عکس/ دختر دیگر انقلاب، روی همان سکو، در همان خیابان، خیابان انقلاب، چهارراه وصال، ۹ بهمن ۹۶
[کد مطلب: 147045] [تاريخ انتشار: نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ يازدهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سی و يکم ژانويه ۲۰۱۸ ، 19:46:33 توسط با حوصله
این کار این مجسمه های ابولهول شده یک نوندونی برای نسرین ستوده و شرکا. کارگران ماهها حقوق دریافت نمیکنند وقتی اعتراض میکنند بزندان میافتند خانم ستوده هم سراعشان نمیرود همین خانم ستوده مگه نبود گفت کسانی که تظاهرات آرام کردند و خسارت بدولت نزدند نباید دستگیر شوند یعنی آنهایی که از فرط خشم بی عدالتی و ظلم بمراکز نهادهای چپاولگر حمله بردند را بگیرید و به اشد مجازات برسانید چون بسرمایه داری کثافت خونخوار ضرر زدند. امروز هم خانم ستوده شده وکیل مجسمات ابولهولی. راست میگه رقیه این خانم نمیدونه نون شب نداشتن یعنی چی نمیدونه حقوق کاریکه انجام داده را ماهها دریافت نکردن یعنیچی نمیدونه کارتنخوابی یعنیچی بیکاری یعنی چی گور خوابی یعنی چی قرض فرار از قرض یعنیچی نمیدونه فقر یعنی چی نمیدونه درد چیه حالا هم با این کارش میحواد "رسانه های غربی" که خوراکشان همین "سوِژه"هاست را جلب کنه تا مبادا از تعداد اعدامی ها کسی باخبر شه تا مبادا از اسارت 4000 جوان آگاه و هشار و دلیر که در دست دژخیمان رژیم اسیرند باخبر بشه راستی میدونید اسم خیابان انقلاب قبلا چی بود؟ میدان مجسمه!چه اسم با مسمایی واسی این مسجمه مگه نه!
نوشته شده در تاريخ يازدهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سی و يکم ژانويه ۲۰۱۸ ، 08:42:58 توسط روح الله
....!حجاب یکی ازافتخارات دین اسلام وباعث عزت زنان است
نوشته شده در تاريخ يازدهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سی و يکم ژانويه ۲۰۱۸ ، 03:27:34 توسط خرم دین
کارگر عزیز اینجا ستون نظرات است ، هر کس نظرش را اینجا منعکس میکنه حتی روح الله ، من بنیادی با او مخالف هستم ، به او میگویم چشمهایت را باز کن و بعد از سی و نه سال ببین چه از مردم ایران مانده ? اختلاس بعد از اختلاس ، کلیه بعد از کلیه ، مال باخته بعد از مال باخته ، کارگر یک سال حقوق نگرفته بعد از کارمند نگرفته ، دخترکان ایران زمین تن فروشی میکنند که شاید شهریه دانشگاه آزاد اسلامی را بتوانند بپردازند ، : به اینها راضی نباشید ، برقتان را مجانی میکنیم ، پول نفت را سر سفرتان می آوریم ، دزدیدند و غارت کردند و بهترین جوانان این انقلاب را خاورانی کردند ، خدا را سپاسگذارم که نفس های آخرین را می کشند ، کارگر عزیز شما داشتید تهمتن ـ ش را به کنترل کلام دعوت میکردی و خودت ؟ شاید کسانی با اعتراض سکوت و یا با این خانم علینژاد مشکل دارند ، باکی نیست ،کاری که این خانم ها میکنند پاشنه آشیل رژیم را نشانه رفته اند و شعار مرگ بر رژیم و خامنه ای کلک شان را خواهند کند ، روح الله به زور مهال است که انسانی را به بهشت برد ، شاید ( بجز، اون کامنت گذار اولی که خوب توجه کرده بود ولی مرحوم کدو را ندیده بود )
نوشته شده در تاريخ دهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سی ام ژانويه ۲۰۱۸ ، 13:19:21 توسط کارگر
آقای روح الله هم اسم خمینی بی شرف. اولا مردم ایران به اون اسلام مقتدر شما تره خورد نمیکنند و برای رهبر جمهوری اسلامی مقتدر شما حاضرند به ریش مبارکش برینند. حالا اگر مایل بودید یک کاسه هم از آن معجون افلاطون برای شما کنار بگذارند.اقتدار اسلام عزیز را در غرق کشتی های نفتی و جنگی اش میشود دید. اقتدار اسلام را در سرکوب و قتل و تجاوز مردم بیگناه و گرسنه میشود دید. اقتدار اسلام را در فقر ۸۰% مردم و تعداد معتادان و زنان تن فروش و قاچاق اجناس و مواد مخدر توسط برادران سپاهی میشود دید. اقتدار اسلام را در کیف پول خامنه ای و فرزندانش و برادران لاریجانی و دکل های دزدی و نفت گمشده و اختلاس های میلیاردی میشود دید. البته شما اگر در کلاس قرآن حاج سعید طوسی هم ثبت نام کنی اقتدار اسلام را در شلوار ایشان هم میتوانی پیدا کنی
نوشته شده در تاريخ دهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سی ام ژانويه ۲۰۱۸ ، 10:20:37 توسط روح الله
چرابعضیهاباعزت شان واقتدارجمهوری اسلامی ایران که امروزمایه ی مباهات برای جهان اسلام است بازی میکنند نمیدانم چرابعضیهادرک نمی کنندکه هیج زمانی اسلام مانندامروزمقتدرنبوده واین ازبرکات انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی و امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران میباشدانصاف رازیرپا نگذاریدوکمی تعقل کنید
نوشته شده در تاريخ دهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سی ام ژانويه ۲۰۱۸ ، 10:16:29 توسط تهمتن - ش
دوست عزیز کارگر؛ پاسخم را میدهم. ۱ - شعارهای مردم : اصلاحطلب اصولگرا دیگه تمام ماجرا . مرگ بر روحانی؛ تمامیت باندهای نظام را مورد حمله قرار داده است. ۲ - در موردضدیت خیزش با ارتجاع تاریخی روسری - توسری حجاب اسلام و اسلامگرایان و نظام اسلامی؛ بهتر است برای آگاهی از انعکاس جهانی این ضدیت؛ به خبر دیروزاین سایت﴿که هنوز درصفحه اول موجودست﴾ * یورونیوز : دختران خیابان انقلاب درشهرهای مختلف ایران* رجوع کرده و جواب خودرا در آن خبر پیداکنید؛ و نه ازمن؛ که درآن خبر ازروزنامه نیورک تایم هم کد آورده ست. گزارشگر این خبر هاچ و ماچ مانده ست که چگونه زنان ایران از این فراخوان ﴿چهارشنبه های سفید﴾ که از زنان خواسته "روسریهای سفیدرا درتظاهرات برسرکنید" بهانه قرارداده و نه تنها برسرنکرده بلکه ضدیت خودرا با حجاب نشان داده اند و آنرا بر سر چوبی ازخود دور کرده اند !! ۳ - هرکس نظم اولویت ها را قاطی ومخدوش کند؛ لاجرم به انحراف رفته ست؛ مثال : بیائید اولویتها راقاطی کنید و درتظاهرات خیابانی در بین مردم شعار" مرگ بر امریکا" دهید؛ همانی که دراین*مقطع* آخوندان هم شعارمیدهند ! تا جواب ات را از مردم بگیرید و نه من !
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 20:30:25 توسط نفیسه اشرف جهانی
حجاب اجباری پاشنه آشیل حکومت اسلامی است. وقتی زنان شجاع در خیابانهای شلوغ چنین حرکتی را انجام میدهند، موجب میشود که ترس دیگران هم بریزد و همینطور ابهت حکومت اسلامی. خیلی جالب است که در مشهد حتی آقایان هم این حرکت را انجام دادند.
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 19:45:23 توسط مادر بزرگ از تهران
دختران خوب و نازنینم باید هزاران و ملیونها شویم. ببینید فقط یک نفر از شما نه تنها تهران و ایران بلکه جهان را تکان داد. هر چه و هر جا نگاه کردم سخن از دختر خیابان انقلاب بود و هست. یکپارچه به خیابان بیایید داد خودتان را از ملایان بستانید. اینان واقعا مرده اند بله زور چماق تا حالا دوام آورده اند اما اینک موقع فرود آوردذن ضربات آخر است. آزادی هزینه دارد. من دبیر بازنشسته ی تاریخم . تمامی کشورهای آزاد جهان هزینه داده اند تا آزاد شده اند. شما زنها باید با بچه هاتان از خانه بیرون آیید و مردانتان را بدنبال بکشید. من ۸۶ سال سن دارم ولی آن روزهای سخت یکبار ده دقیقه و یک بار شاید نیم ساعت در خیابان تظاهرات کردم. شلام برایران بزرگوار ایران سرفراز. ای زنان چادری بروید ببیند چادر از کجا آمده. تمامنی چادر به خاطر حسادت پیامبر است بر عایشه شش هفت ساله که مردان چشم چران عرب او را نگاه می کردند. پیامبر برای پنهان کردن اختلاف سن آن دختر بچه را زیر چادر پنهان کی کرد تا اینکه گفتند این سنت پیامبر است و البته مردان عرب و مسلمان هم آنرا غاپیدند. بیاییم بیرون و منرزدانمان را بذدنبال بکشیم.
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 19:33:04 توسط کارگر
خانم نفیسه اشرف جهانی، شما بفرما کجا و چه کسی از "جنبش چپ" ادعای طرفداری از رژیم ارتجاعی جمهوری اسلامی و حجاب اجباری را کرده؟ مدرک شما کجا و کیست؟ کدام یکی از گروههای چپ!! از مذهب اسلام و خامنه ای هواداری میکنه؟ شاید چون شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر امپریالیسم میدهند شما ناراحت شده اید؟ شاید شما و برادران اصلاح طلب یا برادران شاه الهی و ساواکی روی دخالت و لشکرکشی امریکا به ایران و تبدیل آن به افغانستان یا عراق یا لیبی امیدوار هستید؟ اگر تغییراتی در ایران باید صورت بگیرد باید بدست خود مردم ایران (مردم طبقه پایین و گرسنه ، نه طبقه مرفه امریکا دوست و شاه پرست) صورت بگیرد. باید مساوات و عدالت باشد باید سرمایه داران دولتی و بازاری خلع قدرت و پول شوند و این کشور باید سرمایه های خودش (نفت، معادن، جوانان پرشور تحصیل کرده و کارگران )آباد شود ما به امریکا و روسیه و چین و انگلیس نیازی نداریم ضمن اینکه ما به همه کشورها دست دوستی دراز خواهیم کرد. راستی دُم خروس انقلاب از دستبند سبز این خانم (مبارز) از جیب مبارکش زده بیرون.
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 19:01:30 توسط کارگر
بعضی از دوستان جز چرندنویسی یا هیاهوی پیچ پیچ بر سر هیچ کاری ندارند اینجا بکنند. البته کوته فکران و مزدوران رژیم حسابشان از این دوستان جداست. بعضی دوستان مثل تهمتن طوری هستند که با یک نسیم کوچک هم جوگیر میشوند و به افراد مخالف نظرشان توهین و مهر مزدوری میزنند. ما میدانیم این مبارزات روسری سفید و آزادیهای یواشکی از جای خاصی و برای انحراف مبارزات گرسنگان مطرح میشود که گویا مردم سیر هستند و مشکلی جز مشکل مردم طبقه متوسط و نیمه مرفه ندارند و این خواسته رژیم پوشالی ج. اسلامی است. دوستان ، هنوز صدها ایرانی تظاهر کننده علیه خامنه ای و روحانی در زندان هستند و صدها زندانی خبرنگار و وبلاگ نویس و معلم و کارگر و زندانی سیاسی در زندانهای سراسر کشور شکنجه میشوند ولی رادیو فردا و BBC و خاتمی چیان با کمک ستوده و علینژاد بدنبال پرچم سفید و مبارزات صلح طلبانه هستند. حالا چطور آقای تهمتن بدام این توطئه می افتد باید از احساسات پرجوش و خروش ایشان پرسید.
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 18:49:45 توسط تهمتن - ش
به Nai و رقیه - دوستان می بینید که اینان اگر بفرض محال مزدور سایبری نظام هم نباشند؛ اما در ضدمردمی خوددر صف مزدوران قرارگرفته و دقیقا آب به آسیاب رژیم جنایتکار می زیزند ! آخر چگونه است که بازتاب این حرکت بی باکانه زنان مبارز را درک نکرده و اینگونه وانمود به برداشت ناآگاهانه و لپمن نانه میکند ومیگوید " چرا اطلاعیه و اعلامیه نمی دهد " ؟؟!! و قصه آن معلم و آخوند ده در مورد نوشتن و ترسیم مار را به یاد می آورد ؟؟!! بزبانی دیگر سعی او و مخاطب او ناآگاهان و مزدوران نظام اند که خوشبختانه مزدوران لمپن را هم بدور خود جمع کرده و بیشتر افشا شده اند !! آیا این عناصر ضدمردمی خبرهای امروز این سایت و تصاویر زنان مبارز امروز را در دیگر شهرها دیده اند !! این بخش از قیام احتیاجی به اطلاعیه و مزخرفات دیگر مذبوحانه شما را ندارد و باهمین عمل خود نه تنها مردم ایران را با تصویرخود هزاران اطلاعیه و اعلامیه داده ست؛ بلکه رسانه های جهانی را هم برغم شماها ونطام جنایتکارمطلع و اعلامیه داده ست. کمی دیگرشاهد هزاران نفر از زنان ایران در برچیدن این لکه ننگ روسری - توسری نظام اسلامی و اسلام و اسلامگرایی خواهیدبود.
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 18:42:04 توسط کارگر
ملت بجای اینکه متحد بشوند و با شعار سرنگونی رژیم را بمبارزه رو در دعوت کنند عده ای گویا فقط به شرایط فعلی خود و اینکه خواسته خودش بر خواسته عمومی ارجحیت دارد به اصلاحات روبنایی و کوچک روی میاورند. با عقب نشینی رژیم در مقابل تغییرات زیر بنایی این خواسته های روبنایی بدست خواهد آمد یعنی با جدا شدن دین از حکومت و دادن مساوات بین زن و مرد دیگر چیزی بنام روسری و چادر نخواهیم داشت. اما بلند کردن روسری جایی که حقوق زنان نصف بیضه مردان حساب میشوند به جوکی بیمزه شبیه است. آزادی زنان از چنگ رژیم ضدانسانی و ارتجاعی جمهوری اسلامی با بلند کردن یک یا دو روسری تأمین نمیشود فقط در پناه یک حکومت دموکراتیک و مردمی تمام آحاد ملت به حقوق خود خواهند رسید.به گفته مسئولان رژیم اکثریت مردم زیر خط فقر هستند و بعضی ماهها رنگ گوشت را نمیبینند. میلیونها ایرانی تحصیل کرده و غیر تحصیل کرده یا بیکارند یا به کارهای غیرتخصصی و بی فایده مثل دستفروشی مشغول هستند. شعار ( نان کار مسکن آزادی ) شعار این ملت باید باشد نه "آزادیهای یواشکی و هپی هپی". مرگ بر اصلاح طلب و اصولگرا.
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 17:14:32 توسط رقیه
وضع ظاهر و قیافه این خانم نه به فقیر فقرا نه به بی خانمانها و گرسنه ها و نه به مظلومین میخورد که هیچ مطمعنم معنی و مفهوم انقلاب را نمیداند، هم چیز برایش یک بازی است.
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 16:24:00 توسط Nai
آخر مرد حسابی این کجاش انقلابی هست نه شعار یا حرفی برای ترغیب ملت بر علیه رژیم میزند،نه اعلامیه یا اطلاعیه ای برای آکاهی مردم از عملش پخش میکنه، نه....مثل مجسمه رفته ایستاده روی آن جعبه که چی بشه، الآن هم میایند و میگیرند و میبرند یه بلاهای سرش میآورند،من این عمل را مسخربازی و حماقت میدانم. بله از نظر من مبارزه و انقلاب را همچون اشرف دهقانها و موسی خیابانیها و...، باید با مسلسل در دست کرد و جان فدا کرد.
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 16:13:30 توسط رهائی
با وجود این من معتقدم تنها ره رهائی جنگ مسلحانست..........
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 15:41:59 توسط نفیسه اشرف جهانی
حساب لمپنها و جاهلان رژیم که البته مشخص است از این بابت که خیلی از این حرکت ترسیده اند اما متاسفانه هنوز افرادی از گرایشهای چپ وجود دارند که حماقتشان ته نشین نکرده است و هنوز مانند سال پنجاه و هفت از ملا حمایت میکنند با این ادعا و شعار " همراه روحانیت تا مرز نابودی امپریالیسم!" با امریکا بی امریکا، این حکومت رفتنی است، خودتان را خسته نکنید. البته واقعا افرادی هستند که خواهان سرنگونی هستند ولی این حرکات را مقبول نمیدانند، ما نباید سریع واکنش نشان داده و اینها را ساندیسی بنامیم بلکه باید گفت: این یک حرکت اعتراضی است از صدها حرکت اعتراضی و انقلابی که پیشزمینه حضور میلیونی مردم را فراهم میکند. نگران نباشید، قرار باشد، مردم مشت آهنین هم نشان خواهند داد.
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 15:36:52 توسط با حوصله
فریب این تک روی ها را نخوریم رژیم دسته دسته جوانان انقلابی را در زندانهای انداخته و کسی از آنها حبر ندارد آنوقت این خانم ها فردگرایی میکنند تا نظر عموم زا از جنایات رژیم منحرف کنند.
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 15:25:36 توسط عنترخان
این هم نونش رفت تو روغن اگه من هم زن بودم این کار رو میکردم و راحت در هر کشوری میخواستم اقامت میگرفتم
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 14:55:56 توسط بهرام
آفرین به دلیران ایران، به بانوگشنسپها، گردآفریدان، گردیه ها ....... شما فرزندان بغبانوان آناهیتا و آرمیتا هستید
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 14:45:05 توسط تهمتن - ش
سواستفاده مزدوران از مبارزین نامی و مردمی مانند اشرف دهقان؛ چیزی جز ترفند ماموران اطلاعاتی نیست !! گاهی این مزدوران خود را بشکل طرفداران گارگران زحمت کش هم در می آورند ؟؟!! تا این حرکت واقعی انقلابی که پایه لرزان باورهای حکومت مرتجع و آدمکش آخوندان به لرزه انداخته اند را کم بها و حتی مذبوحانه؛ اما ناشیانه این حرکت دلیرانه زنان را به ضد خیزش وانمود و القا کنند ؟؟!! این مزدوران را که از در بیرون کنید؛ میخواهند با عناوین و اسامی مختلف از پنجره وارد شوند ؟؟!!
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 12:21:09 توسط رامبد
با درود به همه دختران مبارز ایران زمین! شرم بر همه موجوداتی که زندگیشان از وابستگی به رژیم اسلامی میگذرد و ارازل و اوباشی بیش نیستند. شمایی که آگاهی از سیاست ندارید و پایتان را از مسجد محلتان انور نگذاشته اید, اینقدر از سوریه, افغانستان و, ... صحبت نکرده و سعی نکنید مردم را بترسانید.
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 12:17:58 توسط shamim
توی این هوای سرد دم دخترای میدون انقلاب گرم, گرم , گرم, خیلی گرم
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 12:17:05 توسط تهمتن - ش
به ماموران اطلاعاتی سایبری نظام پابگور؛ " حقش کوکو" و "سجاد" و دیگر مزدورانی که قرار است به این خبر پازایت بفرستند !! نظام فاسد جنایتکارتان نفس های متعفن آخر را میکشد. دست و پا نزنید که مکافات و حساب پس دهی تان در راه است. سوراخ های موش هم ایمنی برایتان نمی آورد؛ نه تنها در ایران؛ بلکه در سراسر جهان دم تان گرفته و از سوراخ بیرون میکشیم. به شرف انسانیت سوگند که سرنوشت و آینده شما بیشرفان ضد بشر چیزی بجز دادگاههای مردمی و تقاص و مکافات پس دادن نخواهدبود. - مرگ و ننگ بر نظام اسلامی و مزدوران پنهان و پیدا
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 12:11:31 توسط Nai
این مبارزه نیست، این دختر خانم وامثالش دارند فیلم بازی میکنند،مسخره بازی بیش نیست. مبارزه را باید همچون اشرف دهقانها کرد.
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 12:02:16 توسط خیام
بوی متعفّنِ مزدورانِ بی وجدانِ نظام مقدّس و آدمخوارِِ اسلامی، در هر سایتی حتا در این خبرنامه ی مردمی، هوا را آلوده می کند. ایکاش کمی شرف می داشتند!
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 12:01:19 توسط ایرانی در غربت
این تراوشات یک مقز معیوب مذهبی: ... این عقده ای احتمالا دوست پسر ندارد....
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 11:53:05 توسط cyrus
در جواب به کوکو ; حماقت خودت رو در این نظریه به دنیا نشان دادی . احمق خودتی .
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 11:20:25 توسط طقری میگه حقش کوکو
این عقده ای احتمالا دوست پسر ندارد. مثلا این دخترک از جنگ و بمب و غارت و وجود چسعمه سرباز امریکایی در عراق و افغانستان و سوریه چه میداند؟ این بدبخت یتیم رو یکی دستش بگیرد بیاردش پایین..چقدر حماقت اخر؟؟
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 11:02:27 توسط تهمتن - ش
شاید یکی از بزرکترین و با اهمیت ترین دست آوردهای خیزش؛ همین حرکت تابوشکن دختران مبارز خیابان انقلاب است که نیمی از جمعیت مردم ایران را به اسارت روسری - توسری نظام اسلامی گرفتارکرده است. این دست آورد نه تنها واکنش به حکومت فاسد ملایان و شعله خیزش را شعله ورند؛ بلکه واکنشی تاریخی ست که قرنها زنان ایران را به اسارت خود در آورده است. ادامه ستیز زنان مبارز خیزش ادامه دارد. - شاید این مکان روزی سنبل آزادی زنان و مردم ایران گردد.
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 10:56:57 توسط ایرانی در غربت
با درود های فراوان بر این بانوی شجاع ایرانی, بگمان من ذره ای از شجاعت, شرف, تهور, آزادگی این بانو در وجود آن مردانی که در عکس می بینید نیست, چر, برای اینکه در ذهن آنان هنوز این موضوع روانی احاطه دارد که : آی, آی ,ناموسم!!!! من ناموس پرستم! ای خاک بر سر شما مردان اینچنینی
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 10:34:24 توسط سجاد
این سکو نیست به احتمال قوی پست تلفن است از طرفی عده ای از خانم ها دنبال هیجان و مطرح شدن هستن والا با این حکومت نمیتوان با رفتار مسالمت امیز مدنی کنار امد
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 10:18:09 توسط cyrus
این اعتراض باید سر هر چهار راه انجام بگیره , ۷ روز هفته .
نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۶ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۱۸ ، 10:05:34 توسط سیم آخر
از خودم میپرسم واقعا جنس قوی کیست. مردها به لطف ماهیچه های خود به خود جسارت میدهند به حقوق زنان تعرض کنند و گاهی آرتیست بازی در آورند و زنان را مورد ضرب و شتم قرار دهند. اما در میدانی که به مردان مایه دار احتباج هست قایم موشک بازی در می اورند. کدام مردی جرات دارد مانند این بانو یک تنه به جنگ رژیم برود.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
ویدیو دیگری از حمله به شهردار آبادان و فرار وی 
 کاریکاتور / سلام فرمانده 
قدرت نمایی استوار نیروی انتظامی با حرکات رزمی وحشیانه بر روی دختر مردم
ضرب و شتم شهردار آبادان توسط هموطنان معترض
سعید حافظی که قضیه مترو پل را افشا کرده بود مورد مرحمت دلسوزان نظام قرارگرفت
 افشاگری در مورد حسین عبدالباقی ، زمینخوار  بزرگ و صاحب برج متروپل آبادان : چرا این برج فروریخت؟
لحظه فرو ریختن ساختمان متروپل آبادان
معجزه ای دیگر از صدا وسیما در ماجرای متروپل آبادان!!
 سعید حافظی: خبر مرگ عبدالباقی دروغ است
 اقتصاد جمهوری اسلامی فرو پاشیده است؟
 خانه حسن‌ شماعی‌زاده در نیاوران تخریب شد / وی گفته بود که فروشنده خانه‌ او در کشتار تابستان ۱۳۶۷ شرکت داشت
لباس‌هایی که پوشیده نشد؛ شکست طرح تحمیل مد حکومتی در ایران