومتیون این پولها که مال اینها نیست. این پولها متعلق به امام زمام است که وقت ظهور کردند در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت. دلیل موجه برای تمام دزدیها و اختلاس ها اینست که اگر این پولها در خدمت دشمن اصلی که بر اساس گفتار های علم الهدی ناس یعنی همین مردمی که در دی ماه در ۸۰ شهر ایران دست به اعتراض زدند باشد آنرا به امام زمان نخواهند داد.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم دی ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 18:41:25 توسط Kayvan
به نام خدا و پيغمبر سر مردم و ببين چه كلاهى گذاشتن كثافتها از مردم قشر باورمند اينگونه دزدى ميكنند بعد به بسيجيهاى اشغال يك خونه و ماشين و مغازه ميدهند تا جلو مردم بايستند ،نوبتتون زياد دور نيست بزودى رفتنى هستيد
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
عامل لغو قرارداد فرودگاه امام؛ وزیر یا سردار؟
فيلم/  پولشویی سپاه؛ گزارشی از دزدیهای نجومی سپاه پاسداران 
عکس/ تقدیر رییس دانشگاه فردوسی مشهد از خودش! 
وضع دشوار آقازاده‌ها در ینگه دنیا!/ کدام یک از مقامات ایرانی نگران لغو اقامت فرزندشان در آمریکا هستند؟ +عکس
روحانی: یک وزیر به خاطر روسری نگذاشت فرودگاه امام دو ساله ساخته شود + فیلم
عکس/ مراسم سنگ زدن به يوتيوب در نمایشگاه تهاجم فرهنگی با حضور سردار نقدی
 دستور خامنه اي ایران برای تقویت ریال 
پلیس فرانسه عکس شریف شکات، متهم حمله استراسبورگ را منتشر کرد 
مدیرعامل بازنشسته پرسپولیس به کانادا رفت
فرمانده کل سپاه; مسئولان غربگرای نظام گوش شنوایی ندارند و به دنبال سازش با آمریکا هستند
فیلم/ استاندار کردستان درحال خرید طلا در سلیمانیه عراق!
تهدید شدید نتانیاهو پس از کشف سومین تونل زیرزمینی حزب‌الله 
آگهی های تجارتی